ufc155a

Po kliknięciu.

Po upływie 13 miesięcy od pierwszego ich spotkania dwaj czołowi ciężcy na świecie – Cain Velasquez (11-1) i Junior dos Santos (15-2) – stanęli do rewanżu w walce wieczoru UFC 155 w Las Vegas. Jakże inny był ten rewanż od ich zeszłorocznej, zakończonej w niewiele ponad minutę, walki. Tym razem panowie walczyli przez minut 25, a pierwsza runda zakończyła się niespodziewaną, zdecydowaną przewagą Velasqueza w stójce, podczas gdy dos Santos zdławił 2/3 prób obaleń Amerykanina. Po trzęsieniu ziemi w pierwszych pięciu minutach, druga i trzecia runda również były toczone pod dyktando Caina. Tym razem do niespodziewanie skutecznej stójki zawodnik AKA coraz skuteczniej wplatał obalenia. W drugiej rundzie, broniący tytułu mistrza zadał tylko 4 ciosy przy 45 Velasqueza.

Jednak nawet, słynący z legendarnej kondycji Velasquez zaczął zwalniać i walka stawała się coraz bardziej wyrównana. W czwartej rundzie dos Santos złapał drugi wiatr i zanotował swoje najlepsze pięć minut, trafiając więcej mocnych ciosów niż otrzymał. Powrót mistrza nie trwał jednak zbyt długo. W piątej rundzie Cain wykrzesał z siebie jeszcze skrawek sił i postawił wykrzyknik nad swoją 5-rundową dominacją.

Przez półtorej rundy Jim Miller (22-4) sprawił Joe Lauzonowi (22-8) lanie stulecia. Zawodnik z New Jersey kompletnie rozbił łokciami w stójce Lauzona w pierwszej rundzie, otwierając potworne rozcięcia na twarzy Bostończyka. W drugiej rundzie Miller swoją dominację przeniósł do parteru, ale mniej więcej w połowie rundy sędzia ringowy Yves Lavigne nakazał przerwę by uciąć, zwisającą z rękawicy Lauzona taśme i losy walki zaczęły się odwracać. Lauzon, choć stracił litry krwi, zdobył górną pozycję, a następnie usiłował poddać rywala. Jego starania trwały do końca walki, choć trzecia runda toczona była w znacznie wolniejszym tempie to jeszcze na 30 sekund przed ostatnim gongiem Lauzon spróbował nożycami wejść w nogi i poddać Millera. Nieskutecznie. Podobnie jak nieudana, rozpaczliwa gilotyna kilka sekund później, która pozwoliła Lauzonowi zaledwie wygrać ostatnią rundę. Sędziowie jednomyślnie ogłosili zwycięstwo Millera 29-28.

Po przegranej pierwszej rundzie Costa Philippou (11-2) wykorzystał fakt, że Tim Boetsch (16-5) walczy z kontuzjowaną ręką i odwrócił losy pojedynku od szóstej minuty, by wygrać przez TKO w trzeciej rundzie. O ile w pierwszym starciu Boetsch sprowadzał rywala, to od kiedy zgłosił kornerowi kontuzję do walki z narożnika wyszedł zupełnie inny zawodnik – ostrożny w stójce i nieskuteczny w zapasach. Philippou zaczął dyktować tempo walki swoim boksem i obaleniami, a Boetsch kilkukrotnie ściągał Cypryjczyka do gardy. Jedno z tych ściągnięć wykorzystał Philippou, by agresywnie zaatakować krwawiącego z czoła rywala i doprowadzić do końca walki w trzeciej minucie trzeciej rundy.

Sześć lat po ich pierwszym spotkaniu Yushin Okami, (28-7) ponownie dzięki swoim zapasom, zapewnił sobie wygraną nad Alanem Belcherem (18-7). Amerykanin, choć trafił kilkukrotnie soczystymi ciosami rywala w stójce, zupełnie nie był w stanie obronić się w klinczu i uciekając się do nieroztropnych gilotyn lądował zawsze na plecach. Nawet skandaliczne decyzje sędziego ringowego Tognoniego o podnoszeniu walki do stójki, kiedy Okami był w pozycji bocznej nie uratowały Belchera, który musiał uznać wyższość Japończyka na kartach sędziowskich.

Po mało emocjonującej walce Derek Brunson (10-2) zepsuł powrót Chrisa Lebena (22-9) do UFC. Pierwszą rundę Leben przegrał, walcząc bez sukcesu z pleców, w drugiej i trzeciej było więcej stójki, ale zmęczony Chris nie potrafił celnie ustrzelić Dereka. Sędziowie, jak rzadko tego wieczoru, byli zgodni, solidarnie punktując 29-28 dla Brunsona.

W czołowej walce wagi koguciej siła ciosów Eddiego Winelanda (20-8-1) była kluczowym czynnikiem w starciu z Bradem Pickettem (22-7). Były mistrz WEC w pierwszej rundzie dwukrotnie ciosami posyłał Picketta na jedno kolano i choć w następnym starciach temperatura walki ostygła, to nadal była toczona pod dyktando Amerykanina. Tym niemniej, sędziowie nie byli zgodni: dwójka z nich wypunktowała zwycięstwo Winelanda 30-27 ale jeden ocenił starcie na 29-28 dla Picketta.

Meksykanin Erik Perez (13-4) zgodnie z planem dopisał do swojego rekordu trzecie zwycięstwo w UFC, zatrzymując w pierwszej rundzie Byrona Bloodwortha (6-3). Perez zdominował rywala w klinczu pod siatką, posłał go na deski kolanem na korpus i dokończył uderzeniami w parterze, zmuszając sędzinę Kim Winslow do interwencji.

Wbrew przewidywaniom wielu osób walka Jamiego Varnera (21-7-1) z Melvinem Guillardem (30-12-2) stoczona została na pełnym, 3-rundowym dystansie. Sędziowie punktowi ostatecznie wyżej ocenili zapaśniczą kontrolę Varnera, który regularnie sprowadzał do parteru, słynącego z dobrej obrony Guillarda. Dwóch sędziów oceniło wszystkie trzy rundy na korzyść Varnera podczas gdy trzeci, paradoksalnie i kontrowersyjnie, punktował każde starcie dla Guillarda.

Oficjalnie niepokonany Myles Jury (11-0) zakończył dobrą passę Michaela Johnsona (12-7), dominując zawodnika Blackzillians w parterze. W żadnej z rund Johnson nie był w stanie zatrzymać obaleń Jury’ego ani też wstać z pleców bez pomocy sędziego ringowego. Sędziowie jednogłośnie przyznali Jury’emu zwycięstwo na punkty 30-27.

Sto dwadzieścia cztery sekundy zajął powrót Todda Duffiego (8-2) do oktagonu UFC. Choć Phil de Fries (9-2) napędził Amerykaninowi lekkiego stracha swoimi uderzeniami i obaleniem, Duffee nie stracił pewności siebie i minutę później odwrócił losy walki, demolując de Friesa serią ciosów pod siatką.

Dwudziestojednoletni Max Holloway (7-1) pokonał Leonarda Garcię (15-10-1) jego własną bronią – przez niejednogłośną decyzję. Hawajczyk dobrze boksował na początku, celni punktując, miotającego cepy Garcię, ale nie potrafił znieść trudów 15-minutowego pojedynku i wytrzymać narzuconego przez siebie tempa. W drugiej i w trzeciej rundzie Garcii udało się obalić rywala i nawet uzyskać przewagę w stójce, ale ostatecznie, tym razem nie udało mu się przekonać do swojej sprawy sędziów.

W walce otwarcia po dwóch wyrównanych rundach John Moraga (12-1) odniósł swoje drugie zwycięstwo w oktagonie, poddając gilotyną Chrisa Cariaso (14-4) w drugiej minucie trzeciej rundy.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (50-43, 50-44, 50-45)

Główna karta:

155 lbs.: Jim Miller pok. Joe Lauzona przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
185 lbs.: Constantinos Philippou pok. Tima Boetscha przez TKO (uderzenia w parterze), 3. runda, 2:11.
185 lbs.: Yushin Okami pok. Alana Belchera przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28).
185 lbs.: Derek Brunson pok. Chrisa Lebena przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).

Walki w FX:

135 lbs.: Eddie Wineland pok. Brada Picketta przez niejednogłośną decyzję (2 x 30-27, 28-29)
135 lbs.: Erik Perez pok. Byrona Bloodwortha przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 3:50.
155 lbs.: Jamie Varner pok. Melvina Guillarda przez niejednogłośną decyzję (2 x 30-27, 27-30)
155 lbs.: Myles Jury pok. Michaela Johnsona przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)

Walki w UFC on Fuel TV:

265 lbs.: Todd Duffee pok. Phila de Friesa przez TKO (uderzenia), 1. runda, 2:04.
145 lbs.: Max Holloway pok. Leonarda Garcię przez niejednogłosną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
125 lbs.: John Moraga pok. Chrisa Cariaso przez poddanie (gilotyna), 3. runda, 1:13.

Bonusy po 65 tys. $
Walka wieczoru: Jim Miller vs. Joe Lauzon
Nokaut wieczoru: Tod Duffee
Poddanie wieczoru: John Moraga

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

3400 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 14. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 15. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 16. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 17. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 18. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 20. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 21. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 22. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 23. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 24. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 25. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 28. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 35. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 36. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 37. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 38. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 39. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 40. Ciekawy jestem Holloway'a, co tam przewidujecie ? Garcia nie należy do miękich dydków, mimo to uważam że chudzielec go poskładaCool

 41. panowie czy oglądając jutro powtórkę o 8.00 na orange sport, nie nadzieję się na spojler który może pojawić się na dolnym pasku z informacjami?

 42. @ drafa ja zeby unikanc takich niespodzianek rozciagam obraz w TV i przesuwam tak zeby paska nie bylo widac 🙂

 43. zeby nie te paski na OE to czasami bym odpuszczal te nocne wstawanie…

 44. @drafa

  Na bank się nadziejesz, najlepiej wejść na Cohones w temat "Wideo z walk". Powinny być wszystkie przed 10:00.

 45. Ja tam nigdy na cohones nie wchodzę, bo nieopatrznie moge przeczytać jakiś komentarz.

  Zawsze ściągam całą gale, zazwyczaj ok 6:00-7:00 są już dostępne. Albo oglądam pojedyncze walki online, są dostępne ok 8:00-9:00.

 46. panowie czy oglądając jutro powtórkę o 8.00 na orange sport, nie nadzieję się na spojler który może pojawić się na dolnym pasku z informacjami?

  Nie, raczej nie spojlerują. Ja tak oglądałem GSP vs Condit i Jones vs Belfort. 

  Tylko,że będziesz znał czas trwania wiedząć kiedy kończy sie transmisja 🙂

 47. Tez sciagam gale z rana najczesciej, ale walki z FB czesto ciekawe, wrzucane sa późno albo wcale. Znowu wszystkie walki są wrzucane pojedynczo, jednak czasem mozna się nadziać i na „freeze screenie” widocznym w playerce widac albo nokaut, albo podniesioną ręke po ogłoszeniu decyzji, więc co to za oglądanie?

 48. Tez sciagam gale z rana najczesciej, ale walki z FB czesto ciekawe, wrzucane sa późno albo wcale. Znowu wszystkie walki są wrzucane pojedynczo, jednak czasem mozna się nadziać i na „freeze screenie” widocznym w playerce widac albo nokaut, albo podniesioną ręke po ogłoszeniu decyzji, więc co to za oglądanie?

  Dokładnie, kilka razy się na to nadziałem. Dlatego najlepiej pobrać całą gale, wtedy nie wiesz ile walka potrwa, ani nie narazisz się na spoilery.

 49. Siemano! Ciekawe walki już od tych pierwszych z fb,a ME to wisienka na torcie:]

 50. @maryjan

  Nie, moja wspaniałomyślan dziewczyna kupiła mi za małą koszulę koloru nie pytaj!Laughing

 51. Moja meblościanka jest już obiektem kultuLaughing

  Takie sprostowanko- to jest szafaSmile

 52. @malina

  jedni są znani z nokautów inni z meblościanek; ) dobrze, że nie założyłeś tematu jak się zemścić za świąteczny prezentLaughing

  zara rusza na fb !! 

 53. @drafa ja juz sie tak nadzialem na taki spojler. Tyle ze to byla jakas popoludniowa lub wieczoran powtorka gali.

 54. Witam szanownych zapaleńców mieszanych sztuk walki! 😀

  Już na wstępie mam dwa pytania:
  – nie posiadam facebooka i chciałem zapytać, czy nie podesłałby ktoś linka do steama?
  – niestety muszę jutro wstać o przyzwoitej godzinie… Orientuje się ktoś, o której (mniej więcej) gala będzie się kończyła?

 55. I Meblościanka Rzeczpospolitej!

  Szcześciarz ze mnie

  Behemot ok 6:50?
  ..nie wystarczy przypadkowych słów potok,
  Wersy mają kopać w głowę jak Mirko CroCop..

 56. O której rusza gala na fb??

  Przed 6 rano nie ma opcji kolego więc lepiej idź spać.

 57. malinowsky —> dzięki za info. Nie wyśpię się więc, ale będę w stanie funkcjonować w pracy 😉

 58. @Behemot

  To załóż po prostu konto na fejsie. Rejestracja jest darmowa, a dane możesz zmyślić.

 59. Się wyratował, bo na punkty by przegrał z kretesem. 😉 Szkoda przeciwnika.

 60. Garcia fajny zombie;D ale fest pozytywny typ. Straszna młucka z walki, ale chłopaki zostawili kawał serca w oktagonie.

 61. Wynik jak dla mnie słuszny. Technicznie Halloway lepiej się pokazął.

 62. Dopoki nie zobaczylem statystyk ciosow bylem pewien wygranej Maxa. Teraz sie jednak zastanawiam. Garcia w sumie duzo wiatru robil ale nic efektywnego

 63. Kurcze, no właśnie ja też oglądając byłem przekonany, że Holloway spokojnie prowadzi tę walkę, ale później ta tabela z celnymi ciosami mnie mocno zaskoczyła 😛

 64. ta walka trochę mi przypomniała jak Oscar de la hoya walczył z Floydem, gdzie właśnie dużo szumu robił, a floyd precyzyjnie kontrował i poczakowo myslałem ze oscar to wygra, ale jak zobaczyłem walke 2,3 razy i statystyke ciosów to przejżałem na oczy

 65. panowie prosze was dajcie jakiegos linka poza face gdzie mozna zobaczyc todda duffyego… znajdzie sie ktos uprzejmy ?

 66. Kilka osob chcialo zestawic duffego z damianem grabowskim hahha. Gdzie sa teraz te kozaki

 67. No nie taka lokata, de fries sprowadził i kilka razu palnął duffego, miałem już błotnego bąka w gaciach

  Mam go w kilku paskach 😉

 68. @up

  Jak pogardzasz fejsbukiem to zostaje jeszcze ufc.tv – darmowa rejestracja i super jakość. 🙂

 69. taaa ale szukam już opcji na main card, a nie jestem w stanie słuchać Jurasa i Janisza.

 70. Odkąd Mike Goldberga zastąpił drętwy jak moja teściowa na niedzielnym obiadku anick, wolę duet JJ 😉

 71. Mam pytanie na która najlepiej budzik nastawić żeby na pewno nie przegapić walki jds vs Cain ?

 72. Teraz Melvin „wygrywam przez knockout lub przegrywam przez własną głupotę” Gillard. Liczę na Varnera.

 73. ktoś może wie jak ogarnąć te ciągłe pobieranie danych na orange sport? mam już jakiś czas konto a jeszcze nigdy mi nie odpaliło

 74. Jak się nazywa ten dubstep co leci między walkami jak jest przerwa? Kurde, szukam tego od kilku gal i nikt nie wie. 😛

 75. Czy wy też macie wrażenie, że janisz i juras kompletnie stronniczo komentują walkę guillard varner na korzyść guilarda oczywiście…?

 76. ninja —-> ja w ogóle mam często wrażenie, że Janisz komentuje strasznie stronniczo walki. Co do Jurasa, to nie jest to chyba, aż tak oczywiste.

 77. Dla mnie komentarz duetu j&j tej walki był denny jakby murzyna za jajka trzymali, varner sprowadza gulilarda a tu komntarz bodajże jurasa „świetna obrona guilarda” … komedia

 78. hhaah ciekawe jak oni to punktowalii 2 runda pewna dla Guillarda 3 Varnera a 1 runde na spokojnie bym musial obejrzec 🙂

 79. Za dużo obaleń oddał Guillard, ja tam się cieszę ze zwycięstwa Varnera. 😀

 80. ale cieszę się z wygranej Varnera, bo chociaż wszystkie kupony jeszcze ciągle w grzee 🙂

 81. @Behemot Powiedział coś w stylu, że ten, który dał 30-27 dla Melvina nie powinien już nigdy sędziować walk.

 82. Hej wam też orange.pl nie działa, to znaczy zapętlony mam obraz na tym jak Bruce czyta werdykt i tak w kółko sobie leci???

 83. Dziwna decyzja, ogólnie powinno być 29-28 na korzyść jednego z nich, a nie że jeden daje 3 rundy Melvinowi, a drugi 3 rundy Varnerowi. Druga runda na pewno dla Melvina. Szkoda, że przegrał.

 84. Myślicie, że następni panowie w klatce zafundują sobie pojedynek bokserski, czy ktoś poszuka innego rozwiązania?

 85. Fajna walka bokserska 😉 Picket musi szukać nokautu bo na pkt juz przegrał.

 86. Pickett przegrał i to wyraźnie, chociaż w 3 się obudził. Dla mnie 1 – 10-8 dla Wine, druga 10-9 dla Wine, trzecia mozna dać Pickettowi. 

 87. Kurwa dzisiejsi sędziowie są żenujący… Jak można było dać zwycięstwo Picketowi…

 88. mówiłem kurwa czulem ze jeden wyjebie 29-28 Pickett .. to jest niemozliwee kurwa gdzie ma oczy ten pajac przekupionyyy

 89. Ja pizgam… Nie przypominam sobie ostatnio równie beznadziejnie punktowanej gali :/ 29-28 dla Picketa?!

 90. Ten środkowy sędzia chyba już ma sylwestra bo chłop straszne cuda na tych kartach wyczynia.

 91. masakra z tym sędziowaniem, coś powinni z tym robić, bo to jest porażka.

 92. Przy takim sędziowaniu to może nawet Pudziao by Timowi Silvie rundę urwał 😉

 93. „Jest to jeden z najlepszych zawodników w blokowaniu ciosów swoją twarzą” – mistrz Janisz. 😀

 94. 20-18 Brunson. Jedyne wyjscie dla Michała Wiśniewskiego to nokaut . . .

 95. 30-27 Brunson, jesli Murzyna nie zwałują za to ze jest czarny, to czerwony nie ma szans chyba nawet na jedna rundę. . .

 96. Kurde sędziowie doporowadzili do tego, że za drże za każdym razem czekając na decyzję 😀

 97. Walka bardzo słaba, czarny wygrał tylko przez obalenia, wg mnie 29-28 leben choć też walczył jak w oceanie.

 98. Kurde, lay and pray górą. Leben zbyt zombiakowaty nawet jak na siebie samego, dlatego nie ustrzelił Brunsona, a szkoda…

 99. Słaba, taktyczna walka, ale tego się spodziewałem 🙂

  Teraz WAR Belcher!

  Ps. Siemano wszystkim.

 100. malina jak Ty mogles punktowac 2gą dla Lebena to ja kompletnie nie wiem,,juz bardziej ta 3cia chodź moim zdaniem też nie . . .

 101. Runda dla Japończyka, a mimo to jestem dziwnie spokojny o wygraną Alana.

 102. malinowsky powiedz Tomaszowi, aby odblokował mnie na „czacie”. Będę grzeczny 🙂 ?

 103. Okami przez decyzję. Słabo Belcher. Chyba wszyscy za bardzo zasugerowali się wygraną Alana nad Palharesem ;/

 104. Mam kilka pytań:
  -dlaczego Alan ładuje się pod Okamoego z tą gilotynom?
  -dlaczego Alan czeka pod siatką i czeka, aż Okami go do niej przyszpili?
  -dlaczego sędzia podnosi walkę po bezpośrednim przejściu gardy?
  😀

 105. Okami chyba oglądał walkę Wojtka Orłowskiego przed rozgrzewką.

 106. Droni jak wbijesz na chat, to powiedz czy Tomasz moze mnie odblokowac 😀 Bede grzeczny.

 107. Nie mogę uwierzyć w kolejną próbę gilotyne w trzeciej rundzie… Przegrał na własne życzenie.

 108. Jednak Okami jest bardzo solidny, gameplan świetnie wykonany… i tyle 🙂

 109. wieje chujem na razie i niestety w kolejnej walce nie spodziewam się niczego więcej.

  ciekawe którą runde niby Belcher wygrał.

 110. Boetsch wyglada otyle nawet w 84 kg, dobrze ze jeszcze srednio sie interesowalem MMA jak walczył w 93 kg . . .

 111. main card na razie tragiczny, oby walka wieczoru wynagrodziła ta tragedie, która się w tej chwili odbywa

 112. Nawet ten finisz nie wynagrodził mi dziadostwa kipiącego z tej walki… Swoją drogą ciekawe, czy Boetsch trenował to kopnięcie u Segala 😛

 113. @Droni
  konkurs urody? 
  Brzydki może i jest, ale Boetch jednak strasznie duży gość jak na 84

 114. patrzcie na spodenki Boetscha ''Venum'' czyli juz wiemy, jaki jest ulubiony zawodnik naszego Wojsława Venoma. . .

 115. Boetsch porozcinany,z eye pokiem i prawdopdobnie jakąś kontuzją,a Phillipou i tak ssie.

 116. Żeby nie było, pisząc o strasznym widowisku nie mam na myśli urody zawodników 😛

 117. Ale fajnie, jakość dobra, ludzi mało, stream się nie zacina… Tongue gdyby tak zawsze było…

 118. Pół żywy Boetsch a Costa nie potrafił go skończyć tak prawdziwie… Super to o nim świadczy.

 119. Boetch po tym ciosie z bani przestał walczyć do tego ponoć coś z ręką…

 120. Pisalem, ze Boetsch tego nie wygra. Szkoda tylko, ze takiego nosa nie mialem w innych walkach. Ciekaw jestem czy ten Lauzon sprawi bukom psikusa…

 121. Zmarnowałem 40 minut snu na te walki. Może chociaż ostatnie dwie walki mi to wynagrodzą, albo chociaz ostatnia.

  Junior ma jakaś zaniepokojoną minę na tych wideo z wejścia na hale i z szatni.

 122. Dobra teraz Louzan, może w końcu zacznie się coś dziać ciekawego…

 123. dopiero wstałem i czytam ze walki słabe? zle sie dzieje
  moze panowie z lekkiej sie przebudza

 124. Widzę, że nie straciłem wiele smacznie chrapiąc – mam nadzieję, że starcie tytanów okaże się hitem.

 125. Janisz: „Miller przypomina tego krasnoluda z Władcy Pierścieni”. 😀

 126. Jak JDS ubije Caina w 2 minuty to trzeba będzie dać nagrodę w nowej kategorii: najbardziej gówniana gala roku.

 127. okrutnie się pastwią komentatorzy nad Jimem. Ciekawe co na to nasz ekspert od męskiej urody?

 128. Widzieliście te plamy krwi, gdy akcja stała dłużej w jednym miejscu w parterze?

 129. mimo wszystko 30-27 Miller, ale 29-28 tez nie bd zla decyzja. WSPANIALA WALKA

 130. Kto by pomyślał że w takim małym Lauzonie może być tyle krwi…

 131. Cytując klasyka: "And here we go!". Wyobraźcie sobie, że walka wieczoru będzie miałą ten sam poziom emocji co starcie Millera z Lauzonem…

 132. @anonim_zks

  Tak, jak dziś dostanie FOTN (razem z Andersonem, 12).

  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com

 133. @lutek – lemon sport

  Dzięki za pomoc, ale właśnie znalazłem inny. 😉

 134. Podejrzewam, że chodzi ogólnie o niechęć do imigrantów – jedyne co mi przychodzi do głowy.

 135. Uwielbiam to jak JDS wskazuje przeciwnikowi środek ringu z miną mordercy:)

 136. O czym ty mowisz? Przeciez na poczatku walki bardzo dobra szybkosc, przede wszystkim obrona sprowadzen.

  War Cain!!

 137. Ja pierdole – jedyne co można dobrego powiedzieć o Cigano to twarda szczęka. Zero energii.

 138. JDS chyba nie wróci. Masakra:D 
  Ludzie nie srajcie hejtami. Dopóki Cain nie trafił mega mocnym ciosem to JDS prowadził, a Cain szukał desperacko obaleń.

 139. Ta walka dopiero pokaże wartość JDS… Czy potrafi coś więcej niż boks… Na razie się na to nie zanosi…

 140. Co wy chcecie, Cigano pokazuje świetną obronę przed obaleniami.

 141. Cigano walczy na autopilocie, ale obaj spompowani masakrycznie…niesamowita walka !!!

 142. Kuźwa.. przepraszam tam za to, że się sadziłem za Cigano, ale naprawde kompletny brak szybkości kompletnyy… Cain miażdzy serce za JDS, bo 200 drogą nei chodzi ale nie wiem jak on ma to wygrać …

 143. Velasquez wyciera dos santosem oktagon. I widzicie ile warta jest stójka dos santosa w walce z zawodnikiem któy stawia mu opór

 144. zaba tak chciał , jak byś dostał w 1 rundzie takiego gonga jak dos santos to tesz bys tak walczył

 145. Może i miażdży, ale i tak jestem zawiedziony, że nie skończył go w pierwszej rundzie…

 146. Gdyby to JDS wygral w 5 rundzie, to chyba najwiekszy comeback w historii. Zadziwia mnie jego obrona sprowadzen, 4 runda a on nadal skutecznie broni a jak upadnie szybko wstaje. O Szczece nie bede wcale wspominal

 147. W życiu bym niepowiedział, ze ta walka dojdzie do 5 rundy. Cain masakryczna przewaga i zagadką jest jak jeszcze JDS stoi. Oby nie stało się nic strasznego i Cain bezpiecznie dowiózł tą przewagę do końca.

 148. Junior go może tylko poddać, lecz to jest bezsensowne, bo on nie ma sił trzymac gardyy….

 149. Junior już chyba zebrał na łeb więcej niż w całej swojej dotychczasowej karierze.

 150. YES WE CAIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mistrzostwo !!!!!!!!!!

 151. Egzekucja, tylko serce Dos Santosa utrzymało go przy życiu… i mocne biodra, że wstawał zawsze po sprowadzeniu. Król wrócił i długo nie odejdzie tym razem.

 152. Jestem pod wielkim wrazeniem szczeki JDS, ich 3 starcie jest nieuniknione. Ciekawe gdzie w szeregu stoi Overeem

  Nowy Stary Mistrz 🙂

 153. Wiedziłem że to zrobi. Super Cain. JDS wygląda jak po nieudanym botoksie.

  „kiedy zakładam kask, inaczej patrzę na świat”

 154. Nie wiem co się stało z kondycją Caina, ale jestem zadowolony z całej walki 🙂

 155. Ten cios rozbił Cigano, to co potem pokazał to to że ma bardzo dobrą obronę przed obaleniami i niezły parter (skoro Cain nie mógł go skończyć) ale też to że jego boks może zawodzić;/

 156. Jakiś inny zawodnik podmienił Juniora przy ogłaszaniu werdyktu, bo nie poznaję gościa 🙂

 157. Szacunek dla JDSa, ale aż się teraz chce śmiać z tych setek komentarzy że JDS na ważeniu wyglądał wspaniale. Bicki nie walczą 🙂 Zapewne pod koniec 2013 będziemy oglądać trzecie starcie.

 158. Cain nie mógł skończyć chyba ze względu na kondychę. Wysiadło coś.

 159. Ale lanie. Junior musi popracować nad kondycją przed rewanżem. Cain zresztą też, bo wcale nie wyglądał tak rewelacyjnie pod tym względem. No i BJJ – tyle okazji zmarnował żeby to skończyć. Pójdę spać smutny…

 160. Można by powiedzieć, że idealnie trafiłem… 🙂 50-45, 50-43, 50-44…

  To dla kogo Ali będzie?

 161. Buahahahaha poziom parteru godny KSW „mistrza Cigano”. Pas wrocil do wlasciciela, gratuluje redakcji ktora nie dala sie nabrac na caly fame. Junior niech zacznie sie uczyc MMA bo to co pokazal to byl zal.ru.
  P.S.: Dzis wstawie w sygnaturke zdjecie poobijanego Juniora, poezja!
  P.S.2.: Jak tak jednoplaszczyznowy zawodnik mogl zostac mistrzem, jak?!

 162. JDS jakby zapomniał, że wchodzi do oktagonu. W moich oczach od poczatku nie bylo widać mobilizacji i chęci pokonania Caina.

 163. I tak ma być 😀

  Miał wygrać i wygrał

  Totalna Demolka 😀

  Gdzie zwolennicy jednopłaszczyznowego Brazylijczyka ?

  Trochę głupio wam pewnie 😀

 164. stawialem na JDS i on mogl nawet wygrac ale ten cios w 1 rundzie zmienil wszystko

   

   

  ,,Buahahahaha poziom parteru godny KSW „mistrza Cigano”. Pas wrocil do wlasciciela, gratuluje redakcji ktora nie dala sie nabrac na caly fame. Junior niech zacznie sie uczyc MMA bo to co pokazal to byl zal.ru.
  P.S.: Dzis wstawie w sygnaturke zdjecie poobijanego Juniora, poezja!
  P.S.2.: Jak tak jednoplaszczyznowy zawodnik mogl zostac mistrzem, jak?!,,

   

  Tak ze ma zajebista obrone przed obaleniami…

 165. Pragnę sobie w tym miejscu pogratulować dobrego typu;)

  Walka niesamowita.Jak uda mi się zainstalować system na moim starym laptopie (bo nowy padł), to napiszę coś więcej.

 166. Prawdziwi tytani – tyle w temacie. Już nie mogę się doczekać trzeciego starcia. Dobranoc panowie. 🙂

 167.  Wierzyłem i się opłaciło

  „kiedy zakładam kask, inaczej patrzę na świat”

 168. nie to nie byl 1 cios, ,to bylo 123421435 ciosow  ktore spadly na jego twarz i na dodatek 500 obalen, 1 cios to byl w pierwszej walce

 169. Czyli jak to hejterzy mówili po znakoutowaniu irokeza przez kornika tak ja teraz powiem: jds w pierwszej walce by lucky punch 😀

  Velasquez pokazał jak jednowymiarowy jest dos santos. Jeśli zabierze się mu główny atut jakim jest stójka jds jest bezradny jak dziecko.

  Brawo Cain !!!!

 170. Hmm… Ale Cain też jest jednopłaszczyznowy… Ok, potrafi złożyć jednym ciosem, ale jego siłą są zapasy, a właściwie G’n’P… Zresztą wystarczyło popatrzeć na początek walki, gdzie się zastanawiałem, czy mu nie odwaliło, jak się z desperacją rzucał na nogi JDS…

 171. Przestańcie hejcić Juniora, przed walką był Bogiem, teraz niby jest niegodny KSW – nie bądźcie jak ta gwiżdżąca amerykańska hołota…szacunek dla obu fighterów.

 172. różnica między Juniorem a Cainem jest taka, że dos Santos po zainkasowaniu ciosu walczy dalej, a Velasquez pada na twarz i czeka aż sędzia przerwie walkę, co oczywiście nie umniejsza w żaden sposób jego mistrzowskiemu tytułowi.

 173. Ktoś tu pisał o pojedynkach JDS-a z bokserami. Skończyło bi się KO na JDS. Wystarczyło go zaatakować jak to zrobił Cain a już w pierwszej rundzie przyjmował wszystko na twarz. Ktoś coś wspominał że Cain nie obali JDS a zrobił to chyba z 20 razy. Totalna deklasacja. Balon JDS pękł.

 174. ci co pisza ze JDS jest słaby i jednoplaszczyznowy bo go cain pozamiatal niech sie jebna w leb:)

 175. dla hołoty która wygwizdała jds w trakcie wywiadu powinien być dożywotni zakaz wstępu na gale ufc, pokazał kawał serducha i jeszcze musi słuchać takiego czegoś…

 176. no to mamy cormiera, caina, jdsa i co pokaze overeem? poza nimi to juz jest przepasc

 177. Cain pewnie stracił sporo sił na stresie związanym z walką. Lekko się spalił i to odebrało mu siły. Widać że bardzo chciał wygrać.

  TERAZ CZEKAMY NA FOTKĘ Z PASEM OD CIPKA!!!! 🙂

 178. CAIN!!!!
  Wiedziałem, że JDS to po prostu poukładany fighter z dobrymi warunkami. Brawa dla Caina, który udowodnił że król jest tylko jeden, a poprzednia walka to po prostu „wypadek przy pracy”. Dos Santos został wręcz upokorzony. Żałuję, że nie udało się Velasquezowi go ubić gdzieś w 4-5 rundzie, oprócz mocno obitej twarzy odpłaciłby się JDS-owi za tamten „lucky punch”.

 179. Na III starcie JDS musi sobie zapracować bo po takiej demolce nie ma sensu mówić narazie o rewanżu

  Cain vs Ali
  JDS vs Cormier

  Dobranoc 😀

 180. do przesady z tym balonem . JDS podnosil sie zaraz po obaleniach oprocz Caina nikt go nie wywalal a na poczatku Cain tez nie mogl , taktyka Caina pozwolila mu to wygrac pressing na przeciwniku jak footballu przez co wylaczyl JDS stojke

 181. jeden prawy prosty odwrócił całkowicie przebieg walki!

  no to dupa z walki JDS – Overeem 🙁

 182. @voranek – tu jestem. Dalej kibicuję Dos Santosowi i nie jest mi wcale głupio. Czekam aż odzyska swój pas. Nie wiem co tak szybko odebrało JDS kondycję, ale to wyglądało aż dziwnie po tej pierwszej rundzie. Szczękę ma po prostu niezniszczalną, gdyby jeszcze ręce były w stanie ruszać się tak jak zwykle, zamiast zwisać bezwładnie…Tak czy tak brawa dla Caina. Reszta dywizji to tylko przystawki dla tych dwóch zawodników.

 183. zrozpaczony fan JDS-a? Ile razy widziałeś Velasqueza czekającego aż sędzia przerwie walkę :D:D:D:D ?

 184. Olbrzymia dominacja Caina, ale trzeba przyznać Juniorowi, że jest mega silny i odporny. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś mógłby wygrać przez KO z Dos Santosem po tym co dzisiaj zobaczyłem.

 185. @Marxter tak tak.. A twarzyczka Juniora sama spuchla, jakbys nie widzial walki to Cain dominowal takze w stojce takze.. HELLO?!
  @lukasz4493
  Nogueira: want some..?
  JDS: Yeah for sure
  Nogueira: ok fine
  Na tej zasadzie ^^

 186. No tak, tylko Cormier nie będzie walczył z Cainem, a Overeem daje się łapać na testach. 
  Jak dla mnie JDS pokazał, że radzi sobie nieźle we wszystich płaszczyznach walki. Nie daje się trzymać w jednej pozycji, wstaje, broni się. Nie był w stanie w pełni powrócić po ciosie jaki zainkasował w 1 rundzie.

 187. I co by nie było to jednak Junior przegrał tą walkę w lepszym stylu niż Velasquez przegrał pierwszą

 188. Pregador

  ale pieprzysz głupoty, popatrz na wcześniejsze walki Caina, a zobaczysz czy po przyjęciu coisu spada na twarz.

 189. Nie wiem po prostu co napisać…Dominacji Caina w parterze można było się spodziewać, ale że zdominuje Juniora w stójce? 

 190. Kurwa…………………..pøakac sie chce, chuj  ta kasa postawiona na jds, ale gorzej kiedy twoj ulubiony zawodnik dostaje takie wpierdol…dramat, jds nie byl soba po tym co cain zrobil w 1 rundzie…. ale trzeba mu przyznac to ze to fenomen. 

  w zyciu nie spodziewalbym sie takiego przebiegu walki, tak czy inaczej mega emocje, mega walka!!!

 191. Kurcze dobra walka, chyba nikt się nie spodziewał takiego przebiegu pojedynku.

  W pierwszej rundzie JDS kontrolował sytuację i do czasu ciosu u mnie na karteczce wygrywał, ale po knockdownie wszystko się zmieniło. Brazylijczyk stracił szybkość, kondycje, jego praca na nogach zupełnie się posypała. Wielkie uznanie dla Caina, brawo! Mimo tego i tak jestem pełen podziwu jak przez cały pojedynek Junior bronił obaleń Meksykanina, bo wychodziło mu to naprawdę dobrze. 

  Pan Janisz z Jurasem w tej walce mieli manierę wrzucać wszystko do jednego wora. Starałem się przyjrzeć Cainowi z różnych stron i słaniania się na nogach czy też znacznego ubytku w kondycji nie mogłem dostrzec. 

  Co do walki Ali vs. Cain, bo chyba D&G to pisał, i tego, że świeżo koronowany mistrz nie ma szans z koniną to śmiem wątpić w tą tezę. Po tym co zobaczyłem w tej walce jestem pewny, że jeżeli dojdzie do ich starcia to Velasquez go zniszczy do końca trzeciej rundy.

  Gala strasznie przeciętna- po tym co zobaczyłem w MC to chyba na jakiś czas odpuszczę sobie wagę średnią ;P-, ale naszczęście zakończona miłym akcentem. Dobranoc wszystkim i z pewnością do jutra.

  P.S. Ciekawe ile będzie nam dane czekać na trzecie starcie?

 192. Sorry, ale obaj zawodnicy zataczali się przez większość walki niczym żule. Porównajcie to do walk GSP-Condit czy Bendo-Diaz.

 193. Przekonacie się że taki łomot jaki JDS otrzymał jest gorszy niż TKO, bo ciosy się kumulują w szczególności w HW. Odbije się to na jego zdrowiu i może go zablokować.

  Życzę Juniorowi szybkiego powrotu do zdrowia i niech walczy dalej.

 194. Ta walka niestety pokazala umiejetnosci,kardio,game plan ,Serce do walki,

 195. Z calym szacunkiem ale hejcilem Juniora od samego poczatku.
  Polubilbym go od razu gdyby nie bal sie i sprobowal parteru z ktorego wyobrazcie sobie sklada sie MMA

 196. co za jebana hołota na trybunach, jak można było gwizdać na JDS po walce. Każdy z nich powinien dostać osobistego stompa na twarz od Wanderleia.

  A NIE MÓWIŁEM !! I CO PSYCHOFANI !! (żart 😀  )

  Ogólnie zaskoczony jestem przebiegiem walki, choć początek był mniej/więcej jak się spodziewałem. Agresywne ataki Caina, próby obaleń ale też wyśmienite obrony Juniora ( byłem pod meeega wrażeniem). Od tej pory sobie pomyślałem, że JDS zyskał przewagę psychologiczną a meksykanin się podłamie, że mu nie wychodzi i zaraz znowu zobaczymy piękne KO. Ale niestety ( albo stety bo obojetne mi bylo kto wygra), wydawało mi się , że przez te obrony znacznie odciął się prąd Brazylijczykowi a jak jeszcze poprawił to na koniec rundy prawy sierpowy Velasqueza to JDS wyglądał jak Pudzian z Sylvią.

  Mega zaskoczeniem był dla mnie boks Caina, już chyba możemy zapomnieć o dziurach w gardzie jak w walce z Kongo.

  Dalej to już to co dobrze znamy, czyli dręczenie umęczonego rywala przez niezmordowanego Velasqueza (choć później i on się zmęczył 🙂 ) Junior nie miał szans w tej walce bo albo tylko się bronił albo był tak wolny, że chyba cud by musiał się stać aby dosięgnął Caina.

  Szacunek dla Brazylijczyka za ogromne serce.

  No to teraz z chęcią i sadystyczną przyjemnością zobaczę jak Velasquez masakruje Overeema a później pewnie obija Werduma i znowu Cain vs JDS III.

  Ciekawe kogo teraz dadzą Brazylijczykowi. Big Foot  (jeśli przegra z Holendrem) ? Ktoś z dwójki Struve vs Hunt ?

 197. pozdrawiam kibiców JDS i tych co byli 100% pewni wygranej Cigano, za 2 lata będzie ubicie ,

 198. Cormier powiedział, żę jeśli Cain wygra to on schodzi do -205 Ibs

  Nie wiem jak on to sobie wyobraża ale myślę, żę drugiego Mamed vs Materla nie będzie 😀

 199. TheLastEmperorrr dlatego że dostał takie gonga w 1 rundzie że każdy inny by już leżał

 200. Jeden cios całkowicie odwrócił przebieg walki. JDS chyba za bardzo skupiony na obronie obaleń

 201. Jako fan JDSa muszę przyznać, że Cain był dzisiaj niestety kapitalny Sad Ten prawy w 1r ustawił walkę, a później Velasquez nieustanną presją nawet na moment nie dał wrócić Cigano do pojedynku. Wielkie brawa dla obuApplauseMyślę, że całkiem niedługo ujrzymy 3 walkę.