Walka Daniela Cormiera z Brockiem Lesnarem, która miała odbyć się według wielu źródeł w sierpniu tego roku, może w ogóle nie dojść do skutku. Jak wyznał na konferencji prasowej prezydent UFC, organizacja na ten moment nie rozmawiała z Lesnarem na temat jego powrotu.

Pojedynek Cormiera z Lesnarem nie jest nawet planowany. Do tego starcia może nigdy nie dojść. Cormier też był na to wkurzony. Nic się nie wydarzyło, nie rozmawialiśmy po prostu nawet z Brockiem. Nie mamy na to daty. Pierwsza walka Daniela na powrót może być ze Stipe Miociciem. Jak tylko Cormier będzie gotowy na pojedynek, podejmiemy decyzję o terminie jego walki ze Stipe.

Cormier już raz mierzył się ze Stipe Miociciem, którego pokonał przez KO. Teraz DC miał zawalczyć z Bestią, Brockiem Lesnarem, który występował przez ostatnie lata w WWE, lecz na ten moment nie wiadomo czy będzie on w ogóle zainteresowany powrotem do oktagonu UFC. Miocić od jakiegoś czasu nawoływał o rewanż z Cormierem, który jak widać może dojść do skutku już niedługo.

3 KOMENTARZE

  1. Co tu dużo gadać zesrał się ze mały sympatyczny grubasek go rozjedzie 😀

  2. Będzie walka z Lesnar'em na 100%, nie po to odebrali mu pas w WWE, żeby teraz Cormier z Miocic'em walczył

  3. heh, negocjacje level Dana White. Dana, tylko nie spierdol tego, Danielowi ta walka się należy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.