brock

Mówiło się, iż lek na astmę mógł spowodować wpadkę dopingową Brocka Lesnara po UFC 200. Jak dowiedziało się MMAjunkie, w tym momencie obóz Amerykanina stara się udowodnić, iż klomifen był składnikiem kropli do oczu oraz maści do stóp, z których korzystał zawodnik. Jak przyznał Howard Jacobs, reprezentant Lesnara, zamierzają oni pokazać, że Brock nie brał zabronionych substancji świadomie.

Nadal rozpatrujemy sprawę pana Lesnara. Przetestowaliśmy już krople do oczu, jednakże wynik był negatywny na obecność klomifenu. Teraz zamierzamy przetestować krem do stóp, z którego korzystał zawodnik. Trzy testy kremu wyszły negatywne, ale nadal czekamy na wyniki z czwartego laboratorium, Korva Labs.

Korva Labs prowadzone jest przez Paula Scotta, byłego dyrektora zarządzającego WADA, które współpracuje bezpośrednio z UCLA. Co ciekawe, Scott zeznawał w sprawie Andersona Silvy, który również miał problemy z zażywaniem zakazanych substancji.

Wiemy, że testowanie takich kremów może być skomplikowanym procesem. Nadal czekamy jak ta sprawa się rozwiąże. Potrzebne są najnowsze technologie, aby móc określić czy krem był zanieczyszczony klomifenem.

MMAjunkie dowiedziało się o tej korespondencji od NSAC. Jacobs nie chciał od razu komentować sprawy. Dziennikarze próbowali skontaktować się także z Lesnarem, jednak ten również nie miał ochoty na tłumaczenia.

Przypomnijmy, że Lesnar nie przeszedł pozytywnie aż dwóch testów antydopingowych przy okazji gali UFC 200. Oba pokazały obecność klomifenu w organizmie zawodnika, który często stosowany jest do ukrycia zażywania sterydów.

40 KOMENTARZE

 1. Lesnar nigdy nie brał koksów.on jest naturalnie skoksowanym dojebanym zmutowanym niewyobrażalnie jak z filmów skurwysynem. heja.

 2. mizeriowy

  Co to za krem? Niezłe przyrosty daje. Mam się smarować cały czy mogę tylko na bica i klatę dać?

  Tylko stopy.

 3. A jeśli ostatni test wróci negatywny, można by spróbować tłumaczenia, że Brock wpadł do kociołka jak był mały.

 4. Aktualnie badane sa rowniez probki powietrza z sali treningowej Brocka, ktorym Lesnar oddychal przed walka … fìolka swiecila na zielono.

 5. Ci wszyscy sportowcy to ostatnio strasznie o siebie dbają, każdy jakieś kremy stosuje.Wczoraj Norweżka biegająca na nartach też wpadła na dopingu bo krem na oparzenia słoneczne stosowała hehe. Kremy do stóp Lesnar stosuje 🙂 dobre dobre, niech sobie kupią nivee, zawsze dobra i bez koksu (chyba 🙂 )

 6. Słuchajcie a może ma zanieczyszczony papier toaletowy i jak podcierał dupę to koks przeszedł do organizmu. WIadomo przecież że tamtędy to prawie jak dożylnie…

 7. Za niedługo Łysy będzie znowu pieprzył tak jak przy Jonesie " on jest niewinny , wierze mu , za niedługo możecie się spodziewać jego powrotu " Łysy wszystko zrobi żeby podkręcić gale

 8. Baton17

  Słuchajcie a może ma zanieczyszczony papier toaletowy i jak podcierał dupę to koks przeszedł do organizmu. WIadomo przecież że tamtędy to prawie jak dożylnie…

  Wygrałeś 😀

 9. Lesnar tego nie rozumie, ale jest obiektem testów Amerykańskiego rządu,.Już niedługo Hulk stanie sie rzeczywistością.Lesnar zamieni sie w swoją zieloną wersje ,oderwie głowę oponentowi i wyskoczy rozrywając zadaszenie hali.

 10. On jest wielkim białym zwierzakiem, żadne koksy, tylko natura, pewnie u Karmowskiego się szkolił :lol:, a może to była pasta do butów 😆

 11. Organizm Lesnara to już sam wytwarza koksy, nie można go karać bo on nic nie musi brać żeby być na dopingu

 12. Jak szukają obecności tej substancji to powinni nie badać kremów i kropel tylko te zastrzyki które Brockowi aplikują. Mam nadzieję, że kto z nich to czyta i pomogłem.

 13. #szczyt absurdu #parodia #komedia #kabaret #jaś fasola

  Zaraz się okaże, że kulturyści padli ofiarą zanieczyszczonych bronzerów; najgrubszy człowiek świata zacznie podejrzewać, że pomidor, który zjadł pół roku temu, był skażony kaloriami i zacznie się wielkie dochodzenie; a prostytutka pozwie firmę produkującą tampony o przerwanie błony dziewiczej.

 14. Wystarczy pomyśleć przed jedzeniem i żywność dokładnie umyć, a nie później ryczeć, że była zakażona 😀
  Johaug też fajnie dojebała do pieca. W pracy u mnie ludzie rozmawiają o tym czy faktycznie z kremu do ust mogła wchłonąć anaboliki, no że przecież lekarz potwierdza jej wersję itd.
  Byli trochę zdziwieni, kiedy powiedziałem, że to nic nowego nie wymyśliła bo już chyba z 5ty raz słyszę o kremie który rzekomo ma mieć anaboliki lub HGH. Co lekarz ma innego powiedzieć, skoro sam stał za procederem koksowania całej reprezentacji? Odpowiedzialność jest jego i on będzie krył zawodników do końca

 15. WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI SKARPETKI BROCKA LESNARA PO ZASTOSOWANIU PRZEZ NIEGO KREMU DO STÓP ZWIĘKSZYŁY OSIĄGI NA SIŁOWNI O 150% ORAZ ZAŁOŻYŁY BALACHĘ ŁYSEJ DANCE, WIĘCEJ W KOLEJNYM WYDANIU FAKTÓW PO FAKTACH :deniro:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.