Vera

Podczas zbliżającej się gali  ONE Championship: Age of Domination, Brandon Vera zmierzy się w obronie tytułu z niepokonanym Japończykiem Hidekim Sekine.  Tuż przed tym wydarzeniem Vera w rozmowie z naszym portalem powiedział, że:

Utrzymanie mojego pasa, to aktualnie priorytet, ale w przyszłości chciałbym stworzyć na Filipinach klub Alliance Training Center, by móc w nim wychowywać przyszłych mistrzów. Dodatkowo w roku 2019 planuję start w wyborach do senatu.

Brandon Vera ma za sobą bogatą karierę w MMA, co jednak ciekawe do sportu nie ciągnęła go rywalizacja i głód walki.

Na początku moim celem było to, aby stać się bogatym. Dodatkowo chciałem być atrakcyjny dla kobiet. Dopiero później zdałem sobie sprawę, że w tym sporcie chodzi o szacunek, ciężką pracę i edukację, by stać się wszechstronnym człowiekiem. Pierwszym bodźcem do rozpoczęcia treningów było oglądanie moich trenujących kolegów, gdy widziałem jak pokonują innych zawodników postanowiłem też spróbować.

Początek kariera Brandona w MMA był bardzo udany. W roku 2005 Vera wygrał turniej w wadze ciężkiej organizacji WEC. Pokonał wówczas jednego wieczoru Andre Mussiego oraz Mike’a Whiteheada.

To była szalona noc. Nigdy nie walczyłem dwa razy w ciągu jednej nocy, a tu jeszcze zdobyłem pas.

Przez wiele lat Brandon Vera walczył dla organizacji UFC. W Jednym  z pojedynków pokonał naszego rodaka Krzysztofa Soszyńskiego. Zapytany dziś o to starcie odpowiedział.

Pamiętam, że byłem szybszy od Krzysztofa, a on był niesamowicie odporny i silny. Krzysztof był i nadal jest moim przyjacielem.

Mimo ciepłych słów o Soszyńskim, Vera nie ma do powiedzenia niczego miłego o samy UFC.

Moja mama powiedziała mi kiedyś, że jeśli nie mam nic miłego do powiedzenia, lepiej żebym nie mówił niczego. Jedyne co mogę stwierdzić, to że z radością patrzę na to co dzieje się z UFC teraz.

Na zakończenie rozmowy mistrz ONE dodał, że jest dumny z tego, że może współtworzyć MMA na całym świecie.

Cieszę się, że mogę być częścią tego wielkiego ruchu. Cieszę się, że MMA rośnie i rozwija się tak szybko na całym świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.