Nie milknie fala komentarzy po tym jak były mistrz kategorii ciężkiej UFC, Brock Lesnar, nie porozumiał się z WWE, swoim ostatnim pracodawcą i stał się wolnym strzelcem na rynku sportów walki.

Lesnarem byłby zainteresowany prezes organizacji Bellator, który chciałby go zestawić z Fedorem Emelianenką, o czym powiedział jakiś czas temu w wywiadzie dla ESPN. Teraz natomiast, podczas ostatniej konferencji prasowej, Scott Coker, szef Bellatora powiedział jak wygląda sytuacja z jego perspektywy.

Aktualnie sytuacja z Brockiem Lesnarem wygląda tak, że nawet nie wiem, czy on faktycznie jest wolnym strzelcem. Nie wiem też, czy faktycznie chce walczyć. Wysłałem jednak wiadomość do jego ekipy z informacją, że jeśli Brock chce walczyć z Fedorem, to możemy doprowadzić do starcia, do którego nigdy nie doszło. Zobaczymy co z tego wyniknie. Zobaczymy jak on się na to zapatruje. Tylko Brock to wie.

Coker dodał też, iż uważa, że starcie Lesnar vs Fedor byłoby świetnym, biznesowym posunięciem.

Jeśli on faktycznie jest wolny, jestem pewny, że moglibyśmy dojść do porozumienia. Gdyby tak było, zaraz poszedłbym z tym do naszego dyrektora zarządzającego i powiedział mu, że to jest świetna okazja. Ta walka to byłaby świetna również pod względem biznesowym.

O potencjalnej walce Brocka Lesnara i Fedora mówiło się już wiele lat temu, kiedy Brock walczył jeszcze dla organizacji UFC. Ostatecznie jednak do porozumienia Dany White’a z Rosjaninem nigdy nie doszło. Szef UFC wspominał później, że starcie Fedora z Brockiem było jedną z niewielu walk w karierze promotorskiej, do których nie udało mu się doprowadzić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.