Walka Daniela Cormiera z Brockiem Lesnarem, która miała odbyć się według wielu źródeł w sierpniu tego roku, może w ogóle nie dojść do skutku. Jak wyznał na konferencji prasowej prezydent UFC, organizacja na ten moment nie rozmawiała z Lesnarem na temat jego powrotu.

Pojedynek Cormiera z Lesnarem nie jest nawet planowany. Do tego starcia może nigdy nie dojść. Cormier też był na to wkurzony. Nic się nie wydarzyło, nie rozmawialiśmy po prostu nawet z Brockiem. Nie mamy na to daty. Pierwsza walka Daniela na powrót może być ze Stipe Miociciem. Jak tylko Cormier będzie gotowy na pojedynek, podejmiemy decyzję o terminie jego walki ze Stipe.

Cormier już raz mierzył się ze Stipe Miociciem, którego pokonał przez KO. Teraz DC miał zawalczyć z Bestią, Brockiem Lesnarem, który występował przez ostatnie lata w WWE, lecz na ten moment nie wiadomo czy będzie on w ogóle zainteresowany powrotem do oktagonu UFC. Miocić od jakiegoś czasu nawoływał o rewanż z Cormierem, który jak widać może dojść do skutku już niedługo.

37 KOMENTARZE

 1. Nic się nie martwcie, za dwa miesiące znów będzie news, że Brock jednak zawalczy, a jak nie Bkrock to Conor…:lsdtrip:

 2. hahaha. Gruby hipokryta pierwszy by był, od hejtowania takiego starcia. A tu skomle jak pisda. Czekam aż wreszcie wpadnie na drug testach. Lesnar woli zawalczyć z Bonesem pewnie. To też byłoby cudne. A Stipe odzyskuje pas.

 3. Niech to się już wreszcie skończy. Za kilka news, że jednak zawalczą, potem znowu, że nie zawalczą, itd :rainbowvomit:

 4. Z McGregorem też nie prowadzili rozmów , a co wyszło :crazy: Łysemu już najlepszy neurolog nie pomoże , chyba że wybierze się na pielgrzymke do Częstochowy

 5. Dana nienawidzi Ariela, niepierwszy to raz gdy na całkiem rozsądne pytanie placzka odpowiada tak żeby zrobić z Goofiego idiotę lub daje wyraz swej niechęci. A tak po za tym to chyba jeden z nielicznych przykładów gdy Dana nie skasował kompletnie kogoś kogo nie lubi. Musi go to strasznie wkurwiac, że się nie udało mimo szczerych chęci I prób.

 6. Jeżeli rywalem Daniela będzie Mocic to słabe to jest, że gość który przegrywa prze nokaut i rok nie walczy, ma walkę rewanżową. Lepeij by wyglądało gdyby dostał natychmiastowy rewanż biorąc pod uwagę, że pobił rekord obron w wadze ciężkiej.

 7. Jeżeli rywalem Daniela będzie Mocic to słabe to jest, że gość który przegrywa prze nokaut i rok nie walczy, ma walkę rewanżową. Lepeij by wyglądało gdyby dostał natychmiastowy rewanż biorąc pod uwagę, że pobił rekord obron w wadze ciężkiej.

  Oczywiscie ze masz racje. Juz bez kitu wole walke DC z Lesnarem niz rewanz z Miociciem.

 8. Wyobrazacie sobie najbardziej skurwysynska zagrywkę Dany teraz, ogłosić cormiera ze stipem, a później złoty strzał w postaci Jones vs Lesnar.

 9. Nawet tu wolą Lesnara od Miocicia :waldeklaugh:

  @Cactus poprawne dane?

  Najwięcej wygranych walk o tytuł i najwięcej obron.

  Bieda w tej HW…

 10. Lesnar to  z punktu widzenia sportu nieporozumienie, ale Miocic wcale nie lepszy

  Kolejny zawodnik któremu może się okazać, bardziej się opłaciło nie walczenie i siedzenie na dupie rok i wyczekanie swojej szansy. Alwarez, Gustafsson, teraz Miocic i pewnie wielu innych?

  UFC powinno jasno się postawić co do takich kombinacji – nie walczysz, odrzucasz propozycje walk? Za każdym razem dostajesz niżej notowanego rywala jako propozycję

  Bierzesz co dajemy, nawet jak to ryzyko i czasem przegrasz?

  Jesteś wyżej w kolejce niż Stipe, który miał tylko jedną obronę więcej niż reszta mistrzów a zachowuje się jakby był 10 letnim dominatorem

  Ale oczywiście UFC nie patrzy na to, bo ma coraz bardziej wywalone na drabinki ehh

 11. Oczywiscie ze masz racje. Juz bez kitu wole walke DC z Lesnarem niz rewanz z Miociciem.

  :korwinstupid::iamdone:

 12. Wyobrazacie sobie najbardziej skurwysynska zagrywkę Dany teraz, ogłosić cormiera ze stipem, a później złoty strzał w postaci Jones vs Lesnar.

  Biznesowo patrząc walka Jones-Brock bardziej sensowna dla UFC i Brocka. Jones sprzedaje więcej ppv (DC nie sprzedaje patrz gala UFC 230), są w stanie skorzystać z ewentualnej wygranej Jonesa itd. DC jak zaczął gadać o emeryturze to był jego największy błąd.

 13. Nawet tu wolą Lesnara od Miocicia :waldeklaugh:

  @Cactus poprawne dane?

  Najwięcej wygranych walk o tytuł i najwięcej obron.

  Bieda w tej HW…

  Prawidłowe, ale widzę, że wliczają się w to również walki o pasy tymczasowe, a Waterman oficjalnie bił się w wadze superciężkiej WEC.

  Jeszcze w takim Bellatorze, Konrad i Minakov odnieśli po 2 zwycięstwa w walce o pas i tylko raz go obronili. Obecnie Vera w ONE ma 2 obrony.

  Najwięcej obron z rzędu z organizacji, które znam mają Tony Lopez w KOTC (5) oraz Blagoy Ivanov w WSOF/PFL (4).

 14. Prawidłowe, ale wliczają się w to również walki o pasy tymczasowe, a Waterman oficjalnie bił się w wadze superciężkiej WEC.

  Jeszcze w takim Bellatorze, Konrad i Minakov odnieśli po 2 zwycięstwa w walce o pas i tylko raz go obronili. Obecnie Vera w ONE ma 2 obrony.

  Najwięcej obron z rzędu z organizacji, które znam mają Tony Lopez w KOTC (5) oraz Blagoy Ivanov w WSOF/PFL (4).

  Czyli straszna bieda w UFC

 15. A może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem ten gość w ogóle mógłby walczyć, skoro został złapany na dopingu? Nie ma czasem jakiegoś okresu prób? 6 miesięcy czy coś takiego? O czym w ogóle jest ten temat?

 16. A może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem ten gość w ogóle mógłby walczyć, skoro został złapany na dopingu? Nie ma czasem jakiegoś okresu prób? 6 miesięcy czy coś takiego? O czym w ogóle jest ten temat?

  Chyba nie bylo :razz:ociesznymirek:

  @Szady :beczka:

 17. To trochę za daleko idzie, zaraz ktoś napisze, że Miocic to większa zakała dla MMA niż Akop.

  Większy jest na pewno:bayan:

 18. heh, negocjacje level Dana White. Dana, tylko nie spierdol tego, Danielowi ta walka się należy.

  W chuju to mam kurwa – nie należy sie!! To jest sport, czy KSW? Danielowi należy się szansa udowodnienia, że choć raz obroni pas w ciężkiej, a najlepszym kandydatem z topu jest Chorwat i chuj

  :deniro:

 19. W chuju to mam kurwa – nie należy sie!! To jest sport, czy KSW? Danielowi należy się szansa udowodnienia, że choć raz obroni pas w ciężkiej, a najlepszym kandydatem z topu jest Chorwat i chuj

  :deniro:

  Co do pierwszej części wypowiedzi, powstrzymam się od komentarza. Co do drugiej części, Daniel sportowo nic nikomu nie musi udowadniać.

 20. Co do pierwszej części wypowiedzi, powstrzymam się od komentarza. Co do drugiej części, Daniel sportowo nic nikomu nie musi udowadniać.

  Sobie też nie? :jjsmile:

  A jeśli chodzi o ciężką, ok, mogę się zgodzić, że nie musi udowadniać, jednak obrona pasa byłaby idealnym zwieńczeniem jego kariery, a potem może sobie z Lesnarem w WWE zawalczyć za grubą kasę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.