Było do przewidzenia, że UFC nie będzie siedziało z założonymi rękami podczas kiedy walka Kimbo Slice’a na CBS będzie docierać do rekordowej widowni w historii sportu. Dziś wiadomo już w jaki sposób UFC będzie minimalizować straty, ten sposób nazywa się Chuck Liddell. Otóż podczas transmisji gali EliteXC na CBS Spike wyemituje 3-godzinny blok programowy z Icemanem w roli głównej. Blok otwiera „Ultimate Knockouts 4” z dużą dozą walk Liddella, następnie premiera godzinnego dokumentu pt. „Ultimate Iceman: Chuck Liddell” o jego karierze i życiu poza walkami. Wreszcie, na deser jest „Liddell vs. Silva: UFC Unleashed Special Edition” podczas której, po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji, zostanie pokazana walka Chucka z Wandem z UFC 79.

Dokładając jeszcze do tego galę MCC i WEC z 1 czerwca szykuje się prawdziwy dzień, a w zasadzie dwa dni, dziecka dla fanów MMA.

Source: mmajunkie

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.