Sonnen

2016 może być rokiem wielkich powrotów do MMA. Poza GSP który cały czas rozważa udział w gali UFC 200, być może zobaczymy też wracającego Chaela Sonnena który zdradził, że jeśli wróci z emerytury to po aby walczyć z najlepszymi w UFC:

Mój menadżer powiedział, że mógłbym zrobić ten ekstra wysiłek, tylko dla naprawdę dobrej walki. Nie jestem taki. Jeśli wrócę do MMA to nie po to żeby walczyć z dinozaurami takimi jak Vitor Belfort czy Rich Franklin. Jeśli wrócę, to po to aby skopać wszystkie tyłki w UFC. Nie mowie że wracam. Mówię że jeśli wrócę to nie dlatego że dostałem ofertę ciekawej walki. Jeśli wrócę to będę walczyć z każdym.

38-letni Sonnen ostatni raz w UFC walczył w 2014 roku na gali UFC 167. Przegrał wtedy w pierwszej rundzie przez TKO z Rashadem Evansem. Przed kolejną walką, wpadł na teście antydopingowym i został zawieszony na 2 lata. Zawieszenie kończy się 23 lipca i coraz częściej mówi się o powrocie „Amerykańskiego Gangstera” do UFC.

25 KOMENTARZE

 1. Jeśli wróci to będzie to tylko odcinanie kuponów, nie wierze w to, że bedzie w stanie zrobić dobrą formę

 2. "Szejl" niech już lepiej zostanie przy komentowaniu i zabawianiu widowni. Kiedyś prawie wygrał z mistrzem i to by było na tyle, szkoda się dalej rozmieniać.

 3. Odcianie kuponów od czego? Brzmi to jakby gość miał swój dorobek sportowy, a był raczej po prostu dobry i nie pasował stylistyczne Spiderowi. Nic poza tym.

 4. Uwielbiałem Cohones, gdzie fanowski temat Sonnena nie schodził z czołówki najczęściej komentowanych topiców-mam na myśli prawdziwą czołówkę, a nie 10 msc:crazy:

 5. Niech pozostanie przy pyskowaniu. Takich faili jak z JJ, rewanzu z Andersonem czy walce ze Evansem nie chce oglądać. Prócz pyskowania sie jest wstanie zaoferować nic.

 6. No dinozaury w tej dywizji są…Jest też np. Pająk, Krokodyl. Jak wróci to nic dziwnego, że z którymś zwierzakiem by zawalczyć w końcu musiał 😉

 7. Belfort akurat jeszcze trzyma forme i jest w czołówce.A Sonnen jak wróci to nic niezamiesza w ringu.Jednak chętnie jeszcze zobacze jeszcze złoto ustego Cheala w UFC.

 8. Jeśli wrócę do MMA to nie po to żeby walczyć z dinozaurami takimi jak Vitor Belfort czy Rich Franklin

  Jeśli wrócę to będę walczyć z każdym

  Ok :boystop:

 9. A mi Chaela brakuje, niestety ale ciężko kogoś tak błyskotliwego i intelignetnego zastąpić, sam Cruz nie daje rady.

 10. Belfort owszem, moze i dinozaur, ale niech sobie chlopaczek ogladnie wszystkie jego walki, niech przekalkuluje z kim w karierze (walczy chyba od 19 roku?) Vitor przegral, z samymi kozakami, Vitor przegrywal praktycznie tylko w walkach mistrzowskich. Chael ma bol dupy,ze Vitor i "Ace" to legendy, a on, biedak nigdy legenda nie zostanie… Dziekuje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.