Photo: Esther Lin
Photo: Esther Lin

Kolejny zawodnik potencjalnie naruszył zasady antydopingowe USADA – tym razem jest to dwukrotny pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej, Chad Mendes. Próbka, która możliwe, że zawiera substancje niedozwolone została zbadana poza zawodami. UFC nie określiło o jaką substancję chodzi dokładnie.

31-latek jest w tym momencie numerem 4 w rankingu kategorii piórkowej. Nie walczył od 2015 roku, kiedy to musiał uznać wyższość Frankie Edgara.

USADA przeprowadzi teraz dodatkowe testy, aby uniewinnić bądź też udowodnić winę zawodnika, jednakże „potencjalne naruszenie” zwykle jest już zwiastunem dalszych kłopotów.

Jeżeli wyniki testów okażą się prawdziwe, Mendes będzie pierwszym zawodnikiem z obozu Team Alpha Male, którego USADA złapała na dopingu.

37 KOMENTARZE

 1. Jeszcze sie okaze ze to sam Faber kul dupsko Mendesa:DC: i po co to pierdolic na kogos ze ktos koksi? TJ leje ze smiechu jak czyta takie newsy teraz…

 2. Zawodnicy nie powinni nigdy używać argumentu "jesteś na koksie" w trashtalku, bo karma w tym przypadku jest większą suką, niż najgorsza z eks.

 3. Jeszcze sie okaze ze to sam Faber kul dupsko Mendesa:DC: i po co to pierdolic na kogos ze ktos koksi? TJ leje ze smiechu jak czyta takie newsy teraz…

  Wątpię, bo Chad nie ma żadnego beefu z TJ'em, to nadal ziomki.

 4. @baju bardziej chodzilo o to ze Faber wyzywa ludzi od koksiarzy a to u niego w teamie wali sie koks

  :DC:

  Przecież pełno jest "gadaczy", co za ziomków mają dopingowców, mnie to już nie dziwi w sumie w tym sporcie. Chodziło mi tylko o to, że sam T.J. nie jest z tego powodu szczęśliwy.

 5. Zobaczylem w nocy info od MMA Fighting, potem Lowkick i potem jeszcze BJ Penn i pomyslalem ze to juz praktycznie pewnie info jak juz MMA Fighting poda jakas "plotke" to zazwyczaj to prawda 😀

 6. Czyli co, 2 lata?

  Nie wiadomo. Means za "skażony suplement" dostał 6 miesięcy, Romero też. Zależy wszystko od substancji, którą znaleźli u niego. Jak widać z USADA można się dogadać.

 7. Jeszcze sie okaze ze to sam Faber kul dupsko Mendesa

  Mi się wydaje,że Faber kłuje dupsko Im wszystkim :star wars:

 8. Obstawiam, że w Team Alpha Male aplikują sobie testosteron ze spermy doodbytniczo żeby się lepiej wchłaniał.

  Taka innowacje mogl tylko Conor do swoich przygotowan wprowadzic.

 9. Obstawiam, że w Team Alpha Male aplikują sobie testosteron ze spermy doodbytniczo żeby się lepiej wchłaniał.

  Chłopie. Czasami zastanawiam się czy jesteś potrzebny na tym forum 😀

 10. Obstawiam, że w Team Alpha Male aplikują sobie testosteron ze spermy doodbytniczo żeby się lepiej wchłaniał.

  :joer:

 11. Obstawiam, że w Team Alpha Male aplikują sobie testosteron ze spermy doodbytniczo żeby się lepiej wchłaniał.

 12. Dokladnie mialem to na mysli co napisal @Charles Bronson a tak wogole to w tej branzy z kumplami wiesz jak bywa @baju jakby mieli ze soba walczyc albo pojdzie za jakis czas miedzy nimi jakas spina to tez beda wyciagac najgorsze brudy na swiatlo dzienne i beda po sobie jechac. TJ z Faberem tez byli dobrymi kumplami…

 13. Podobno 130 kilogrmowy Smok o imieniu Brock miał wpaść a wpadł inny bohater bajki 55kilowy Krasnal

 14. Chłopie. Czasami zastanawiam się czy jesteś potrzebny na tym forum 😀

  Nie zastanawiaj się, zrób TO !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.