Walka w kategorii lekkiej została dodana do rozpiski brazylijskiej gali UFC on ESPN+ 2. Charles Oliveira podejmie wtedy Davida Teymura. Gala odbędzie się w Fortalezie.
Oliveira (25-8 MMA) ma na swoim koncie 21 walk w UFC. W ostatnim pojedynku pokonał on na UFC on FOX 31 Jima Millera. Tym samym ustanowił nowy rekord ilości poddań w oktagonie UFC – 12 razy w ten sposób wygrywał on walki w organizacji.
Teymur (8-1 MMA) nie przegrał jeszcze w oktagonie UFC. Szwed od czasu porażki w debiucie w MMA w 2013 roku wygrał 8 walk z rzędu. W UFC wygrywał on z m.in. Lando Vannatą, Drakkarem Klose czy Nikiem Lentzem.
Tak na ten moment wygląda rozpiska tej gali:
- Raphael Assuncao vs. Marlon Moraes
- Jose Aldo vs. Renato Moicano
- Lyman Good vs. Demian Maia
- Anthony Hernandez vs. Markus Perez
- Sarah Frota vs. Livinha Souza
- Thiago Alves vs. Max Griffin
- Justin Ledet vs. Johnny Walker
- Said Nurmagomedov vs. Ricardo Ramos
- Magomed Bibulatov vs. Rogerio Bontorin
- Junior Albini vs. Dmitriy Sosnovskiy
- Mara Romero Borella vs. Taila Santos
- Charles Oliveira vs. David Teymur
Po ki grzyb ktos cytuje caly tekst zebyna koncu dac jedna emotikonke. Strasznie hujowo sie przeglada wpisy w ten sposob.
@messifc ja tylko tak przypominam, że pomyliłem Oliveirę z Ortegą i nic Brazylijczyk nie potrafi wyczarować z klinczu.