chuck

Dana White za pomocą swojego Twittera poinformował kto na jubileuszowej gali UFC 100 zostanie uhonorowany przyjęciem do klubu legend UFC. Tego zaszczytu dostąpi zmarły tragicznie jeden z właścicieli Tapouta, Charles Lewis lepiej znany jako Mask oraz najpopularniejszy chyba zawodnik organizacji w jej historii, Chuck „The Iceman” Liddell. Wstąpienie do klubu zostanie przeprowadzone podczas UFC Fan Expo które jest częścią całej imprezy z okazji gali UFC 100. Charles i Chuck dołącza do obecnych już w klubie legend UFC w postaci Randy Coutura, Marka Colemana, Royca Gracie, Kena Shamrocka oraz Dana Severna.

11 KOMENTARZE

  1. Cieszę się, bo Chuck zasłużył swoimi 4 obronami tytułu. Wydaje mi się też, że jest w porządku gościem.

  2. powinni jeszcze wprowadzic do hall of fame marco ruasa,dona frye i olega taktarova

  3. Severen za walkę z Shamrockiem nie powinien być nigdzie klasyfikowany, chyba że w kategorii najnudniejszy zawodnik mma p4p.

  4. Don Frye mógłby także zagrać w ekranizacji gry Super Mario Bros, złego brata bliźniaka – nielegalnie walczącego w klatce fajtera 🙂

  5. Dada – Mario miał taką 'złą’ wersję, nazywała się Wario. I faktycznie Frye bardzo by pasował 😀 tylko czapkę i spodnie na szelkach mu dać 😛

  6. Nie wiem z jakiej paki Mask znajdzie się w HoF, jest to miejsce gdzie znajdywali się wielcy fighterzy i tak powinno pozostać. Może Micheala Jacksona też tam umieścić?

  7. Trochę za bardzo się przejmujecie, to jest Hall of Fame UFC, nie całego MMA, generalnie nie ma żadnego znaczenie, a zawodnicy będą tam dodawani według widzi misie Dany i np. Frank Shamrock czy Maurice Smith nigdy tam nie trafią.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.