Kolejny odcinek z cyklu: „Proroctwa Chaela Sonnena”.

W ubiegłym tygodniu tymczasowy mistrz kategorii piórkowej, Conor McGregor stwierdził, że Jose Aldo nie pojawi się na UFC 194:

Już go pokonałem. On jest martwy. Spójrzcie na jego mowę ciała. Jego ciało jest słabe, a umysł jeszcze słabszy.

Były pretendent do pasa mistrzowskiego dywizji średniej UFC, Chael Sonnen również ma wątpliwości co do tego, czy Brazylijczyk zawalczy na grudniowej gali. W ostatnim odcinku swojego podcastu You’re Welcome powiedział, że jego źródła w Brazylii mają wątpliwości co do występu Aldo na UFC 194:

Słyszałem coś od ludzi z Brazylii, a w tym sporcie gdzie jest dym, jest też ogień. Za każdym razem – jeśli pojawi się dym, to gdzieś się pali, a ja słyszę różne rzeczy od ludzi z Brazylii… Oni nie są pewni, że Jose Aldo zawalczy. Naprawdę, chcę, żeby ten pojedynek się odbył i nie chcę rozsiewać plotek… Ale to właśnie słyszałem.

To nie pierwszy raz, kiedy „Amerykański Gangster” próbuje przewidywać przyszłość. We wrześniu stwierdził, że UFC chce doprowadzić do super-walki między Fedorem Emelianenko a Andersonem Silvą. Rosjanin ostatecznie związał się z nowo powstałą organizacją Rizin i stoczy pojedynek na sylwestrowej gali.

Wieloletni mistrz kategorii piórkowej, Jose Aldo miał zawalczyć z Conorem McGregorem na UFC 189. Brazylijczyk w ostatniej chwili jednak musiał wycofać się ze starcia z powodu kontuzji żeber. Irlandczyk zawalczył wtedy z Chadem Mendesem, którego pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Aldo i McGregor mają teraz skrzyżować rękawice 12 grudnia w Las Vegas na gali UFC 194.

30 KOMENTARZE

 1. Gdyby to się sprawdziło, to byłby jakiś głupi żart. Conor McSregor miałby zostać mistrzem w zdominowanej przez Aldo kategorii nawet z nim nie walcząc… To byłby wałek w chuj.

  W każdym razie od Edgara też dostanie.

 2. oby to była jednak plotka, niech ta cholerna walka w końcu się odbędzie i zakończy cały ten cyrk

  #teamwhoever

 3. Jeśli Chael mówi coś takiego to istnieje duże prawdopodobieństwo, że niestety może się tak wydarzyć. Z Jones vs Rumble miał racje 😥

  Czekam na kolejny odcinek pt. "Czy Jon Jones bedzie grzeczny"

 4. Jeśli Aldo nie zaawalczy z Conorem to nie widzę innej opcji niż uznanie, że Brazylijczyk wraz z rodziną został zastraszony, iż nowym mistrzem musi być McGregor i Jose nie może z tym nic zrobić 😉

  Inaczej nie widzę rozsądnego powodu dla którego nie zawalczyli. Strach przed pojedynkiem na takim poziomie w grę nie wchodzi, obawa przed porażką może i tak, ale na pewno nie strach.

  Mam jednak nadzieję, że wszystko w końcu odbędzie się sportowo. Obaj przygotowani na dzień walki i niech wygra lepszy.

 5. Conor naprawdę musiał się obsrać, że już zatrudnił Chaela do pomocy. Ale Jose nie da się nabrać na te psychologiczne sztuczki. Musieliby nauczyć się mówić po brazylijsku 😛

  War Aldo!

 6. Obawiam się, że jednak będziemy mieli tutaj do czynienia ze samospełniającym się proroctwem. Za dużo ludzi w to wierzy.

  :boystop:

 7. Chael ostatnio strzela na oślep non stop. Promocja podcasatu i tyle

  Albo przemyślany ruch ze strony UFC, który ma na celu dobicie psychiczne Aldo i wspomożenie Ryżego jak tylko się da poza oktagonem.

 8. Aldo musi wygrać przed czasem, żeby pozostać mistrzem. Choć zadałby o 10 tysięcy więcej ciosów i powycierał rudym octagon, decyzja i tak pójdzie na stronę Conora.

 9. Albo przemyślany ruch ze strony UFC, który ma na celu dobicie psychiczne Aldo i wspomożenie Ryżego jak tylko się da poza oktagonem.

  No to fakt. Wujo Danka robi dosłownie wszystko żeby ułatwić Conorowi wygranie tej walki. Aż żal ściska jak patologicznie traktowany jest wieloletni mistrz tej organizacji. Od roku wygląda to tak jakby Rudy był mistrzem Wszechświata panującym w UFC już drugą dekadę, a Aldo to jakiś wypizdek, który wygrał TS'a na odpustowej loterii.

 10. Mam nadzieję, że McGregor zgubi w tym starciu zęby. Od długiego czasu reaguję na niego alergicznie.

  Od ostatniego TUF-a tak trochę milej , przynajmniej u mnie 😉

 11. Eh słabe to i niezbyt zabawne.

  nie chcę rozsiewać plotek… Ale to właśnie robię

  Pomimo wszelkich starań UFC, prowadzenia Conora najbezpieczniejszą drogą do TS z pominięciem zawodników topu dywizji oraz ustanawianiem z dupy absolutnie bez żadnych podstaw pasu tymczasowego dla niego….Aldo i tak zrobi swoje i tyle.

 12. Chael ostatnio strzela na oślep non stop. Promocja podcasatu i tyle

  I tak podcastom Piotra może naskoczyć  😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.