Brock Lesnar pojawił się na gali UFC 77 i oficjalnie potwierdziło to o czym szeptało się od dawna. Poniżej parę słów od nowego nabytku UFC :

„Oczywiście nie myślę że jestem już gotowy na walkę o tytuł ale będę tam i nie odrzucę walki z żadnym przeciwnikiem ponieważ przyszedłem tu aby się sprawdzić. Nie jestem tu aby wybierać sobie walki lub przeciwników. Będę walczył z każdym. Moim zadaniem jest walka a nie wybieranie przeciwników. Mam jedno zadania i jest to walka.”

„Dla mnie moje korzenie w zapasach są wszystkim. Zawsze kochałem ten sport (UFC). Zawsze chciałem w nim uczestniczyć i dziękuje bogu ze dał mi tą szansę”

Dana White dodał :

Nie sądzę że są jacyś inni zawodowi zapaśnicy którzy mogą zrobić przejście do MMA poza Brockiem Lesnarem. Jeśli spojrzycie na jego dokonania w zapasach, jego rozmiar i to co zrobił, to wiesz że to jest człowiek który może być wielką siła w wadze ciężkiej MMA”


5 KOMENTARZE

  1. amatorski wrestling = zapasy Brock był mistrzem akademickim w stylu wolnym a jego rekord amatorski to 106-5. Nie wiem czemu nie tłumaczysz amateur wrestling jako zapasy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.