Brock Lesnar dla MMAWeekly:

„Wszystko sprowadza się do tego że oni (UFC) są jedyną firmą w mieście która jest w stanie podnieść poziom Brocka Lesnara. Myślę że to będzie dobre dla obu stron, dla UFC i Brocka Lesnara.

Dla mnie to było łatwe. Inne firmy nie istnieją, faktem jest  że impreza K-1 miała bardzo biedną promocje. Było dużo innych spraw ale opuściliśmy K-1 z niesmakiem bo chcieliśmy być częścią profesjonalnej organizacji.

Jestem bardzo podekscytowany moim debiutem w UFC. To jest spełnienie moich marzeń. To jest bardzo ekscytujące dla mnie i mojej rodziny. Ciesze się że ide na przód i sprawdze się w Octagonie”

O swojej walce mówi :

Były pewne rozmowy o walce w styczniu. Dla mnie powinni dać mi datę, dać mi przeciwnika żebym mógł trenować pod konkretną osobę. Teraz po prostu czekam na telefon i zobaczymy co się stanie.

Chce po prostu znać nazwisko, widzieć jego twarz, obejrzeć jego poprzednie walki i potem każdego dnia trenować aby zniszczyć mojego przeciwnika.

Na koniec dodał

Dla mnie to jest po prosto to co robie. Chce to robić i będę to robić. Nie przyszedłem tu aby szukać przyjaciół. Z odrobiną szcześcia będe miał okazje sprawdzić sie tego wieczora.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.