Walka dwóch weteranów UFC? Brandon Vera vs. Vitor Belfort możliwym starciem na One Championship

Brandon Vera (16-7-1) został zawodnikiem One Championship po tym jak został zwolniony z UFC. Brandon dla Azjatyckiego giganta stoczył 4 walki i wygrał wszystkie przez nokaut w pierwszej rundzie. Niedawno do singapurskiej organizacji dołączył weteran UFC Vitor Belfort (26-14-1). Amerykanin został zapytany przez reporterów BJPenn.com o potencjalne starcie z Brazylijczykiem.

Każde starcie w którym bronię pasa jest dla mnie ciekawe. Nie obchodzi mnie nazwisko, jeżeli podchodzisz do walki o tytuł to sobie zatańczymy. Oczywiście, że byłbym zainteresowany takim starciem w przyszłości.

Vitor Belfort nie ma jeszcze ustalonego rywala, jednak mówi się o specjalnym pojedynku na zasadach bokserskich z Royem Jonesem Juniorem. Według Brandona to starcie dla Belforta może być fantastycznym debiutem.

Sądzę, że jest to bardzo fajne i interesujące starcie. One Championship może to zrobić będąc największą firmą w Azji. To idealne wydarzenie oraz idealne osoby żeby to zrobić. Roy Jones wykazał zainteresowanie tym pojedynkiem, tak samo jak Belfort, kiedy jest w formie jego ręce po prostu latają. Przez długi czas mówiło się o tym, że Belfort jest nadzieją środowiska MMA w boksie. Myślę, że są w stanie to zorganizować, nie wątpię w One Championship.

Nie tylko Brazylijczyk został nowym zawodnikiem ONE Championship. W ostatnim czasie kontrakty podpisali także: Eddie Alvarez oraz Demetrious Johnson. Brandon został zapytany o to z kim chciałby zmierzyć się najbardziej. Amerykanin nie pozostawił żadnych wątpliwości wskazując Jona Jonesa.

Wiecie bardzo chciałbym dostać rewanż z Jonem Jonesem, ale chyba nie jest to możliwe. Z problemami i przejściami Jonesa, nie sądzę żeby trafił do naszej organizacji. To nie jest dobry materiał zawodnika dla nas. Gdybym dostał jedno życzenie od Dżina to właśnie byłby pojedynek z Jonesem.

Chociaż „Bones” raczej nie skończy w One Championship to Brandon wierzy, że w niedalekiej przyszłości organizacja zakontraktuje wielu dobrych zawodników. Ciężko jest określić jednak kiedy dojdzie do pojedynku Belforta z Verą, gdyż Brandon rzucił wyzwanie obecnemu mistrzowi wagi średniej oraz półciężkiej ONE Aung’owi Le Nsang’owi.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.