Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata BJJ Rodrigo Comprido Medeiros pomaga w przygotowaniach Brocka Lesnara do pojedynku z Heathem Herringiem na UFC 87. Brazylijczyk to kolejny świetny trener, obok Grega Nelsona, który pomaga byłemu mistrzowi NCAA w zapasach w treningu MMA.

źródło: adcombat

5 KOMENTARZE

  1. Texas creazy horse pojedzie z ta medialna parówą…nie lubię gościa i nie kibicuje mu..sorry dla wszystkich jego fanów ale poprostu mysle że jest wentyl:)

  2. To się zdziwisz, Herring nie ma w ogóle obrony przed obaleniami, Lesnar to wyeksponuje i wykończy brutalnym gnp.

  3. Ja też nie przepadam za Lesnarem, ale jego walkę nie mogę się doczekać. On ma to czego nie ma żaden inny HW na świecie-niesamowitą sprawność, szybkość i siłę (jednocześnie). Przy jego walce z Mirem było widać, że jest o niebo lepiej dysponowany fizycznie od Franka. Bardzo dynamicznie boksował(chociaż nie trwało to długo) i trafiał Mira bez problemów, a co do parteru to sam Mir powiedział że nie mógł uwierzyć w siłę i szybkość jaką Bock posiada. Lesnarowi zabrakło trochę doświadczenia i techniki w pierwszej walce w ufc. Widać było że bardzo chciał skończyć walkę i emocje sprawiły że dał się złapać (dość lamersko) na kneebar, po prostu zapomniał o obronie, ale ja za parę walk widzę go w ścisłej czołówce HW. To będzie taki odpowiednik Shana Sherka tylko ze w skali 2:1

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.