Bardzo mocną kartę szykuje na jubileuszową galę organizacja Bellator MMA. Podczas wydarzenia z numerem 300 dojdzie do czterech pojedynków mistrzowskich. Gala Bellator 300 odbędzie się 7 października w San Diego w obiekcie Pechanga Arena.

Jesienne wydarzenie uświetni batalia o pas kategorii ciężkiej. Ryan Bader po raz piąty stanie do obrony tytułu, a jego rywalem będzie rozpędzony serią pięciu zwycięstw Linton Vassell. Zawodnicy zmierzą się po raz drugi. W listopadzie 2017 lepszy okazał się Bader, któryu skończył swojego rywala ciosami w drugiej rundzie na Bellator 186.

W drugiej najważniejszej walce wieczoru zobaczymy starcie o pas kategorii piórkowej kobiet z udziałem dwóch byłych zawodniczek UFC. Cris Cyborg stanie do piątej obrony tytułu przeciwko będącej na fali czterech zwycięstw Cat Zingano.

Trzecim starciem gali Bellator 300 będzie rywalizacja o pas kategorii lekkiej. Niepokonany Usman Nurmagomedov zmierzy z byłym mistrzem w osobie Brenta Primusa. Dla Dagestańczyka będzie to druga obrona mistrzostwa, natomiast Amerykanin powróci do klatki po jednej wygranej.

Ostatnią ogłoszoną walką o pas jest potyczka w kategorii muszej kobiet. Liz Carmouche w trzeciej obronie tytułu zmierzy się z byłą mistrzynią w osobie Ilimy-Lei Macfarlane. Hawajka powróci do klatki po dwóch zwycięstwach z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Lightweight

1,515 komentarzy 5,056 polubień

Jubileuszowa trzysetna gala, a ich najgłośniejsze nazwiska to odpady z UFC sprzed kilku lat.
Straszna chujnia ten bellator

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

UFC jest w doooopie :DC:

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,664 komentarzy 47,144 polubień

Mmm mocne walki, ale zarazem no na UFC by to była karta wstępna.

Odpowiedz 2 polubień