Były mistrz kategorii średniej UFC oraz pogromca Andersona Silvy, Chris Weidman, nie jest do końca przekonany co do umiejętności wschodzącej gwiazdy dywizji do 84 kilogramów, Israela Adesanyi. Amerykanin dał o tym znać na swoim profilu na Twitterze zaraz po gali UFC 234, na której Adesanya zmierzył się z wcześniej wspomnianym Silvą.

Niestety nie byłem w stanie oglądać walk na żywo. Widziałem właśnie pojedynek Andersona. Świetne starcie. Dobrze było zobaczyć go w formie! Nadal opuszcza ręce?

Adesanya według mnie jest przeceniany.

Weidman (14-4 MMA) nie ma ostatnio najlepszej formy – na 5 pojedynków udało mu się wygrać tylko jeden – z niedoszłym pretendentem do tytułu kategorii średniej, Kelvinem Gastelumem. W ostatniej walce All American musiał uznać wyższość Jacare Souzy.

24 KOMENTARZE

 1. Od razu sobie przypomniałem jak Weidman zdetronizował Spidera i się uśmiechnąłem. Potem jednak pomyślałem, że dostał srogi wpierdol od Rockholda i wtedy zobaczyłem od razu KO od Bispinga i znów się uśmiechnąłem. :beczka:

 2. Od razu sobie przypomniałem jak Weidman zdetronizował Spidera i się uśmiechnąłem. Potem jednak pomyślałem, że dostał srogi wpierdol od Rockholda i wtedy zobaczyłem od razu KO od Bispinga i znów się uśmiechnąłem. :beczka:

  Bisping KO na Rockholdzie :antonio:

  Hendo na Bispingu:corn:

 3. Tak Kurwa. Najlepiej jakby się rzucił na legendarnego mega w chuj wyjebanego spidera i sobie spierdolił karierę przez jakiegoś laki-pancza.

  Takim właśnie psim swędem Krzysiu tobie się trafiło wygrać z pająkiem. Poniżył cię ty wieśniacki pomiocie a potem na własne życzenie dał się trafić bo już o złamaniu nogi nie wspomnę.

 4. Adesanya w ostatniej walce tak na prawde nic nie pokazał, trochę sobie obrotówek porobili i tyle.

  Z drugiej strony Weidman mógłby nie otwierac mordy w ogóle… po prostu nie wypada.

 5. Tak Kurwa. Najlepiej jakby się rzucił na legendarnego mega w chuj wyjebanego spidera i sobie spierdolił karierę przez jakiegoś laki-pancza.

  Takim właśnie psim swędem Krzysiu tobie się trafiło wygrać z pająkiem. Poniżył cię ty wieśniacki pomiocie a potem na własne życzenie dał się trafić bo już o złamaniu nogi nie wspomnę.

  Witam wszystkich. W ogóle nie wiem o czym on mówi, także musisz mnie uświadomić. O czym Ty facet mówisz? O czym Ty mówisz? Dobrze się czujesz? Halo, lekarz jest potrzebny.

 6. W sumie dobre zestawienie Weidmana z Adesanyą, zwłaszcza dla Krzysia, o którym dalej nie wiem czy od czasu utraty pasa nie potrafi postawić kropki nad i czy ma po prostu pecha albo syndrom Helda w UFC.

  Tak czy inaczej, pewnie do starcia nie dojdzie, bo Adesanya pod ochroną.

 7. W sumie dobre zestawienie Weidmana z Adesanyą, zwłaszcza dla Krzysia, o którym dalej nie wiem czy od czasu utraty pasa nie potrafi postawić kropki nad i czy ma po prostu pecha albo syndrom Helda w UFC.

  Tak czy inaczej, pewnie do starcia nie dojdzie, bo Adesanya pod ochroną.

  Albo po prostu wpierdol od Rockholda mu zrobil krzywde i teraz bedzie zbieral od wszystkich na jape

 8. No i prosze 🙂 Odezwal sie prospekt, kocur, PENDOLINO 🙂 a wyszlo, jak zwykle … ciuchcia dla dzieci w centrum handlowym.

  Krzysiu, masci i spraye takie reklamuja, sprobuj.

 9. Adesanya co prawda wykolei się niczym Garbrandt ale i tak Krzychu powinien siedzieć cicho. Obecnie po jego występach powinien przemyśleć za kogo się uważa i w jakim miejscu znajduje się jego kariera.

 10. Adesanya co prawda wykolei się niczym Garbrandt ale i tak Krzychu powinien siedzieć cicho. Obecnie po jego występach powinien przemyśleć za kogo się uważa i w jakim miejscu znajduje się jego kariera.

  Garbrandt miał 1 zwycięstwo w top 10 przed walką z Cruzem. Adesanya jest cały czas jedną walkę od walki o pas, choć nie zdziwię się jak zrobią Kelvin vs Adesanya o interima, a Krzychu jeszcze niedawno mówił o przejściu do półciężkiej…

 11. Widzę że tu bardzo pojazd na Krzycha. Fanem jego nie jestem ale był mistrzem średniej i nawet miał kilka obron

 12. Ma rację. Pomimo, że Chris ma bilans 1-4 to przegrywał z gośćmi co by temu israelowi zrobili dziecko albo i dwa: Rockhold, Romero, Mousasi i Jacare. Z kim kurwa wygrał adesanya? Verotti, Tavares, Bumson i 43 letni emeryt? I to jest pretendent do pasa? :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.