Od kilku tygodni wiemy, że głównymi partnerami treningowymi Randy’ego Couture’a byli obiecujący zawodnik UFC Shane Carwin i debiutujący na UFC 91 zapaśnik Josh Hendricks, a przygotowaniem BJJ Naturala zajął się mistrz ADCC 2007 Robert Drysdale. Brock Lesnar trenujący pod okiem jednego z najlepszych trenerów MMA w Stanach Grega Nelsona również zebrał znakomitą ekipę. Jego głównymi sparingpartnerami byli znany turnieju Yamma Chris Tuchscherer i jednej najlepszych zapaśników uniwersyteckich w wadze ciężkiej Cole Konrad. BJJ z Brockiem po raz kolejny trenował dwukrotny zwycięzca absoluto na mundialu czarnych pasów BJJ Rodrigo Comprido Medeiros, który bardzo pozytywnie wypowiada się o postępach swojego podopiecznego w parterze.

źródło: graciemag

6 KOMENTARZE

  1. Venom popraw mnie jeśli sie myle,ale czy to Lesnar,kiedy zaczął nosić sie z zamiarem walk w MMA,zaczął treningi z Royce’m Gracie?Czy coś mi sie pomieszało?

  2. ja uważam że lesnar ma świetną ekipę i że wygra na UFC 91. Zawsze z tobą lesnar twój największy fan.

  3. Na YouTube jest filmik z krótkiego wywiadu,którego wspólnie udzielali Royce i Brock,i z niego wynika że maja zamiar ze soba trenować.

  4. czy polowa fighterow mma musi wygladac jak komiks? 😀
    poza crocopem fedorem i jardine nie kojarze za wielu nie wydziaranych, ech 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.