Holloway

(Fot. Sherdog.com)

Zarówno Max Holloway jak i Charles Oliveira mają na koncie kilka zwycięstw z rzędu. UFC postanowiło zestawić ich ze sobą, a zwycięzca dostanie przepustkę do walk ze ścisłą czołówką dywizji piórkowej, a możliwe że nawet status pretendenta do tytułu mistrzowskiego. Informację o pojedynku jako pierwsze przekazało The Star Phoenix.

„Blessed” (MMA 13-3) pięć z ostatnich sześciu walk zakończył przed czasem. W pokonanym polu zostawił takich zawodników jak Andre Fili i Cub Swanson. Nie mniej efektownie walczący „do Bronx” (MMA 20-4) po trzech z ostatnich czterech starć został nagrodzony bonusami pieniężnymi za „Występ Wieczoru”. Powraca po zwycięstwie nad Nikiem Lentzem, a wcześniej pokonywał takie osobistości jak Jeremy Stephens czy Hatsu Hioki.

Pojedynek Holloway vs. Oliveira będzie walką wieczoru gali UFC Fight Night w Kanadzie, która odbędzie się 23 sierpnia w Saskaton.

6 KOMENTARZE

  1. Lubie Maxa ale jak walka przejdzie do parteru to Oliveira wyciągnie jakieś poddanie  War Max

  2. Z punktu sportowego walka jak najbardziej na plus ale wątpię że taki main event się sprzeda marketingowo szczególnie w Kanadzie.

  3. Dwóch efektownie walczących i wysoko notowanych zawodników w mocnej kategorii wagowej jako ME? Jeśli to się nie sprzeda, to tylko i wyłącznie podkreśli nieudolność UFC. Mir vs BigFoot? Hendo vs Boetsch? To jest zestawienie petarda i takie ME to ja chcę oglądać, a nie jakiś Ali z kimkolwiek, czy inne dawno przeżarte nazwisko. Idzie nowe, i to nowe trzeba promować.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.