Dobre informacje dla fanów efektownie walczącego Chan Sung Junga! Według doniesień Ariela Helwaniego, „Korean Zombie” jest coraz bliżej powrotu do pełni zdrowia i prawdopodobnie wejdzie do oktagonu UFC jeszcze w tym roku.

Chan Sung Jung jest bliski odzyskania pełni sił po kontuzji kolana z czerwca zeszłego roku. Planuje powrócić pod koniec 2018. Nie było jeszcze rozmów o przeciwniku lub dacie, ale Jung wyraża chęć walki z Frankiem Edgarem. Dobre wieści, jest już blisko powrotu.

„Korean Zombie” od czasu pojedynku mistrzowskiego z Jose Aldo w 2013 roku, zawalczył tylko jeden raz. Po odbyciu obowiązkowej służby wojskowej w swoim kraju, Chan Sung Jung znokautował Dennisa Bermudeza na gali UFC Fight Night 104, która odbyła się 4 lutego 2017 roku. Jung miał się poźniej zmierzyć z Ricardo Lamasem 29 lipca na UFC 214, jednak z powodu kontuzji kolana musiał po raz kolejny wycofać się ze startów w MMA na dłuższy okres. Wszystko wskazuje na to, że notowany na 8 miejscu rankingu wagi piórkowej Koreańczyk, powóci do oktagonu w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. Sam zawodnik wyrażał ostatnio chęć stoczenia pojedynku z Frankiem Edgarem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.