Jak właśnie ogłosiła jedna z czołowych organizacji MMA w Europie, Jakub Wikłacz (8-2) zawalczy o pas organizacji Cage Warriors! Polak wystąpi 29 września na gali Cage Warriors 97 w walijskim mieście Cardiff. Rywalem Polaka będzie utalentowany Jack Shore (8-0).

Wikłacz zawodową karierę rozpoczął w 2014 roku. Od tamtej pory stoczył jedenaście pojedynków, z czego tylko dwukrotnie wychodził z klatki pokonany. Aktualnie zawodnik z Olsztyna jest na fali czterech wygranych z rzędu, pozostawiając w pokonanym polu takich zawodników jak Piotr Wróblewski (4-2) czy Sebastian Przybysz (4-1).
Walijski Czołg zarówno na amatorskim, jak i zawodowym polu nie zaznał jeszcze porażki. Shore po świetnej karierze amatorskiej, gdzie triumfował między innymi na ringach IMMAF przeszedł na zawodowstwo, a wtedy niemal natychmiast związał się z organizacją Cage Warriors, gdzie pokonał między innymi weterana UFC, Vaughana Lee (14-14).

1 KOMENTARZ

  1. jakie Wy tu gadacie głupoty to szał ch***a…spali się psychicznie?…wyjechać do att?…aż nie wiem co Wam odpowiedzieć takie to głupi jest:D

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.