Po tym, gdy Fedor Emelianenko w zeszłym tygodniu znokautował Franka Mira, jego kolejnym przeciwnikiem w półfinale turnieju wagi ciężkiej Bellatora automatycznie został Chael Sonnen, który wcześniej rozprawił się z Quintonem Jacksonem. Sonnen błyskawicznie rozpoczął swoją grę, prowokując wpisem na Twitterze i wydaje się nie zwalniać tempa. Amerykanin w swoim podcaście wyznał, że osiągnięcia Fedora nie robią na nim wrażenia.

Nie akceptuję twoich zwycięstw w Japonii. Sędziowie nosili słuchawkę, nigdy nie byłeś ważony, nie miałeś nad sobą komisji. Każdy kto przychodzi z Japonii do Ameryki ma ujemny rekord. Dlaczego? Powiem dlaczego, ponieważ walki tutaj są prawdziwe, a w Japonii ustawione.

Sonnen kontynuuje, twierdząc, że Fedor może nawet nie wiedzieć o tym, że jego walki były ustawione.

Każdy ci słodzi i zarobiłeś masę pieniędzy za udawane walki. Wkurza mnie to jako fana, który płacił za te walki i w końcu odkrył, że tak naprawdę kupuje wrestling.

Fedor byłby wielce urażony, gdybym mu to powiedział. Powiedziałem to „Cro Copowi” i się obraził, nie mógł uwierzyć w moje słowa. Wanderlei Silva także mi nie wierzył, gość jest szalony.

W profesjonalnym wrestlingu siadasz ze swoim przeciwnikiem w jednym pokoju i ustalacie razem przebieg pojedynku. W Japonii o wszystkim wiedziała tylko jedna osoba. Zawodnicy, którzy mieli wygrać, wasze Cro Copy, wasze Wanderleie, wasze Fedory, oni nigdy nie byli w pomieszczeniu z promotorem, znanym także jako Yakuza, czyli japońska mafia, który mówił im przeciwnikom kiedy mają się poddać.

A więc kiedy gość padał, zwycięzca np. Cro Cop, Wanderlei, Fedor, myślał, że wygrał na serio. Nie wiedzieli, że wszystko było wcześniej ustawione. Szybko zaczynali wierzyć, że mogą pokonać 20 zawodników z rzędu.

Sonnen nie odbiera jednak wszystkich umiejętności Fedorowi i tłumaczy dlaczego będzie ciężko przygotować się do starcia z Rosjaninem.

Nie zaprzeczam, że ten gość ma umiejętności. Nie mówię, że nie jest wielki, silny i tak dalej. Nie umniejszam jego umiejętnościom. Mówię tylko że ciężko jest go przestudiować i przygotować się do pojedynku z nim, ponieważ walki w Japonii były ustawione. Jego przeciwnicy wiedzieli kiedy mają przegrać.

Oficjalna data i miejsce walki Sonnena z Emelianenko nie zostały jeszcze ogłoszone.

34 KOMENTARZE

 1. Jeśli chodzi o trash talk, rudy krul jest bezsprzecznie numerem jeden. Jego trash talk robi robotę, rywale się pocą, śnią o porażce po nocach, a potem wychodzą do oktagonu jak na ścięcie jak Alvarez czy Aldo. Trash talk Sonnena u przeciwnika wywołuje jedynie uśmiech politowania, zwykle przeciwnik wychodzi, kończy Sonnena i tyle z jego gadania. Jego trash talk plasuje się gdzieś między Covingtonem a Kevinem Lee. Covington w trollowaniu już dawno go przebił. I ogólnie jakby to samo powiedział któryś z trzech wyżej wymienionych, to tutaj byłoby "och! jak ta kurwa bez szacunku i godności może tak mówić! co za jebany debil!", ale że powiedział to Sonnen to jest "och och! geniusz! wspaniałe! cmok cmok mlask mlask!".

  :śmiech:

 2. Fedor musi Mu wyjebać spod piwnicy przy próbie obalenia, bo inaczej szczekacz Go przeleży.

  Ciekawe jak siłowo będzie to wyglądało między Nimi.

 3. Ja sie zastanawiam na ile Sonnen tak pierdoli dla pierdolenia a ile sam w to co gada wierzy. Bo jak to drugie to na strychu chyba lekki balagan:jjsmile:

 4. Z czym do ludzi, Mirek i Fiodor to legendy a Sonnen uja osiągnał:smile: Andersona raz "prawie" przeleżał lol

 5. Czeil ma zawsze rewelacje z pierwszej ręki. Mógł tylko dodać, że jego zwycięstwa też były ustawiane. Choć w sumie to nawet może o tym nie wiedzieć. Przecież przed swoimi walkami, to nie on siedział w pokojach z promotorami.:rutekajak:

 6. Antoni Macierewicz w felietonie "Głos Polski" na antenie TV Trwam stwierdził, że w miejscu, gdzie stoi Pałac Kultury i Nauki powinna znajdować się Kolumna Chwały Wojska Polskiego zwieńczona figurą Matki Boskiej Hetmanki Polski.

  Widzisz Sonnen? Tak się trolluje.

 7. Niekwestionowany, niepokonany mistrz, pionier, legenda, najwspanialszy "czarny charakter" w świecie MMA. Jest niczym @Taran – jedyny i prawdziwy, gangster z West Linn, Oregon :heart:

 8. Ustawione nie, ale coś w tym jest. 😉 Wygrane w Japonii z "tamtych czasów", kiedy w kontraktach capsem pisali, że nie będzie testów dla mnie też są dziwne do "oceny".

 9. Kurwa ale Szejl ma oldskulowy trash talk.

  Dla mnie bomba, w przeciwieństwie to obecnych zawodników.

  Szyk i klasa  :antonio:

 10. Dla mnie bomba, w przeciwieństwie to obecnych zawodników.

  Szyk i klasa  :antonio:

  jemu chodzi o to żebyś go na odwrót postrzegał ale jak tam chcesz 😆 według niego bycie zawodnikiem MMA nie ma nic wspólnego z szykiem i klasą 😆

 11. Bywały w PRIDE podkładki ale Fedor nigdy nie potrzebował takiego wsparcia. Mając w głowie te walki nie widzę możliwości by było z nimi coś nie tak

  :fjedzia:

  Czejl dostanie wpierdol:damjan:

 12. Antoni Macierewicz w felietonie "Głos Polski" na antenie TV Trwam stwierdził, że w miejscu, gdzie stoi Pałac Kultury i Nauki powinna znajdować się Kolumna Chwały Wojska Polskiego zwieńczona figurą Matki Boskiej Hetmanki Polski.

  Widzisz Sonnen? Tak się trolluje.

  Czemu nie? Tylko bez Matki Boskiej, bo to już przesada…

 13. Tak tak, to na pewno było ustawione

  Z Big Nogiem, Randelmanem, Godridge, Fujita i Coleman ewidentnie się podłożyli :mamed:

  A na poważnie, to Japońce typu Takada może i paru nieskosów się podłożyło.

  Saku mi z Newtonem podpadł fest tą kulanką i było jeszcze pare.

  UFC może dokładnie tak samo mieć na sumieniu i jeszcze więcej walk niż w Pride zresztą.

 14. Jeśli chodzi o trash talk, rudy krul jest bezsprzecznie numerem jeden. Jego trash talk robi robotę, rywale się pocą, śnią o porażce po nocach, a potem wychodzą do oktagonu jak na ścięcie jak Alvarez czy Aldo. Trash talk Sonnena u przeciwnika wywołuje jedynie uśmiech politowania, zwykle przeciwnik wychodzi, kończy Sonnena i tyle z jego gadania. Jego trash talk plasuje się gdzieś między Covingtonem a Kevinem Lee. Covington w trollowaniu już dawno go przebił. I ogólnie jakby to samo powiedział któryś z trzech wyżej wymienionych, to tutaj byłoby "och! jak ta kurwa bez szacunku i godności może tak mówić! co za jebany debil!", ale że powiedział to Sonnen to jest "och och! geniusz! wspaniałe! cmok cmok mlask mlask!".

  :śmiech:

  :DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::DC::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.