brock

Brock Lesnar może już nigdy nie zawalczyć, jednakże nadal pozostaje zawodnikiem UFC. Były mistrz kategorii ciężkiej po wygranej nad Markiem Huntem na UFC 200 jest nadal związany kontraktem z organizacją. Informację dla MMA Fighting potwierdzili pracownicy UFC.

To oznacza, że Lesnar będzie nadal testowany przez USADA. Ryan Madden, pracownik organizacji antydopingowej wyznał, że Lesnar nie poinformował ich o powrocie na emeryturę, co oznacza, że będzie on obiektem niezapowiedzianych wizyt pracowników USADA.

Z tego co mi wiadomo, Brock Lesnar nie poinformował USADA o swojej emeryturze. Nadal będzie poddawany testowaniu przez naszych pracowników oraz zmuszony jest przestrzegać polityki antydopingowej UFC.

Zasady UFC mówią m. in. o tym, że zawodnik musi poinformować organizację 4 miesiące przed powrotem z emerytury, aby móc być testowanym przez ten czas przez USADA. UFC uchyliło się od tej zasady jeśli chodzi o sytuację Lesnara, co na pewno było kontrowersyjnym ruchem ze strony organizacji. UFC uzasadniło zrobienie wyjątku tym, że Brock nie przeszedł na emeryturę w czasach, gdy USADA testowała zawodników federacji. Lesnar potraktowany został tak, jakby był świeżo zakontraktowanym zawodnikiem.

Na konferencji po gali UFC 200, Lesnar nie wykluczył swojego powrotu do UFC. W tym momencie ma on obowiązki w stosunku do WWE, gdzie jest jedną z największych gwiazd. Brock wystąpi w wydarzeniu SummerSlam w następnym miesiącu.

2 KOMENTARZE

  1. Kiedy 1wpadka? Czy jednak łysy tak smaruje z 300baniek, iż do tego nie dojdzie?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.