Evangelista „Cyborg” Santos bo o nim tu mowa potwierdził że ma zamiar wystąpić na nabliższej gali Cage Rage 24. Gala odbędzie sie 1 grudnia a przeciwnikiem Cyborga będzie zawodnik teamu Golden Glory pan Paul Cahoon.

Ostatnią swoję walka Santos przegrał w kwietniu z Jamesem Zikicem w przeciwieństwie do Cahooma który ostatnią swoją walkę wygrał z Markiem Epsteinem na Cage Rage 22.

Evangelista Santos o zbliżającej się walce powiedział „To będzie wojna. Jeśli on naprawdę pochodzi z kickboxingu i ma zamiar wymieniać ze mną strzały to padnie”

Cyborg dodał że liczy również na rewanż z Melvin Manhoefem : „Chce rewanżu i mam nadzieje że szybko go dostanę. Ta walką to była prawdziwa bitwa…..Chce Melvina Manhoefa, a teraz kiedy jestem w 185 funtach, jestem szybszy i mam lepszą kondycje”

Dla porządku walki planowane na Cage Rage 24. Co ciekawe w rozpisce jest polski sumita Robert Paczkow. Robert waży 145 kg ale ponoć jest bardzo szybki i zwinny jak na swoją wagę. Trzeba będzie obadać sprawę. A na deser pare zdjęć Roberta.

Cage Rage 24

-Abdul Mohammed vs. Robbie Oliver
-Evangelista „Cyborg” Santos vs. Paul Cahoon
-James McSweeney vs. Robert Paczkow
-Neil Grove vs. Robert Berry
-Mark Epstein vs. Tom Watson
-Ross Pointon vs. Marios Zaromskis
-Brad Pickett vs. Ronnie Mann
-Ivan Serati vs. HULK HOGAN
-Lee Hasdell vs. HULK HOGAN
-Gary Turner vs. HULK HOGAN

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.