Chociaż ewentualny powrót Brocka Lesnara, byłego mistrza wagi ciężkiej organizacji UFC, do świata MMA wywołał lawinę medialnych spekulacji, były rywal i pogromca Lesnara, zupełnie nie jest zainteresowany tą informacją.

Alistair Overeem, który w roku 2011, w swoim debiucie dla UFC rozbił Brocka już w pierwszej rundzie walki, nie myśli o tym, aby ponownie zmierzyć się z nim w klatce, o czym powiedział w rozmowie dla TMZ Sports.

Pokonałem go, więc w sumie to jemu może zależeć na rewanżu. Ja wygrałem. Po co miałbym ponownie z nim walczyć? Kogo w ogóle obchodzi Brock? Jakich fanów to interesuje?

Overeem dodał również, że jego zdaniem Lesnar wcale nie ma zamiaru wracać do UFC.

Nie wydaje mi się, żeby on miał wrócić. On mam 43 lat i szczerze wątpię w jego powrót. Jego ostatni powrót to była porażka, więc nie sądzę, żeby chciał ponownie to zrobić. Ostatnim razem myślałem jednak podobnie i się pomyliłem. Zobaczymy co się wydarzy.

Brock Lesnar po raz ostatni walczył w UFC w roku 2016. Zmierzył się wówczas z Markiem Huntem i pokonał go na punkty. Później jednak Lesnar został zdyskwalifikowany za doping, a wynik walki z Huntem został zmieniony na „nieodbytą”.

Zobacz również: Josh Barnett: „Brock Lesnar nie wróci do UFC, ani żadnej innej organizacji”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.