O godzinie 16:30 rozpocznie się jubileuszowa gala BRAVE CF 50, podczas której kibice zobaczą siedemnaście pojedynków, w tym dwa starcia o tytuły mistrzowskie. Do klatki wejdzie również reprezentant naszego kraju, Maciej Gierszewski, który skrzyżuje rękawice z Felipe Silvą.

Wyniki na żywo aktualizowane od godziny 16:30:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo kategorii superpółśredniej
175 lb: Jarrah Al-Silawi (MMA 16-3-0) pokonał Ismaila Naurdieva (MMA 20-5-0) przez nokaut (niskie kopnięcie) w rundzie pierwszej

Karta główna:

Pojedynek o mistrzostwo kategorii półciężkiej
205 lb: Mohammad Fakhreddine (MMA 14-4-0) vs Mohamed Said Maalem (MMA 11-3-0) – pojedynek odwołany na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem ze względu na zachorowanie Fakhreddine’a

Ćwierćfinał turnieju kategorii muszej
125 lb: Ali Bagautinov (MMA 20-7-0) pokonał Dustina Ortiza (MMA 19-9-0) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28)

Półfinał turnieju kategorii muszej
125 lb: Velimurad Alkhasov (MMA 8-1-0) pokonał Zacha Makovsky’ego (MMA 21-10-0) niejednogłośną decyzją sędziów (29-28, 28-29, 29-28)

165 lb: Amin Ayoub (MMA 16-4-0) pokonał Mashrabjona Ruziboeva (MMA 10-3-1) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 29-28, 29-28)
165 lb: Marcel Grabinski (MMA 20-6-0) pokonał Issę Isakova (MMA 6-2-0) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28)
175 lb: Louis Glismann (MMA 8-2-0) pokonał Kevina Ruarta (MMA 9-4-0) przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej (4:57)
145 lb: Omar Solomanov (MMA 10-2-0) pokonał Valeriu Mirceę (MMA 25-7-1) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27)
210 lb: Anton Turkalj (MMA 7-0-0) pokonał Konstantina Soldatova (MMA 5-2-0) przez nokaut (uderzenie z obrotu) w rundzie pierwszej (0:13)
135 lb: Brad Katona (MMA 9-2-0) pokonał Borislava Nikolica (MMA 8-1-0) przez poddanie (gilotyna) w trzeciej rundzie
185 lb: Rustam Chsiev (MMA 4-2-0) pokonał Brendana Lesara (MMA 3-2-0) przez techniczny nokaut (przerwanie sędziego) po rundzie pierwszej (5:00)
165 lb: Carl Booth (MMA 10-4-0) pokonał Carlosa Belloso (MMA 7-2-0) przez nokaut w rundzie pierwszej (1:12)
135 lb: Alexander Keshtov (MMA 10-1-0) pokonał Baira Shtepina (MMA 9-4-0) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28)
145 lb: Shoaib Yousaf (MMA 8-2-0) pokonał Steve’a Goncalvesa (MMA 6-3-0) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 30-27)
160 lb: Maciej Gierszewski (MMA 8-6-0) pokonał Felipe Silvę (MMA 9-5-0) przez nokaut w rundzie pierwszej
155 lb: Magomed Magomedov (MMA 5-0-0) pokonał Yanna Liassego (MMA 4-1-0) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27)
145 lb: Glenn McVeigh (MMA 1-2-0) pokonał Abdulmanapa Magomedova (MMA 1-2-0) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 30-27)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

VaeVictis

UFC </br><b> Light Heavyweight</b>

16,232 komentarzy 17,779 polubień

Gierszewski wygrywa, piekne KO w 1 rundzie.

Odpowiedz 2 polubień

ninja

PRIDE FC </br><b> Lightweight</b>

6,389 komentarzy 6,691 polubień

Gierszewski wygrywa, piekne KO w 1 rundzie.

jak zajebie jakiegoś knura z kaukazu to będzie mocniejszy wydźwięk ;)

Odpowiedz polub

Janusz Sram

Oplot Challenge </br><b> Welterweight </b>

79 komentarzy 80 polubień

Zawalczył ten Niemiec polskiego pochodzenia, który w TUF używał imienia Mohhamed, a jak zawalczył w Polsce, to przedstawiał się jako Marcel xD

Odpowiedz 3 polubień

Gienek

UFC </br><b> Welterweight</b>

9,459 komentarzy 11,498 polubień

Brawo Panie Macieju.

Odpowiedz polub

Patrosixxx

Oplot Challenge </br><b> Welterweight </b>

49 komentarzy 36 polubień

Teraz taki trend, że pojedynki odpadają w dniu walki czy co xD ?

Odpowiedz polub