ufc155a

Po kliknięciu.

Po upływie 13 miesięcy od pierwszego ich spotkania dwaj czołowi ciężcy na świecie – Cain Velasquez (11-1) i Junior dos Santos (15-2) – stanęli do rewanżu w walce wieczoru UFC 155 w Las Vegas. Jakże inny był ten rewanż od ich zeszłorocznej, zakończonej w niewiele ponad minutę, walki. Tym razem panowie walczyli przez minut 25, a pierwsza runda zakończyła się niespodziewaną, zdecydowaną przewagą Velasqueza w stójce, podczas gdy dos Santos zdławił 2/3 prób obaleń Amerykanina. Po trzęsieniu ziemi w pierwszych pięciu minutach, druga i trzecia runda również były toczone pod dyktando Caina. Tym razem do niespodziewanie skutecznej stójki zawodnik AKA coraz skuteczniej wplatał obalenia. W drugiej rundzie, broniący tytułu mistrza zadał tylko 4 ciosy przy 45 Velasqueza.

Jednak nawet, słynący z legendarnej kondycji Velasquez zaczął zwalniać i walka stawała się coraz bardziej wyrównana. W czwartej rundzie dos Santos złapał drugi wiatr i zanotował swoje najlepsze pięć minut, trafiając więcej mocnych ciosów niż otrzymał. Powrót mistrza nie trwał jednak zbyt długo. W piątej rundzie Cain wykrzesał z siebie jeszcze skrawek sił i postawił wykrzyknik nad swoją 5-rundową dominacją.

Przez półtorej rundy Jim Miller (22-4) sprawił Joe Lauzonowi (22-8) lanie stulecia. Zawodnik z New Jersey kompletnie rozbił łokciami w stójce Lauzona w pierwszej rundzie, otwierając potworne rozcięcia na twarzy Bostończyka. W drugiej rundzie Miller swoją dominację przeniósł do parteru, ale mniej więcej w połowie rundy sędzia ringowy Yves Lavigne nakazał przerwę by uciąć, zwisającą z rękawicy Lauzona taśme i losy walki zaczęły się odwracać. Lauzon, choć stracił litry krwi, zdobył górną pozycję, a następnie usiłował poddać rywala. Jego starania trwały do końca walki, choć trzecia runda toczona była w znacznie wolniejszym tempie to jeszcze na 30 sekund przed ostatnim gongiem Lauzon spróbował nożycami wejść w nogi i poddać Millera. Nieskutecznie. Podobnie jak nieudana, rozpaczliwa gilotyna kilka sekund później, która pozwoliła Lauzonowi zaledwie wygrać ostatnią rundę. Sędziowie jednomyślnie ogłosili zwycięstwo Millera 29-28.

Po przegranej pierwszej rundzie Costa Philippou (11-2) wykorzystał fakt, że Tim Boetsch (16-5) walczy z kontuzjowaną ręką i odwrócił losy pojedynku od szóstej minuty, by wygrać przez TKO w trzeciej rundzie. O ile w pierwszym starciu Boetsch sprowadzał rywala, to od kiedy zgłosił kornerowi kontuzję do walki z narożnika wyszedł zupełnie inny zawodnik – ostrożny w stójce i nieskuteczny w zapasach. Philippou zaczął dyktować tempo walki swoim boksem i obaleniami, a Boetsch kilkukrotnie ściągał Cypryjczyka do gardy. Jedno z tych ściągnięć wykorzystał Philippou, by agresywnie zaatakować krwawiącego z czoła rywala i doprowadzić do końca walki w trzeciej minucie trzeciej rundy.

Sześć lat po ich pierwszym spotkaniu Yushin Okami, (28-7) ponownie dzięki swoim zapasom, zapewnił sobie wygraną nad Alanem Belcherem (18-7). Amerykanin, choć trafił kilkukrotnie soczystymi ciosami rywala w stójce, zupełnie nie był w stanie obronić się w klinczu i uciekając się do nieroztropnych gilotyn lądował zawsze na plecach. Nawet skandaliczne decyzje sędziego ringowego Tognoniego o podnoszeniu walki do stójki, kiedy Okami był w pozycji bocznej nie uratowały Belchera, który musiał uznać wyższość Japończyka na kartach sędziowskich.

Po mało emocjonującej walce Derek Brunson (10-2) zepsuł powrót Chrisa Lebena (22-9) do UFC. Pierwszą rundę Leben przegrał, walcząc bez sukcesu z pleców, w drugiej i trzeciej było więcej stójki, ale zmęczony Chris nie potrafił celnie ustrzelić Dereka. Sędziowie, jak rzadko tego wieczoru, byli zgodni, solidarnie punktując 29-28 dla Brunsona.

W czołowej walce wagi koguciej siła ciosów Eddiego Winelanda (20-8-1) była kluczowym czynnikiem w starciu z Bradem Pickettem (22-7). Były mistrz WEC w pierwszej rundzie dwukrotnie ciosami posyłał Picketta na jedno kolano i choć w następnym starciach temperatura walki ostygła, to nadal była toczona pod dyktando Amerykanina. Tym niemniej, sędziowie nie byli zgodni: dwójka z nich wypunktowała zwycięstwo Winelanda 30-27 ale jeden ocenił starcie na 29-28 dla Picketta.

Meksykanin Erik Perez (13-4) zgodnie z planem dopisał do swojego rekordu trzecie zwycięstwo w UFC, zatrzymując w pierwszej rundzie Byrona Bloodwortha (6-3). Perez zdominował rywala w klinczu pod siatką, posłał go na deski kolanem na korpus i dokończył uderzeniami w parterze, zmuszając sędzinę Kim Winslow do interwencji.

Wbrew przewidywaniom wielu osób walka Jamiego Varnera (21-7-1) z Melvinem Guillardem (30-12-2) stoczona została na pełnym, 3-rundowym dystansie. Sędziowie punktowi ostatecznie wyżej ocenili zapaśniczą kontrolę Varnera, który regularnie sprowadzał do parteru, słynącego z dobrej obrony Guillarda. Dwóch sędziów oceniło wszystkie trzy rundy na korzyść Varnera podczas gdy trzeci, paradoksalnie i kontrowersyjnie, punktował każde starcie dla Guillarda.

Oficjalnie niepokonany Myles Jury (11-0) zakończył dobrą passę Michaela Johnsona (12-7), dominując zawodnika Blackzillians w parterze. W żadnej z rund Johnson nie był w stanie zatrzymać obaleń Jury’ego ani też wstać z pleców bez pomocy sędziego ringowego. Sędziowie jednogłośnie przyznali Jury’emu zwycięstwo na punkty 30-27.

Sto dwadzieścia cztery sekundy zajął powrót Todda Duffiego (8-2) do oktagonu UFC. Choć Phil de Fries (9-2) napędził Amerykaninowi lekkiego stracha swoimi uderzeniami i obaleniem, Duffee nie stracił pewności siebie i minutę później odwrócił losy walki, demolując de Friesa serią ciosów pod siatką.

Dwudziestojednoletni Max Holloway (7-1) pokonał Leonarda Garcię (15-10-1) jego własną bronią – przez niejednogłośną decyzję. Hawajczyk dobrze boksował na początku, celni punktując, miotającego cepy Garcię, ale nie potrafił znieść trudów 15-minutowego pojedynku i wytrzymać narzuconego przez siebie tempa. W drugiej i w trzeciej rundzie Garcii udało się obalić rywala i nawet uzyskać przewagę w stójce, ale ostatecznie, tym razem nie udało mu się przekonać do swojej sprawy sędziów.

W walce otwarcia po dwóch wyrównanych rundach John Moraga (12-1) odniósł swoje drugie zwycięstwo w oktagonie, poddając gilotyną Chrisa Cariaso (14-4) w drugiej minucie trzeciej rundy.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Cain Velasquez pok. Juniora dos Santosa (50-43, 50-44, 50-45)

Główna karta:

155 lbs.: Jim Miller pok. Joe Lauzona przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
185 lbs.: Constantinos Philippou pok. Tima Boetscha przez TKO (uderzenia w parterze), 3. runda, 2:11.
185 lbs.: Yushin Okami pok. Alana Belchera przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28).
185 lbs.: Derek Brunson pok. Chrisa Lebena przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).

Walki w FX:

135 lbs.: Eddie Wineland pok. Brada Picketta przez niejednogłośną decyzję (2 x 30-27, 28-29)
135 lbs.: Erik Perez pok. Byrona Bloodwortha przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 3:50.
155 lbs.: Jamie Varner pok. Melvina Guillarda przez niejednogłośną decyzję (2 x 30-27, 27-30)
155 lbs.: Myles Jury pok. Michaela Johnsona przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)

Walki w UFC on Fuel TV:

265 lbs.: Todd Duffee pok. Phila de Friesa przez TKO (uderzenia), 1. runda, 2:04.
145 lbs.: Max Holloway pok. Leonarda Garcię przez niejednogłosną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
125 lbs.: John Moraga pok. Chrisa Cariaso przez poddanie (gilotyna), 3. runda, 1:13.

Bonusy po 65 tys. $
Walka wieczoru: Jim Miller vs. Joe Lauzon
Nokaut wieczoru: Tod Duffee
Poddanie wieczoru: John Moraga

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

3400 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 14. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 15. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 16. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 17. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 18. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 20. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 21. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 22. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 23. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 24. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 25. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 28. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 35. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 36. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 37. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 38. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 39. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 40. Ciekawy jestem Holloway'a, co tam przewidujecie ? Garcia nie należy do miękich dydków, mimo to uważam że chudzielec go poskładaCool

 41. panowie czy oglądając jutro powtórkę o 8.00 na orange sport, nie nadzieję się na spojler który może pojawić się na dolnym pasku z informacjami?

 42. @ drafa ja zeby unikanc takich niespodzianek rozciagam obraz w TV i przesuwam tak zeby paska nie bylo widac 🙂

 43. @drafa

  Na bank się nadziejesz, najlepiej wejść na Cohones w temat "Wideo z walk". Powinny być wszystkie przed 10:00.

 44. Ja tam nigdy na cohones nie wchodzę, bo nieopatrznie moge przeczytać jakiś komentarz.

  Zawsze ściągam całą gale, zazwyczaj ok 6:00-7:00 są już dostępne. Albo oglądam pojedyncze walki online, są dostępne ok 8:00-9:00.

 45. panowie czy oglądając jutro powtórkę o 8.00 na orange sport, nie nadzieję się na spojler który może pojawić się na dolnym pasku z informacjami?

  Nie, raczej nie spojlerują. Ja tak oglądałem GSP vs Condit i Jones vs Belfort. 

  Tylko,że będziesz znał czas trwania wiedząć kiedy kończy sie transmisja 🙂

 46. Tez sciagam gale z rana najczesciej, ale walki z FB czesto ciekawe, wrzucane sa późno albo wcale. Znowu wszystkie walki są wrzucane pojedynczo, jednak czasem mozna się nadziać i na „freeze screenie” widocznym w playerce widac albo nokaut, albo podniesioną ręke po ogłoszeniu decyzji, więc co to za oglądanie?

 47. Tez sciagam gale z rana najczesciej, ale walki z FB czesto ciekawe, wrzucane sa późno albo wcale. Znowu wszystkie walki są wrzucane pojedynczo, jednak czasem mozna się nadziać i na „freeze screenie” widocznym w playerce widac albo nokaut, albo podniesioną ręke po ogłoszeniu decyzji, więc co to za oglądanie?

  Dokładnie, kilka razy się na to nadziałem. Dlatego najlepiej pobrać całą gale, wtedy nie wiesz ile walka potrwa, ani nie narazisz się na spoilery.

 48. Siemano! Ciekawe walki już od tych pierwszych z fb,a ME to wisienka na torcie:]

 49. @maryjan

  Nie, moja wspaniałomyślan dziewczyna kupiła mi za małą koszulę koloru nie pytaj!Laughing

 50. Moja meblościanka jest już obiektem kultuLaughing

  Takie sprostowanko- to jest szafaSmile

 51. @malina

  jedni są znani z nokautów inni z meblościanek; ) dobrze, że nie założyłeś tematu jak się zemścić za świąteczny prezentLaughing

  zara rusza na fb !! 

 52. @drafa ja juz sie tak nadzialem na taki spojler. Tyle ze to byla jakas popoludniowa lub wieczoran powtorka gali.

 53. Witam szanownych zapaleńców mieszanych sztuk walki! 😀

  Już na wstępie mam dwa pytania:
  – nie posiadam facebooka i chciałem zapytać, czy nie podesłałby ktoś linka do steama?
  – niestety muszę jutro wstać o przyzwoitej godzinie… Orientuje się ktoś, o której (mniej więcej) gala będzie się kończyła?

 54. I Meblościanka Rzeczpospolitej!

  Szcześciarz ze mnie

  Behemot ok 6:50?
  ..nie wystarczy przypadkowych słów potok,
  Wersy mają kopać w głowę jak Mirko CroCop..

 55. O której rusza gala na fb??

  Przed 6 rano nie ma opcji kolego więc lepiej idź spać.

 56. malinowsky —> dzięki za info. Nie wyśpię się więc, ale będę w stanie funkcjonować w pracy 😉

 57. @Behemot

  To załóż po prostu konto na fejsie. Rejestracja jest darmowa, a dane możesz zmyślić.

 58. Się wyratował, bo na punkty by przegrał z kretesem. 😉 Szkoda przeciwnika.

 59. Garcia fajny zombie;D ale fest pozytywny typ. Straszna młucka z walki, ale chłopaki zostawili kawał serca w oktagonie.

 60. Wynik jak dla mnie słuszny. Technicznie Halloway lepiej się pokazął.

 61. Dopoki nie zobaczylem statystyk ciosow bylem pewien wygranej Maxa. Teraz sie jednak zastanawiam. Garcia w sumie duzo wiatru robil ale nic efektywnego

 62. Kurcze, no właśnie ja też oglądając byłem przekonany, że Holloway spokojnie prowadzi tę walkę, ale później ta tabela z celnymi ciosami mnie mocno zaskoczyła 😛

 63. ta walka trochę mi przypomniała jak Oscar de la hoya walczył z Floydem, gdzie właśnie dużo szumu robił, a floyd precyzyjnie kontrował i poczakowo myslałem ze oscar to wygra, ale jak zobaczyłem walke 2,3 razy i statystyke ciosów to przejżałem na oczy

 64. panowie prosze was dajcie jakiegos linka poza face gdzie mozna zobaczyc todda duffyego… znajdzie sie ktos uprzejmy ?

 65. Kilka osob chcialo zestawic duffego z damianem grabowskim hahha. Gdzie sa teraz te kozaki

 66. No nie taka lokata, de fries sprowadził i kilka razu palnął duffego, miałem już błotnego bąka w gaciach

  Mam go w kilku paskach 😉

 67. @up

  Jak pogardzasz fejsbukiem to zostaje jeszcze ufc.tv – darmowa rejestracja i super jakość. 🙂

 68. taaa ale szukam już opcji na main card, a nie jestem w stanie słuchać Jurasa i Janisza.

 69. Odkąd Mike Goldberga zastąpił drętwy jak moja teściowa na niedzielnym obiadku anick, wolę duet JJ 😉

 70. Mam pytanie na która najlepiej budzik nastawić żeby na pewno nie przegapić walki jds vs Cain ?

 71. Teraz Melvin „wygrywam przez knockout lub przegrywam przez własną głupotę” Gillard. Liczę na Varnera.

 72. ktoś może wie jak ogarnąć te ciągłe pobieranie danych na orange sport? mam już jakiś czas konto a jeszcze nigdy mi nie odpaliło

 73. Jak się nazywa ten dubstep co leci między walkami jak jest przerwa? Kurde, szukam tego od kilku gal i nikt nie wie. 😛

 74. Czy wy też macie wrażenie, że janisz i juras kompletnie stronniczo komentują walkę guillard varner na korzyść guilarda oczywiście…?

 75. ninja —-> ja w ogóle mam często wrażenie, że Janisz komentuje strasznie stronniczo walki. Co do Jurasa, to nie jest to chyba, aż tak oczywiste.

 76. Dla mnie komentarz duetu j&j tej walki był denny jakby murzyna za jajka trzymali, varner sprowadza gulilarda a tu komntarz bodajże jurasa „świetna obrona guilarda” … komedia

 77. hhaah ciekawe jak oni to punktowalii 2 runda pewna dla Guillarda 3 Varnera a 1 runde na spokojnie bym musial obejrzec 🙂

 78. Za dużo obaleń oddał Guillard, ja tam się cieszę ze zwycięstwa Varnera. 😀

 79. ale cieszę się z wygranej Varnera, bo chociaż wszystkie kupony jeszcze ciągle w grzee 🙂

 80. @Behemot Powiedział coś w stylu, że ten, który dał 30-27 dla Melvina nie powinien już nigdy sędziować walk.

 81. Hej wam też orange.pl nie działa, to znaczy zapętlony mam obraz na tym jak Bruce czyta werdykt i tak w kółko sobie leci???

 82. Dziwna decyzja, ogólnie powinno być 29-28 na korzyść jednego z nich, a nie że jeden daje 3 rundy Melvinowi, a drugi 3 rundy Varnerowi. Druga runda na pewno dla Melvina. Szkoda, że przegrał.

 83. Myślicie, że następni panowie w klatce zafundują sobie pojedynek bokserski, czy ktoś poszuka innego rozwiązania?

 84. Fajna walka bokserska 😉 Picket musi szukać nokautu bo na pkt juz przegrał.

 85. Pickett przegrał i to wyraźnie, chociaż w 3 się obudził. Dla mnie 1 – 10-8 dla Wine, druga 10-9 dla Wine, trzecia mozna dać Pickettowi. 

 86. Kurwa dzisiejsi sędziowie są żenujący… Jak można było dać zwycięstwo Picketowi…

 87. mówiłem kurwa czulem ze jeden wyjebie 29-28 Pickett .. to jest niemozliwee kurwa gdzie ma oczy ten pajac przekupionyyy

 88. Ja pizgam… Nie przypominam sobie ostatnio równie beznadziejnie punktowanej gali :/ 29-28 dla Picketa?!

 89. Ten środkowy sędzia chyba już ma sylwestra bo chłop straszne cuda na tych kartach wyczynia.

 90. masakra z tym sędziowaniem, coś powinni z tym robić, bo to jest porażka.

 91. Przy takim sędziowaniu to może nawet Pudziao by Timowi Silvie rundę urwał 😉

 92. „Jest to jeden z najlepszych zawodników w blokowaniu ciosów swoją twarzą” – mistrz Janisz. 😀

 93. 30-27 Brunson, jesli Murzyna nie zwałują za to ze jest czarny, to czerwony nie ma szans chyba nawet na jedna rundę. . .

 94. Kurde sędziowie doporowadzili do tego, że za drże za każdym razem czekając na decyzję 😀

 95. Walka bardzo słaba, czarny wygrał tylko przez obalenia, wg mnie 29-28 leben choć też walczył jak w oceanie.

 96. Kurde, lay and pray górą. Leben zbyt zombiakowaty nawet jak na siebie samego, dlatego nie ustrzelił Brunsona, a szkoda…

 97. Słaba, taktyczna walka, ale tego się spodziewałem 🙂

  Teraz WAR Belcher!

  Ps. Siemano wszystkim.

 98. malina jak Ty mogles punktowac 2gą dla Lebena to ja kompletnie nie wiem,,juz bardziej ta 3cia chodź moim zdaniem też nie . . .

 99. malinowsky powiedz Tomaszowi, aby odblokował mnie na „czacie”. Będę grzeczny 🙂 ?

 100. Okami przez decyzję. Słabo Belcher. Chyba wszyscy za bardzo zasugerowali się wygraną Alana nad Palharesem ;/

 101. Mam kilka pytań:
  -dlaczego Alan ładuje się pod Okamoego z tą gilotynom?
  -dlaczego Alan czeka pod siatką i czeka, aż Okami go do niej przyszpili?
  -dlaczego sędzia podnosi walkę po bezpośrednim przejściu gardy?
  😀

 102. Okami chyba oglądał walkę Wojtka Orłowskiego przed rozgrzewką.

 103. Droni jak wbijesz na chat, to powiedz czy Tomasz moze mnie odblokowac 😀 Bede grzeczny.

 104. Nie mogę uwierzyć w kolejną próbę gilotyne w trzeciej rundzie… Przegrał na własne życzenie.

 105. Jednak Okami jest bardzo solidny, gameplan świetnie wykonany… i tyle 🙂

 106. wieje chujem na razie i niestety w kolejnej walce nie spodziewam się niczego więcej.

  ciekawe którą runde niby Belcher wygrał.

 107. Boetsch wyglada otyle nawet w 84 kg, dobrze ze jeszcze srednio sie interesowalem MMA jak walczył w 93 kg . . .

 108. main card na razie tragiczny, oby walka wieczoru wynagrodziła ta tragedie, która się w tej chwili odbywa

 109. Nawet ten finisz nie wynagrodził mi dziadostwa kipiącego z tej walki… Swoją drogą ciekawe, czy Boetsch trenował to kopnięcie u Segala 😛

 110. @Droni
  konkurs urody? 
  Brzydki może i jest, ale Boetch jednak strasznie duży gość jak na 84

 111. patrzcie na spodenki Boetscha ''Venum'' czyli juz wiemy, jaki jest ulubiony zawodnik naszego Wojsława Venoma. . .

 112. Boetsch porozcinany,z eye pokiem i prawdopdobnie jakąś kontuzją,a Phillipou i tak ssie.

 113. Żeby nie było, pisząc o strasznym widowisku nie mam na myśli urody zawodników 😛

 114. Ale fajnie, jakość dobra, ludzi mało, stream się nie zacina… Tongue gdyby tak zawsze było…

 115. Pół żywy Boetsch a Costa nie potrafił go skończyć tak prawdziwie… Super to o nim świadczy.

 116. Boetch po tym ciosie z bani przestał walczyć do tego ponoć coś z ręką…

 117. Pisalem, ze Boetsch tego nie wygra. Szkoda tylko, ze takiego nosa nie mialem w innych walkach. Ciekaw jestem czy ten Lauzon sprawi bukom psikusa…

 118. Zmarnowałem 40 minut snu na te walki. Może chociaż ostatnie dwie walki mi to wynagrodzą, albo chociaz ostatnia.

  Junior ma jakaś zaniepokojoną minę na tych wideo z wejścia na hale i z szatni.

 119. Dobra teraz Louzan, może w końcu zacznie się coś dziać ciekawego…

 120. dopiero wstałem i czytam ze walki słabe? zle sie dzieje
  moze panowie z lekkiej sie przebudza

 121. Widzę, że nie straciłem wiele smacznie chrapiąc – mam nadzieję, że starcie tytanów okaże się hitem.

 122. Janisz: „Miller przypomina tego krasnoluda z Władcy Pierścieni”. 😀

 123. Jak JDS ubije Caina w 2 minuty to trzeba będzie dać nagrodę w nowej kategorii: najbardziej gówniana gala roku.

 124. okrutnie się pastwią komentatorzy nad Jimem. Ciekawe co na to nasz ekspert od męskiej urody?

 125. Widzieliście te plamy krwi, gdy akcja stała dłużej w jednym miejscu w parterze?

 126. mimo wszystko 30-27 Miller, ale 29-28 tez nie bd zla decyzja. WSPANIALA WALKA

 127. Cytując klasyka: "And here we go!". Wyobraźcie sobie, że walka wieczoru będzie miałą ten sam poziom emocji co starcie Millera z Lauzonem…

 128. @anonim_zks

  Tak, jak dziś dostanie FOTN (razem z Andersonem, 12).

  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com

 129. @lutek – lemon sport

  Dzięki za pomoc, ale właśnie znalazłem inny. 😉

 130. Podejrzewam, że chodzi ogólnie o niechęć do imigrantów – jedyne co mi przychodzi do głowy.

 131. O czym ty mowisz? Przeciez na poczatku walki bardzo dobra szybkosc, przede wszystkim obrona sprowadzen.

  War Cain!!

 132. Ja pierdole – jedyne co można dobrego powiedzieć o Cigano to twarda szczęka. Zero energii.

 133. JDS chyba nie wróci. Masakra:D 
  Ludzie nie srajcie hejtami. Dopóki Cain nie trafił mega mocnym ciosem to JDS prowadził, a Cain szukał desperacko obaleń.

 134. Ta walka dopiero pokaże wartość JDS… Czy potrafi coś więcej niż boks… Na razie się na to nie zanosi…

 135. Co wy chcecie, Cigano pokazuje świetną obronę przed obaleniami.

 136. Cigano walczy na autopilocie, ale obaj spompowani masakrycznie…niesamowita walka !!!

 137. Kuźwa.. przepraszam tam za to, że się sadziłem za Cigano, ale naprawde kompletny brak szybkości kompletnyy… Cain miażdzy serce za JDS, bo 200 drogą nei chodzi ale nie wiem jak on ma to wygrać …

 138. Velasquez wyciera dos santosem oktagon. I widzicie ile warta jest stójka dos santosa w walce z zawodnikiem któy stawia mu opór

 139. zaba tak chciał , jak byś dostał w 1 rundzie takiego gonga jak dos santos to tesz bys tak walczył

 140. Może i miażdży, ale i tak jestem zawiedziony, że nie skończył go w pierwszej rundzie…

 141. Gdyby to JDS wygral w 5 rundzie, to chyba najwiekszy comeback w historii. Zadziwia mnie jego obrona sprowadzen, 4 runda a on nadal skutecznie broni a jak upadnie szybko wstaje. O Szczece nie bede wcale wspominal

 142. W życiu bym niepowiedział, ze ta walka dojdzie do 5 rundy. Cain masakryczna przewaga i zagadką jest jak jeszcze JDS stoi. Oby nie stało się nic strasznego i Cain bezpiecznie dowiózł tą przewagę do końca.

 143. Junior go może tylko poddać, lecz to jest bezsensowne, bo on nie ma sił trzymac gardyy….

 144. Junior już chyba zebrał na łeb więcej niż w całej swojej dotychczasowej karierze.

 145. YES WE CAIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mistrzostwo !!!!!!!!!!

 146. Egzekucja, tylko serce Dos Santosa utrzymało go przy życiu… i mocne biodra, że wstawał zawsze po sprowadzeniu. Król wrócił i długo nie odejdzie tym razem.

 147. Jestem pod wielkim wrazeniem szczeki JDS, ich 3 starcie jest nieuniknione. Ciekawe gdzie w szeregu stoi Overeem

  Nowy Stary Mistrz 🙂

 148. Wiedziłem że to zrobi. Super Cain. JDS wygląda jak po nieudanym botoksie.

  „kiedy zakładam kask, inaczej patrzę na świat”

 149. Nie wiem co się stało z kondycją Caina, ale jestem zadowolony z całej walki 🙂

 150. Ten cios rozbił Cigano, to co potem pokazał to to że ma bardzo dobrą obronę przed obaleniami i niezły parter (skoro Cain nie mógł go skończyć) ale też to że jego boks może zawodzić;/

 151. Jakiś inny zawodnik podmienił Juniora przy ogłaszaniu werdyktu, bo nie poznaję gościa 🙂

 152. Szacunek dla JDSa, ale aż się teraz chce śmiać z tych setek komentarzy że JDS na ważeniu wyglądał wspaniale. Bicki nie walczą 🙂 Zapewne pod koniec 2013 będziemy oglądać trzecie starcie.

 153. Cain nie mógł skończyć chyba ze względu na kondychę. Wysiadło coś.

 154. Ale lanie. Junior musi popracować nad kondycją przed rewanżem. Cain zresztą też, bo wcale nie wyglądał tak rewelacyjnie pod tym względem. No i BJJ – tyle okazji zmarnował żeby to skończyć. Pójdę spać smutny…

 155. Można by powiedzieć, że idealnie trafiłem… 🙂 50-45, 50-43, 50-44…

  To dla kogo Ali będzie?

 156. Buahahahaha poziom parteru godny KSW „mistrza Cigano”. Pas wrocil do wlasciciela, gratuluje redakcji ktora nie dala sie nabrac na caly fame. Junior niech zacznie sie uczyc MMA bo to co pokazal to byl zal.ru.
  P.S.: Dzis wstawie w sygnaturke zdjecie poobijanego Juniora, poezja!
  P.S.2.: Jak tak jednoplaszczyznowy zawodnik mogl zostac mistrzem, jak?!

 157. JDS jakby zapomniał, że wchodzi do oktagonu. W moich oczach od poczatku nie bylo widać mobilizacji i chęci pokonania Caina.

 158. I tak ma być 😀

  Miał wygrać i wygrał

  Totalna Demolka 😀

  Gdzie zwolennicy jednopłaszczyznowego Brazylijczyka ?

  Trochę głupio wam pewnie 😀

 159. stawialem na JDS i on mogl nawet wygrac ale ten cios w 1 rundzie zmienil wszystko

   

   

  ,,Buahahahaha poziom parteru godny KSW „mistrza Cigano”. Pas wrocil do wlasciciela, gratuluje redakcji ktora nie dala sie nabrac na caly fame. Junior niech zacznie sie uczyc MMA bo to co pokazal to byl zal.ru.
  P.S.: Dzis wstawie w sygnaturke zdjecie poobijanego Juniora, poezja!
  P.S.2.: Jak tak jednoplaszczyznowy zawodnik mogl zostac mistrzem, jak?!,,

   

  Tak ze ma zajebista obrone przed obaleniami…

 160. Pragnę sobie w tym miejscu pogratulować dobrego typu;)

  Walka niesamowita.Jak uda mi się zainstalować system na moim starym laptopie (bo nowy padł), to napiszę coś więcej.

 161. Prawdziwi tytani – tyle w temacie. Już nie mogę się doczekać trzeciego starcia. Dobranoc panowie. 🙂

 162.  Wierzyłem i się opłaciło

  „kiedy zakładam kask, inaczej patrzę na świat”

 163. nie to nie byl 1 cios, ,to bylo 123421435 ciosow  ktore spadly na jego twarz i na dodatek 500 obalen, 1 cios to byl w pierwszej walce

 164. Czyli jak to hejterzy mówili po znakoutowaniu irokeza przez kornika tak ja teraz powiem: jds w pierwszej walce by lucky punch 😀

  Velasquez pokazał jak jednowymiarowy jest dos santos. Jeśli zabierze się mu główny atut jakim jest stójka jds jest bezradny jak dziecko.

  Brawo Cain !!!!

 165. Hmm… Ale Cain też jest jednopłaszczyznowy… Ok, potrafi złożyć jednym ciosem, ale jego siłą są zapasy, a właściwie G’n’P… Zresztą wystarczyło popatrzeć na początek walki, gdzie się zastanawiałem, czy mu nie odwaliło, jak się z desperacją rzucał na nogi JDS…

 166. Przestańcie hejcić Juniora, przed walką był Bogiem, teraz niby jest niegodny KSW – nie bądźcie jak ta gwiżdżąca amerykańska hołota…szacunek dla obu fighterów.

 167. różnica między Juniorem a Cainem jest taka, że dos Santos po zainkasowaniu ciosu walczy dalej, a Velasquez pada na twarz i czeka aż sędzia przerwie walkę, co oczywiście nie umniejsza w żaden sposób jego mistrzowskiemu tytułowi.

 168. Ktoś tu pisał o pojedynkach JDS-a z bokserami. Skończyło bi się KO na JDS. Wystarczyło go zaatakować jak to zrobił Cain a już w pierwszej rundzie przyjmował wszystko na twarz. Ktoś coś wspominał że Cain nie obali JDS a zrobił to chyba z 20 razy. Totalna deklasacja. Balon JDS pękł.

 169. ci co pisza ze JDS jest słaby i jednoplaszczyznowy bo go cain pozamiatal niech sie jebna w leb:)

 170. dla hołoty która wygwizdała jds w trakcie wywiadu powinien być dożywotni zakaz wstępu na gale ufc, pokazał kawał serducha i jeszcze musi słuchać takiego czegoś…

 171. no to mamy cormiera, caina, jdsa i co pokaze overeem? poza nimi to juz jest przepasc

 172. Cain pewnie stracił sporo sił na stresie związanym z walką. Lekko się spalił i to odebrało mu siły. Widać że bardzo chciał wygrać.

  TERAZ CZEKAMY NA FOTKĘ Z PASEM OD CIPKA!!!! 🙂

 173. CAIN!!!!
  Wiedziałem, że JDS to po prostu poukładany fighter z dobrymi warunkami. Brawa dla Caina, który udowodnił że król jest tylko jeden, a poprzednia walka to po prostu „wypadek przy pracy”. Dos Santos został wręcz upokorzony. Żałuję, że nie udało się Velasquezowi go ubić gdzieś w 4-5 rundzie, oprócz mocno obitej twarzy odpłaciłby się JDS-owi za tamten „lucky punch”.

 174. Na III starcie JDS musi sobie zapracować bo po takiej demolce nie ma sensu mówić narazie o rewanżu

  Cain vs Ali
  JDS vs Cormier

  Dobranoc 😀

 175. do przesady z tym balonem . JDS podnosil sie zaraz po obaleniach oprocz Caina nikt go nie wywalal a na poczatku Cain tez nie mogl , taktyka Caina pozwolila mu to wygrac pressing na przeciwniku jak footballu przez co wylaczyl JDS stojke

 176. jeden prawy prosty odwrócił całkowicie przebieg walki!

  no to dupa z walki JDS – Overeem 🙁

 177. @voranek – tu jestem. Dalej kibicuję Dos Santosowi i nie jest mi wcale głupio. Czekam aż odzyska swój pas. Nie wiem co tak szybko odebrało JDS kondycję, ale to wyglądało aż dziwnie po tej pierwszej rundzie. Szczękę ma po prostu niezniszczalną, gdyby jeszcze ręce były w stanie ruszać się tak jak zwykle, zamiast zwisać bezwładnie…Tak czy tak brawa dla Caina. Reszta dywizji to tylko przystawki dla tych dwóch zawodników.

 178. zrozpaczony fan JDS-a? Ile razy widziałeś Velasqueza czekającego aż sędzia przerwie walkę :D:D:D:D ?

 179. Olbrzymia dominacja Caina, ale trzeba przyznać Juniorowi, że jest mega silny i odporny. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś mógłby wygrać przez KO z Dos Santosem po tym co dzisiaj zobaczyłem.

 180. @Marxter tak tak.. A twarzyczka Juniora sama spuchla, jakbys nie widzial walki to Cain dominowal takze w stojce takze.. HELLO?!
  @lukasz4493
  Nogueira: want some..?
  JDS: Yeah for sure
  Nogueira: ok fine
  Na tej zasadzie ^^

 181. No tak, tylko Cormier nie będzie walczył z Cainem, a Overeem daje się łapać na testach. 
  Jak dla mnie JDS pokazał, że radzi sobie nieźle we wszystich płaszczyznach walki. Nie daje się trzymać w jednej pozycji, wstaje, broni się. Nie był w stanie w pełni powrócić po ciosie jaki zainkasował w 1 rundzie.

 182. I co by nie było to jednak Junior przegrał tą walkę w lepszym stylu niż Velasquez przegrał pierwszą

 183. Pregador

  ale pieprzysz głupoty, popatrz na wcześniejsze walki Caina, a zobaczysz czy po przyjęciu coisu spada na twarz.

 184. Nie wiem po prostu co napisać…Dominacji Caina w parterze można było się spodziewać, ale że zdominuje Juniora w stójce? 

 185. Kurwa…………………..pøakac sie chce, chuj  ta kasa postawiona na jds, ale gorzej kiedy twoj ulubiony zawodnik dostaje takie wpierdol…dramat, jds nie byl soba po tym co cain zrobil w 1 rundzie…. ale trzeba mu przyznac to ze to fenomen. 

  w zyciu nie spodziewalbym sie takiego przebiegu walki, tak czy inaczej mega emocje, mega walka!!!

 186. Kurcze dobra walka, chyba nikt się nie spodziewał takiego przebiegu pojedynku.

  W pierwszej rundzie JDS kontrolował sytuację i do czasu ciosu u mnie na karteczce wygrywał, ale po knockdownie wszystko się zmieniło. Brazylijczyk stracił szybkość, kondycje, jego praca na nogach zupełnie się posypała. Wielkie uznanie dla Caina, brawo! Mimo tego i tak jestem pełen podziwu jak przez cały pojedynek Junior bronił obaleń Meksykanina, bo wychodziło mu to naprawdę dobrze. 

  Pan Janisz z Jurasem w tej walce mieli manierę wrzucać wszystko do jednego wora. Starałem się przyjrzeć Cainowi z różnych stron i słaniania się na nogach czy też znacznego ubytku w kondycji nie mogłem dostrzec. 

  Co do walki Ali vs. Cain, bo chyba D&G to pisał, i tego, że świeżo koronowany mistrz nie ma szans z koniną to śmiem wątpić w tą tezę. Po tym co zobaczyłem w tej walce jestem pewny, że jeżeli dojdzie do ich starcia to Velasquez go zniszczy do końca trzeciej rundy.

  Gala strasznie przeciętna- po tym co zobaczyłem w MC to chyba na jakiś czas odpuszczę sobie wagę średnią ;P-, ale naszczęście zakończona miłym akcentem. Dobranoc wszystkim i z pewnością do jutra.

  P.S. Ciekawe ile będzie nam dane czekać na trzecie starcie?

 187. Sorry, ale obaj zawodnicy zataczali się przez większość walki niczym żule. Porównajcie to do walk GSP-Condit czy Bendo-Diaz.

 188. Przekonacie się że taki łomot jaki JDS otrzymał jest gorszy niż TKO, bo ciosy się kumulują w szczególności w HW. Odbije się to na jego zdrowiu i może go zablokować.

  Życzę Juniorowi szybkiego powrotu do zdrowia i niech walczy dalej.

 189. Z calym szacunkiem ale hejcilem Juniora od samego poczatku.
  Polubilbym go od razu gdyby nie bal sie i sprobowal parteru z ktorego wyobrazcie sobie sklada sie MMA

 190. co za jebana hołota na trybunach, jak można było gwizdać na JDS po walce. Każdy z nich powinien dostać osobistego stompa na twarz od Wanderleia.

  A NIE MÓWIŁEM !! I CO PSYCHOFANI !! (żart 😀  )

  Ogólnie zaskoczony jestem przebiegiem walki, choć początek był mniej/więcej jak się spodziewałem. Agresywne ataki Caina, próby obaleń ale też wyśmienite obrony Juniora ( byłem pod meeega wrażeniem). Od tej pory sobie pomyślałem, że JDS zyskał przewagę psychologiczną a meksykanin się podłamie, że mu nie wychodzi i zaraz znowu zobaczymy piękne KO. Ale niestety ( albo stety bo obojetne mi bylo kto wygra), wydawało mi się , że przez te obrony znacznie odciął się prąd Brazylijczykowi a jak jeszcze poprawił to na koniec rundy prawy sierpowy Velasqueza to JDS wyglądał jak Pudzian z Sylvią.

  Mega zaskoczeniem był dla mnie boks Caina, już chyba możemy zapomnieć o dziurach w gardzie jak w walce z Kongo.

  Dalej to już to co dobrze znamy, czyli dręczenie umęczonego rywala przez niezmordowanego Velasqueza (choć później i on się zmęczył 🙂 ) Junior nie miał szans w tej walce bo albo tylko się bronił albo był tak wolny, że chyba cud by musiał się stać aby dosięgnął Caina.

  Szacunek dla Brazylijczyka za ogromne serce.

  No to teraz z chęcią i sadystyczną przyjemnością zobaczę jak Velasquez masakruje Overeema a później pewnie obija Werduma i znowu Cain vs JDS III.

  Ciekawe kogo teraz dadzą Brazylijczykowi. Big Foot  (jeśli przegra z Holendrem) ? Ktoś z dwójki Struve vs Hunt ?

 191. pozdrawiam kibiców JDS i tych co byli 100% pewni wygranej Cigano, za 2 lata będzie ubicie ,

 192. Cormier powiedział, żę jeśli Cain wygra to on schodzi do -205 Ibs

  Nie wiem jak on to sobie wyobraża ale myślę, żę drugiego Mamed vs Materla nie będzie 😀

 193. TheLastEmperorrr dlatego że dostał takie gonga w 1 rundzie że każdy inny by już leżał

 194. Jeden cios całkowicie odwrócił przebieg walki. JDS chyba za bardzo skupiony na obronie obaleń

 195. Jako fan JDSa muszę przyznać, że Cain był dzisiaj niestety kapitalny Sad Ten prawy w 1r ustawił walkę, a później Velasquez nieustanną presją nawet na moment nie dał wrócić Cigano do pojedynku. Wielkie brawa dla obuApplauseMyślę, że całkiem niedługo ujrzymy 3 walkę.

 196. Pewnie Dos Santos walczył z kontuzją, zdechł mu kot, i w ogóle było 50-50!

  Tak na serio to szacunek dla JDS za szczękę, serce i obronę przed sprowadzeniami. Pełna dominacja Caina, mistrz wrócił na swoje miejsce 🙂

  Chyba dawno żaden pojedynek nie powodował tak sprzecznych emocji i opinii. Wiem, że mądry po walce, ale przeczytam sobie jeszcze raz te wszystkie posty jak to JDS miał ubić Meksykańca :]

  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com

 197. @Brasil, Lutek147

  Zwolennicy umiejętności Caina stawiali na taki przebieg 😀

  Jak JDS nie skończy tego w 1 bądź 2 rundzie to jeśli pójdzie na decyzje do bezsprzecznie Cain 😀

 198. Czy ja wiem czy jeden cios odwrócił całkowicie przebieg walki z tego co widziałem to JDS od początku zbierał lewe na twarz. Widocznie nie jest aż tak dobrym bokserem.

 199. @VoRaNeK

  Zwolennicy umiejętności Caina stawiali na taki przebieg

  Stawiałeś przed walką, że Cain zdominuje Cigano w stójce?

 200. @jimbean – wiem doskonale co napisałem… Po prostu nie ma sensu najeżdżać na JDS, że tylko boksować potrafi (zapominając o obronach przed sprowadzeniami) i wychwalać Caina. Zapominasz chyba pierwszą rundę, jak z desperacją próbował obalić JDS (zanim go nie trafił). Miał w pewnym momencie plecy JDS i nic nie zrobił z tym (żadnej próby duszenia itp). Taki ma styl i już – to się sprawdza, ale ciężko go nazwać wszechstronnym zawodnikiem.

  Rewelacyjne zapasy, dobra stójka i motoryka wystarczyły, żeby zdominować JDS. Ale czy wystarczy to na o wiele bardziej wszechstronnego Overeema? Albo na jeszcze lepszego zapaśnika, za jakiego uchodzi Cormier? Albo chociażby na Werduma, który bardzo chętnie powalczyłby z pleców w przeciwieństwie do JDS.

  Cain jest mistrzem, ale myślę, że z tą trójką co napisałem powyżej będzie musiał jeszcze coś udowodnić.

 201. dzis pekly dwa mity

  Cain nie ma najlepszej kondycji w mma, ma ja Ben Henderson

  Obalenie JDS jest mozliwe

   

  Overeem przerobi na steki i Caina i JDS, przewiduje ciezkie KO jesli pojda z nim na walke w stojce jak dzis panowie poszaleli

 202. Po pierwsze jds zmien camp, po drugie ta paskudna zone ,bo taki czort motywacji nie dodaje.ps tyle pieknych brazylijek,

 203. JUNIOR JESZCZE WROCI I ODBIERZE PAS CAINOWI 

  @UP co do zony JDS, cos w tym jest ;D

 204. Król wrócił na tron. Pozdrowienia dla wszystkich zagorzałych fanów jednopłaszczyznowego Brazylijczyka. O ile w pierwszej walce mogliśmy mówić o wypadku przy pracy, gdyż walke zakończył jeden czysty cios, to dzisiaj byliśmy świadkami totalnej dominacji. Cain po prostu wytarł matę Dos Santosem. Wygrał z nim zarówno w stójce jak i w parterze. Strach pomyśleć co by było gdyby Cain nie zapomniał zabrać z domu kondycji. Pewnie wtedy JDS podzieliłby losy Bigfoota 😀

  Czekam na starcie JDSa z Kliczką, heh.

 205. Overeem przerobi na steki i Caina i JDS, przewiduje ciezkie KO jesli pojda z nim na walke w stojce jak dzis panowie poszaleli

  Tylko ta walka się nie utrzyma 5 sekund w stójce.( Z Velasquezem)

  A poza tym nikt nie mówił, że Cain ma najlepsze cardio w mma tylko w HW i co się potwierdziło.
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 206. Sorry, ale obaj zawodnicy zataczali się przez większość walki niczym żule. Porównajcie to do walk GSP-Condit czy Bendo-Diaz.

  Porównaj może jeszcze do Johnosn vs Benavidez. Myślisz, że ponad 100kg chłopy będą skakać jak baleriny przez 5 rund?!

 207. @lutek147

  Stawiałem, że go zdominuje na przełomie 5 rund ale nie w stójce

  Pewnie nikt nie stawiał na to, że JDS może wyglądać tak słabo w boksie

 208. Walka wieczoru: Jim Miller vs. Joe Lauzon
  Nokaut wieczoru: Erik Perez
  Poddanie wieczoru: John Moraga

 209. Wielkie brawa dla Caina, świetna walka i dominacja nad Santosem. Przyjemnie się oglądało jak Cain zadaje ból juniorowi i go demoluje:)

 210. Cain za bardzo podpalił się na początku pierwszej rundy, chyba jednak obawaił się mocno stójki JDS i desperacko szukał parteru co musiało się odbić na kondycji, ale mimo wszystko to właśnie kondycja była imo głównym sprzymierzeńcem Caina, zajechany JDS nie miał siły wykorzystać swoich atutów w stójce

  co do walki z koniną, przy pressingu jaki pokazał dziś Cain, Konina zostanie zajechany przed czasem 🙂

 211. Niektórzy zaczynają już się bawić w dziecinadę pod tytułem "a nie mówiłem?". Debilizm.

 212. Jds pow inline trenowac u jacksona,lub w jakim a innym topowym teame,a nie z reprezantacja Boksu w brazylii,mma to nie igrzyska

 213. Mi się wydaje, że Cain aż taki zmęczony nie był. Ale legendą cardio w HW dla mnie zawsze będzie Brock, tymbardziej, że dużo większy.

  Jedyne czego mi szkoda to to że gdzieś oddala się walka Overeem vs. JDS, a w zestawieniu tego pierwszego z Cainem nie widzę dużych emocji.

 214. Jak Overeem będzie walczył, tak jak do tej pory, to może sobie pomarzyć, tu nie będzie sobie mógł trzymać tak rąk, jak w walce z Lesnarem, i strzelić kolanem co jakiś czas, bo zaraz wyłapie na twarz jakiś cios. Chyba, że popracował nad ofensywą.

 215. Bez przesady z ta obrona przed obaleniami. Obalenia były tylko Jundior dosc szybko wstawał…
  Z inej beczki zastanawia mnie teraz sens nadania czarnego pasa BJJ Santosowi

 216. Black belt bjj,mial wystraszyc caina przed sprowadzaniem,taki podarunek od big noga!

 217. Swoją drogą, Cain był o centymetr od wyciągnięcia armbara, to była jedna z wielu nieprawdopodobnych historii tego starcia. 😛

 218. Przed klasą zapasów Caina żaden czarny pas w MMA nie będzie wystarczający.

 219. hahah jak można w ogóle pisać, że Overeem zje Caina czy JDS. Z kim on wygrał w HW ? Jedyne znaczące zwycięstwo to Werdum i w dodatku kontrowersyjne. Do tego jak sobie przypomne gdy kilka razy Fabricio trafił króla stójki to mi się chce śmiać.

  Nie mogę się doczekać walki koniny z Velasquezem i totalnej masakry tego pierwszego bo mam dosyć tego balonika.

 220. Cain za bardzo podpalił się na początku pierwszej rundy, chyba jednak obawaił się mocno stójki JDS i desperacko szukał parteru co musiało się odbić na kondycji, ale mimo wszystko to właśnie kondycja była imo głównym sprzymierzeńcem Caina, zajechany JDS nie miał siły wykorzystać swoich atutów w stójce

  Ja mam wrażenie, że gdyby Velasquez się tak nie podpalił na początku to mogłoby się skończyć jak w poprzedniej walce. Nie dał wejść Juniorowi w rytm i kompletnie wytracił go z równowagi celnymi ciosami. Ogłuszony Dos Santos nie miał już tej siły i szybkości, którymi tak dominował w swoich poprzednich walkach.

  Co do kondycji ciężko wyrokować, ponieważ nie wiadomo jak JDS by wyglądał nie otrzymując tylu wyniszczających ciosów. 

 221. JDS looks really pretty lol

   

  Reem o JDS na tweeterze

  ps. jak sie zamyka cytat to jakas magia
  Kochaliśmy się 10 godzin na plaży w Rio de Janeiro. Kiedy skończyliśmy – biła mi brawo. Przywróciłem jej wiarę w Boga.

 222. Najpierw wstaw to co chcesz, napisz cos od siebie, zaznacz co chcesz w cytat i wtedy 🙂

 223. dodam jeszcze, że JDS nie gadał nic o tym, że go palec bolał i dlatego przegrał czy coś w tym stylu a przyznał otwarcie "Cain był lepszy"

 224. Umarl krol,niech zyje krol! Tyle w tym temacie dobranoc,a raczej dziendobry(tzn niedobry, bo to nie tak mialo wygladac)

 225. macie dźwięk na konferencji ?

  Junior miał złamaną szczękę w 2 rundzie
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 226. @dobrze usłyszałem że JDS ma złamaną szczękę, czy to już zmęczenie ? ;P

 227. Zlamana,Danuta mowi ze beda drutowac I trzeba Sporo czasu zanim jds wroci do treningu,I mowi ze jds to real warrior

 228. wierzyłem w inny wynik. Junior masakra jeśli chodzi o siłę. W pierwszych rundach chyba nikt w UFC na chwile obecną go na obali. Walka emocjonująca i szczerze zdziwiłem się, że JDS przetrwał tą nawałnice. szczena z tytanu i wielkie serce do walki. Był dziś zdecydowanie gorszy a może inaczej Cain był dziś po za zasięgiem. Chyba można zacierać ręce na ich 3 pojedynek

 229. JDS nie ma połamanej szczęki.

  EDIT: Ehhh. Pan od kredensu mnie wyprzedził : /

 230. We ve got a information from the hospital ,JDS jaw is not broken.powiedziala reporterterka na konfie

 231. Painkiller przecież cygan miał znokautować Caina bardzo łatwo :). Wierzyłem w Caina i widać było że kardio dużo pomogło w tej waclce Cainowi ale mimo wszystko szacunek dla cygana obaj są poza zasięgiem innych ciężkich nawet Alego.

 232. Niestety mój ulubiony fighter nr.2 przegrał. Kto by pomyślał że Cain lepiej wypadnie w tej walce w stójce. Parter JDS wyglądał dobrze, ale to jego boks zawiódł. Walkę ustawił ten mocny prawy prosty, który posłał JDS na ziemię. Potem nie potrafił już wrócić do swojej normalnej dyspozycji. Brawo jednak za wolę walki i determinację. Cain wykonał swój gameplan i dodatkowo pokazał dobry boks. JDS chyba trochę przeliczył się w tej walce, bo Cain z łatwością wykorzystywał niską gardę Cigano i częsty jej brak. Cain po prostu był dziś lepszy.

  Myślę że walka nr. 3 to kwestia czasu. Nie widzę jednak za bardzo potencjalnego rywala dla Cigano. Cain poczeka na wynik walki Overeema, ale kto dla JDS??? Może rewanż z Werdumem.

 233. Na wstępie trzeba oddać Yoshiemu wytypowanie zakończenia walki przez decyzję (jak można takie coś obstawić w 5 rundowej walce wagi ciężkiej 🙂 ).

  Bardzo się cieszę, że wrócił na tron dobrze przygotowany Cain. Po tym ciosie w 1 rundzie konsekwentne krótkie serie ciosów plus sprowadzenia, jedynie na minus mogła wydawać się kondycja.

  Junior nie był w stanie zatrzymać Caina w pełnej formie, obrona przed obaleniami, serce i całkiem niezła kondycja na plus dla Dos Santosa ale to zdecydowanie za mało.

  Wynik egzekucji jak dla mnie 50:44. YES WE CAIN!

 234. szkoda JDS ale takie jest życie. przygotowany dobrze Cain jak to powiedział Michał „Magic” Materla Tur zdemolował stojącego pod klatką albo trafionego i obalonego JDS : )

 235. Ja mówiłem już jakiś czas temu że jeżeli walka będzie trwała dłużej niż 1 rundę do szala przeciągnie się na stronę Caina, kardio odegrało dużą rolę w tej walce, niektórzy sugerowali że Cain będzie w stanie obalić dopiero w 5 rundzie a już trzecia próba obalenia w pierwszej rudzie przyniosła skutek dalej już mocno wymęczony JDS nie miał sił aby wybronić resztę obaleń.

 236. Jak ktoś może mówić że Overeem ma szanse z JDS i Cainem? Konina odziedziczył szczekę po starszym bracie – jeden mocny cios i panika

 237. Ma-sak-ra… Mimo, że dawałem szanse cainowi, byłem pewien co JDS z nim zrobi, a tu taka niespodzianka.. szok. Domestos nie potrafił przeciwstawić się presji Velasqueza, widać było, jak kompletnie nie umiał bronić się przed ciosami przeciwnika, który mocno postawił na ofensywę.

 238. przecież overeem dostanie WPIERDOL życia po tym co pokazał dziś cain. kondycyjnie overeen jest o wiele słabszy niż JDS a boksersko i tak ogólnie to chyba też 😀 więc tylko czekać na egzekucję i termin walki

 239. Niestety dałem radę wstać tylko na walkę wieczoru.

  Ogólnie jakbym nikomu nie kibicował, to bym raczej nie dał rady dooglądać do końca. Po pierwszych dwóch rundach walka nabrała niesamowicie ślamazarnego tempa…

  Powiem tak: Cain pokazał w tej walce bardzo poprawioną, skuteczną stójkę i fatalny parter – Dos Santos mu oddał plecy tyle razy, że chyba nawet ja bym go udusił. Z chęcią bym zobaczył go teraz z Werdumem, ale z drugiej strony jego raczej Cain by nie miał odwagi sprowadzać. 

  JDS pokazał tylko dobrą obronę obaleń/wstawanie z parteru, odporność na ciosy i  serce do walki. Poza tym zawód na całej linii. Ewidentnie zaskoczyło go, że Cain nacierał nie tylko zapaśniczo, ale i w stójce. Co prawda Dos Santos trafił parę niezłych ciosów w 1 rundzie, ale ostatecznie i tam Cain go zdominował. A po tym prawym to już Junior tylko bezsilności Caina w parterze i własnemu sercu do walki zawdzięcza, że dotrwał do końca.

  Ten czarny pas to też chyba za ładne oczy – jedna próba gilotyny… Ile razy Cain leżał na macie po próbie obalenia? Dlaczego czarny pas boi się zaatakować rywala w parterze? Dlaczego z pleców ani razu nie spróbował poddać Velasqueza?

  IMO 3 walka musi być. Cigano musi bardziej zaryzykować – jak się będzie tylko cofał, to znowu Cain będzie obijał jego statyczną głowę. Już w tej walce było widać, że Cigano jest bardzo trudno obalić (nawet jak był totalnie wycieńczony i zamroczony to zapaśniczo w miarę dawał radę), więc to on powinien iść do przodu i nie bać się parteru. 

  Tym razem Cain był lepszy, ale już ostrzę zęby na trzecią walkę. To może być najciekawsza trylogia w historii HW, ba, może nawet na trylogii się nie skończyć…

  A, jeszcze jedno. Ta walka pokazała jak na dłoni braki obu zawodników. Na tę chwilę sądzę, że Jon Jones przechodząc do HW załatwi ich obu…

 240. Cain dziś dominował jak w walce z Lesnarem. Cudownie. Liczyłem na niego. Myślę, że JDS wystraszył się po prostu Caina po tym jak go zamroczył i nie wrócił już do walki. Obiecanki JDS, że jak znajdzie się na plecach to podda, hahahaha.
  BTW.
  Werdum vs dos Santos, jeśli Fabricio pokona Big Nog`a 😉 ale trochę zejdzie. Może w tym czasie Cormier vs JDS?
  Pozostaje czekać na walkę Aliego z Big Foot`em.

 241. Generalnie jestem załamany. Lubię Caina, ale Junior to moj idol. Mam dwie refleksje ktorymi moge sie podzielic . Uwazam że walki w HW division powinny być 3 rundowe nawet te o pas po to by gameplan zawodnikow nie opierał się na tym by zachowac siły do konca, wtedyo glądalibysmy zdecydowanie lepsze walki. Uwazam że Cain jest swietny, kompletny, lecz wedlug mnie jest najlepszy dzieki cardio i uwazam ze ma tu ogromną przewage nad reszta dywizji. Walka 3 rundowa miedzy jds i cv wygladala by inaczej jestem pewien,lecz Junior tez jest winny sam sobie winny bo zamisat sie skupic na cardio to sie skupil na masie mieśniowej.

 242. YES WE CAIN! Kompletna dominacja, nie spodziewałem się takiego przebiegu walki, choć od początku wierzyłem w solidność stójki Velasqueza. Poza tym fajny pojedynek Millera z Lauzonem, na reszcie niestety nie byłem w pełni przytomny i mimowolnie oglądałem jednym okiem.

  Co do walki Cain v Ali, to moim zdaniem wielu niedocenia Overeema. W walce z Lesnarem pokazał dobrą obroną przed obaleniami, dodatkowo potrafi zrobić użytek z kolan i myślę, że w walce z o wiele lepszym w stójce od Lesnara Velasquezem będzie trzymał szczelną gardę. Trzeba tylko łomotu na Pezao i droga do kolejnego superfightu w HW stoi otworem.

 243. Najmocniejszą bronią Juniora miały być uderzenia, pod koniec czwartej rundy na pasku widniała statystyka uderzeń 91:16 dla Caina. Wynik mówi sam za siebie.

 244. Najpierw Ali niech wygra z Antonio, pamiętam jak Fedor miał się po nim przejechać 🙂 🙂

  Dla Caina Overeem powinien byc łatwiejszym przeciwnikiem  niż JDS

 245. Cain zawalczył bardzo dobrze w stójce, od pierwszej rundy punktował prostymi, a przyciśnięty JDS nie dawał rady. W 1 rundzie było troche nieudanych prób sprowadzeń, ale 2, 3 i tak weszły, tylko Cain nie umiał utrzymać JDS na glebie. Cieszę się jak małe dziecko :D, a  co do zarzutów, że Cain nie poddał JDS, widzocznie woli kontrolować jak zapaśnik i uderzać.

  „kiedy zakładam kask, inaczej patrzę na świat”

 246. Brawo Cain! Spodziewałem się, że wygra, ale taka dominacja… Coś czuję, że Meksykanin zachowa pas na długie, długie lata.

  Ostatnio sędziowie w UFC punktują dużo 10:8.

 247. Choć bardzo kibicowałem Cainowi nie spodziewałem się że tak zdominuje Cygana. W tej walce poznaliśmy odpowiedź na 2 pytania. Cygan ma dobre obrony przed obaleniami i obalony potrafi wstawać, no i wreszcie ten jego parter, czarny pas dostał chyba za to że jest sympatyczny gość i nic po za tym. Podsumowując BRAWO CAIN !!! 😀

 248. O tym pasie na długie lata wielu pisało po jego zwycięstwie nad Lesnarem 🙂

 249. Może Jones potrzyma w tej wadze pas długie lata, nikt inny tego nie zrobi. Za szybko zapominamy o 1 walce. Dos Santos jeszcze wróci do gry.

 250. HAHAHHAAH Cygan i jego BJJ ŻAAAL 😀 Alistairowi trafi się lepszy przeciwnik Yeah 😀 

 251. Chciałbym tylko abyście po dokładnym obejrzeniu zdali sobie sprawę – ile razy JDS krótkim złapaniem się siatki uniemożliwiał sprowadzenie/wykończenie sprowadzenia.

 252. Rage

  JDS nie walczył z Lesnarem..

  Hallack

  własnie oglądam 2 raz i rzuciło mi się to w oczy.

  „kiedy zakładam kask, inaczej patrzę na świat”

 253. Nie wiem czemu, nikt jeszcze nie wspomniał o tym, że Cain zaczerpnął taktykę od największego senseia – 'łapać i rzucać, łapać i rzucać'.

   

  A tak poważnie, dominacja straszna. Cardio mnie trochę zaskoczyło na minus, ale ważne, że pas wrócił w ręcę jedynego prawowitego właściciela 😀

 254. Kibicuję JDS, ale dziś w nocy po prostu mnie zawiódł. Cain trafiał w stójce stanowczo za ciężko. To było trochę tak jakby GSP dał się obalac Conditowi 🙂
  Jego największy atut czyli szybkie celne ręce znikł kiedy musiał walczyć plecami do siatki. Fajnie że na niewiele pozwolił Cainowi w parterze, że szybko wstawał. Niestety nie pokazał wiele więcej. Ciekawe jaki miał gameplan przed tą walką, bo pressing Caina był raczej do przewidzenia. Cygan jest jednak młody, ma 28 lat i sporo czasu by się rozwinąć, wyciągnąć wnioski i wrócić jako lepszy fighter.

 255. Bax ale Ty byłeś pewny tego że będzie KO po raz drugi w wykonaniu Cygana.

 256. Cygan też uniemożliwił kilka sprowadzeń Caina trzymając się siatki inaczej to jeszcze kilka razy zaliczył by jeszcze glebę.

 257. Skąd wnioski że chodziło mi o JDS??? Miałem na myśli walkę Cain vs Lesnar.

 258. ma ktoś jakieś już video tej walki, mój kochany budzik nie zadzwonił i obudziłem się na końcówkę 5 rundy :////???

 259. Wszyscy się tu jarali walką Chemiczny Ali vs JDS a tu proszę Cain odłożył ten pojedynek na kiedy indziej. Widać że przyciśnięty Cygan w stójce też może zostać pokonany na swojej ulubionej płaszczyźnie. Stójka również na wielki plus dla Caina.

 260. W samej pierwszej rundzie 5 razy złapał się siatki, w tym raz dostał ostrzeżenie a drugi raz aż mu Dean musiał rękę odrywać.

  W następnych rundach – cały czas się łapał i już ostrzeżeń nie dostawał…

  Każdy chyba zdaje sobie sprawę że w kulminacyjnym momencie WYSTARCZY NA SEKUNDĘ złapać siatkę aby z obalenia gówno wyszło – a ten który obala traci mnóstwo sił :(.

 261. Hehe. Jak pisałem, że będzie pełen dystans to się śmialiście

   

  lugasek napisał:

  Też skłaniam się bardziej ku Velasquezowi. Ale tak jak pisałem w innym temacie. Ja tam bym się nie napalał. Bo większośc "mega walk" kończy się z reguły rozczarowaniem. Tutaj też pewnie nie będzie inaczej i walka rozegra się taktycznie na pełnym dystansie. Obym się mylił

   

  PROSIŁBYM O PRZYZNANIE RANGI "WIEDZĄCY".

 262. ale dziś już chyba nie masz wątpliwości że przegrana z JDS to był po
  prostu wypadek przy pracy? 🙂

 263. Przyjrzyjcie się jak Junior pod koniec 3 minuty 1 rundy już sapie, oglądam 2 raz, bo na żywo były takie emocje, że mało co pamiętam. Junior przy takim pressingu nie miał kondycji na 1 runde. To musiało się tak skończyć.

  Hallack ma rację, większośc z tych świetnych obroń obaleń jest nielegalna, Junior bezczelnie łapał się siatki.
  http://ssreporters.files.wordpress.com/2011/12/7.gif?w=320&h=180

 264. jeszcze rzuciło mi się w oczy kopnięcie w twarz w parterze, gdy Cain próbował wyciągnąć balachę.

 265. Głupie gadanie. JDS znokautował Caina. To, że Meksykanin był dziś na gazie nie zmienia tego, Cigano zasłużenie wygrał pierwszą walkę.

 266. Nie będzie raczej zbijał z racji problemów z nerkami. Walczyć i tak nie będą.

 267. co za walka !

   

  Cain pokazał klasę ale Junior ma serce do walki. Po pierwszej rundzie kto mógł spodziewac się pełnego dystansu i powrotu Brazylijczyka w 4.

   

  btw Okami to chyba najbardziej niewygodny po spiderze zawodnik kategorii

 268. trzeba przyznac jedno – jds w tej walce nie byl soba w ani jednej minucie, wygladal jakby byl chory albo czyms nacpany. przestraszyl sie sprowadzen caina, albo ktos przed walká dosypal mu trutki na szczury do lemoniady.

 269. Nastawienie i taktyka Caina nie pozostawiły mu pola do popisu, więc nie mógł by sobą jak w innych walkach. Zazwyczaj rywali badali go w stójce, a JDS przejmował inicjatywę. Teraz nie miał czasu i się pogubił

 270. @Brasil

  a tam pierdzielenie, Cain nie pozwolił mu się rozwinąć i dlatego tak wyglądała walka.

 271. kolejna niekończąca się opowieśc 😉

  oby walki były tak epickie jak Edgar vs Maynard

 272. JDS nie ryzykował, bo miał do stracenia pas ;/
  Cain nie miał nic do stracenia więc wygrał ….
  i tak będą sobie zabierać pas na zmianę,
  może do tego dojdzie oversteroid, jak go znowu nie wykluczą ;D

 273. moje serce pogrążone w smutku, nie lubię Caina ale wielki szacunek dla jego talentu i umiejętności, kardio JDS no coment.

 274. Co niektórzy tu piszą to się załamać można

  choćby z tej strony

  JDS nie ryzykował, bo miał do stracenia pas ;/
  Cain nie miał nic do stracenia więc wygrał ….

 275. Wstyd mi, ze stawialem w tej walce na Juniora. Od poczatku wygladal jakby cos bylo nie tak, wszystko w zwolnionym tempie, mialem wrazenie, ze skupil sie tylko na obronach poddan w ogole nie broniac uderzen. Prawie kazdy cios Caina ladowal na szczece brazylijczyka, nie bylo ani balansu cialem ani uniesionych w gore rak. Przykro bylo na to patrzec.

 276. Cygan nieźle zmasakrowany auuu…
  Kurcze, a również jak spora część użytkowników byłem pewien, że Dos Santos to wygra. Cóż, jak widać piękno tego sportu czyli nieprzewidywalność znów zatriumfowała ;). Gratulacje dla Velasqueza, niech się szykuje na Overeema :D.

 277. Sytuacja analogiczna do Sonnen vs Silva. Brazylijczyk także obawiał się obaleń i skupiał się na ich obronie, przez co obrywał w stójce.

 278. Na tym zdjęciu wyżej JDS w ogóle nie podobny do siebie nie źle go Cain załatwił… ;/ panowie Cygan był na konfie, mówił coś ciekawego ?

 279. Cain zdemolował JDS, co tu dużo pisać, jest po prostu lepszym zawodnikiem. Przed 1 walką dawałem szanse 50 na 50, i mimo, że skończyła się szybkim KO, to przed drugim pojedynkiem oceniałem szanse tak samo. Po pierwsze dlatego, że Cain wydawał się nie być wtedy sobą. Z drugiej strony, trudno też nazwać nokautujący cios JDS lucky punchem, pamiętając jak rozprawiał się w stójce z innymi zawodnikami. 1 walka tak naprawdę nie dała żadnych odpowiedzi. Ale gdybym miał obstawiać ich 3 walkę do dawałbym już 90 do 10 dla Caina.

  Cain to taran, który prze non stop do przodu, a że ma bdb cardio to mamy maszynę nie do zatrzymania. W sumie nie byłem zaskoczony, że Velasquez dominował JDS w stójce, wywierał na nim presję, a Junior na pewno obawiał się obaleń, stąd taki, a nie inny obraz tej walki. Gdyby to był pojedynek typowo bokserski, dalej stawiałbym na JDS, ale MMA jest tak wielopłaszczyznową dyscypliną, że wszystko to co na papierze, może zostać przewrócone do góry nogami w trakcie walki. Co z tego, że Overeem ma dobrą stójkę, skoro bał się atakować Werduma, aby nie zostać sprowadzonym, dzięki czemu Brazylijczyk sam poczynał sobie odważnie w królestwie Alistaira. Przykłady można mnożyć. Oldschoolowa walka Royce – Hughes, wiele osób podniecało się, że Matt pokonał Graciego w parterze, ale w kontekście MMA to wcale nie było zaskakujące. Matt jest 100 razy lepszym zapaśnikiem, a Royce bał się uderzeń z góry, więc Hughes bez problemu mógł dojść do chwytu kończącego (choć walka chyba tylko dzięki dobroci Matta zakończyła się przez GnP). To samo mieliśmy w ME Cain – JDS.

  Co do parteru JDS. Wiadomo było, że czy zasłużył na ten black belt czy nie, to i tak to nic by mu to nie dało. Tu potrzebne były dobre defensywne zapasy i żelazne cardio. Czarny pas w bjj, nie jest absolutnie żadną gwarancją obron przed obaleniami, ani skutecznej walki w parterze w pojedynku z takim zawodnikiem jak Cain. Jakby do niego wyszedł Buchecha czy Roger (tak wiem, że to nie ta waga) to też zostali by obaleni i prawdopodobnie zneutralizowani na glebie.
  Jedyne co JDS powinien zrobić, to próbować poddań, bał się ryzyka, mimo, iż miał przegraną walkę. I tak nie miał już nic do stracenia. Nawet Cro Cop w walce z Fedorem już pod koniec próbował trójkąta nogami. Zresztą wielu zawodników typowo stójkowych dostaje czarny pasy, które niewiele znaczą np. Wand, Forrest itd. Po za tym co innego być dobrym na glebie na treningu, a co innego znaleźć się pierwszy raz w życiu w takich tarapatach w pojedynku z najlepszym zawodnikiem dywizji.

  Jak dojdzie kiedyś do 3 walki, to nie daje większych szans JDS, tylko lucky punch.

  P.S. To teraz kierując się logiką niektórych userów wychodzi na to, że nie tylko JDS, ale i Cain pokonał by w pojedynku bokserskim Szpilkę i Adamka 😉

 280. Nieprzewidywalność Cain to ścisła czołówka, więc jak najbardziej miał szansę na odebranie pasa.

 281. Jak ja uwielbiam ten sport. Nie ukrywam, że byłem w tej walce za Cainem, ale to co on wyprawiał z JDS to się w głowie nie mieści. Na początku byłem trochę przerażony jak JDS bronił sprowadzeń Caina, ale po tym ciosie Meksykanina po którym padł Cigano walka toczyła się pod jego dyktando, Warto było zerwać tą nocke. Ide oglądać walkę jeszcze raz 🙂

 282. Jaka szkoda, że Herb nie przerwał pojedynku w pierwszej rundzie. Namęczyłem się oglądając całą walkę.

 283. Jaka szkoda, że Herb nie przerwał pojedynku w pierwszej rundzie. Namęczyłem się oglądając całą walkę.

   

  Bardzo dobrze, że Herb nie przerwał tego pojedynku w pierwszej rundzie. Nasze oczy były świadkami wielokrotnych powrotów po nawet gorszych bęckach. Przerwanie w pierwszej odebrałoby tę szansę JDSowi (a że jej nie wykorzystał, to inna sprawa).

 284. Przed pierwszym starciem wiekszość krzyczała jaki to Cain jest nie do zatrzymania, po walce było że Junior jest najlepszy,
  przed drugą walką  znów gadanie o potędze Juniora i walce z Kliczkami czy Adamkiem, po walce nagle stał się miernotą w parterze, który wygrał dzięki lucky punchowi.

  Wy tu jak chorągiewki, założę się że w razie porażki Caina z Alim znów posypie się krytyka na jego jednopłaszczyznowość( bo ma tylko zapasy i nie kończy w parterze), jeżeli przegra z JDS to zacznie się chwalenie boksu brazylijczyka….

  Najbardziej przykre jest ta radość z obrażeń JDS, puknijcie się w łeb mocno zanim coś tak głupiego napiszecie .

 285. Na jakiej podstawie miałby przerwać walkę? JDS cały czas kontaktował i był świadom co się wokół niego dzieje. No chyba, że miał przerwać na życzenie ikony forum – to co innego :).

   

  elson jak widać Cain nie jest jednopłaszczyznowy – ma równie dobrą stójkę jak i zapasy, w końcu pokonał w stójce przez wielu uważanego za najlepszego stójkowicza w mma. To o czymś świadczy. Dodatkowo g'n'p Velasqueza są kosmiczne, więc nazwanie go zawodnikiem jedno płaszczyznowym jest krzywdzące.
  http://ssreporters.files.wordpress.com/2011/12/7.gif?w=320&h=180

 286. Macie jakis link do powtórki z walki? na nocnej zmianie w pracy niestety nie miałem dostępu do internetu

 287. Ja tam żadnych powrotów nie widziałem. Ja powrót rozumiem jako odwrócenie sytuacji na swoją korzyść, a nie podnoszenie się po bęckach tylko po to by zebrać kolejne.
  Może zwyczajnie waga ciężka jest dla mnie zbyt ślamazarna. Nawety gdy walczą ze sobą najbardziej dynamiczni przedstawiciele tej dywizji.
  EDIT:

  Na jakiej podstawie miałby przerwać walkę? JDS cały czas kontaktował i był świadom co się wokół niego dzieje. No chyba, że miał przerwać na życzenie ikony forum – to co innego :).

  Nie twierdzę, że Dean popełnił błąd. Daję jedynie do zrozumienia, że pojedynek mi się nie podobał.
  Co do Twojego nadmiernego przypierdalania się do ikony forum to pukasz do złych drzwi. Nie ja jestem autorem tego stwierdzenia i nie ja chciałem by widniało pod moim avatarem.

 288. GLF -> Przeczytaj jeszcze raz mój post, a zrozumiesz, że odnoszę się do innych walk. Przerwanie w pierwszej rundzie (też nie wiem po czym), to byłby dopiero wałek i skandal.

 289. GLF -> Przeczytaj jeszcze raz mój post, a zobaczysz, że odnoszę się do innych walk. Przerwanie w pierwszej rundzie (też nie wiem po czym), to byłby dopiero wałek i skandal. Powroty po gorszych bęckach widzieliśmy. Kompletnie sprzeciwiłbym się przerwaniu. Dopóki zawodnicy walczą nikt nie ma prawa przerywać.

 290. na wygraną Costy Philippou złożyła się kontuzja ręki Tima, rozbita głowa po zderzeniu głowami zalewająca krwią oczy Tima, palec w oku Tima. Costa pewnie żałował, że w przerwie nie spadł jeszcze jakiś halogen na głowę Tima.

 291. @Brazsil

  Daj se siana …

  Przez 5 rund dostawał ostro w czachę i nie ma o czym mówić

  Nie wiem na co liczył JDS, może na to, żę ustrzeli go tak jak w pierwszej walce a jak nie to będzie się starał przetrwać 5 rund

  Gadanie, że jeden prawy sierp ustawił całą walkę jest bez sensu, wiele było walk, że zawodnicy wychodzili nie z takich opresji i wygrywali walki.

  Co JDS pokazał w parterze ? Każdy chciał go zobaczyć w tej płaszczyźnie i zobaczył bezradnego próbującego przetrwać

  Uważam, że jeśli Cain byłby skuteczniejszy w obaleniach w 1 R gdzie stracił sporo sił to mógłby skończyć Brazylijczyka

 292. Wybacz, to pewnie moja wina, bo jest 12:00, a ja od wczoraj rana na nogach bez nawet minuty snu 😉

 293. Gala 10/10.

  Nie zgadzam się tylko z punktacją walki mistrzowskiej, powinno być 50-50..

  Ale nie ja jestem od sędziowania (co jest szkodą dla mma)

 294. Nie zgadzam się tylko z punktacją walki mistrzowskiej, powinno być 50-50..

   

  Zgadzam się!

 295. Gala 10/10.

  Nie zgadzam się tylko z punktacją walki mistrzowskiej, powinno być 50-50..

  Ale nie ja jestem od sędziowania (co jest szkodą dla mma)

  🙂

   

 296. To co się wczoraj na czacie działo… Ja wytrzymałem 20 minut – więc szacun Evangelista, całą noc to czytałeś i żyjesz 😉

 297. ciezko, ciezko… 🙂 ja wstalem na glowna karte i nie zaluje. Piekne walki, a ME… obu walk nie ogladalem za duzo wczesniej, ale zawsze tak troche jestem bardziej za pretendentem. Wydawalo mi sie przed walka ze JDS nie bedzie mial problemow, a tu prosze. 

 298. Nie tylko czytałem, ale ubawiłem się jak dzik! Bez ekipy z czatu ta gala by nie była taka sama. Podczas gdy inni zamulali, my się świetnie bawiliśmy, nawet na walce Lebena (którą uznaliśmy za FOTN większością głosów) :D.

 299. Oglądał ktoś konferencje po walce?:D Danka coś tam mówił że słyszał od ludzi że Junior złamał bark (arm to chyba bark:D) w drugiej rundzie:P

 300. Powiem to jeszcze raz :

  Walka Lebena to nie tylko FOTN ale i FOTC (Fight of the century)

  Było wszystko –

  Stójka, Parter, Klincz, pomalowane paznokcie, czerwone włosy, biały zsapany człowiek, czarny zsapany człowiek. Jak Brunson szedł po obalenie w trzeciej rundzie, to myślałem, że zejdę ze śmiechu.
  http://jestemkonsumentem.blogspot.com/

 301. No cóż, karta wyglądała na mocną ale walki w większości dupy nie urwały. Jak ktoś nie oglądał gali a chciałby wiedzieć co warto obczaić – main event, co main event, walke Garcii i na siłe Guilarda chociaż była troche śmieszna.

 302. bax:
  „A, jeszcze jedno. Ta walka pokazała jak na dłoni braki obu zawodników. Na tę chwilę sądzę, że Jon Jones przechodząc do HW załatwi ich obu…”
  Miałem tą samą refleksję już po pierwszej rundzie. Jones pozamiata ich obu. W ogóle nie powinien się zastanawiać, tylko od razu iść do ciężkiej.

 303. Ciutkę się wyspałem i mogę podsumować swoje wrażenia z gali. Undercard był bardzo przyzwoity, sporo ciekawych walk i zaskakujących rezultatów oraz tym bardziej zaskakujących punktowań sędziów 😉 W pamięć zapadł mi Myles Jury, który ładnie zdominował Michaela Johnsona oraz Eric Perez w masce Luchadora Na pewno zapamiętany zostanie niezły występ Leonarda Garcii, którego dopadła karma: tym razem Cecil Peoples punktował przeciwko niemu 😉

  Gdy wybiła 2:00 i wiele osób na chacie wspominało coś o godnym zakończeniu roku ze strony UFC to właśnie zaczeła się walka Chrisa Lebena, która znacząco zmieniła perspektywę postrzegania tej gali i "rozruszała" chat niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu, choć trzeba przyznać, że bawiłem się wtedy całkiem nieźle ;). Leben bez sterydów kontra zapaśnik bez kondycji juz na papierze to jest walka roku. I tak było 😉 Bardzo wyrównane starcie 10-10 w każdej rundzie i na koniec pewna wygrana 30-30 dla Brunsona 😉 Potem chyba walczyli jeszcze Okami i Boetsch ale niz z tych walk nie pamiętam bo krew zawodników zalewała mi oczy a poza tym ja oglądałem w kółko gifa z Kim Winslow vs Jaws 😉

  Na koniec dwie walki, które uratowały tę główną kartę przed totalną kompromitacją. Jim Miller i Joe Lauzon, a szcególnie ten drugi, pokazali o co chodzi w dobrej walce MMA, w prawdzie krew się lała chyba jeszcze szerszym strumieniem niż wcześniej ale tym razem było emocjonująco do samego końca. Gdyby w samej końcówce Lauzonowi wyszedł ten atak na noge Millera to mielibyśmy kandydata do powrotu roku a tak zostało nam w pełni zasłużone FOTN. I na koniec Main Event, który mimo, iż był emocjonujący to rozczarował mnie na kilku płaszczyznach. Rozczarował mnie JDS, że dał się tak złapać w stójce, mimo iż całkiem nieźle radził sobie z Cainem przez te kilka pierwszych minut, rozczarował mnie też Cain, że mimo tego, że przez 4,5 rundy miał JDSa jak na widelcu nie potrafił tego skończyć. Gdyby ktoś na początku drugiej rundy powiedział mi, że walka zakończy się decyzją to bym sie puknął w czoło… JDS zachowywał się jakby przyjął za dużą dawkę pavulonu a mimo to dotrwał do końca. Wyobrażam sobie, że taki cios jaki zadal Cain powoduje, że pasek Staminy spada Ci do jakiegoś 0,5% Bardziej dziwiło mnie zmęczenie Caina niż JDSa, myślałem, że im dalej tym lepiej będzie dla Caina i tym łatwiej skończy walkę jakimś GNP.

  Ostatecznie, mimo wszystko, uważam, że gala była ciekawa i nie żałuję siedzenia do 7:00. Ciekawi mnie jak bardzo Dana byłby zadowolony gdyby tak wyglądała pierwsza walka JDS vs Cain na Fox 😉
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 304. Pas wróci w ręce Cigano. Ja to po prostu wiem. Zwieńczenie trylogii musi być.

 305. Może zwyczajnie waga ciężka jest dla mnie zbyt ślamazarna. Nawety gdy walczą ze sobą najbardziej dynamiczni przedstawiciele tej dywizji.

   

  No jeśli samemu lata się w wadze lekko śmiesznej, to nie dziwota.

 306. A propos sędziny Winslow, to dla mnie wygląda, jak żywcem wyjęta z rodzinny Addamsów.

 307. @Ruff Ryder

  Heh, ja przez pół roku przeniosłem się z lekkiej do półśredniej 😀

 308. Imo ona sędziowała dobrze , co do walki wieczoru to jeden strzał ustawił walke , junior przez pierwsze 3 rundy dochodził do ziemie i to nieudolne gnp caina troche bekowe. Co do "ekipy" z czatu czyli ludzi dorosłych starających się na siłe być śmiesznymi i ścigających się kto pierwszy napisze jakże przezabawną wiadomość "10-10" , nie wytrzymałem i wyszedłem po 5 minutach.

 309. Galę niestety w większości przespałem, wstałem na ME i nie żałuję. Może nie była to wojna przez pięć rund (ale pierwsze dwie to była rozkosz dla oka!). Jak tylko wróciłem do domu (oglądałem u kumpla po popijawie) to włączyłem od nowa.

  Mam OGROMNY szacunek dla szczęki i serca Juniora. Przecież on zabrał od Caina strzał czysto na szczękę (i to nieraz), połowa ciężkich odleciałaby po tym do krainy snów. Po drugiej rundzie nie wierzyłem, że JDS przetrwa do decyzji – prawdziwy wojownik.

  Mistrz jest mistrzem i zrobił dokładnie to, czego się wszyscy spodziewali (albo KO od Juniora albo dominacja od Caina). Niesamowita kontrola w parterze, momentami się dziwiłem temu, co Cain robi (jakby marnował okazje na zadawanie ciosów), ale to jest rozsądne podejście do walki. Co mnie dziwiło w wykonaniu Żelaskeza, że nie tłukł łokciami (jedyny raz chyba jak oddawał Juniorowi za jego łokieć) ani lowkickami w klinczu no i że w końcowych rundach nie podcinał, bo potem te obalenia za jedną nogę mu nie wychodziły. Super presja i konsekwentność. Dla mnie wspaniała walka.

  I strasznie podobał mi się doping z trybun, fani Cygana momentami śpiewali jak Kanadyjczycy przy walce GSP.

  Czekam na Overeem vs Velasquez!
  [img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/208714_188018514577092_5369521_n.jpg[/img]
  Fanowski plakat, Ali go wrzucił w 2011 😉

 310. Dana coś mówił, że Overeem będzie musiał jeszcze zawalczyć z Cigano (jesli wygra z BF). I na to by wychodziło, jeśli Werdum ma dostać TS po czerwcowej walce z Nogiem.

  Troche lipa, bo sam sobie wykrusza pretendentów. Wg mnie powinno być tak, Overeem TS potem Werdum i Cigano po dwóch zwycięstwach.

  swoją drogą to Junior teraz przypomina troche 😀

  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 311. Przyznaje, pierwszy raz byłem na czacie i po prostu podchwyciłem to "10-10" 😀 ale na czacie panuje luźna atmosfera, dyskusje zwykle prowadzi się tutaj w komentarzach pod galą

 312. noodles a z jakiej racji Overeem miałby dostać szybciej TS od Werduma czy dzisiaj pokonanego JDS? Przecież on w UFC stoczył tylko jedną walke a później kompromitacja z koksami a Werdum wygrał już dwie walki w UFC dobrym stylu natomiast JDS to do wczoraj mistrz z bilansem 8;1 w UFC więc należy mu się rewanż już po jednej walce tak jak było to w przypadku Caina

 313. Co napisałem w typerze się sprawdziło – JDS-a trzeba pokonać w stójce. Ta walka to książkowy przykład jak jeden potworny cios może zmienić obieg walki. Normalny by po nim padł, ale JDS ma widać szczenę z granitu i trzymał sie po takich ciosach przez wszystkie rundy, co nei zmienia faktu że po tym jednym uderzeniu nie był już tym samym Juniorem. 
  Miller vs Lauzon – kandydat do walki roku lub występu roku? jakby weszła ta skrętówka to i poddanie roku mogłoby być 🙂
  Boetsch vs Phillipou – tragiczna walka, Phillipou nie zrobił żadnej krzywdy Boetschowi w walce (przyczyna porażki była kontuzja ręki, zderzenie głowami  i palec w oko :D) a wygrał. Ale dobra, ktoś inny z czołówki go zweryfikuje

  „Boxing is like checkers, and mixed martial arts is chess.”(Pat Miletich)

 314. @ Tiger

  Z takiej racji, że Overeem walczy w lutym a Werdum dopiero w czerwcu.

  Jesli masz lepsze propozycje, komu TS to się podziel.

 315. @noodles

   

  Jechałem od dołu strone, patrze fajne nogi, jade wyżej też może być, jade jeszcze wyżej a tu taka morda. Blee

 316. Ja mam nadzieje ze Junior nie dostanie odrazu po pierwszym zwyciestwie rewanzu, bo z takimi zestawieniami robi sie telenowela. Jesli Ali wygra z BigFootem to powinien dostac walke o pas, nastepny w kolejce Werdum. Dos Santos niech zawalczy w miedzyczasie z czarnym Fedorem.

 317. a tak w ogóle to Okami i Boetsch powinni zostać skazani dożywotnio na undercard

 318. Boetsch powinien cos ze soba zrobic, zle wyglada, jest nalany i wolny. Pewnie jakby zgubil kielbase z brzucha na dobre by mu to wyszlo. 

 319. Overeem nie zasłużył na walke o pas przynajmniej nie od razu po wpadce z koksami. To nawet Hunt ma trzy wygrane z rzędu

 320. Szok po tym co zobaczyłem, pisałem wcześniej że zwycięstwo Velasquez'a będzie dla mnie ogromną niespodzianką, Cain mnie zaskoczył, nigdy nie widziałem JDS tak bezradnego, był gorszy od Velasquez'a pod każdym względem, myślę że zgadka co do parteru Brazylijczyka się rozwiązała, jest on słaby w tej płaszczyznie co potwierdził  w tej walce, teraz juz wiem dlaczego tak unika parteru Smile. Najwiekszą niespodzianka była dla mnie przewaga w stójce nowego mistrza, byłem pewien że JDS wygra w 2 rundzie przez KO/TKO, a jeśli walka miała by trwać dłużej to stawiałem że będzie to podobnie wyglądać do starcia Overeem vs Werdum na szczęście nic takiego nie miało miejsca i Cain Velasquez zasłużenie wygrał walkę dominując przez 5 rund.

  Więc kto teraz dla JDS i Velasquez'a hmm…

  Może…

  Velasquez vs Werdum

  Niestety dla JDS nie mam przeciwnika

 321. Po przejrzeniu na spokojnie, kurde JDS dostał manto życia. Po koniec wyglądał na totalnie zdewastowanego. Cain to jest walec.
  Teraz JDSa czekają ciężkie chwile, każdy fighter będzie wiedział jak z nim wygrać, dla Cigano jedyne wyjście to przenieść się do jakiegoś ameykańskiego gymu, bo z takim parterem to nie ma szans ani w starciu z Koniną ani z Werdumem.

 322. Jaja sobie robisz? Jechać Z BRAZYLII DO USA żeby poprawić parter?
  Stwierdzenie, że "każdy fighter będzie wiedział jak z nim wygrać" to już w ogóle śmiech na sali.

 323. Teraz to już na pewno Leonardo zostanie zwolniony po porażce z Maxem Hollowayem. Co do walki wieczoru, to jeszcze nie widziałem tak bezradnego JDS..  Velasquez mógł już wygrać w pierwszych dwóch rundach. Nie wiem czemu nie ,,dobijał" pływającego już po oktagonie Juniora. Gala mimo większości decyzji, mogła się podobać.

 324. Teraz to już na pewno Leonardo zostanie zwolniony po porażce z Maxem Hollowayem

  Dana na konferencji powiedział, że nie zostanie

 325. Kibicowałem Cainowi ale nie spodziewałem się JDS ze ZMASAKROWANĄ twarzą
  Redakcja miała nosa w typowaniu !!! W końcu PROFESJONALIŚCI .3/4 forum stawiało na 100% wygraną JDS i to w 1 rundzie przez KO.

 326. Słaby parter? Przecież tam parteru było tyle co kot napłakał. I za każdym razem praktycznie JDS szybko wstawał co raczej sugeruje, że może i nie jest wirtuozem wyciągającym z niczego balaszki itp. ale opanował bardzo dobrze ucieczki z parteru, co przez większość kariery mu wystarczało. Nie przypominam sobie, żeby ktoś tak łatwo i często uciekał Cainowi do stójki. Największa bolączka JDS-a to raczej kondycja, na początku walki jak jeszcze miał paliwo to Cain praktycznie nie mógł go sprowadzić, dopiero jak go trafił i zmęczył jego skuteczność w sprowadzaniu się znacząco zwiększyła.

  Poza tym na mega zmęczeniu JDS potrafił jeszcze przetoczyć Caina, więc powtórzę się, jego parter wcale nie jest taki słaby. W tej walce był tak zmęczony bardzo szybko, że nawet w stójce wyglądał słabo.

 327. Sprawa jest taka że Cain dzięki swoim zapasom neutralizuje parterowca.fjedia cardio mozna robić i w Brazyli

 328. Mobius Cainowi z parteru to uciekali chyba wszyscy nawet Lesnar a Kongo robił to w każdej rundzie. Cain raczej nie potrafi przetrzymać kogoś na plecach całą runde skupia się tylko i wyłącznie na gnp. Cain pokazał że JDS można obalić nawet w pierwszej rundzie zrobił to nawet przed atomowym ciosem jaki otrzymał JDS

 329. Kurde część z was się zachowuje jak ta gwiżdżąca amerykańska publiczność – jedna przegrana walka i już JDS jest totalnym menelem, napompowanym balonem, każdy wie jak go pokonać itd. Wcześniej rozwałkował prawie całą hw także taki słaby to chyba jednak nie jest.

  A co do kardio to po tych ciosach jakie przyjął na szczękę w pierwszej rundzie był już w trybie zombie także ciężko mu zarzucać nieprzygotowanie, i tak szacun że wytrzymał do końca.

 330. A co JDS pokazał z BJJ i zapasów ? Nic kompletna bezradność. Ja rozumiem, że Mir w walce mistrzowskiej to już był szrot – ale Ali i Werdum są znacznie lepsi. Jeżeli w następnej walce (obojętnie z kim) JDS zaprezentuje się równie marnie – to może być historia podobna do Fedora. Zero zmian w przygotowaniach, a Świat ucieka. Nie było by sprawy gdyby przegrał po wyrównanej walce, ale zebrał omłot od pierwszej sekundy do gongu kończącego 5 rundę.

 331. Wróciłem do domu o 4 akurat na główną kartę:)

  Co do ME to nie zawiodłem się, walka pokazała wiele więcej niż poprzednie starcia obu panów. JDS ma diamentową szczenę i bardzo dobre defensywne zapasy, jak już był na ziemi to wstawał bardzo szybko spod Caina, o dziwo bo nawet jak był już bardzo zmęczony ( obaj byli) to po sprowadzeniu walka szybko wracała do stójki. O tym że nie mają kondycji nie można mówić. Velasquez napierał od pierwszych minut, narzucił takie tempo że myślę iż większość dywizji średniej wypompowała by się szybciej niż obaj bohaterowie walki wieczoru. Jak na wage ciężką walka prowadzona w morderczo szybkim stylu, zarówno Cain jak i JDS niezwykle dobre cardio jak na wagę ciężką. Po tym co widziałem (dla tych hejtujących kondycję JDS) myślę że Junior samą fizycznością muażdży połowę dywizji ciężkiej w UFC. Myslę że bardzo znacząco do wyniku przyczyniła się stójka caina, może biorąc pod uwagę sam boks jest słabszy do JDS, ale przeciwnik meksykanina w oktagonie musi uawżać na obalenia , kopnięcia i pięści w ciekawych kombinacjach, co powoduje że jest on w tej płaszczyźnie niezwykle groźny.

  Szkoda że Cain nie próbował trochę więcej walki na ciosy w stójce na wymęczonego JDS, mógł by zaliczyć trochę udanych trafień i przy okazji Cigano otwierał by się na łatwiejsze obalenia dla caina (może skończyło by się jakimś KO/TKO). Cain w mostrzowskich rundach zapomniał o kopnięciach, dobre lowkicki mogły by znacząco osłabić rywala, i Cain mógł by zebrać trochę sił na akcję wykańczającą. Brakowało mi również soczystych kolan na tułów w parterze ze strony Meksykanina bo były do tego okazje. JDS pierwszy raz zebrał porządne lanie, w tej walce zebrał takie bęcki że przez całą jego karierę zawodową nie dostał tyle po głowie .

  Brawo dla obu panów za walkę.

 332. Obejrzałem drugi raz i JDS wyraźnie zwolnił już w 2 połowie 1 rundy po obronie kilku obaleń Velasqueza a ten sierpowy jeszcze pogorszył jego położenie.

  Swoją drogą to strasznie dziwne, że JDS tak słabo się przygotował kondycyjnie. Wiedząc teoretycznie, że to może trwać 5 rund i wiedząc, że Velasquez nadaje szybkie tempo oraz ma super cardio a on sam nie ma kondycji na jedną to chyba duży błąd Brazylijczyka w przygotowaniach.
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 333. Według mnie kluczem do wygranej Caina nie były obalenia, tylko nieustanna presja, JDS całą walkę był na wstecznym, w typowaniu właśnie o tym pisałem, że Cain nie poruszał się po swojemu w ich pierwszej walce. Ciężko wyprowadzić nokautujący cios jeśli idzie się do tyłu, ( wyjątek to oczywiście Anderson). Ale nawet stójka agresywnego Velasqueza była skuteczniejsza, trafiał raz po raz, JDS trafiał tylko łokciami z klinczu i ewentualnie czasem tym swoim dziwnym lewym prosto-sierpem. JDS jest lepszym bokserem, ale Cain jest lepszym zawodnikiem MMA. Gratulacje dla obu, szczególnie za serce do walki i granitowe szczęki w tej walce.

 334. Ale nie tak często i nie na takim zmęczeniu. To akurat też trochę specyfika stylu Caina, że nie trzyma za wszelką cenę przecinika na ziemi, tylko w razie czego obala go ponownie. Tylko, że patrząc na to jak spompowany był Cigano to dosyć często udawało mu się albo obronić próby sprowadzeń albo szybko wstawać, albo nawet przetoczenie się trafiło.

  Jeśli wstawanie co chwilę jest kompletną bezradnością, to przydałaby się paru zawodnikom taka bezradność. Ani Ali, ani Werdum nie mają takiej kondycji jak Velazquez, ani takich zapasów. Mam przypomnieć jak Werdum próbował sprowadzić Aliego do parteru w ich walce? 😀 Teksty o uciekaniu świata i porównywanie do sytuacji Fedora raczej nie zasługują na komentarz. 🙂
  Edit: Noodles – skoro nikt go dotychczas tak mocno nie przetestował to miał prawo sądzić, że z jego kardio jest wszystko ok. 🙂 Teraz już ma lepszy pogląd na swoją kondycję. 😀

 335. @FreekEza Twierdzisz,że JDS nie pokazał nic z bjj ani z zapasów? Pokazujesz tym tylko tyle, że albo nie masz pojęcia o tych sportach, albo jesteś pijany. 

 336. Dla mnie nawet JDS nie ma słabej kondycji. Po pierwsze Cain narzucił masakryczne tempo nigdy wcześniej JDS nie bił się z zawodnikiem o takiej dynamice i swego rodzaju upierdliwości, po drugie w walce mieliśmy ogromną ilość prób obaleń co męczy podwójnie no i w końcu obaj dostali kilka solidnych strzałów na korpus szczególnie JDS co jak wiadomo wpływa na kondyche.Przebieg walki spowodował zmęczenie a nie brak przygotowania.

 337. Cigano świetnie sobie radził z obaleniami kontrolując głowę Velasqueza. Kiedy było trzeba spychał głowę w dół, kiedy trzeba wypychał do góry, kiedy trzeba – do tyłu i w bok. Używał do tego jednej ręki, dwóch rąk, łokci i przedramion. Arsenał TDD w wykonaniu Brazylijczyka budzi uznanie.

  A Cain zrobił to co musiał. Nawet przy świetnej obronie statystycznie któreś kolejne obalenie musiało wyjść. Nie spalił się z tym jak Mir tylko męczył do skutku. I bardzo dobrze.

 338. W ogóle Junior wyglądał mocno nie swojo w tej walce, takiej dominacji ze strony Caina się nie spodziewałem, acz kolwiek uważam, że pas wrócił do prawowitego właściciela ;d

 339. Pierwszy raz w życiu zrobiłem sobie taki maraton z UFC, od 23.00 do 7.00 rano 🙂 Dobrze że był czat !

  Do walki  Miller – Lauzon uważałem że to najgorsza gala ufc roku. Ale to co się działo w dwóch ostatnich pojedynakch – poezja ! Mega szacunek za serce dla wszystkich czterech (Millet, Lauzon, Cain, JDS) ale największe dla Caina !

  Dodatkowy plus dla Todda, całkiem fajnie się pokazał + dobre KO

  Dzięki wszystkim z czata, dzięki Wam te 8h jakoś szybko minęło 😉 10-10 !!

 340. Btw tym co zapomnieli gdzie stoi JDS na drabince wagi ciężkiej polecam przypomnienie sobie jego walki z Werdumem.

 341. Bardzo ładnie wrócił Duffee do UFC, natomiast dla Costy była to walka dająca mu szansę zawalczenia z TOP’em tej wagi. Ciężko ocenić jego możliwości z czołówką, gdy największym sukcesem jest wygrana z Boetschem. Timowi zakończyła się seria wygranych a przy TS’ie był już chyba naprawdę blisko mimo rywali, których odprawił. Powinien być zadowolony, że nie spotkał się z Weidmanem.

 342. slabe cardio slaba stojka. Cain mial lepsze cardio wiec lepiej mu wychodzila stojka, mial szybsze, dokladniejsze i mocniejsze ciosy a to za sprawa cardio. Nadal nie uwazam zeby cain stojkowo lepszy od juniora

 343. Ziggy, ale kiedy to bylo? Dawno i nieprawda. Werdum to teraz zupelnie inny zawodnik.

 344. Anderson Silva w 1 starciu z Sonenem przegrał według wielu i wrocił w drugiej walce. Uwazam ze Junior wroci mocniejszy i jeszcze nawiąże rywalizacje z Cainem i to na dobrym poziomie. Cardio i jeszcze raz cardio. Wspomnicie moje slowo nastrepna ich walka zakonczy sie decyzja nokautem lub decyzja dla Juniora

 345. /cry off
  walka sie skonczyla, przestancie plakac i tlumaczyc Juniora.

  Cain pokazał jego słabość, JDS po części jest taką wydmuszką którą należy odpowiednio nakłuć.

 346. Azzteek, seriously ? Wielu? W to, ze Junior wroci mocniejszy i wyciagnie odpowiednie wnioski ze swojej porazki to nie watpie, ale jedyna osoba, ktora uwazala ze Sonnen wygral 1 starcie z Silva byl sam Cheal Laughing

 347. Naprawde serce sie kraje jak sie pary na twarz Juniora. :(((((((((((((((((((((((

  Tym razem gora byl cain, ale JDS wroci i odzyska swój pas. To kwestia czasu, do nastepnej walki wyjdzie juz inny JDS zmotywowany i po nauce zyciowej jaka byla porazka z cainem. Nastepnym razem bedzie wiedzial czego sie spodziewac i jak przygotowac sie do walki z Velasquezem by to wygrac. W tej walce zostal zaskoczony eksplozywnoscia caina i ciosami jakie doszly w pierwszej rundzie, nie byl soba, do tego byl zbyt pewny siebie zarazem chcac walczyc zachowawczo gdyz mial pas do stracenia. W nastepnej walce role sie odwroca i to Junior bedzie zmotywowany a cain zachowawczy. A nazywanie JDS, ktory rozwalil prawie cala dywizje a raz polegl wydmuszka to skrajny debilizm, albo bycie psychofanem caina, ktorego czas przyjdzie w nastepnej walce z JDS.

 348. Bo nie jest lepszy od Cygana stójkowo, tak jak można się było spodziewać cardio w połączeniu z bezustannym obalaniem po prostu dało we znaki Cyganowi, w sumie Cain mógł skończyć duszeniem zza pleców znacznie wcześniej, kolejna rzecz tak jak przypuszczałem że jeżeli walka wyjdzie po za pierwszą rundę szala zwycięstwa przechyla się na korzyść Caina za sprawą najlepszego w ciężkiej cardio.

 349. Super wynik, po tym iż byłem za Cainem! Jeszcze ciekawiej bedzie jak Overeem wroci ; o Zapowiada sie mocny rok w HW.

 350. Uważasz że teraz nie był zmotywowany ? Był mówił to przed walką w wywiadzie z Helwanim że jest gotów na 100% tak samo jak Cain powiedział że jest gotów na 100%, tym razem lepszy był Cain i tyle, każda z 5 rund była bezdyskusyjnie jego rundą.

 351. Brasil litości 🙂 wiem że cierpisz ale walka pokazała całą prawdę kto tym razem był lepszy. Sugerujesz że Cain się nie rozwinie więcej ? Tak jak Dos Santos może się rozwijać tak samo i Cain będzie się rozwijał.

 352. JDS trochę jak Grucha. Dal sobie z ryja zrobić galaretę. Cian to potwór i odebrał to co stracił przez błąd w sztuce. Bo tak należy postrzegać pierwszą walkę z Juniorem. Dzisiaj pokazał, że jest niesamowitym zawodnikiem i rok przerwy przed pierwszą walką to bardzo duża przerwa. 

  Wrócił i zrobił kisiel z Silvy i zdemolował Juniora. Nowy król na tronie. Długo z niego nie zejdzie. Mam taką nadzieję.

   

  A tak po za tym to gala słaba. Emocje zaczeły się dopiero w przedostatniej walce a ten kto wpadł na pomysł uruchomienia chata mma rocks powinien dostać nobla 😀 

  JOŁ! Panowie. 

 353. Właśnie skończyłem oglądać.

  Straszne lanie dostał Junior, pokazało to że jest bardzo dobrym bokserem, ale jako jednopłaszczyznowy zawodnik nie liczy się w czołówce.

  Kiedy patrzyłem jak Cain z pochloną głową wisi na nim na siatce, przekonałem się że Ali skończy to kolanem baaaardzo szybko.

 354. Możliwe że KO padnie z jednej jak i z drugiej strony ale nie zmienia to faktu że mgr chemii jest faworytem.

 355. Arlovski kisiel to masz w majtach.
  jest 1 do jednego w rywalizacji placku. Tak ja Cain Juniora zdemolował taj Junior Caina zastopowal.
  joł placku

 356. Jestem fanem Caina i cieszy mnie jego zwycięstwo ale pisanie w stylu że JDS to jednopłaszczyznowy zawodnik że nie liczy się w czołówce to jest szczyt idiotyzmu.

 357. Velasquez i JDS dadzą radę chemikowi, owszem Ali to czołówka ale zasługuje najwyżej na 3 miejsce w rankingu ta dwójka jest przed nim.

 358. Wiedzialem ze upadnie mit JDS jako najlepszego zawodnika wagi ciezkiej… Cain go zmasakrowal i Junior byl bezradny w tej walce. Widac bylo ze Cain nie chcial go poddac choc mogl wiele razy wpiac sie za plecy na przyklad a czarny pas ju jitsu JDS jest tyle wart co nic. Cain mogl to skonczyc wczesniej przez poddanie tak uwazam ale szukal TKO. Owszem bokser moze najlepszy ale zawodnik mma niee…

  Chcialbym zobaczyc JDS z Overeemem w najblizszym czasie bo uwazam ze Holender tez bedzie w stanie Juniora zniszczyc po obaleniu utrzymac na plecach choc z minute i wsadzic pare lokci:))

  Ale kto dla Caina? Zostal tylko Overeem albo Cormier ktorzy moga cos namieszac choc i oni z Velasquezem chyba nie maja szans. Albo za jaki czas trzeci pojedynek JDS vs Cain…

 359. Ogarnijcie się z tym, że czarny pas bjj jest nic nie warty… To może Diaza też, bo był bezradny w parterze z Bensonem? Przecież zajebiście Junior dawał radę zapaśniczo, problem w tym, że nie radził sobie w stójce.
  Nie wiem, czy sam Werdum by dał radę Cainowi w parterze.

  http://www.youtube.com/user/PucziTheFace <- nowy highlight Shoguna

 360. Do walki Cormiera z Cainem raczej nie dojdzie, bo Daniel jest trenerem od zapasów Caina, są w jedntym gymie itp.

 361. JDS dzisiaj nie istniał. Stójka Velasqeza była efektywniejsza, a parter Dos Santosa okazał się bujdą

 362. Tak czytam wasze wypociny i widze ze sami eksperci sie tu wypowiadaja, moze wezmiecie sie za sedziowanie walk albo komentowanie dla orange sport. Komentarze typu ze JDJ jest slaby, nie przygotowany itd sa totalnym debilizmem pewnie jeszcze ktos napisze ze fuksem doszedl na najwyzszy szczebel swojej kategorii. Junior zdemolował kilka swietnych zawodnikow hw i ma lepszy bilans niz Cain poprostu w tym starciu lepszy okazał sie Cain ale spokojnie koncowka 2013 bedzie dla Juniora i pas wroci tam gdzie powinien byc.

 363. @up
  nikt nie pisze ze JDS jest slabo ale jednoplaszczyznowy co pokazala ta walka i nie awanturuj sie tylko naucz czytac pozdrawiam:))

 364. @up

  Junior prawdopodobnie przegwa w rewanżu z werdumem, na pas już na jego miejscu bym nie liczył.

 365. już nie przesadzajcie , wszyscy po nokaucie też skreślali Caina i widzieliśmy co było na gali , JDS się podniesie i po 2-3 walkach dostanie TS

 366. Napisze kilka słów gorzkiej prawdy, bo widzę, że powinienem mieć na nią monopol czytając te dyrdymały.

  Po pierwsze apel: wszyscy uzytkownicy z roku 2012 powinni dostać bana na pisanie, sam go mogę wlepiać i być swoistym selekcjonerem forum – poświęce się dla dobra ogółu, niechaj zapanuje światłość, duze dawki debilizmu szkodzą a teoria, że wszyscy jesteśmy równi i należy nam się prawo do głosu nawet jak się nie znamy to pogląd wymyślony przez kobiety, a jak wiadomo kobiety niczego dobrego nie wymyśliły jeszcze. Ban dla wszystkich świezaków, Painkiller może zostać, reszta out, czytać forum i się kurwa uczyć, bo emanujecie głupotą jak czarnobyl napromieniowaniem. 

  Drugie: JDS nigdy nie był mistrzem, Cain dał mu poprostu troche potrzymać pas, a że cygan sie ociagal z oddaniem to skonczyl z galaretą zamiast twarzy. Pierwsza walke możemy wytlumaczyć w prosciutki sposob: lucky punch + kontuzja barku Caina i brak walki przez rok czasu. 

  Teraz troche o walce: nie wiem ilu z forumowych mądrali waży chociaż w okolicy 90kg nie mówiąc o 100+, ja kręce się mniej więcej w tej wadze i nie jest to sadło od siedzenia przed komputerem. Tempo, ktore zostalo nadane na poczatku walki bylo grube, za akcja szla akcja, plan Caina na walke to wbrew pozorom nie byly zapasy a właśnie zajechanie brazola i to mu się świetnie udało. Akcja za akcją, nie pozwolenie wejscia oddechem w walke, ciagly pressing. JDS naprawde pokazal serce pod koniec 1 rundy bo walczyl nie tylko z błędnikiem po pierdolnięciu, które przyjął ale również z totalnym brakiem oddechu, a jak już pisałem – kto wazy swoje zna to uczucie, jak cięzko jest dotlenić mięśnie jak się wejdzie w faze beztlenową – to jakaś masakra. Zreszta swietnie to było widać po samym Cainie, szczególnie w drugiej rundzie widać było ile go kosztowała ta pierwsza – nie kazdy to widział ale wlasnie wtedy Cain miał kondycyjnie najwiekszy kryzys. Wniosek jest taki: JDS ma świetną kondycję ale Cain i tak jest ewenementem pod tym względem i świetnie to wykorzystał. To, że dla JDS brakło prądu już w 1 rundzie i niby nie był sobą i te wszystkie kacapoły powymyslane przez puste głowy na tym forum to totalne brednie – był sobą, a prądu by zabrakło również wszystkim innym ciężkim, nie ma zmiłuj. Co do parteru Dos Santosa – teorie że dostał czarny pas za przybijanie piątek z Nogiem też są głupie, cięzko jest cokolwiek zrobić jak 110kilowy dzik szturmuje nam ryj, Cain w parterze na zasadach MMA zlałby każdy czarny pas z takimi tuzami HW jak Werdum i Mir na czele [z Mira byłby przecier pomidorowy w 2-3 minuty pierwszej rundy, Werdum może do 2giej by przetrzymał].

  Nastepna walka o pas bedzie Overeem – Cain, a Werdum niech dziekuje bogu że mu się Cormier nie trafił jako przeciwnik bo walke o pas to mógłby mieć tylko w UFC3 na peesie. Nie wyobrazam sobie czekanie na nastepny pojedynek o pas HW do czerwca, Reem jest jedyna sluszna opcja zarowno marketingowo jak i logicznie – tym bardziej ze walka Alistaira z BF skonczy sie tak samo jak Cain BF tylko że w stójce. 

  Co do pompowanych baloników: Cain, Ali, JDS, Cormier – przepaść – reszta hołoty. Śmieszą mnie posty o Jonesie w HW – Cain ubiłby gnoja bardziej niż JDS a JDS by go zabił w stójce. Nie widze go totalnie z nimi dwoma, niech siedzi w LHW poki co.

  Uzytkowniku bax, zachecam do odwiedzenia tematu z typowaniem gali, TJ i Evangelista chyba tam czekaja na Ciebie po Twoich gromkich zapowiedziach spuszczenia wpierdolu Cainowi przez JDS. 🙂
  Kochaliśmy się 10 godzin na plaży w Rio de Janeiro. Kiedy skończyliśmy – biła mi brawo. Przywróciłem jej wiarę w Boga.

 367. Nie mogę czytać tych komentarzy. Według niektórych to JDS będzie na pełnych obrotach ćwiczyć a Valasquez będzie wpieprzał burito i nic nie robił. Jeśli JDS będzie lepszy to i Cain uczyni postęp. Inna sprawa co wy tak się tym Alim podniecacie? W walce z CV na pełnej ku**ie by rundy nie wytrzymał. Moim zdaniem Ali to najbardziej przereklamowany zawodnik HW. Niech pokona Antonio a potem niech walczy z JDS o TS. A tak pozatym to prawda że Cain walczył z kontuzją kolana? Bo gdzieś coś czytałem.

 368. @tomek-host

  Nikt nie skreślał Caina

  Cain przecież nie dostał takie łomotu w pierwszej walce jak JDS teraz, jeden cios i po walce a tutaj były dziesiątki, które wchodziły i jak każdy widział jaki efekt pozostawiły na twarzy JDS

  Nie wyobrażam sobie w chwili obecnej zawodnika, który mógłby zdominować Caina na przełomie kilku rund, jedyną receptą jest KO/TKO. Poddać takiego tura też prawie nie możliwe

 369. magik

  Przeczytałem sam początek i już mi się odechciało

  Znalazł się wielki Guru, który będzie tutaj rządził, pfffff ….

  Forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo pisać co mu się podoba !

 370. Painkiller przecież cygan miał znokautować Caina bardzo łatwo :)

   

  no miał ale nie wyszło. Był gorszy chyba bez tej takiej swojej iskry. Co nie znaczy, że w jakikolwiek sposób umniejszam temu co zrobił Cain bo to był kawał wyśmienitej roboty.

 371. lucky punch + kontuzja barku Caina i brak walki przez rok czasu.

  Teraz każde KO to lucky punch ? Akurat JDS często używa swojego prawego zamachowego a że ma kowadło w łapie a Cain już wcześniej z Kongo pokazał, że go można trafić… efekt wszyscy widzieli.

   

  To, że dla JDS brakło prądu już w 1 rundzie i niby nie był sobą[…] był sobą, a prądu by zabrakło również wszystkim innym ciężkim.

  To w końcu to, ze mu brakło prądu jest bzdurą czy nie ?

  walka Alistaira z BF skonczy sie tak samo jak Cain BF tylko że w stójce.

  Overeem się nie utrzyma 5 sekund w stójce, kondycja mu padnie po 10 sekundach a Velasquez go zarżnie szybciej niż BF

  Cain, Ali, JDS, Cormier – przepaść – reszta hołoty

  Przypomnij sobie jak konina "zdomninował" Werduma w ich walce.

   

  Najpierw sam przestań pisać kocopoły

 372. aż tak ogarnięty nie jestem w temacie, więc wyjaśnijcie mi, dlaczego czarny pas BJJ unika parteru?

 373. JDS ledwo trzymał się na nogach a miał jeszcze czarowac w parterze z taką bestią na sobie jak Cain ?

 374. @Magik
  W większości masz rację (i fajnie wyłożyłeś, jak wygląda parter w takiej sytuacji – sam niedawno doświadczyłem, jak wlazł mi na plecy 110kg purpurowy pas na BJJ) ale momentami sam piszesz jak psychofan rodzaju azzteeka, który pewnie dostał ataku astmy po tym, jak Cain za pierwszym razem odpalił rakiety. Sam jestem fanem Caina i uważam go za kompletnego zawodnika MMA i prawowitego mistrza (chociaż nie wiadomo, co pokaże Ali), ale uważam, że jak znowu spotka się z Cyganem w klatce to łatwo nie będzie. Dla mnie robienie z jakiegoś zawodnika najpierw niezniszczalnego mistrza, gdy zdobędzie pas, a potem mieszanie go z gównem, gdy go utraci po emocjonującej walce, to idiotyzm i brak szacunku dla niego i jego umiejętności, których prawdopodobnie nikt z tego forum nigdy nie osiągnie.

  Napisze kilka słów gorzkiej prawdy, bo widzę, że powinienem mieć na nią monopol czytając te dyrdymały.

  Myślisz, że ktoś na tym forum nie ma takiego zdania w głowie chwytając za klawiaturę? Laughing

 375. To oczywiste, że ja mam racje a dyskusji z tak wątpliwym merytorycznie elementem forum [tak, to o was świezaki] podejmowąc nie zamierzam, bo dość głupot już napisaliście jak na jeden dzień, wole żebyście nie mieli więcej pretekstów do szerzenia bzdur.

   

  Keylock: Cain – JDS to walka, która zawsze bedzie mogła iść w obie strony, bedzie sie liczyc dyspozycja dnia i szczęście ale na 10 walk jak dla mnie 6-7 wygrywa meksykanin, nie stawiam jednak JDS z góry na przegranej jak np postawiłbym Mira w straciu z oboma panami,
  Kochaliśmy się 10 godzin na plaży w Rio de Janeiro. Kiedy skończyliśmy – biła mi brawo. Przywróciłem jej wiarę w Boga.

 376. Magik ma wiele racji.

  Ludzie to nie jest tak że JDS był tak słaby tylko Cain był taki świetny. JDS ma bardzo dobre cardio na HW oraz był bardzo skrupulatnie przygotowany ponieważ dobrze bronił obaleń i szybko wstawał(praktycznie z automatu). Jak widzę posty typu: „JDS on niby ma dobry boks” pfff, sory ale ciężko się walczy z kimś kto robi Blitzkrieg w oktagonie. Velazquez narzucił tak mordercze tempo, ciosy, kopnięcia, próby obaleń i tak non stop, że nikt tego nie jest wstanie wytrzymać (sam miał problemy) ale właśnie tą wojną błyskawiczną wyłączył wszystkie atuty cigano.
  Dlatego jest tak znakomity, JDS myślał o obronie obalenia a dostaję lufę.
  Z całym szacunkiem dla Aliego ale on tym bardziej nie będzie w stanie utrzymać morderczego tempa.

 377. kickboxing: sorka, źle ujalem, chciałem napisać tylko, że nie zamierzam podjemować dyskusji i zgadzam się z Twoją tezą, że mam stu procentową racje. Pionteczka 🙂

 378. kickboxing’ a co sie stało z cainem w pierwszej walce ?

  olał JDS bo wiedział że go poskłada jako jednowymairowca, ale mu kolano poszło.

 379. Ja pierdolę. Niektóre posty na poziomie przedszkola.

  Na Lauzona można w ciemno stawiać, że jakiś bonus zdobędzie. Jest chyba rekordzistą pod tym względem. Costas Phillipou powinien teraz dostać kogoś z czołówki. Typ ma ogromny potencjał.

 380. a jesli chodzi o kisiel to w 50 sek pierwszej walki junior nie zdazył nawet wody zagotowac. Jest remis 1-1 i tu nie ma zadnej watpliwosci, Alister hm co za wielkie walki stoczył nawet z werdumem potrzebował pełnego dystansu a JDS jak skonczył werduma. i cała mase znanych zawodników ufc. zapomniałem o weteranie brocku l… zastanawiam sie tez skad jego pozycja nr 3 smiech

 381. Ta walka odkryła wszystkie braki JDS. Poza świetnym boksem i do perfekcji opanowaną obroną przed obaleniami nie ma nic więcej do zaoferowania. Cain zaczął agresywnie, przejął inicjatywe i zdominował JDS w stójce. Nie wiem też po co to pieprzenie Cigano o poddaniu kogoś i pasie BJJ skoro wgl nie próbował nawet podjąc walki z pleców. Cain boksował bo i miał plan B w razie niepowodzenia – zapasy. Zobaczyliśmy dziś że JDS ma tylko plan A stójkę. Parter u niego nie istnieje. Obrywał niemiłosiernie w stójce a mimo to po każdym obaleniu wstawał do stójki żeby za chwilę znów wytrzeć zębami oktagon. Mógł spróbować walki z pleców. Wiem też że miał swój gameplan a z przed monitora łatwo każdemu mówić 😀 Bardzo jestem ciekawy jaki Cigano wróci… czy dalej będzię stawiał tylko na boks czy rozwinię się bardziej w parterze aby w razie potrzeby mieć jakieś wyjście awaryjne. Nie mam też wątpliwości że JDS nadal należy do czołówki wagi ciężkiej i zapewne za 2-3 lata znów wyciągnię ręke po pas. Na jego nieszczęście znów będzie czekał na niego Cain 😛
  Podsumowując Cigano musi zrobić sobie dłuższe wakacje, podszlifować parter i wrócić mocniejszy 😀 I wierzę że tak będzie i zobaczymy w niedalekiej przyszłoci kolejne świetne widowisko w wykonaniu tych Panów 😉

 382. Obił mu michę porządnie i z gracją. Nie ma o czym gadać, JDS nie ma szans wypracować sobie zwycięstwa z Cainem, a to co ten palant magik napisał, że na 10 walk z JDSm Cain wygrywa 6/7 to bredne typowego palanta. Walka pierwsza to taki przypadek, za pomocą któego Caina moze pokonać chocby Carwin. Czyli póki siły są, szybkie akuku.

 383. Właściwie to po co mu "parter do poddawania ludzi" skoro jest w stanie wstać z pod każdego ? 

 384. @up
  Tak ale jak ktoś robi mu z twarzy kotleta schabowego to to wstawanie dużo mu nie daje.

 385. Napisze kilka słów gorzkiej prawdy, bo widzę, że powinienem mieć na nią monopol czytając te dyrdymały.

  Po pierwsze apel: wszyscy uzytkownicy z roku 2012 powinni dostać bana na pisanie, sam go mogę wlepiać i być swoistym selekcjonerem forum – poświęce się dla dobra ogółu, niechaj zapanuje światłość, duze dawki debilizmu szkodzą a teoria, że wszyscy jesteśmy równi i należy nam się prawo do głosu nawet jak się nie znamy to pogląd wymyślony przez kobiety, a jak wiadomo kobiety niczego dobrego nie wymyśliły jeszcze. Ban dla wszystkich świezaków, Painkiller może zostać, reszta out, czytać forum i się kurwa uczyć, bo emanujecie głupotą jak czarnobyl napromieniowaniem.

  Forum istnieje od 2007 czy 2008 roku. Dokładnie nie pamiętam. Wcześniej też były inne fora o mma. Nawet już w 2005 roku. Ty się zarejstrowałeś w 2010 i robisz z siebie wielkiego guru, znawcę i mentora. Wyobraź sobie, że są userzy którzy mma interesują się od lat a konto mają od 2012 roku. A taki z Ciebie znawca jak z Kaczki Miss Polonia. Kupę bzdur napisałeś i judzisz na forum. A usunąć to możesz siebie z forum. Wielka strata nie będzie.

 386. Mauricio Rua, akurat Ciebie nie bede musiał banować mimo że jesteś w 12' z dwóch powodów: Venom Cie niecierpi i zrobi to za mnie + na forum cieszysz się sławą lokalnego głupka i nikt nie traktuje Cie serio. Cheers.

 387. Magik "the choosen one".

  Przesadziłeś trochę. Ta moda na pseudoprawicowość mnie tak wkurwia teraz, bo każdy komu przypasuje teoria ludzi lepszych i gorszych uważa się tym lepszym i pierdoli kocopoły. Do tego oczywista jazda po kobietach – pozdrów matkę. To tyle, nie będę wdawał się w dalszą dyskusję.

  Nawet jak masz rację, to sposób w jaki to napisałeś jest karygodny. A – sorry za offtop 😉
  http://jestemkonsumentem.blogspot.com/

 388. Tak jak bylo mi zal Caina po przegranej z JDS tak teraz jest mi zal Brazylijczyka. Obaj sa swietnymi zawodnikami i o mile swietle przewyzszaja innych fighterow. Zaden z nich nie zasluguje na porazke, JDS pokazal w tej walce kawal serce ( bo ze ma umiejetnosci to wszyscy wiemy). Prawdziwych zawodnikow poznaje sie po tym jak przegrywaja a nie po wygranych.
  Moim zdaniem gdy walczy 2 tak zajebistych zawodnikow, o wyniku decyduje dyspozycja dnia .. w pierwszym starciu pierwszy trafil czysto JDS i skonczyl walke, wczoraj/dzis pierwszy trafil Valasquez i mam wrazenie, ze tez by mogl to skonczyc ale z jakiegos powodu niczym psychopaci z amerykanskich horrorow utrzymywal swoja ofiare przy zyciu by torturowac go przez kolejne rundy … moze takie extra bonusik za zabranie na te pol roku pasa ??
  Jak dla mnie to poprzednie walki mogly by sie nie odbyc …dla tej jednej warto bylo zarwac nocke 🙂

 389. @Magik

  Opierdalasz świeżaków za pisanie głupot po czym piszesz:

  JDS nigdy nie był mistrzem, Cain dał mu poprostu troche potrzymać pas, a że cygan sie ociagal z oddaniem to skonczyl z galaretą zamiast twarzy. Pierwsza walke możemy wytlumaczyć w prosciutki sposob: lucky punch + kontuzja barku Caina i brak walki przez rok czasu. 

  Niektórzy naprawdę piszą głupoty, ale postaraj sam się od nich powstrzymać zanim zaczniesz jeździć po świeżakach.

  JDS nigdy nie był mistrzem

  Był. Po zwycięstwie z Carwinem pokonał Caina na pierwszej gali organizowanej przez stacje FOX. Radzę poczytać forum zanim zaczniesz się wypowiadać.

  Pierwsza walke możemy wytlumaczyć w prosciutki sposob: lucky punch + kontuzja barku Caina i brak walki przez rok czasu. 

  Oczywiście o kontuzji kolana JDS nie wspomniałeś. 

 390. Myślę że w pierwszej walce jak by Cain nie został trafiony na początku to mogło by być podobnie. Jeżeli spotkają się następnym razem w oktagonie wynik także może iść w dwie strony, JDS by ko/tko 1r. lub Cain decyzja/ko/tko jak zmęczy Juniora. Junior w stujce jest bardzo groźny i może znokautować każdego, a walcząc w swoim tempie(bo zwykle sam je narzuca) nie męczy się szybko. Zmęczony JDS nie pracuje tak dobrze i szybko na nogach i nie jest już taki groźny. Cain w swoich walkach dyktuje takie warunki że każdy w hw wymieknie po pewnym czasie, jak na początku jego przeciwnik czymś nie zaskoczy to Cain go mieli. Velasquez cały czas prze do przodu, nie daje czasu nawet na  chwilę oddechu. Myslę że w 1 rundzie troche się podpalił po tym knockdownie i wypompował, w przeciwnym wypadku pewnie by skończył JDSa przed czasem.

 391. magik nigdy nie należał do najinteligentniejszych userów <3333. Wystarczy spojrzeć w temat piłka nożna <3333