Informacja prasowa: 

Jeden z prospektów Thunderstrike Fight League, Cezary Oleksiejczuk stoczy swój trzeci zawodowy bój pod banderą TFL. Już 20 października w Lublinie młodszy z braci Oleksiejczuk stanie przed szansą wywalczenia trzeciego zawodowego zwycięstwa. Reprezentant Team Oleksiejczuk/Spartakus Cyców w dwóch ostatnich walkach na TFL, kolejno z kwitkiem odprawił utalentowanego Jakuba Martysa oraz niebezpiecznego sambiste Białorusina Vadima Yakshuka. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie 77 kg.

„Cezary jest jednym z prospektów polskiego MMA. Od początku naszej współpracy podkreślałem że ten chłopak sporo namiesza na polskiej scenie. Trenując pod okiem brata ma wszystko czego mu potrzeba aby się rozwijał co widać po kolejnych pojedynkach. Jak sam zapowiada, walka podczas TFL 15: NOXY NIGHT będzie krwawa i zakończy się przed czasem, 20 października będziemy mogli zweryfikować zapowiedzi młodszego z braci Oleksiejczuk” – tak odnosi się Organizator Jacek Sarna do słów Cezarego.

„Czarek to młody i perspektywiczny zawodnik który chce pójść w ślady brata. Stale się rozwija, jest głodny walki, nie wybiera sobie przeciwników i kończy pojedynki przed czasem. Do tego ma aspiracje mistrzowskie dlatego podczas TFL 15 będzie musiał udowodnić to co zapowiada w trailerze” komentuje manager Kamil Giez

Cezary Oleksiejczuk oficjalna zapowiedź walki TFL 15"NOXY NIGHT" 20 października Lublin!

Czarek Oleksiejczuk zapowiada wywalczenie trzech pasów TFL w trzech dywizjach! Czy na Waszych oczach tworzy się historia? Sprawdźcie 20 października w Lublinie!

Publiée par TFL – Thunderstrike Fight League sur Jeudi 4 octobre 2018

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.