(dobre geny i miecz na klacie to dzisiaj podstawa sukcesu)

Brock Lesnar w wywiadzie dla Fight Hype powiedział kilka interesujących i klika kontrowersyjnych rzeczy 🙂 Enjoy!

O możliwości walki z Randy Couturem:

Samo wejście do octagonu z Randym jest dla mnie honorem. Mam nadzieję że dużo ludzi będzie oglądać tą walkę. Dla mnie ta walka to będzie po prostu praca jaką musze zrobić, to jest to na czym się skupiam. Nie będę do niej podchodził inaczej niż do poprzednich. Może gdybym pierwszy raz w życiu chciał sprzedać PPV to byłbym lekko zdenerwowany ale w tym wypadku nie jestem.

Wg mnie jestem takim samym zawodnikiem wagi cięzkiej jak każdy inny z tą różnicą że jestem dużo bardziej znany. Mam znane nazwisko a to jest po prostu biznes. Kocham ten sport ale oni nie robili by tego gdyby to nie przynosiło im zysków. Inni zawodnicy niech robią to co robią obecnie a może któregoś dnia będą walczyć ze mną.

O przygotowaniach do walki:

Widzieliśmy wiele razy każdą walkę Randy Coutura. Widzieliśmy wszystkie jego walki. Myślę że kluczową walką na jakiej trzeba się skupić jest jego walka z Gonzagą i Liddellem ale musicie pamiętać że Randy był na szczycie wagi pół ciężkiej i ciężkiej w momencie kiedy ktoś nie był w stanie walczyć z nim w zapasach. Miał problemy z większymi kolesiami od siebie… z kolesiami którzy wiedzieli jak go kontrolować. Tim Sylvia i Gonzaga nie wiedzieli jak go kontrolować.

Muszę powiedzieć że jestem dla niego wielkim zagrożeniem, Mam przewagę zasiegu i przewagę siły. Randy nie znokautował nikogo, ja też nie. Ale wydaje mi się że będzie się bał tych wielkich metalowych puszek które będą w niego leciały.

Randy Couture jest grożny…nie walczył od roku…nie mam zamiaru umniejszać nic z jego umiejętności. Może być niebezpieczny z wewnątrz dzięki swojemu brudnemu boksowi ale postaramy się zlikwidować to zagrożenie przez pokonanie go siłą i kontrolowanie go dzięki czemu nie będzie żadnych niedomówień.

O wadze w jakiej ma zamiar walczyć:

Będę ważył od 275 do 280 funtów

O treningu i przewadze jaką posiada:

Jestem młodszy. jestem silniejszy. jestem szybszy…ten gość jest na drodze do końca swojej kariery i postaram się żeby do tego doszło. Nie myślę o niczym innym poza tym że 15 listopada będę trzymał pas mistrza wagi ciężkiej. Podczas wszystkich obozów byłem w 100% zdrowy. Nie wiem skąd się wzięły plotki o mojej kontuzji. Czuje jakbym był na samym szczycie tego świata.

Musiałem trochę kombinować. Straciłem kilku kolesi którzy trenowali ze mną. Nie spodziewałem się że tak szybko będę ponownie walczył. Mam Cole Bernarda, mam paru kolesi od jiu jitsu. Mam Briana Kramera który już walczył z Randym wcześniej.

Nie boję się walczyć przez 25 minut. Im dłużej walka będzie trwała tym większą przewagę będę mieć. Dla Randyego przesuwać 275 funtów przez 5 rund to będzie problem.  Inni zawodnicy których on przesuwał w octagonie nie mieli pojęcia jak uprawiać zapasy, jak utrzymywać pozycję. Dla mnie 5 rund to żadne zagrożenie. Dopiero co przeszedłem 3 rundy z Heathem. Co to jest dla mnie kolejne 10 minut?

O komentarzach Kim Couture:

Ciesze się że ma żone która go wspiera

O komentarzach Randy`ego że położy Brocka na plecach:

Mam nadzieję że spróbuje mnie obalić. Jestem otoczony świetnymi sportowcami i świetni zapaśnicy nie potrafią mnie obalić. Jeśli będzie przygotowany i obali mnie to będzie miał cholerny problem z utrzymaniem mnie na ziemi. Podchodzę do tej walki pewien zdominowania jej.

O Mazzagattim:

Razem ze swoim teamem zdecydowaliśmy że nie lubimy tego typa i nie chcemy go więcej w naszych walkach. NIe udało mu się prawidłowo wykonać swojej pracy w walce z Mirem i nie pozwolimy żeby znowu do tego doszło. Nie bedzie już nigdy sędziował żadnej z moich walk!

O wychodzeniu kiedy pyta się go o sterydy:

To jest jedna z tych rzeczy o jaką oskarża się mnie od urodzenia.  Nigdy przez całe życie nie dałem powodu do takich oskarżeń. Nigdy nie oblałem testu na obecność dopingu. Gdybym był czarnym gościem i wyglądał tak jak wyglądam to czy byłbym o to pytany? Po prostu zdarzyło się tak że jestem białym gościem ze świetnymi genami. To zabawne jak ludzie to sobie tłumaczą.

O walce Mir vs. Nogueira

Dla mnie to jak rzut monetą. Nogueira to twardy gość. Nie wiem…Dla mnie mam nadzieje że Mir wygra ponieważ chce mieć z nim rewanż.

Source: FH

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.