Wczoraj wrzuciłem kontrowersyjny wywiad z Brockiem Lesnarem , znajdziecie go tutaj.

W skrócie Brock pojechał najlepszych zawodników MMA mówiąc jak łatwo by ich skończył w walce oraz jakim to on jest wspaniałym atletą. Dużo przechwałek nie popartych niczym konkretnym , ponieważ w MMA jedyną walkę jaką stoczył Brock to była walką z kelnerem z japonii który po pierwsze nie był żadnym znanym zawodnikiem a po drugie ważył z połowe mniej niż Larson. Dużo stron potraktowało wypowiedź Brocka bardzo ostro I ogólnie wszyscy go jechali za obrażanie innych zawodników. Na odpowiedź UFC nie trzeba było długo czekać , oto ona :

Dana White :”Jestem bardzo zainteresowany Brockiem Larsonem. Próbowałem gadać z tymi gośćmi (Angel I Larson) pare lat temu ale oni wtedy byli na innej planecie. Po walce w tym gównianym show w którym walczył ostatnio może zszedł na ziemie I będziemy mogli porozmawiać w sobote”

Randy Couture :”Byłoby wspaniałe walczyć z Brockiem. Jest wielki I silny oraz ma wykształcenie zapaśnicze. Śledziłem jego kariere w koledżu. Nie śledziłem za to jego występów w pro wrestlingu więc tak naprawdę nie wiem co takiego on tam osiągnął ale myślę żę nie ma to znaczenia. Byłaby to interesująca walka”

Mój plan idealny to wygrana Coutura na UFC 74 a później skopanie tego zmutowanego kurczaka (jak to określił go Yoshiro) na gali w Grudniu. Przeto zwracam się z apelem do wyznawców rydzyka aby odprawili zdrowaśkę w tym celu.

1 KOMENTARZ

  1. „Mój plan idealny to wygrana Coutura na UFC 74 a później skopanie tego zmutowanego kurczaka (jak to określił go Yoshiro) na gali w Grudniu”
    Marzenie się nie spełniło.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.