Chris Weidman przed walką na UFC 210 w wywiadzie z Arielem Helwanim wyznał, że prawie przeniósł się do domu swoich rodziców, aby znowu poczuć ten sam głód walki co na początku swojej kariery w MMA. Amerykanin oglądając trzecią część popularnego filmu Rocky widział liczne podobieństwa do fikcyjnej postaci, którą grał Sylvester Stallone. Weidman stwierdził, iż walka z Mousasim to najważniejszy moment jego życia – zawodnik wraca do oktagonu po dwóch przegranych z rzędu, teraz musi pokazać wszystkim na co go stać.

32 KOMENTARZE

 1. Obserwowałem Chrisa w ostatnich materiałach UFC promujących gale. Jego twarz zaczyna się zniekształcać , widzę jak okolicę oczodołów i łuków brwiowych zmieniły kształt. Zaczyna wyglądać jak u Wanderleia lub ludzi po wypadkach mimo ,że stoczył dopiero 15 walk.

 2. Obserwowałem Chrisa w ostatnich materiałach UFC promujących gale. Jego twarz zaczyna się zniekształcać , widzę jak okolicę oczodołów i łuków brwiowych zmieniły kształt. Zaczyna wyglądać jak u Wanderleia lub ludzi po wypadkach mimo ,że stoczył dopiero 15 walk.

  Zniekształca się bo ma coraz wieksze problemy żeby ukryć swoją prawdziwą formę – jest reptilianinem!

 3. Obserwowałem Chrisa w ostatnich materiałach UFC promujących gale. Jego twarz zaczyna się zniekształcać , widzę jak okolicę oczodołów i łuków brwiowych zmieniły kształt. Zaczyna wyglądać jak u Wanderleia lub ludzi po wypadkach mimo ,że stoczył dopiero 15 walk.

  Tu akurat wygląda ok, jak agent nieruchomości a nie fajter:smile:

 4. Obserwowałem Chrisa w ostatnich materiałach UFC promujących gale. Jego twarz zaczyna się zniekształcać , widzę jak okolicę oczodołów i łuków brwiowych zmieniły kształt. Zaczyna wyglądać jak u Wanderleia lub ludzi po wypadkach mimo ,że stoczył dopiero 15 walk.

  Sam się dziwię, że bez problemu go dopuścili do walki. Wyraźnie się coś zmieniło w jego wyglądzie.

 5. Obserwowałem Chrisa w ostatnich materiałach UFC promujących gale. Jego twarz zaczyna się zniekształcać , widzę jak okolicę oczodołów i łuków brwiowych zmieniły kształt. Zaczyna wyglądać jak u Wanderleia lub ludzi po wypadkach mimo ,że stoczył dopiero 15 walk.

  Przyjąć takie kolano i bomby od Romero to prawie jak uczestniczyć w wypadku samochodowym.

 6. Przyjąć takie kolano i bomby od Romero to prawie jak uczestniczyć w wypadku samochodowym.

  Taa, konkretniej w zderzeniu samochodu z rozpędzonym pociągiem.

 7. Krzyś i Gegard. Jeśli jest moment dobry na ujawnienie się Obcych, to jest nim ta walka. Nad oktagonem powinien pojawić się latający spodek i strumieniem światła powinien zabrać ich obu w przestrzeń – jak agenta Muldera w Archiwum X.

 8. Przyjąć takie kolano i bomby od Romero to prawie jak uczestniczyć w wypadku samochodowym.

  Romero wystrzelił tym kolanem niczym kubańska rakieta w mokrych snach Fidela.

 9. Ostry wpierdol od Luka ma duzo wiekszy wplyw na wyglad Krzycha niz kolano od Romero. Wierze w Krzycha ze dojdzie do walki o pas jeszcze a Leniwiec jest 1 przeszkoda…

 10. Obserwowałem Chrisa w ostatnich materiałach UFC promujących gale. Jego twarz zaczyna się zniekształcać , widzę jak okolicę oczodołów i łuków brwiowych zmieniły kształt. Zaczyna wyglądać jak u Wanderleia lub ludzi po wypadkach mimo ,że stoczył dopiero 15 walk.

  to efekt jego ostatniej walki z Romero i tego latajacego kolana. Nie jestem pewien ale chyba zlamana kosc orbitalna/jarzmowa zmienila nieco jego "spojrzenie". Wszystko od jednego ciosu

 11. to efekt jego ostatniej walki z Romero i tego latajacego kolana. Nie jestem pewien ale chyba zlamana kosc orbitalna/jarzmowa zmienila nieco jego "spojrzenie". Wszystko od jednego ciosu

  Nie mial zadnych zlaman z tego co pamietam tylko potezne rozciecie i w chuj szwow zalozonych…

 12. Mam nadzieję, że Chris wyjdzie tam i pokaże formę i głód walki, która odebrał pas Andersonowi..

  Akurat Andersonowi pas odebrała jego błazenada

 13. Zbyt mocne ciosy w ostatnich walkach i już gada bez sensu. Odgrażaj się, po trzech porażkach z rzędu już nikt nie będzie Cię pompował. Jeszcze Spider zdąży wziąć rewanż.

 14. Akurat Andersonowi pas odebrała jego błazenada

  Błazenada błazenadą, ale kto stał na przeciwko Silvy? To tak jakby powiedzieć, że pistolet zabija, a kto pociąga za spust?

 15. Tym razem zacytuje sam siebie, poprawiajac tylko literowke

  Krzychu ma spore szanse by w okolicach 40 przebic plynnoscia wypowiedzi Andrzeja Golote. Strasznie smutne to bylo.

  i dodajac, ze wtedy mialem na mysli glownie techniczna forme wypowiedzi. Niestety tresc wpisuje sie w ten scenariusz jeszcze bardziej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.