Według prezydenta UFC, powrót Brocka Lesnara do rywalizacji w oktagonie UFC jest jedyne kwestią czasu. Od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się nowe informacje na temat potencjalnego powrotu byłego mistrza dywizji królewskiej do MMA. Dana White w wywiadzie dla FOX Sports potwierdził te doniesienia.

Tak, Brock Lesnar wraca do UFC. Nie wiem kiedy, ale to potwierdzone.

Lesnar w ostatniej walce w oktagonie zdominował Marka Hunta głównie korzystając ze swoich umiejętności w parterze. Brock to były mistrz kategorii ciężkiej UFC. W swojej karierze walczył on z m.in. Cainem Velasquezem, Frankiem Mirem czy Shanem Carwinem.

Co ciekawe, jak tylko Brock będzie chciał powrócić to czeka na niego zawieszenie ze strony USADA na ponad 6 miesięcy za stosowanie zakazanych substancji przed walką z Markiem Huntem.

8 KOMENTARZE

  1. Z chęcią obejrzę jak człowieka z penisem na klacie obija jakiś ciężki 🙂

  2. @Fusion MMAW sumie to tylko swojego 🙂 A Lesnara nie lubię a ten jego eksponowany fiut mnie dodatkowo drażni. Powtórkę bym chciał z Cainem zobaczyć.

  3. Czyli planują Jones vs Lesnar w jakiejś nowej kategorii wagowo-chemicznej 265 NoUSADA?

  4. Patrzą na obecną wagę ciężką, Lesnar spokojnie do TOP10 z miejsca wjeżdża. Jak dobrze obliczy cykle i nie da się złapać, to TOP5 jest w jego zasięgu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.