Fani Cat Zingano z pewnością zastanawiają się dlaczego przez ostatni rok nie widzieliśmy jej w oktagonie UFC. Zawodnicza nie wygrała walki od 2014 roku. Amerykanka w krótkim wywiadzie dla MMAFighting stwierdziła, iż jak tylko wyleczy urazy, chciałaby wrócić na walkę z Holly Holm albo spróbować zdobyć tytuł kategorii piórkowej.

Ostatnio wiele osób pytało mnie o walkę z Holly oraz o pojedynek ze zwyciężczynią starcia pomiędzy Cyborg i Anderson. Moja odpowiedź to tak! Jak tylko moje ciało będzie gotowe do walki, znowu będę nokautowała przeciwniczki. Na ten moment wszystko wygląda naprawdę dobrze, jestem z tego powodu szczęśliwa, jako sportowiec oraz człowiek. Zdrowie i sport to oje priorytety. UFC bardzo pomogło mi podczas tej przerwy.

Holm (11-3 MMA) w ostatni weekend w świetnym stylu przerwała złą serię, nokautując Bethe Correię na gali w Singapurze.

 

7 KOMENTARZE

  1. Fajnie, ale wolałbym żeby najpierw sprawdziła się z kimś niżej notowanym. Lubiłem oglądać walki Cat, ale dawno nic nie wygrała, a ostatnio z Peną słabo się zaprezentowała. Na dzień dzisiejszy widziałbym ją z McMann, Davis lub Carmouche. Niech wraca stara, dobra Cat. :yahoo:

  2. Pojdzie do piorkowej i bedzie zwlekala z walka z Krystyna? Jesli sie jej nie wystraszy to dawac ja kogos musi Krycha kasowac w tej dywizji

  3. Cat chyba bardziej przegrała z USADA niż ze swoimi przeciwniczkami. Jakoś nie widzę sukcesów w jej przyszłych walkach ale obym się mylił.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.