Dana White cały czas nie poddaje się jeśli chodzi o powrót Brocka Lesnara do MMA. Prezydent UFC w wywiadzie dla TMZ.com wypowiedział się na temat przyszłości Bestii, który według niego nadal jest chętny na potencjalną walkę z byłym mistrzem kategorii półciężkiej, Jonem Jonesem.

Umowa Brocka z WWE kończy się w to lato. Wiem, że on nadal chce walczyć więc zapewne usiądziemy do rozmów i dojdziemy do porozumienia. Walka z Ngannou to dobry pojedynek, to oczywiśte, ale jest wiele innych opcji. Jon Jones jest zainteresowany starciem z Brockiem Lesnarem, a Brock jest zainteresowany walką z Jonem.

Jeśli Lesnar miałby wrócić do oktagonu UFC, musiałby on poddać się testom USADA przez 6 miesięcy przed ponownymi występami. Jones cały czas ma problemy z powodu wpadki dopingowej przy okazji gali UFC 214, na której pokonał Daniela Cormiera. Po wygranej Bones wyzwał do walki właśnie byłego mistrza kategorii ciężkiej.

1 KOMENTARZ

  1. Ich walkę to możemy zobaczyć tylko z USADA pod tytułem „największe stężenie koksów we krwi po spożyciu zanieczyszczonego suplementu z Brazylijskiej apteki”.Z całym szacunkiem dla Jonesa i jego dokonań, ale grube cielsko Brocka by go zmieliło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.