Brock Lesnar w jednym z wywiadów delikatnie wyśmiał sylwetkę Coutura twierdząc że po Randym widać wiek i roczną przerwę od sportu:

Kiedy spojrzysz na niego, to widać że wziął sobie rok wolnego. Weź sobie jego zdjęcie sprzed roku kiedy walczył z Gonzagą i porównaj je z dzisiejszym to myślę że zobaczysz dwóch różnych Randy`ch

Randy odpowiedział:

Skąd on to może wiedzieć? Kiedy niby mnie widział? Ale to jest takie typowe co mówi. W porządku. Przekonamy się w sobotnią noc. Myślę że takim gadaniem stara się przesłonić wiele ze swoich obaw z którymi wejdzie do tej walki ponieważ dobrze wie że nie ma wszystkich umiejętności jakich potrzebuje.

Trener Coutura, Shawn Tompkins trochę się zdenerwował cała sytuacją i dodał:

Szanujemy go, mamy respekt wobec tego jak duży jest, szanujemy to że jest wysportowany. Ale nie szanujemy tego że dostaje walkę o pas mistrza. Nie jest jeszcze na tym poziomie. Nie zasługuje na to żeby tu być. Może pewnego dnia będzie ale to nie jest dzisiaj.

Tompkins dodał że Brock popełnia duży błąd oceniając Coutura po jego wieku:

„Mamy tutaj 28 profesjonalnych sportowców, najwyższy poziom sportu jest tutaj w Las Vegas w Xtreme Couture a on potrafi dokopać im wszystkim. Średnia wieku w naszej ekipie to 23 do 28 lat a to naprawdę daleko od jego 45. To jest właśnie sytuacja w jakiej go stawiam. Jest na samym szczycie tego teamu a ci kolesie to bardzo poważni sportowcy”

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.