Byli rywale nie oszczędzają się w mediach. Jon Jones w wywiadzie dla Allow Me To Interrupt wypowiedział się na temat swojego przeciwnika z przeszłości, Chaela Sonnena oraz jego trash talku.

Myślę, że Chael Sonnen to najgorszy trash talker w historii. On zawsze gada totalne głupoty. Conor McGregor kiedy próbuje prowokować rywali mówi prawdę. Khabib będzie pod wielką presją przed tym pojedynkiem. McGregor zazwyczaj potwierdza w klatce to co mówi przed pojedynkiem. Sonnen znany jest tylko z gadania i przegrywania.

Sonnen oczywiście postanowił odpowiedzieć Jonesowi w swoim stylu. Zobaczcie kilka Tweetów zawodnika organizacji Bellator MMA.

Jon Jon

Twój trash talk jest tak dobry jak wymiana ubezpieczeń po wypadku drogowym…

Wyłącz swój telefon – USADA śledzi Cię przez GPS.

Sonnen w kolejnej walce zmierzy się z legendą MMA, Fedorem Emelianenko. Co ciekawe, Jones w tym pojedynku jako wygranego typuje właśnie Rosjanina.

10 KOMENTARZE

  1. Niech JJ już nie pieprzy głupot bo właśnie Sonnena trash talk był dość inteligentny, nie było to ciągłe pieprzenie o pieniądzach itp. Niestety styl walki Chaela nie porywa tłumów, no i jeżeli chodzi o poziom to pasa UFC nie zdobył (choć w pewnym momencie był baardzo blisko)

  2. . Sonnen znany jest tylko z gadania i przegrywania.

    PIONA BĄS też to kiedyś  napisałem.

    Podniecal się już ktoś  we wcześniejszych wpisach historią Nogow, marchewki i autobusa?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.