Reebok nie daje o sobie zapomnieć – szkoda tylko, że przeważnie zaskakuje fanów MMA w negatywny sposób. Tym razem firma postanowiła „zmienić” narodowość gwiazdy WWE na kanadyjską. Od jakiegoś czasu wiadomo, że Lesnar mieszka w Kanadzie, jednakże nigdy nie potwierdzono zmiany jego narodowości. Sam produkt bardzo szybko zniknął z oficjalnego sklepu Reeboka.

57 KOMENTARZE

 1. Już mi po prostu wstyd, że taka firma współpracuje z największą organizacją MMA na świecie. Dlaczego???

  Dlaczego ci ludzie są TAK głupi??? :joer:

 2. @baju nie pisz posta pod postem :D. Co do tematu mam takie samo zdanie jak DC, a mianowicie :DC:

  Czasem po prostu chcę wyrazić swoją opinię na jakiś temat, nie mogę pisać w artykule więc zaraz biorę się za moją reakcję. Wiem, że to głupio wygląda, ale sam siebie nie zmoderuję. 🙂

 3. Czasem po prostu chcę wyrazić swoją opinię na jakiś temat, nie mogę pisać w artykule więc zaraz biorę się za moją reakcję. Wiem, że to głupio wygląda, ale sam siebie nie zmoderuję. 🙂

  przeciez wiem, ze o to chodzi. Chociaz w sumie mogles poczekac na 1 posta

 4. Sobie dyskutuję coś z Eliasem. Rozumiem, że Brock tam mieszka, możliwe, ale wiele zawodników mieszka gdzieś indziej (Bisping w LA), a nadal reprezentują swoje państwa i jestem prawie pewien, że Lesnar nie jest obywatelem Kanady.

  Śmiesznie będzie jak się okaże, że naprawdę Lesnar jest teraz świeżutkim Kanadyjczykiem. :DC: Dodam, że fightkitów znaleźć nie można na ten moment w sklepie więc coś im nie pykło.

 5. Śmiesznie będzie jak się okaże, że naprawdę Lesnar jest teraz świeżutkim Kanadyjczykiem. :DC: Dodam, że fightkitów znaleźć nie można na ten moment w sklepie więc coś im nie pykło.

  wtedy wyjdzie twoja nadgorliwosc w byciu pierwszym :D. Chociaz bojka diaza spozniles sie sporo

 6. wtedy wyjdzie twoja nadgorliwosc w byciu pierwszym :D. Chociaz bojka diaza spozniles sie sporo

  E tam, zero nadgorliwości, po prostu Reebok publikuje coś i znowu to kasuje, jakbym Jones'a na twitterze widział, trzeba robić zdjęcia ich materiałom. Żenujące zachowanie tak wielkiej firmy.

  Serio będziecie nadal wypominać tego newsa z bójką? :DC: Widziałem go już w trakcie 199, nie mam zamiaru pisać 2 ogólnych zdań na temat takiego zdarzenia, a już na pewno się tłumaczyć. 🙂 Szanujmy się.

 7. E tam, zero nadgorliwości, po prostu Reebok publikuje coś i znowu to kasuje, jakbym Jones'a na twitterze widział, trzeba robić zdjęcia ich materiałom. Żenujące zachowanie tak wielkiej firmy.

  Serio będziecie nadal wypominać tego newsa z bójką? :DC: Widziałem go już w trakcie 199, nie mam zamiaru pisać 2 ogólnych zdań na temat takiego zdarzenia, a już na pewno się tłumaczyć. 🙂 Szanujmy się.

  ja dopiero pierwszy raz wypomnialem, ale to juz ktos pisal, ze te szczegoly byly dzien wczesniej na innym wykletym portalu.

  Przydala by sie jakas lista wpadek reeboka

 8. Już mi po prostu wstyd, że taka firma współpracuje z największą organizacją MMA na świecie. Dlaczego???

  Dlaczego ci ludzie są TAK głupi??? :joer:

  Tak już ich edukują, że mają często umysły szympansów 🙂

 9. ja dopiero pierwszy raz wypomnialem, ale to juz ktos pisal, ze te szczegoly byly dzien wczesniej na innym wykletym portalu.

  Przydala by sie jakas lista wpadek reeboka

  Jason (Guida) złapał je i rozpieprzył w nic.

  :DC: Come on… Kilka godzin. Serio, ja robię to tylko i wyłącznie z pasji, potrzebuję też czasem snu. 🙂

  Kończymy OT. Ciekaw jestem sam jak się sprawa rozwiąże, może i Brock zostanie Kanadyjczykiem, to też swojego rodzaju news, Reebok broke it first!

 10. Ciekaw jestem sam jak się sprawa rozwiąże, może i Brock zostanie Kanadyjczykiem, to też swojego rodzaju news, Reebok broke it first!

  ciekawe czy jak to okaze sie prawda to ufc zabierze akredytacje reebokowi za, za szybkie ujawnienie newsa

 11. Tu zdjęcie Brocka w spodenkach. Zawodnicy z USA mają niebieskie nazwisko nad logiem, Kanadyjscy czerwone, ale tego tu nie widać.

  Do czego to doszło, robię jakieś Reebokowe dochodzenie w sobotę… :joe:

 12. Sa tylko dwie mozliwosci, albo robia to celowa albo staraja sie o status amerykanskiego odpowiednika zakladu pracy chronionej.

 13. Sa tylko dwie mozliwosci, albo robia to celowa albo staraja sie o status amerykanskiego odpowiednika zakladu pracy chronionej.

  W tym momencie to ja się nie zdziwię jak Lesnar naprawdę wyjdzie w kanadyjskim kubraczku, ale po chu w ogóle udostępniają cokolwiek żeby to potem kasować? Nieprofesjonalne, co najmniej.

 14. A Brock przypadkiem obecnie nie spędza większosci roku własnie w Kanadzie? Tam ma swoją farme itd. może to nie wtopa tylko rzeczywiście będzie reprezentować Kanade.

 15. A Brock przypadkiem obecnie nie spędza większosci roku własnie w Kanadzie? Tam ma swoją farme itd. może to nie wtopa tylko rzeczywiście będzie reprezentować Kanade.

  prędzej Brock zostanie papieżem niż to, że będzie reprezentował Kanade :lol::lol:

  Alexander Gustaffson też mieszkał w USA i się tam przygotowywał. I jakby to niby wyglądało jakby wyszedł pod flagą USA. Dajcie spokój. Reebok jak zwykle odwalił szajs.

 16. prędzej Brock zostanie papieżem niż to, że będzie reprezentował Kanade :lol::lol:

  Alexander Gustaffson też mieszkał w USA i się tam przygotowywał. I jakby to niby wyglądało jakby wyszedł pod flagą USA. Dajcie spokój. Reebok jak zwykle odwalił szajs.

  Lepszym przykładem IMO jest Bisping, który w LA mieszka od x lat. Reebok raczej fightkitu z USA mu nie robi, tylko dlatego, że tam mieszka. Spędzanie czasu w jakimś kraju nie sprawia, że go reprezentujesz.

  Jeśli Lesnar nadal jest obywatelem USA, a jedynie mieszka w Kanadzie to nie powinno być tutaj w ogóle rozmowy. Gorzej, że nie mamy jak się upewnić co tak naprawdę Brock wykombinował, kto wie, może ogarnął sobie obywatelstwo.

 17. W tym momencie to ja się nie zdziwię jak Lesnar naprawdę wyjdzie w kanadyjskim kubraczku, ale po chu w ogóle udostępniają cokolwiek żeby to potem kasować? Nieprofesjonalne, co najmniej.

  Jeśli Lesnar nadal jest obywatelem USA, a jedynie mieszka w Kanadzie to nie powinno być tutaj w ogóle rozmowy. Gorzej, że nie mamy jak się upewnić co tak naprawdę Brock wykombinował, kto wie, może ogarnął sobie obywatelstwo.

  Przecież w wywiadzie, który sami wrzucaliście Lesnar mówił, że jest rezydentem Kanady (ale nie obywatelem) i będzie reprezentował Reginę. Zatem zanim zaczniesz siać bekę lepiej się upewnij czy to na pewno wtopa, bo może sam faktycznie zażyczył sobie kanadyjskie spodenki. Chuj z obywatelstwem, to nie igrzyska.

 18. I znów wszyscy wybijają do sklepu żeby to sprawdzić 😀 za każdym razem to samo, jeszcze jakiś protest można by zorganizować to więcej ludzi do sklepu wejdzie

 19. Pomijając już to, w jakich "barwach" w końcu wyjdzie Lesnar. Reebok tak chujowo podchodzi do tej współpracy z UFC… Oni mogą być w jakiś sposób ukarani, czy coś? Czy np jak zawodnik wyjdzie np w niemarkowych spodniach na ważenie, to kara, ale jak Reebok da Ci zjebany ciuch na wyjście do klatki (np czarny orzeł), to jest wszystko spoko i chuj wszystkim w dupe?

 20. Pomijając już to, w jakich "barwach" w końcu wyjdzie Lesnar. Reebok tak chujowo podchodzi do tej współpracy z UFC… Oni mogą być w jakiś sposób ukarani, czy coś? Czy np jak zawodnik wyjdzie np w niemarkowych spodniach na ważenie, to kara, ale jak Reebok da Ci zjebany ciuch na wyjście do klatki (np czarny orzeł), to jest wszystko spoko i chuj wszystkim w dupe?

  Chyba nie mogą, jedynie UFC podziękuje im za współpracę i tyle.

 21. Pomijając już to, w jakich "barwach" w końcu wyjdzie Lesnar. Reebok tak chujowo podchodzi do tej współpracy z UFC… Oni mogą być w jakiś sposób ukarani, czy coś? Czy np jak zawodnik wyjdzie np w niemarkowych spodniach na ważenie, to kara, ale jak Reebok da Ci zjebany ciuch na wyjście do klatki (np czarny orzeł), to jest wszystko spoko i chuj wszystkim w dupe?

  To Reebok wyklada hajs wiec to Reebok stawia warunki.

 22. Przecież w wywiadzie, który sami wrzucaliście Lesnar mówił, że jest rezydentem Kanady (ale nie obywatelem) i będzie reprezentował Reginę. Zatem zanim zaczniesz siać bekę lepiej się upewnij czy to na pewno wtopa, bo może sam faktycznie zażyczył sobie kanadyjskie spodenki. Chuj z obywatelstwem, to nie igrzyska.

  Dlaczego więc usunęli koszulki ze sklepu? Kto powiedział, że to wtopa? Na ten moment sam pisałem, że możliwe, że to nawet prawda, dziwi po prostu zachowanie Reeboka. Mniej agresji. 🙂

  Dla mnie to będzie ciekawe info nawet jeśli się potwierdzi.

  http://www.mmarocks.pl/brock-lesnar/to-ja-zadzwonilem-do-ufc-brock-lesnar-o-powrocie-na-ufc-200

  W którym momencie mówi tutaj cokolwiek o "Reginie" czy reprezentowaniu czegokolwiek? O tym wywiadzie mówisz? Innych nie ma u nas.

 23. Duże rozczarowanie. Spodziewałem się, że w ten rękawkowy oktagonik wrzucą mu peniso-nóż, który tak dumnie dzierży na klacie.

  Ps,

  BL będzie wynagrodzony przez RBK na tej samej zasadzie, co "przeciętni"/"standardowi" zawodnicy?

 24. Duże rozczarowanie. Spodziewałem się, że w ten rękawkowy oktagonik wrzucą mu peniso-nóż, który tak dumnie dzierży na klacie.

  Ps,

  BL będzie wynagrodzony przez RBK na tej samej zasadzie, co "przeciętni"/"standardowi" zawodnicy?

  Zapewne tak, ja myślę, że "rekompensatę" dostanie od samego UFC za ten kontrakt z Reebokiem.

 25. W którym momencie mówi tutaj cokolwiek o "Reginie" czy reprezentowaniu czegokolwiek? O tym wywiadzie mówisz? Innych nie ma u nas.

  Mówił o tym w programie SportsCenter, z którego sam zrobiłeś niusa o oficjalnym zestawieniu Lesnara.

 26. Mówił o tym w programie SportsCenter, z którego sam zrobiłeś niusa o oficjalnym zestawieniu Lesnara.

  "About" mówi jak Amerykanin i nie zna kanadyjskiego Ariela więc nie może reprezentować Kanady. :DC: #CaseSolved

  Tu mam cały wywiad i zero słowa o Reginie i Kanadzie. Przynajmniej ja nic nie słyszę, możesz dać mi fragment?

 27. Zestawienie ogłosił z tą kobietą, nie wrzucaliśmy tego nigdzie, nawet tego fragmentu nie widziałem. :C

  Że nikt tego nie wyłapał, dla mnie lekki szok. Pozostaje jedynie pytanie dlaczego Reebok usunął ten fightkit tak szybko? Coś musi być nie tak, jeśli wrzucają i wyrzucają coś w ciągu x minut. Zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji, co najmniej dziwnie będzie to wyglądać. "Fights out of" Bisping ma np. Manchester, a mieszka w LA więc dla mnie Lesnar powinien mieć swoją South Dakotę. http://www.ufc.com/fighter/Brock-Lesnar?id= – tu mamy cały czas USA. Btw, mam wrażenie, że już za bardzo to rozkminiłem. 🙂

  KANADYJSKI LESNAR!

 28. Zestawienie ogłosił z tą kobietą, nie wrzucaliśmy tego nigdzie, nawet tego fragmentu nie widziałem. :C

  Że nikt tego nie wyłapał, dla mnie lekki szok. Pozostaje jedynie pytanie dlaczego Reebok usunął ten fightkit tak szybko? Coś musi być nie tak, jeśli wrzucają i wyrzucają coś w ciągu x minut. Zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji, co najmniej dziwnie będzie to wyglądać. "Fights out of" Bisping ma np. Manchester, a mieszka w LA więc dla mnie Lesnar powinien mieć swoją South Dakotę. http://www.ufc.com/fighter/Brock-Lesnar?id= – tu mamy cały czas USA. Btw, mam wrażenie, że już za bardzo to rozkminiłem. 🙂

  KANADYJSKI LESNAR!

  http://www.cbc.ca/news/canada/saskatoon/brock-lesnar-regina-saskatchewan-ufc-200-1.3620484

  Nawet premier prowincji Saskatchewan o tym pisal na swoim twitterze… 😀

  Na stronie UFC koszulki caly czas dostepne: https://www.ufcstore.eu/fighters/brock-lesnar/mens-reebok-brock-lesnar-ufc-walkout-jersey-1

 29. Po raz kolejny potwierdza się to że reebok nie ma bladego pojęcia o MMA.. co za patałachy tam pracują :facepalm:

 30. http://www.cbc.ca/news/canada/saskatoon/brock-lesnar-regina-saskatchewan-ufc-200-1.3620484

  Nawet premier prowincji Saskatchewan o tym pisal na swoim twitterze… 😀

  Na stronie UFC koszulki caly czas dostepne: https://www.ufcstore.eu/fighters/brock-lesnar/mens-reebok-brock-lesnar-ufc-walkout-jersey-1

  Jeszcze wczoraj nie było, sprawdzałem wszystkie te sklepy więc nie 'cały czas'. No to Kanada! Widziałem te info od premiera tej prowincji, ale to nic dziwnego, że hajpuje tak swojego mieszkanca. Chodzi mi bardziej o pochodzenie Brocka, jeśli uzgodnil z Reebokiem Kanade to jest git. Zgadzam w sumie się z cypherem, to nie olimpiada, ale dla mnie info co najmniej zaskakujące, biorąc pod uwagę jego karierę w WWE.

 31. Kurwa ja tylko czekam, aż w końcu jakiś ogarniety dziennikarz zapyta Dana White'a na konferencji o te wpadki RBK.

 32. Kurwa ja tylko czekam, aż w końcu jakiś ogarniety dziennikarz zapyta Dana White'a na konferencji o te wpadki RBK.

  Może Helwani? :DC:

 33. Lesnar oficjalnie będzie wychodził pod kanadyjską flagą. Portal z ploteczkami Foxa potwierdził.

  No a baju już siał ferment, ze RBK dał dupy.

 34. No a baju już siał ferment, ze RBK dał dupy.

  Bardziej chodziło mi o skasowanie produktów ze sklepu, co oznaczało pomyłkę. Może potwierdzili i ogarnęli sytuację, chapeau bas. Ciekaw jestem jedynie wpływu tej zmiany na jego bazę fanów WWE. Poza tym nie sądzę żebym napisał cokolwiek, co nie jest prawdą, jego narodowość nie zmieniła się, a Reebok zaskakiwał już nas takimi fuck-upami. Produkt pojawił się znów, fajnie, że Reebok tym razem ogarnął.

 35. Bardziej chodziło mi o skasowanie produktów ze sklepu, co oznaczało pomyłkę. Może potwierdzili i ogarnęli sytuację, chapeau bas. Ciekaw jestem jedynie wpływu tej zmiany na jego bazę fanów WWE. Poza tym nie sądzę żebym napisał cokolwiek, co nie jest prawdą, jego narodowość nie zmieniła się, a Reebok zaskakiwał już nas takimi fuck-upami. Produkt pojawił się znów, fajnie, że Reebok tym razem ogarnął.

  Myślę że jego fani z WWE jak i wszyscy inni w tym ja mają to w dupie. Jak dla mnie mógłby reprezentować nawet Grenladnię i tak bym obejrzał jego walkę na UFC 200.

 36. Myślę że jego fani z WWE jak i wszyscy inni w tym ja mają to w dupie. Jak dla mnie mógłby reprezentować nawet Grenladnię i tak bym obejrzał jego walkę na UFC 200.

  Ha, statystyczny fan z WWE jest nieco inny, niż wszyscy. :DC:

 37. Ja nie wierzę w ten news. Nie ma chuja. Brock sam w sobie wygląda jak amerykańska flaga. Jak taki wielki czempion może wychodzić jako kanadyjczyk.

  MURICAAA! 😆

 38. Ja nie wierzę w ten news. Nie ma chuja. Brock sam w sobie wygląda jak amerykańska flaga. Jak taki wielki czempion może wychodzić jako kanadyjczyk.

  MURICAAA! 😆

  Tak jak Dwayne Johnson (podwójne obywatelstwo), Bret Hart, Edge, Chris Benoit, Roddy Piper.

 39. reebok robi lipe ale i tak chce ich ciuszki ze względu na logo ufc, a bezposrednio od ufc kupic nie mogę bo mnie nie stać na zakupy z USA -_-

  chcialbym mieć tam rodzinkę w usa ale lipa nima nikogo

 40. nawet jak to nie błąd Reeboka i Lesnar serio będzie wychodził pod kanadyjską flagą, to i tak można się pośmiać z Reeboka tak na przyszłość bo i tak coś wywiną jeszcze nie raz 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.