Zobaczcie jak reagowali inni zawodnicy UFC na kolejne problemy Brocka Lesnara z USADA.

 

11 KOMENTARZE

 1. mnih3.0

  Słaba ta wrzuta Marka.

  W skali od zera do Gegarda Mousasiego… To rzeczywiście słaba.

  [​IMG]

  Uwielbiam to wrzucać, nieważna okazja. :DC:

 2. baju

  W skali od zera do Gegarda Mousasiego… To rzeczywiście słaba.

  [​IMG]

  Uwielbiam to wrzucać, nieważna okazja. :DC:

  Heh, jeszcze lepsze były tłumaczenia po fakcie

 3. Bogiem a prawdą, to Mareczek przed walką mówił, że wszystko mu jedno, nawet jeśli Brock wyjdzie do ringu napizgany po same uszy. Gdyby wygrał to też domagałby się wypłaty Lesnara?

 4. Nie rozumiem tej napinki. Przeciez chyba kazdy zdawal sobie sprawe z tego, ze Brock nie trenuje na sucho. Jestetm pewny, ze to jest scenariusz, ktory zostal napisany tuz przed UFC 200. Brock przychodzi uratowac  gale, ale z gory wiadomo, ze jest na koksie. Stad duza wyplata i mowa(za kulisami) o tylko jednej walce. Plan wypalil w stu % a Lesnar wciaz bedzie kontynuowal to, co robil dotychczas…

 5. Przeciez Hunt przed walką mowil, że mu to nie robi, że Brock jest na bombie bo znokautuje go jak każdego innego przeciwnika u którego wykryto potem środki, a gdy dostał baty od gościa, który miał 5,5 roku przerwy od mma i zobaczył jego zarobki to nagle robi protest.

 6. HeyPussyRUstillThere

  Przeciez Hunt przed walką mowil, że mu to nie robi, że Brock jest na bombie bo znokautuje go jak każdego innego przeciwnika u którego wykryto potem środki, a gdy dostał baty od gościa, który miał 5,5 roku przerwy od mma i zobaczył jego zarobki to nagle robi protest.

  To w końcu Hunto, jego trzeba szanować.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.