Po dwuletnim zawieszeniu od USADA za stosowanie niedozwolonych substancji Chad Money Mendes wróci do oktagonu UFC prawdopodobnie w lipcu tego roku. Amerykanin wyznał w The MMA Hour, iż celuje w występ na hitowej rozpisce UFC 226. Jako potencjalnego rywala podał on Frankiego Edgara, z którym przegrał przez TKO w przeszłości.

Fajnie było odpocząć i odejść od MMA na moment. Trenuję i rywalizuję od 5 roku życia, nigdy nie miałem takiej przerwy. To miłe uczucie. Rozpocząłem swój biznes, zrobiłem kilka innych rzeczy. Mam 32 lata, cały czas chcę się bić w klatce MMA, jestem podekscytowany powrotem.

Szczerze mówiąc bardzo chciałbym drugiej szansy na walkę z Frankiem. To twardy gościu, ale wiem, że mogę go pokonać. To byłaby dla mnie idealna walka. Czuję, że mógłbym pokonać każdego z pierwszej 10 rankingu.

Mendes to były pretendent do tytułu kategorii piórkowej. W swojej karierze Chad mierzył się z m.in. Conorem McGregorem, Jose Aldo czy Ricardo Lamasem. Reprezentant Team Alpha Male ostatni raz wystąpił w klatce w grudniu 2015 roku, kiedy przegrał właśnie z wcześniej wspomnianym Frankie Edgarem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.