6pejxs82

Wyniki po przejściu:

Walcząc przed własną publicznością w Bradley Center w Milwaukee Anthony Pettis po raz drugi pokonał Bensona Hendersona odbierając mu tytuł mistrza wagi lekkiej UFC.  Obdyty na UFC 164 rewanż jednej z najlepszych walk w historii MMA nie przypominał pierwszego starcia tych dwóch fighterów sprzed niemal trzech lat.

Pettis rozpoczął walkę od serii kilku ciosów wyprowadzonych z chirurgiczną wręcz precyzją. Henderson nie dał się jednak wyszaleć pretendentowi od razu klinczując i dążąc do obalenia. Tu widoczne były postępy w zapasach jakie pod okiem Aksrena robił w Roufusport Pettis. 26-latek bronił się w klinczu perfekcyjnie i po kilku minutach, bez większych obrażeń, zerwał klincz. Następnym ruchem pretendenta była seria kopnięć na korpus, które wyraźnie zniechęciły Hendersona do skracania dystansu.

Chwilę potem „Showtime” po raz kolejny machnął się na coś spektakularnego stając na jednej dłoni i wyprowadzając kolejne kopnięcie. Podobnie jednak jak w walce z Cerrone, źle ocenił dystans i zamiast w głowę trafił kolanem pod pachę Hendersona i sam musiał zacząć walczyć z pleców. Nie robiąc sobie nic z trudniejszej pozycji Pettis szybko skręcił biodra do balachy i, kompletnie niespodziewanie, odklepał nieodklepywanego. Henderson słownie poddał walkę przegrywając przez poddanie po raz pierwszy od swojej trzeciej zawodowej walki, stoczonej w 2007 roku na lokalnej gali w Kolorado.

Fatalnym przerwaniem popisał się sędzia w walce Josha Barnetta z Frankiem Mirem. Mir uderzony w pierwszej rundzie kolanem osunał się na matę jednak gdy już się podnosił, sędzia uznał, że zobaczył wystarczająco, przerywając walkę i nie dając żadnych szans na przetrwanie Frankowi.

Chad Mendes doskonale prowadził pojedynek przeciwko Clay Guidzie. Nie wchodził w większe wymiany i trzymał swego przeciwnika na dystans, co jakiś czas punktując celnymi kontrami. Starcie toczyło się tym nieco nieemocjonującym tempem, aż do trzeciej rundy, kiedy piekielnie mocny prawy sierpowy dosięgnął szczęki Claya zamraczając go. Następne uderzenia przyśpieszyły egzekucję. I tak po raz pierwszy w karierze Clay Guida został powstrzymany przez nokaut.

Brandon Vera nie zaliczył udanego powrotu w dywizji ciężkiej. O ile przez dwie rundy konsekwentnie unikał ataków Bena Rothwella uciekając na boki przed jego atakami i kontrując celnymi ciosami, tak w trzeciej rundzie szczęście go opuściło. To właśnie w ostatniej odsłonie pojedynku Ben trafił ciosami Brandona przy siatce, a napór uderzeń zrobił swoje siejąc spustoszenie i nokautując Verę. Obaj zawodnicy w przeciwieństwie do Palelei czy Krylova, zaprezentowali przyzwoitą kondycję.

Niesamowitą obroną poddań popisali się obaj zawodnicy otwierający kartę główną UFC 164. Zawrówno Dustin Poirier, jak Erik Koch przetrwali praktycznie domknięte do końca techniki. Najpierw w pierwszej rundzie Koch zapiął duszenie trójkątne Dustinowi, a później to Dustin założył duszenie d’arce Kochowi. Obie te techniki parterowe wydawać by się mogło, były do odklepania. Jednak w ogólnym rozrachunku starcia, to Poirier okazał się lepszy, masakrując swego rywala w stójce oraz obalając go. Jedynie w trzeciej rundzie Erik przeleżał na Dustinie, który widocznie opadł już z sił. Przewagi z dwóch poprzednich rund jednak nic już nie mogło cofnąć i laureat walki roku 2012 spokojnie wygrał całe starcie jednogłośną decyzją sędziowską.

 Początek w wykonaniu Jamie’goVarnera to ataki z doskoku i okopywanie wykrocznej nogi Gleisona Tibau. Pod koniec pierwszej rundy udało się sprowadzić Brazylijczykowi walkę do parteru. Druga runda to już mocne zaznaczenie przewagi w parterze Tibau, który co rusz zdobywa dominujące pozycje na Amerykaninie. Dopiero w końcówce starcia, Varner odzyskuje werwę obijając bardzo zmęczonego już Tibau.

Dominacją Tima Elliotta zakończyła się pierwsza runda starcia z Louisem Gaudinotem. Tim zdobywał przewagę obalając Louisa i mocno naruszając go uderzeniami. Jednak to niesamowita kondycja Elliotta miała tutaj największe znaczenie. Przygotowanie fizyczne przeciwnika było nie do przejścia dla Gaudinota.

Wszystko toczyło się dobrze, do czasu prawego prostego Hyuna Gyu Lima, który znalazł się na czole Pascala Kraussa. Od tego momentu zaczął się kryzys Niemca, z którego już nie wyszedł. To właśnie po tym uderzeniu Pascalowi ugięły się nogi i zawodnik ten rozpaczliwie szukał możliwości przetrwania nawałnicy Koreańczyka. Zapędzony pod siatkę, Krauss nadział się na wspaniale wyprowadzone kolano Lima po czym opadł na matę bez życia.

 Głównym czynnikiem mającym wpływ na ten pojedynek był grappling oraz zapasy. Przez pierwszą rundę, to Kyung Ho Kang przeważał w tych elementach, obalając i punktując w parterze Chico Camusa. Dopiero w drugiej rundzie Chico odzyskał rezon i po którejś akcji parterowej Koreańczyka, przetoczył pozycję i zyskał sporą przewagę uderzeniami i ciasno założonym duszeniem zza pleców. W trzeciej odsłonie pojedynku walka toczyła się w szybkim tempie pod dyktando Kyunga, jednak w ostatnich dziesięciu sekundach przed gongiem, Camus uderzył z dołu kopnięciem pionowym w górę, trafiając czysto w szczękę przeciwnika, który padł prawie nieprzytomny na matę. Obaj zawodnicy zdołali jednak dotrwać do końcowego gwizdka, a decyzją sędziów, nieco kontrowersyjnie, wygrał zawodnik gospodarzy.

UFC było dziś świadkiem najbardziej wymordowanej walki w historii tej organizacji. Już po pierwszej minucie walki, obaj zawodnicy, czyli Nikita Krylov oraz Soa Palelei dosłownie słaniali się na nogach. Nawet Joe Rogan komentując uznał, że takiej wyczerpującej walki UFC jeszcze nie widziało. Mariusz Pudzianowski by ich obu zawstydził kondycyjnie. W trzeciej rundzie Soa zdołał jednak trafić mocnym lewym sierpowym w twarz Nikity, poprawiając prawym sierpem, co zamroczyło Ukraińca na tyle, że ten sklinczował i pod naporem ciężaru Palelei’ego, po prostu położył się na macie. Soa przeszedł do dosiadu zalewając Nikitę uderzeniami o sile trzyletniego dziecka. Z powodu braku reakcji Krylova, sędzia musiał przerwać ten pojedynek, ogłaszając zwycięstwo Australijczyka przez TKO.

Ryan Couture dość mocno odstawał w stójce od Ala Iaquinty. To właśnie ten drugi zawodnik częściej trafiał i stwarzał realne zagrożenie dla wyraźnie nie umiejącego się odnaleźć Ryana. Końcowe odsłony pojedynku, to totalna dominacja ze strony Ala, który mieszał dolne uderzenia na korpus z górnymi na twarz, czym dewastował młodego Couture’a. Jednak Iaquinta nie zdołał wykończyć zranionego przeciwnika, doprowadzając do decyzji sędziowskiej, którą wygrał 30 do 27.

Magnus Cedenblad popisał się świetną gilotyną założoną na niczego nie spodziewającego się Jareda Hammana. Magnus widząc swoją szansę, po prostu wskoczył na rywala zakładając mu klamrę, którą nie poluzował aż do odklepania przez Jareda.

Walka wieczoru: Pascal Krauss vs. Hyun Gyu Lim
Nokaut wieczoru: Chad Mendes
Poddanie wieczoru: Anthony Pettis

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej

155 lbs: Anthony Pettis pok. Bensona Hendersona przez poddanie (balacha), 1. runda, 4:31.

Główna karta:

265 lbs: Josh Barnett pok. Franka Mira przez TKO (kolano), runda 1, 1:59
145 lbs: Chad Mendes pok. Claya Guidę przez TKO (uderzenia), runda 3, 0:30
265 lbs: Ben Rothwell pok. Brandona Verę przez TKO (uderzenia), runda 3, 1:54
145 lbs: Dustin Poirier pok. Erika Kocha przez jednogłośną decyzję (29-28, 2x 29-27)

Walki w FOX Sports 1:

155 lbs: Gleison Tibau pok. Jamie’ego Varnera przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 27-29)
125 lbs: Tim Elliott pok. Louisa Gaudinota  przez jednogłośną decyzję (30-27,2x 30-26)
170 lbs: Hyun Gyu Lim pok. Pascala Kraussa przez TKO (kolano + uderzenia w parterze), runda 1, 3:58
135 lbs: Chico Camus pok. Kyunga Ho Kanga przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27)

Walki na facebooku:

265 lbs: Soa Palelei pok. Nikitę Krylova przez TKO (uderzenia w parterze), runda 3, 1:34
155 lbs: Al Iaquinta pok. Ryana Couture przez jednogłośną decyzję (3x 30-27)
185 lbs: Magnus Cedenblad pok. Jareda Hammana przez poddanie (duszenie gilotynowe), runda 1, 0:57

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

915 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 14. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 15. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 16. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 17. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 18. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 20. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 21. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 22. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 23. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 24. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 25. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 28. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 35. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 36. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 37. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 38. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 39. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 40. Mimo wszytsko więcej się po Hammanie spodziewałem, niemniej jednak początek na +

 41. Co jest z Romero? nawet wczoraj nie skojarzyłem, że go na ważeniu nie było

 42. Couture trzyma walke w stójce i dostaje coraz bardziej po ryju lol, Iaquinta idzie po pewną decyzję

 43. Ten Ryan słaby fajter, przegra kolejna walkę, dwie rundy dla Iaquinto 😉

 44. ta 40zl i po kasie

  mam nadzieje ze palalei mnie nie zawiedzie

  stawialem na barnetta

 45. To już lepiej było na Mira stawiać 🙂 Teraz będzie walka wzbudzająca najwięcej emocji jeśli chodzi o kwestie finansowe 😀

 46. Couture jak najbardziej do odstrzału, nazwisko chwitliwe, skilla brak

 47. Świetny boks u Ala, to przesada. Ryan za to ciosy bez mocy i dziurawa garda. Na tym tle każdy ogarnięty uderzacz będzie wyglądał jak Muhamad Ali,

 48. Jasne, świetny w odniesieniu do przeciwnika, ale trzeba przyznać że Iaquinta bije mocno i dobrze rusza się na nogach, i jakies tam pojęcie o zapasach ma

 49. @up, bez przesady. Sprowadza Krylova, jakby to jakiś trening był, rozbija w tym parterze. Krylov poza bodajże dwoma próbami poddania nie zrobił kompletnie nic.

  @Edit: No dobra, zadał teraz kilkanaście ciosów w stójce.

 50. Podobna walka mi się przypomina, Olav Enemo vs nie pamiętam kto, wiem tylko, że po tej walce Enemo wyleciał z UFC. Straszneee tempo

 51. @kamerling

   

  taki poziom to nawet nie wiem czy na ksw by starczył ;/

  jak dojdzie do 3 rundy to będą leżeć co już właściwie robią…

 52. Sporwadza go i co jakiś czas młotka wsadza, a Krylov bije z pleców i szuka poddania. Zresztą zobaczymy zaraz 😉

 53. o kurwa, pudziao ma lepsza kondycje od palelei 😀

   

  EDIT hahaha dał rade 😀

 54. Jak jeszcze raz usłysze że niższe wagi są chujowe bo walczą dzieci to chyba będzie trzeba mu pokazać TO. 

 55. W trzeciej odsłonie to się może chłopaki na rękę posiłują, co? Bo takie pływanie w oktagonie nawet jak na undercard jest przekomiczne.

 56. Czy to się naprawdę wydarzyło?? Joe Silva chyba popełnił samobójstwo.

 57. Piękna walka nie ma co ;D

  teraz zcas na krótki sen i wstanie na główne walki 🙂

   

   

  ps o której mniej więcej spodziewać się walki Hendersona z Pettisem???

 58. ale ogor ten krylov palalei pokazal chociasz serce do walki ale ta walka w ufc to pomylka

 59. Walka na tyle śmieszna, że to pozycja obowiązkowa do pokazania mojemu tacie Laughing

 60. Ależ walka! Szkoda że Daniel nie dostał Paleleiego albo Krylova ale może Guelmino też jest ogórem 🙂

 61. dzięki panowie za podpowiedz i za dobry kurs za 200zł wygrana 480zł oby takich wiecej

 62. Śmiałbym się jak by nie było na tej gali już więcej skończeń przez T(KO) i Dana musiał za to dać bonus 😀

 63. ta walka to cos wspanialego hahaha. mysle ze krylov wyleci po tej walce ;0 

  Śmiałbym się jak by nie było na tej gali już więcej skończeń przez T(KO) i Dana musiał za to dać bonus 

  Hehehe, wspanialy komentarz 😉

 64. Wyleci, wyleci Kryłow

  mam nadzieję na takie info już na konfie po gali

 65. kurde nie widze nigdzie na zywo lol jest tylko juz filmik z tych 3 walk

 66. Kurde kto kasyuje,a jak niemam os??? przeciez w polsce mozna za darmo ufc oglądac to czemu jak ktos daje stream to jakis typ kasuje

 67. ale padl koreanczyk ,po upkicku

  nic wielkiego nie zrobil koreanczyk lepiej mi sie podobal Camus i jemu dalbym dec

 68. sorry ale coś tu nie tak z tym wynikiem, przecież koreańczyk był lepszy w każdej rundzie

 69. Kolejna decyzja do analizy, będą mieli panowie redaktorzy w SSS o czym pogadać ;]

 70. koreanczyk nic nie robil z gory tyle ze lezal

  Comber ja juz na gali do przodu a jeszcze 6 kuponow w grze:)

 71. nie tylko leżał bo cały czas był aktywny, z dołu też próbował więcej zrobić od Camusa i obalenia też była po stronie Koreańczyka

 72. Mimo słabej walki ze strony młodego Coutura Danie sie podobała jego postawa i chyba nie wyleci jeszcze.

  Al looked amazing tonight!! What a chin and heart Ryan has!!! He got destroyed and hung in there ‪#‎muchrespect‬

 73. a w 3 rundzie zeby nie gong to bym przegral przez tko

  wazne ze walka dobra byla ale 30-27 to pomylka 29-28 do obronienia

 74. No tak ale dla koreanczyka, nigdy dla amerykanina, a ten co dal 30-27 to slepy jest i jak sie nie wkurwic.

 75. Kursy na np. pinnacle się już idealnie wyrównały (Benson vs Anthony)

 76. Dobry wieczór wszystkim. Ciesze się że podniosłem swoje cztery litery na main card. Czy mogę prosić o streama? Szampańskiej zabawy!

 77. co za debile to sedziują?

  1r – 10-9 varner

  2r – 10-9 lub 10-8 tibau

  3r – 10-9 varner

  czyli w najgorszym wypadku remis lub win varnera
   

 78. Ja bym tych sędziów wszystkich powyrzucał, to co oni robią, to jest żenujące.

 79. Najgorszy jest brak konsekwencji. Dają wygraną Camusowi, a nie widzą wygranej/remisu Varnera.

 80. 10-8 dla Dustina, zy to przesada, bo Koch mial w rundzie dwie proby poddania? 🙂

 81. Domyslilem sie 🙂 Jeden moj faworyt wygral, teraz czas na drugiego, mam na mysli Pettisa.

 82. Nie moge wejsc na czat, mam coś z cookies i teraz tego już nie zrobie. Może zamiast linka sam adres lub jesli ktos ma linka do komentarza Janiszów wysłał by mi go na maila?

 83. Walki w HW, które toczą się do ostatniego gongu nie są na ogól zbyt emocjonujące. (Rizzo vs Couture – wyjątek :P) Ta się na taką zapowiada. 😛

 84. Końcówka kozaczy. Ruchy Rothwella mistrzostwo Laughing Uff, dobrze, że skończyło się to przez TKO bo mega momentami zanudzało

 85. Jeden przyszedł się bić, drugi tańczyć. Tak kończą tańcerze. WAR ROTHWELL! BEAST MODE.


 86. dokladnie mialem napisac to samo co krolik – skąd sie wziął ten "debiut" very? o,o 

 87. Ojoj Frank jaka chudzinka, coś czuje, że warmaster poderżnie mu gardło

 88. To na tyle z Co-Main Eventu. Chwilkę mógł sędzia poczekać jednak. Jedynie by dostał dwa szczały jeszcze Mir

 89. Oczywiście ze dobra decyzja. Mir jest po prostu strasznie słaby i tyle

 90. Kto teraz dla Barnetta ? Może Overeem? 🙂 co jeszcze raz dostanie po głowie i może mu ładnie podziękują

 91. Co za ludzie … Dostał kolano, osunął się jak długi, ręce opadły i jak tu nie przerwać. Pewnie, lepiej dobić do nieprzytomności …

 92. Fuck, Mir z trzema porażkami, nie dobrze…. :/

  Cieszy przynajmniej fakt, że Barnett tym samym zasilił wlasnie czołówke HW, robi się całkiem ciekawie w HW – Barnett, Browne, Miocic… 😉

 93. Bendo i jego wykałaczka……….żenada. Showtime niech moc będzie z tobą!

 94. Dostal kolano na leb i padl jak zestrzelona gęś a wy macie pretensje ze za szybko przerwane? To co on mial go tam zabić? To waga ciężka, mozna nabawic sie nieodwracalnych zmian w mozgu. Tak jak prorokowalem, Barnett zarznal te chudzinke.

 95. Panie i panowie, tak właśnie został zbudowany ten sport, przez takie legendy jak Josh Barnett.

  Czysta przemoc.

 96. WAR PETTIS !!!!! co do bensona to jak dla mnie walki z edgarem jeszcze moze lekko wygral ale co do melendeza to nigdy nie zrozumiem decyzji sedziow co bardziej napawa mnie do dopingowania showtima

 97. Jeszcze niech Pettis zafunduje panience jakiegos 'hajkika’ na glowe i mozna mykac do spania.

 98. Boże zmiencie to bo aż w oczy pali. Vera nie debiutował dziś w ciężkiej.

 99. Pettis jak mu kopa zaserwuję to tylko pióra się posypią z tych skrzydeł 🙂
  Dobra zaczynamy

 100. JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

 101. KURWA !!!!! KIBICOWAŁEM PETTISOWI CAŁA WALKĘ, PIEKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 102. I tyle na dzisiaj. Teraz jeszcze pora by GSP się rozstał z pasem – najlepiej przez KO, byłbym wtedy baaaardzo happy

 103. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAJEBIŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 104. JEST LEPSZY! JEST LEPSZY! NIKT TEGO NIE PODWAŻY!
  WYPIER….LAĆ Z WYKAŁACZKĄ 🙂

 105. Patrząc na Bensona stwierdzam – będzie płacz na konferencji. Gratulacje Anthony, zasłużenie.

 106. teraz zostanie znokautowany Bazelak 🙂 i to dopiero bedzie koniec swiata

 107. Jeszcze bym chciał zobaczyć jak GSP traci pas przez potężny nokaut

 108. brawo Pettis, perfekcyjne te kopniecia na korpus.

  juz czuje bol nastepnego rywala Bensona, wroci. 🙂

 109. Nie spodzeewałem się poddania ze strony Pettisa ;). We wcześniejszej walce sędzia mógł puścić jeszcze ze dwa ciosy to by może Mir nie miał pretensji 🙂

 110. Smieszy troche bonus za FOTN walki Krauss-Lima, ktora trwala 4 minuty. Walka Poirier-Koch byla o klase lepsza, 50 tys dla tych mlodych chlopakow piechota nie chodzi 🙂

 111. Odnośnie relacji z gali:

  @Tomasz Chmura fajna relacja – nie zgodzę się tylko z Tobą co do decyzji sędziowskiej w walce Mira z Barnettem. Biorąc uwagę to co widzi w danej chwili sędzia to bardzo dobra decyzja – oglądnąłem ten moment kilka razy i jak dla mnie Mir padł bezwładnie po uderzeniu kolanem -a dokładnie w 2:55 osunął się na ziemie, po czym sędzia widząc upadek na wpół przytomnego Mira ekspresowo przerywa, 2:58-59 Mir powoli wstaje i widać że jest troche nieobecny – co prawda potem szybko dochodzi do siebie, ale duża w tym zasługa sędzia i ekspresowego przerwania pojedynku. Gdyby Barnett uderzał dalej, a miał do tego idealną pozycję to Mir nie miałby czasu tak szybko oprzytomnieć i mielibyśmy najprawdopodobniej ciężkie KO.

 112. Moje typowania głównej karty pokryły się w 100% pełne zadowolenie. Teraz rozsądnie dla Mira wydaje się Overeem, walka o być, albo nie w UFC. Teraz czekamy na 4 września 

 113. W końcu prawdziwy mistrz na tronie wagi lekkiej UFC. Brawo Pettis!!! Po przerwaniu walki Mir-Barnett stwierdzam że nie mamy wcale takich słabych sędziów. Ten był wyjątkowo nieudolny, nie pierwszy i nie ostatni idiota wysłany przez innych waznych idiotów do sędziowania walki w UFC.

 114. Kto następny w kolejce do straty pasa w tym roku? Wg mnie Ronda lub GSP…

 115. Ma ktoś jakieś video na którym widać to klepanie ? Btw, stało się nie uniknione 🙂 

 116. Nie klepał, powiedział że się poddaje

   

  Kto następny w kolejce do straty pasa w tym roku? Wg mnie Ronda lub GSP…

  GSP nie wydaje mi się, ale Silva może odzyskać pas
  „Junior dos Santos świetny zawodnik wagi półciężkiej” (UFC 116) – Łukasz Jurkowski
  „Bisping vs. Yoshihiro Akiyama to jest taki eliminator, do tego kto będzie miał prawo bić się w tej kat. półśredniej z GSP (UFC 120) – Łukasz Jurkowski

 117. Bardzo dobra gala, zaimponowali mi Mendes i Pettis. Spokój i kontrola Mendesa nad haosem Guidy mistrzowskie,  Pettis, absolutne mistrzostwo taktyczne, Hendersona czeka długa hospitalizacja, żebra pewnie ma popękane.

  Mir szybko się pozbierał, jednak przerwanie prawidłowe.

 118. Kto następny w kolejce do straty pasa w tym roku? Wg mnie Ronda lub GSP…

  Nie miałbym nic przeciwko gdyby pas miał stracić GSP.

 119. Czy ja jako jedyny kibicowałem Bensonowi? 🙁   

   

  P.S Waga ciężka — hahahahahahahahahah królewska kategoria hahahahahahahahahahhahahaha

 120. Wydaje mi się, że przerwanie w walce Mir – Barnett jak najbardziej prawidłowe, tak jak kolega @vasal napisał wyżej – Mir po kolanie osunął się bezwładnie na ziemie. Sędzia ringowy ma dbać przede wszystkim o zdrowie zawodnika – decyzja jak najbardziej prawidłowa wg mnie

 121. Wydaje mi się, że Henderson wróci dopiero w kwietniu lub maju. Co byście powiedzieli na rewanż z Melendezem?

 122. Jestem wielkim fanem Bensona i ciężko mi było ze spokojem przyjąć jego porażke jednak trzeba przyznać że Pettis był w wyśmienitej formie. Ma znakomite BJJ z pleców i widać, że pracował mocno nad zapasami przed walką z Hendersonem. Mam nadzieje, że Bedno wróci jeszcze silniejszy tak jak to było ostatnio i chłopaki jeszcze się spotkają w octagonie.

 123. Benson vs Pettis – Henderson dał sie załatwić jak totalny uczniak co mnie mocno zaskoczyło bo mimo kontrowersyjnych decyzji – pokazywał sie jako kompletny zawodnik. W ogóle dziwne to było starcie, spodziewałem sie bardziej wyrównanej walki a tymczasem w stójce istniał tylko Pettis a w klinczu tylko Bendo – i tak sie przerzucali przewagami, aż nie doszliśmy do tego armbara. Niby sie ciesze, bo nie lubie Bensona ale nie widze w Pettisie jakiegoś długoterminowego dominatora wagi.

  Mir vs Barnett – Jestem mocno zaskoczony, że w czasie tych przepychanek żaden zawodnik nie postanowił przenieść walki na glebe, a zwłaszcza Mir. Generalnie Barnett zaprezentował sie bardzo dobrze i zrobił to co trzeba w walce z Frankiem – zasypać go ciosami aż sie wyłączy. Przerwanie dla mnie nie jest tragiczne, po kolanie Josh zadał cios i Mir leżał plackiem i go nie obronił więc sędzia wkroczył, dosyć normalne.

  Guida vs Mendes – dziwie sie, że publika znowu skandowała nazwisko Guida. Czyżby wszyscy fani żyli wojanmi z udziałem Claya sprzed lat i zapomnieli jak on ostatnio walczy? Sama walka dziwna, słaba i nużąca. Pełno wyprowadzanych uderzeń a mało trafianych. Skuteczniejszy był oczywiście Mendes a zwłaszcza w sprowadzeniach przez co druga runda była wręcz ośmieszająca dla Guidy. Szybki finisz w trzeciej rundzie był mistrzowski.

  Vera vs Rothwell – Vera nie podobał mi sie i uważam, że słabo wyglądał na tle sapiącego i rzucającego wiatrakami Rothwella i mówie to mimo tego, że statystyki w walce były korzystne dla Brandona. Więc to chyba tyle z tej zapowiedzi, że Vera "wraca do ciężkiej bo lepiej sobie radzi z większymi rywalami". Zwłaszcza, że w końcu w 3 rundzie został skończony. Rothwell nic nowego nie pokazał. Może troche lepiej stał z kondycją ale wciąż to ten sam słaby, powolny rzucającymi wiatrami klocek, którym był w kilku ostatnich walkach w UFC a mimo to wystarczyło to na pokonanie Very.

 124. Treningi Pettisa z Askernem zrobiły swoje. Godny mistrz wagi lekkiej, wygrywa tytuł przed czasem a nie przez niejednoglośną decyzję.

  Oby w tym samym stylu bronil paska.

  Mir calkowicie zdominowany przez Barnetta, sędzia oszczędził mu większego porozbijana a być może ciezkiego KO, biorąc pod uwagę delikatną szczekę Franka.
  Konkretna bielizna męska: http://www.key4u.pl/pl/391,men,category

 125.  nie ma to jak walka Krylova z Palalei 🙂 walka rokuROFLco tam bylo na konfie ? nie wyleial jeszcze ukrainiec?

 126. no właśnie co tam mówił w wywiadzie o Aldo? 

  mega się cieszę, że wygrał Pettis koniec tego przereklamowanego Bensona od7boleści.

 127. bardzo dobra gala 🙂 większość walk rewelacja a na dodatek wygrane Showtime’a i Barnetta 🙂 pięknie

 128. Skrzypimifurtka

  Widziałeś walkę Mira z Barnettem? Czy po prostu przeczytałeś relację Tomka Chmury? Tak z ciekawości pytam, bo odnoszę wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz. Interwencja sędziego jak najbardziej prawidłowa. Wyzywanie go od idiotów to dopiero idiotyzm.

 129. Dobra emocjonująca gala. Lubię Bensona, ale aż poderwałem się z kanapy z radością kiedy Pettis wygrał. Dla takich zawodników ogląda się MMA. Mam nadzieję, że długo potrzyma pas. Na jego miejscu zmierzyłbym się z Grantem, a potem Aldo. Fajne jest, że młody nie kalkuluje. Chce walczyć z najlepszymi. Też uważam, że Mira trochę skrzywdzono. Padł na matę, ale nie był w tak złym stanie by przerywać walkę. Inna sprawa, że Barnett i tak by to raczej wygrał. Duży plus dla Mendesa, coraz fajniej się go ogląda.

 130. Waga ciężka ma niski poziom sportowy ale jest najciekawsza, po prostu : D

 131. Brawo Pettis! Wiedziałem, że da radę :). Stawiałem na KO/TKO w rundzie trzeciej, ale z poddania też jestem mega zadowolony!

 132. Nie wydaje mi sie zeby Pettis dostał teraz mozliwosc walki z Aldo, jeżeli zdobył pas w lekkiej to przez kilka walk Dana będzie wymagał aby tego pasa bronił, a dopiero jak kilka udanych obron zaliczy i jeszcze Aldo utrzyma się na tronie piórkowej bedą podstawy aby taką walkę ufc zestawiło. 

 133. vaicavalo

  widziałem walkę na żywo, i kilkukrotnie z odtworzenia. I dalej podtrzymuje swoje zdanie że przerwanie zdecydowanie za wczesnie.

 134. Jeśli dojdzie do walki Aldo vs Pettis to Jose go zabije! Zobaczycie, jeszcze wspomnicie moje słowa.

   

  vaicavalo— to 

 135. Tylko dla mnie Mendes wygląda jak Tom Hardy w  filmie "Warrior" ?

  Brawo Showtime, świetnie bronił tych obaleń Bensona, mocne kopnięcia na korpus i genialne poddanie. Brawo!

  Oby teraz były 2-3 walki w obronie pasa lekkiej i potem superfight z Aldo, będzie większa wartość marketingowa.
  Gracias por todo, Jose!

 136. Pettis jest mocny.
  Wydaje mi się że wypunktuje Aldo.
  Dobrze że Benson przegrał bo nie pasował
  mi na mistrza. Brudny, zarośnięty z wykałaczką w ryju.
  Bleeeh

 137. Anthony Pettis showtime w mistrzowskim stylu.Będzie prawdziwym mistrzem.

  Josh Barnett pokazał ile warty jest Mir.Gdyby nie szybka reakcja sędziego było by ciężkie KO.Chciałbym zobaczyć Josha na dłuższym dystansie może z Werdumem. 

 138. @ mojso
  to co by zrobil z wykreowanym przez sedziow pseudo mistrzem besnonem ”niejednoglosna decyzja” hendersonem ?

 139. Dobrze że Benson przegrał bo nie pasował
  mi na mistrza. Brudny, zarośnięty z wykałaczką w ryju.
  Bleeeh

   

 140. Nie wydaje mi sie zeby Pettis dostał teraz mozliwosc walki z Aldo, jeżeli zdobył pas w lekkiej to przez kilka walk Dana będzie wymagał aby tego pasa bronił, a dopiero jak kilka udanych obron zaliczy i jeszcze Aldo utrzyma się na tronie piórkowej bedą podstawy aby taką walkę ufc zestawiło. 

  Raczej UFC będzie "kuć żelazo póki gorące". Już tyle super fightów im przeszło koło nosa, że Dana nie wypuści z rąk kolejnej okazji na konfrontację mistrzów. Pytanie w jakiej wadze. -70 wydaje się być bardziej prawdopodobnym wyborem, ale może skończy się na jakimś catchweight'cie?

 141. Saiyan_warrior — tego nigdy nie rozkmniałem, ale dalej obstaje przy swoim, że Jose spierze Pettisa jak chce, możemy jakiś zakładzik zrobić albo coś 🙂

 142. Późniejsze przerwanie nic nie dałoby Mirowi poza brutalnym nokautem.
  Piona Mojso ;D
  Co do kolejnego przeciwnika dla Bendo to podoba mi się pomysł rewanżu z Melendezem. Zwycięzca mógłby powalczyć z Pettisem o pas.
  Pettisowi dałbym Granta. Nie wiem czy Kanadyjczyk będzie czekał czy w międzyczasie weźmie jakiś pojedynek. Byłaby fajna wojna w stójce.

  My nie chcemy być na poziomie KSW, my chcemy być na poziomie UFC! – Miras Okniński
  Fighterzy w FGMMA: Herman, Shogun, Kennedy, Rory, Tibau, Ogle, Bowles, MM.

 143. Pettis jest niesamowity , pasuje na mistrza i daje świetne walki. Kopnięcia ma jeszcze lepsze niż Aldo.
  Gdyby teraz doszło do starcia z Aldo to szanse 50/50 i war Pettis oczywiście.
  Myślę jednak że przed superfightem zaliczy jeszcze ze dwie obrony pasa.

 144. Pettis ładnie poddał mistrza. Widać te kopięcia zrobiły swoje, bo tak łatwo Henderson zostawił tą ręke. Cieszy mnie zwycięstwo Chada Mendesa. A tak się Guida przechwalał że nikt go nigdy nie znokautuje ; )

 145. vaicavalo skąd niby ta pewność? Widziałeś walkę Lesnara z Carwinem, widziałeś ostatnią walkę Overema z Brownem? I mieli tam zapeniony nokaut? Bo w tarapatach byli o wiele większych. Tam nie było pochopnych decyzjji sedziowskich, dzięki czemu zawodnicy mogli udowodnić że są jednak lepsi.

 146. co tam bylo ciekawego na konfie??? wywalili juz  al capone ogora krylova? czy nie ma lepszysz ciezkich poza UFC ?

 147. Pettis w walce z Aldo, dla mnie bedzie faworytem, dzis pieknie to zrobil. Ktos tu pisal o zwolnieniu Mira, ale predzej dojda do porozumienia, ze czas na emeryture niz go zwolnia.

 148. Jeżeli Pettis w takim stylu przebieg po Bensonie to nie wyobrażam sobie aby mógł przegrać z Aldo. (niestandardowa stójka, kopnięcia, parter, cardio…) wątpię też aby Jose chciał pójść kategorie wyżej.
  Mira nie jest mi już nawet szkoda. Kolejny raz lekceważy przeciwnika myśląc że to dopiero początek i walka jeszcze potrwa….
  ! Anthony Pettis is the new UFC lightweight champion !

 149. Ten Krylov z Palaleiem to naprawdę dramat, tlenu im brakowało w 1 minucie 1 rundy

 150. Brawo Pettis, mega sie cieszę z jego zwycięstwa. Jestem ciekawy jak po tej walce Bendo sie bedzie podnosil. Walka mistrza LW i FW to byłby kapitalny pojedynek, mam nadzieje, ze UFC nie prześpi tej szansy i zestawi te walkę.

 151. Bardzo kibicowałem Bendo ale brawo dla Pettisa, również lubię go jako zawodnika i ucieszyło mnie to że bęziemy mogli w walkach o pas ujrzeć jego mega widowiskowość (nie ujmuje nic Bensonowi bo moim zdaniem jego walki mistrzowskie były bardzo ciekawe. 

  Moim zdaniem następny tytuł straci Aldo. Mendes jest genialny, fenomalne zapasy do tego dołożył bardzo dobrą stójkę, przewiduje że Aldo polegnie w walce z Chadem.

 152. Pettis w pełni spełnił moje oczekiwania-kolano po salcie=poddanie na black belcie/ADCC

   

  Nokaut na Mirze-jak padasz ryjem na mate to jesteś znokautowany, to nie boks gdzie cie liczą bo nikt cię nie może dobić.

 153. godzina 12:00 i nic o main – evencie aż o wyniku musiałem się dowiadywać z portali konkurencyjnych

 154. Nokaut na Mirze-jak padasz ryjem na mate to jesteś znokautowany,

   

  I tyle w temacie…

 155. Gdzie mogę obejrzeć walki z gali pomijająć orange sport może być po angielsku

 156. Uważam, że przerwanie w walce Mira z Barnettem było bardzo przytomne. Wygladało to jakby Mir miał całkiem wyłaczone światło, bo ścięło go momentalnie, dodatkowo jego głowa poleciala bezwładnie. Ja się sędziemunie dziwnie, zdrowie najważniejsze.

  A, że Mir byl zdolny do walki to trudno, taki sport. Zresztą niewiadomo czy jakby nie było przerwania i dostałby kilka strzałów to sam wyszedłbym z oktagonu.

 157. Skrzypimifurtka

  Nie mogę Ci dać takiej gwarancji tak samo jak Ty nie możesz mi dać gwarancji, że Frank nie skończyłby ciężko znokautowany. A tak wogóle to szczerze wątpię, że Frank by się z tego wykaraskał. Pozycja w jakiej się znalazł i jego kiepska odporność mogły sprawić, że kolejne ciosy byłyby dla niego mordercze. Porównywanie do Lesnar vs Carwin i Overeem vs Browne też raczej nie na miejscu. Zgadza się tylko ogólny zarys, a pod uwagę trzeba wziąć okoliczności, które w każdym z tych pojedynków były inne.

 158. Piękne wyniki, szczególnie cztery ostatnie walki potoczyły się idealnie jak dla mnie. Nie moge się juz doczekac na następne zestawienia.

 159. Pettis doznal po raz kolejny kontuzji kolana. Nie wiadomo na razie, ile bedzie pauzowal i na ile powazna jest kontuzja.

 160. Celowo obejrzalem jeszcze raz walke Barnetta z Mirem  i naprawde nie wiem skad sie biora opinie o przedwczesnym przerwaniu. Frank zjechal a obie rece bezwladnie lezaly na macie w chwili gdy Rob Hinds przerwal walke. Mir tylko przytomnej reakcji sedziego zawdziecza to, iz mogl potem chodzic i wymachiwac rekoma zamiast lezec nieprzytomny jak nie przymierzajac Pavel Svoboda.

 161. Walki Lesnara z Carwinem i Overeema z Brownem różnią się od walki Josha z Mirem tym, że tam nikt bezwładnie nie poleciał mordą w sałatkę. Przerwanie dyskusyjne, ale na pewno nie upoważnia do nazywania sędziego idiotą.

  Nie wiem dlaczego, ale walka Pettisa przypomniała mi rewanż Caina z Dos Santosem. Tam po paru nieudanych próbach obalania Caina pomyślałem, że Dos Santos prędzej czy później ubije meksykańca, a tu po pierwszych minutach przekreśliłem Pettisa i byłem pewny, że Henderson wygra nudną decyzją. Może nie nudną, ale taką jak z młodym Diazem, czyli bez emocji i do jednej bramki.

 162. RenatoLaranja, nawet to ostatnie kolanem doszło. I na pewno Ben to poczuł.

   

  EDIT:

  Mir by się z tego nie podniósł, padł jak kłoda. Dobre przerwanie.

 163. Przerwanie w walce Mir – Barnett było ok jak dla mnie. 

  Chmura nie może się podnieść po porażce Hendersona i nie zeedytuje posta z wynikami crazy

 164. Panie Chmura, a czemu nie ma opisu walki Henderson vs Pettis? 😛 Czyżby komuś nie mogło przejść przez gardło, że jednak "and neeeew champion", a nie "and still" 😉

  Pettis rozwiązał to wzorowo, naprawdę pięknie. Te middlekicki zrobiły na mnie mega wrażenie, mimo, że Henderson nie dał po sobie poznać, to musiały boleć jak diabli. Potem piękny armbar.

  W walce Mira z Barnettem przez chwilę oglądaliśmy naprawdę ciekawą przepychankę w klinczu, coś co bardzo rzadko się zdarza. Przerwanie moim zdaniem odpowiednie, Mir spłynął bezwładnie, dostałby parę buł więcej i budziłby się parę minut.

  Mendez pięknie usadził podrygującego debilnie Guidę, zajebiste trzy mocne ciosy i po sprawie 🙂

 165. Werdum vs Barnett please!!!!

  Z ciekawości obejrzałem walkę Krylov vs Palelei i… z trudem przypominam sobie gorsze walki w UFC. Oglądanie tej walki po prostu boli. Nikomu nie polecam. Obydwaj to nie jest poziom UFC. W sumie to bardzo prawdopodobne, że jeśli Daniel wygra to dostanie Paleleia, a w razie – odpukać – porażki Krylova. W obu przypadkach Daniel nie będzie miał trudnego zadania.

 166. Tak jak przewidywałem Pettis wygrał 😀 Co do walki z Mirem to mam niedosyt, szkoda, że sędzia nie dał jeszcze Barnettowi szany na pare strzałów może Mir jakims cudem wróciłby zza światów tak jak to juz bywało. Ciekawe kogo teraz Mir dostanie- Konina jest chyba najciekawsza opcja biorac fakt porazek obu panów. Mendes mega kocur 😀

 167. Przez przypadek nierozsądnie najpierw wszedłem na fejsa a potem na stronę z nagraniami z gali, a oczywiście na szczycie nius z UFC z fotą Pettisa z pasem, no ale chuj. Szkoda, że balacha, liczyłem na jakiś spektakularny nokaut i wierzyłem w niego jak Antek zaczął bombardować Bendo tymi kopniakami na korpus.

  Warmaster świetnie się pokazał. Mir po tym kolanie całkiem odpłynął ale na krótko (banią zakręcił, ręka mu SPŁYNĘŁA z karku Barnetta), sędzia dobrze zatrzymał, bo inaczej Frank dostałby jeszcze kilka ciosów „dla pewności” a to już byłoby niezdrowe.

  Od dzisiaj Mendes dołącza do grona moich ulubionych piórkowych (to będzie już czterech?). W końcu zobaczyłem tę dynamikę o której się tak dużo gada w kontekście kurzych kategorii wagowych.

  Walk Rothwella i Palaleia nie nadrabiam…

 168.  Moje opinie o gali: 

  Henderson – Pettis Miałem wrażenie że w walce z Pettisem Henderson nie był sobą. Nie jestem psychofanem, bo nie kibicowałem nikomu co powtarzałem wielokrotnie na czacie. Boje się że teraz zacznie się jeden wielki shitstorm o tym jak Bendo był beznadziejnym mistrzem. Przegrał z Cerrone, przegrał z Edgarem, przegrał z Edgarem II, przegrał z Melendezem a nie zdziwie się jak ktoś wpadnie że i z Diazem przegrał. Co do formy to, j akoś…. nie wiem, posłucham wywiadów, może to była jakas kontuzja żeber albo cuś, ale w najdziwniejszych snach nie przypuszczałem że Bendo tak łatwo dałby się złapać w balachę. Czy Diaz i Cerrone to gorsi grapplerzy od Pettisa?  Pooglądam konferencję to może czegoś się dowiem. 

  Barnett – Mir Przerwanie zbyt wczesne, chociaż tu można dyskutować. Mir naprawdę nie wyglądał jak znokautowany człowiek, ani taki który się nie broni, bo od razu starał się podnosić, na co nie dostał szansy. Podobnie upadało wielu zawodników, walka została puszczona i skończyła się odmiennie.  

  Mendes – Guida Świetna dyspozycja Chada. Swego czasu stwierdziłem że Guida jest nie do ruszenia, ale jak widać każdego można znokautować ( może oprócz Hendo i Maldonado póki co )

  O reszcie walk nie ma co za dużo mówić. Świetna pierwsza runda Koch – Poirier ( kandydat do rundy roku), Elliott pełna dominacja.

  Jeden zawodnik z undercardów jest naprawdę warty uwagi.  Podczas gdy wszyscy gadają o McGregorze ,to w półśredniej rośnie nowy talent i pochodzi z Azji – Hyun Gyu Lim. Tak wiem , że nikogo nie pokonał ale należy pamiętać że Pascal Krauss to też nie byle kto, a Lim pokazał że dla niego Niemiec to półka niżej. Z zainteresowaniem będę oglądał jego następne walki. 

  + BRAWO DLA ORANGE SPORT! W końcu było słychać piosenki z wejść tak jak trzeba, a nie były ściszane maksymalnie jak to miało OS w zwyczaju,. 

 169. @Keylock

  Ogarnij 3 runde walki Rothwella. Big Ben pokazał dla Guidy jak powinno się skakac jak małpa.

 170. Szkoda mi Mira. Wydaje mi się, że wróciłby jeszcze do walki, ale co ja tam wiem. Co do walki mistrzowskiej to w końcu od czasów Frankie Edgara mamy w lekkiej mistrza a nie posiadacza pasa Laughing dokładnie 28 i 35 setnych sekundy był Showetime na plecach z zamim poddał czarny pas bjj. i kto tu jest debeściak Cool

 171. Pettis prędzej czy później wygrałby bo widać jaką ma przewagę w stójce i jakie ma umiejętności w parterze.

  Pettis vs Aldo dawać panowie robimy tą walkę, pieprzyć te wszystkie drabinki.

 172. Obejrzałem tylko main i co-main event. Co warto jeszcze obejrzeć? Poirier vs Koch?

 173. Wiadomo coś więcej o jego kontuzji. Walka była dość krótka i wyglądało na to że Pettis nie doznał jakichś większych obrażeń. Miałem nadzieję na szybki powrót.

 174. Polemizowałbym czy najciekawsza. Jest najbardziej pierwotna no i walki są często krótkie. Janusze lubią jak ktoś mocno przypierdoli 🙂 Jest też pewnie coś takiego, że najlepszy ciężki to najlepszy zawodnik na świecie bo przecież złoiłby skórę mistrzom z niższych wag. Waga ciężka to taka wydmuszka, gdzie konkretny poziom pokazuje 4-5 zawodników.

 175. no już z siebie nie róbcie takich speców. Nie trzeba być januszem aby lubieć wage cieżką. Ciężka to bardzo ciekawe doswiadczenie. Zdarzają sie takie kwiatki jak Krylov vs Palalei ale ogólny poziom nie jest chyba aż taki zły, przynajmniej w UFC.

 176. @fikusny

  Narazie nic wiecej, pewnie rano (usa) bedzie cos wiadome.

  "Henderson threw a kick and I went to check with my left leg, and he hit like right in the crook in the knee," Pettis said. "I felt it go back and forth and I stepped on it, it was hurting a lit bit, when he had me against the cage I was going to put my leg down because it was starting to lock up. I'm not sure what happened yet, I'll get an MRI. We'll see what happens."

  When asked about a potential Pettis-Aldo match at the UFC 164 post-fight press conference, UFC president Dana White said Pettis suffered a knee injury during his title winning effort Saturday night against Henderson.

  "Anthony's knee popped in the fight," White said. "So I don't know what's going to happen. No sense in even talking about another fight right now."

  While Pettis injured the LCL in his right knee during training for a planned UFC 163 shot at Aldo's featherweight title, this time, it was the left knee which was injured.

 177. właśnie oglądnąłem bo w nocy niestety nie wytrzymałem 😛 Pettis pokazał klase, tak poddać czarny pas? Wow! no i przy okazji udowodnił, że tamta poprzednia wygrana nie była czystym przypadkiem. Pewnie teraz dostanie Granta do pierwszej obrony albo może Benson z Grantem jako eliminator o pas. Barnett miażdżące kolano w klinczu tylko kto następny? Może Ali? Co do Mendesa to raczej spodziewałem się wygranej przez decyzje ale ładnie skończył Guide co też nie tak często można oglądać. Jemu teraz zapewne przypadnie Frankie Edgar bo chyba jeszcze za wcześnie na Aldo. Piorier vs Koch jak dla mnie świetna walka obu panów. No i najgorsza walka jaką widziałem od bardzo dawna to Palelei vs Krylov, normalnie żal

 178. Benson Henderson vs. Anthony Pettis

  Zapowiadało sie na nudną walkę w klinczu, a dostaliśmy firmowe, mocne middle kicki i szybki sub. Jeżeli Pettis poprawi aspekt siłowy i zapaśniczy, będzie długo dominował. Walka taka sobie, ale nie można jej nie zobaczyć.

  Josh Barnett vs Frank Mir

  Barnet pomimo zebrania paru mocnych ciosów od franka, pieknie kontrolował go w klinczu ustawiając pod ciosy jak chciał, póki ten pierwszy nie odleciał po kolanie. Chciałoby się więcej, ale przerwanie jest do zaakceptowania. Bardzo polecam zerknąć.

  Chad Mendes vs Clay Guida

  Mendes zaprezentował się nawet bardziej dynamicznie od Guidy o co przecież trudno, a po radzie z naroznika dołozył do tego celny cios w wymianie, który był poczatkiem końca dla tasmańskiego diabła. Gudia mimo przegranej też prezentował się całkiem nieźle i nie unikał walki…nie sądziłem, ze to napiszę, ale chętnie go jeszcze zobacze. Dobra walka, polecam.

  Ben Rothwell vs  Brandon Vera

  Ben Rothwell chyba przebywał w tej samej szatni co Guida, bo dostał takich owsików, że zabiły Verę. Polecam, choćby dla potwierdzenia, ze ciężcy też mogą mieć kondycję.

  Dustin Poirier vs. Erik Koch

  Dla mnie walka wieczoru. Nie ważne na kogo stawialiście, były momenty w których musiały zbieleć wam kostki od zaciskania pięści z nerwów. Świetna dyspozycja Poriera, ale musi popracować nad skończeniami innymi niz przez sub, bo okazji ku temu miał wiele. Bardzo polecam.

  Walki w FOX Sports 1:

  Gleison Tibauvs Jamie Varner

  Słaba dyspozycja Varnera, który miał szanse na wygranie tej walki przez słabą kondycje Gleisona. Można zerknąć.

  Tim Elliott vs Louis Gaudinot

  Eliot to zwierzak – będe obserwował zawodnika. Polecam walkę.

  Hyun Gyu Limvs Pascal Krauss

  Krauss ma takie serce, że zasłużył na bonus, który pokryje wizyty u neurologa. Dobra dyspozycja Hyuna. Walkę polecam i to bardzo.

  Chico Camus vs Kyung Ho Kang

  Wałek w punktacji, ale wybaczalny bo Camusowi brakło parę sekund do skonczenia.

  Walki na facebooku:

   Soa Palelei vs. Nikita Krylov

  Walka roku (wg. Joe Monster).

  Al Iaquinta vs Ryan Couture

  Couture nie ma czego szukać w UFC i powinien iśc do Bellatora, bo tato już tam czeka. Walka bez historii.

  Magnus Cedenblad vs. Jared Hamman

  Fikuśna gilotyna w dosiad – polecam zobaczyć.

 179. Niestety szkoda Mira, większość wykorzystuje jego najwieksza słabość czyli klincz :/ W otwartej walce Barnett by się zamordował przez swoje ogromne cielsko. W dodatku go nie lubie przez co porażka boli podwójnie.

  Hendo – Pettis, super że wygrał Pettis ale ktoś mi powie dlaczego Benson jest posiadaczem czarnego pasa w bjj? Pettis leżał na macie plecami i w kilka sekund złamał rękę Hendersonowi (chyba złamał, nie ważne). Wiem, że każdy popełnia błedy ale to jest troche żenujace skoro np. JDS też ma czarny pas w bjj a walki w parterze unika jak ognia, a w 2 walce z Cainem to mógł być jego ratunek. Troche to śmieszne, może każdy chce mieć czarny pas, żeby go Buffer wyczytał ładnie?

 180. @ up
  "W otwartej walce Barnett by się zamordował przez swoje ogromne cielsko"

  Tzn co ? 5cio rundowej walki z Cormierem nie przeżył ?

 181. Wow. Tego się nie spodziewałem. Jakaś dziwna ta walka Bensona była. I on jakiś dziwny. Widział ktoś tam klepanie, nawet Herb wydawał się zaskoczony. No nic. Ciekawe jakie będa kolejne ruchy w tej wadze. Rewanż z marszu?

  Ten Mir to jednak pierdoła. Chociaż sędzia też sie nie popisałDo dziś nie mogę przeboleć, że Big Nog szukał poddania zamiast ubić tą szklaną szczękę.
  Co dalej? Barnet/Werdum i Cain/JDS i wygrany z wygranym, przegrany z przegranym?

  Spać poszedłem po walce Very a tu się okazało, że te 3 ostatnie pojedynki całkiem widowiskowe. Gala w moim odczuciu słabsza niż ta w środku tygodnia z nołnejmami z tufa.
  No ale na osłodę dostalismy epicki bój Soa – Nikita. Walka tysiąclecia.

  Do tych co oglądali na żywo, o której się gala skończyła? 

 182. pettis lekko zestresowany zaczal, ale w polowie rundy juz sie troche wyluzowal. tymi 4 middlami zrobil wiecej, niz benson przez cala runde, a pozniej piekne poddanie. ciekawe czy osoby mowiace przed walka, ze anthony zaliczyl mniejszy progres, zmienia teraz zdanie. jesli nie, to sa po prostu zaslepieni i glupi.

  barnett zgodnie z planem, tak myslalem, ze walka sie szybko skonczy, bo josh sie nie pierdoli w tancu. sedzia mogl to jeszcze puscic, oczywiscie nic by to nie zmienilo, ale frank kontaktowal.

  mendes mega kocur, moj ulubiony zawodnik w tej wadze. widze go wygrywajacego z aldo, oby do tej walki doszlo jak najszybciej, bo chad zasluzyl sobie na rewanz 4 nokautami z rzedu. co za gosc w ogole, zapasnik nokautujacy wszystkich jak leci

  rothwell mnie zaskoczyl, to jest calkiem inny zawodnik niz jeszcze niedawno np z walki z huntem. myslalem, ze vera wygra, ale to juz chyba koniec kariery dla niego.

  szkoda kraussa, ale za to bardzo cieszy wygrana z tibau

   

  edit: andrzej, klepania nie bylo, benson mial zajete dwie rece. to bylo poddanie werbalne

 183. To ostatnie nieudane kopnięcie Pettisa doprowadziło do tej kontuzji, tylko obejrzałem to w zwolnionym tempie to złapałem się za głowę, jak tam nie doszło do żadnego zerwania wiązadeł itd. bo tragicznie to wyglądało, ale najważniejsze, że jest zajebiste zwycięstwo. Może teraz jak ta kontuzja nie będzie jakaś poważna, będziemy Pettisa oglądać częsciej w oktagonie.

  Jestem pod wrażeniem Barnetta, te 2 minuty były na dobrym tempie jak na ciężką, zobaczyłbym go może z Miociciem albo Browne. Franka szkoda mógł spróbować obalać ani razu po nogi nie poszedł, a w klinczu haczeń żadnych też nie próbował, ale cóż może walka z Hunt'em teraz.

  Mendes rewanż z Aldo nie widze innej opcji dla niego, jedynie że Swanson byłaby dobra walka. Świetna praca na nogach, Guida żaden ten jego prosty przecinający powietrze nie doszedł, cały czas pełna kontrola w oktagonie i piękne skończenie.

 184. ktoś mi powie dlaczego Benson jest posiadaczem czarnego pasa w bjj? Pettis leżał na macie plecami i w kilka sekund złamał rękę Hendersonowi (chyba złamał, nie ważne). Wiem, że każdy popełnia błedy ale to jest troche żenujace skoro np. JDS też ma czarny pas w bjj

   

  Nie porównywałbym czarnego pasa Bendo do JDS. Kto jak kto, ale akurat Henderson zasłużył na czarny pas, w przeciwieństwie do wielu "pasów za MMA". Benson regularnie trenuje w gi i startuje w bardzo wielu truniejach – co prawda nie wygrywa medali, ale przechodzi pierwsze rundy i daje wyrównane walki. Na pewno nie jest to topowy czarny pas mogący rywalizować z czołówką, ale moim zdaniem solidny, zasłużony czarnuch.

  Co się stało wczoraj? Też się nad tym zastanawiam, bo dał się złapać jak dziecko. Może troszkę zlekceważył parter Pettisa? Może nie był sobą? Nie wiem, ale nie wyglądało to dobrze. Teraz na pewno każdy(w tym Kamil Mitosek) modli się, żeby wylosować Bendo na ADCC Smile

 185. Pettis says he heard Henderson's arm "pop" and then Henderson said "tap tap tap"

 186. dobra gala była, ale walka główna, a w sumie to dwie ostatnie to mnie zawiodły. Kiedy będzie relacja z konferencji po gali?

 187. Ale to zajebiście świadczy o Pettisie, skoro puścił rękę czując kontuzję i reagując na "tap tap tap" werbalne mistrza, nie oglądając się na sędziego, czy on usłyszał. Mega szacunek.

 188. Ekstra gala, jednak jako fan Bensona to po walka wieczoru czuje lekki niedosyt .

  Barnetta zobaczył bym najchętniej z Silva lub Werdumem .

 189. Ci co mówią, że Bendo dał się złapać jak dziecko bo to przecież black belt chyba nigdy maty nie widzieli na oczy. To jest walka MMA i kiedy uderza się w parterze bardzo łatwo dać się złapać w tego typu technike. Carny pas to też człowiek i co jak co ale Bendo zasłużył na niego o wiele bardziej niż taki JDS, który dostał ten pas po znajomości. Niby tylu wielkich fanów Pettisa a nadal wszyscy uważaja, że to Henderson dał się złapać jak amator, a może to po prostu wielka klasa jego przeciwnika?

 190. Czarny pas w BJJ, nie MMA, a walka była w MMA nie BJJ, więc japa z tym deprymowaniem pasa. Co nie zmienia faktu że wyglądało to jakby dziecku zakładał, przynejmniej pierwsza moja myśl "ale łatwo tą nogę przełożył". Byłem  i jestem za Pettisem, więc jestem uradowany, ale szacunek dla Bendo się należy. 

  Padły tu pomysły na Barnett vs Werdum i kurde, chcę to zobaczyć 😉

 191. Carny pas to też człowiek i co jak co ale Bendo zasłużył na niego o wiele bardziej niż taki JDS

  przypomnijmy sobie ile razy JDS poddał walkę będąc czarnym pasem BJJ Smile w niecale 30 sekund walki parterowej i to będąc z góry

 192. JDS dostał "blak belcz" z litości, bo jako ostatni brazylijczyk nie miał czarnego pasa na biodrach. 

 193. Painkiller, o jakie walki Ci chodzi bo trochę nie rozumiem tego co napisałeś. 

 194. a co tu do zrozumienia, benson dstal czarny pas, pierdolnał sobie spodenki z pasem jak BJ Penn i po 28 sekundach od momentu, kiedy plecy Pettisa dotnęły mate poddal walke ROFL

 195. Painkiller

  Nie patrzyłbym na to w taki sposób. Bo równie dobrze można by było zapytać ile razy od czasu kiedy JDS miał brązowy pas udało mu się wyjść z dopiętej techniki? Hendersonowi w walkce z Cerrone udało się wyjść z 100% technik wiecej razy niż Cigano uda się wyjść w jego całej karierze. Do tego nigdy nie widziałem go nawet w gi nie wspominając, że w całej swojej karierze wygrał tylko 2 razy przez poddanie około 8 lat temu. Carnuch, czarnuchowi nie równy i co jak co ale waga lekka jest o wiele bardziej obsadzona w speców od bjj niż ciężka. Chyba niektórzy nie widzieli co Benson robil z Diazem czy Bockiem, którzy jest uznawany za jednego z najlepszych na świecie w walce na chwyty. 

   

  Nie no rzeczywiście. Dał się poddać w kilkadziesiąt sekund jako czarny pas. Ja bym go zdegradował na purpure za to 

 196. Aha, myślałem że mówisz coś o JDS'ie. 

  Chciałem tylko powiedzieć że w temacie o tym że Bendo dostał pas komentarze mają treść : ,,gratulacje , zasłużony". Błagam, skończcie te farmazony. Czy skoro Anderson dostał KO więc jego stójka jest przereklamowana? 

  Cerrone, Edgar, Diaz, Roller próbowali poddawać mistrza niejednokrotnie, a im to nie wyszło. Nie zrobił tego nikt w UFC ani WEC do wczoraj.  Czy ci zawodnicy mają słaby parter? Wątpie. Zaryzykowałbym stwierdzenie że pierwszy i trzeci są w tym lepsi od Pettisa. Bendo popełnił głupi błąd, zostawił rękę, może stracił trochę woli walki po kopnięciach i poddał walkę.  Każdemu się zdarza. Tyle w tym temacie. A czarny pas jest zasłużony. 

 197. Poratuje ktoś linkiem do walki stulecia? Zdążyłem tylko na 4 ostatnie pojedynki, a słyszałem wiele dobrego o walce Nikity.

  Ok sam znalazłem 🙂

 198. Dzięki, widać gi funkiel nówka nie śmigana 😀

   

  Nie zmienia to kompletnie mojego zdania a temat jego umiejętności parterowych. Bendo dał się złapać bo jest tylko człowiekiem a Pettis świetnie walczy z pleców i był bardzo dobrze przygotowany na taką ewentualność ( świetne zapasy Hendersona). Czarny pas nie czyni go nad człowiekiem, który nie może przegrać przez balache szczególnie w walce MMA

 199. 2013 rok jest jakimś koszmarem najpier Anderson stracił pas a teraz Benson ciekawe kto następny.
  No ale trzeba przyznać gratulacje Pettisowi. Mendes, to naprawdę mega kot, czekam na jego drugie starcie z Jose.

 200. Pain

  Po UFC 162 zażarcie broniłeś Spidera, gdy wielu deprecjonowało jego stójkę po nokaucie z rąk Weidmana. Teraz zachowujesz się podobnie jak oni.

 201. Cziris no offence, po prostu nie bylem nigdy fanem bonsona czego nie można o JDS powiedzieć. Cenie go jako zawodnika ale cieszę się, że już nie kisi mistrzowskiego pasa

 202. Walka Nikity i Soa oraz walka młodego Coutura to było dla mnie jak oglądanie walki Koksa i Ozdoby, miałem ochote wsadzić sobie mikser do oczu. 

 203. Palalei ma chociasz mocny samoanski leb a krylov to jakis ukrainski ogor ,jak Palalei poprawi kondycje to moze jeszcze cos z niego bedzie , krylov won z ufc

 204. Po co on poszedł z pasem na grób o zrobił sobie zdjęcie?

   Mocno jest duchowo związany z ojcem, który zginął podczac włamania na kwadrat Pettisów. Pas miał być hołdem dla ojca

 205. Każdy ma swojego ulubionego fightera co nie zmienia faktu, że porównywanie JDS do Bensona pod względem umiejętności parterowych to nieporozumeinie. Nawet po tak szybkim poddaniu jakie zaserwował mu Pettis. Showtime był tego wieczoru lepszy jednak nie wróże mu długiej kariery jako mistrza kategori lekkiej. No chyba, że teraz będzie pauzował cały rok z powodu kontuzji. Te jego kopniecią a'la capueira może i są efektowne jednak jestem pewien, że szybko go to zgubi i straci pas jak nie w rewanżu z Bensonem to zrobi to ktoś inny. Jednak mam cichą nadzieje, że będzie to smooth

 206. @Arlovski, bo obiecał sobie że zdobędzie pas po tym jak zamordowano mu ojca.

   

  A Benson póki nie zacznie kończyć walk, póty pasa nie przejmie. To nie jest GSP żeby 5 rundowymi starciami przyciągać fanów, a i te 5rundówki to nie była dominacja w wykonaniu Bendo. Pettis 3 ostatnie walki, 3 zakończone w 1 rundzie. Tak jak go lubię jako zawodnika, tak kibicowałem Pettisowi. I myślę że mentalnie jest nastawiony na Aldo, to mógłby być bardzo ciekawy pojedynek.

   

  @cziris, tylko że Benson nic wczoraj nie pokazał, spodziewałem się prób sprowadzeń, tego nie było, jedyne co zapamiętałem to kopnięcia po nogach które pewnie miały wyłączyć nogi Pettisa w późniejszych rundach. W ciosach co prawda 11-9 dla Bendo, ale 6 z nich było delikatnymi w klinczu. Jakby to dalej się potoczyło, nie mam pojęcia, ale Benson pokazał że nie jest z tej samej gliny co Jones, GSP, czy Silva. To są dominatorzy, a Benson? Z Diazem dominował, z Edgarem 2 razy, Melendezem i teraz Pettisem, jakby sędziowe orzekli minimum 3 porażki nie mógłby czuć się oszukany

 207. @Maniek, nie chcesz oglądać Krylov vs Palalei, uwierz mi.

  Zobaczę jak to wyglądało 😉

 208. vai tylko, że Spider, jego osiągnięcia i legenda jak na razie zjadają i jeszcze przez długie lata a może i zawsze będa zjadać to co sobą reprezentuje Benson. Do tego dochodzi osobista sympatia do zawodników. W pewnym sensie, detronizacja Bensona jest dla mnie takim sukcesem, że ktoś kto w mojej ocenie nie był godny bycia mistrzem już nim nie jest

 209. Co kurwa? O_O Liczyłem na wygraną Pettisa, ucieszyłem się gdy zobaczyłem jego zdjęcie z pasem, ale gdy tylko zerknąłem na relację i zobaczyłem w jaki sposób Anthony wygrał, to mnie rozwaliło… Muszę tą walkę zaraz znaleźć!

 210. Może jestem kiepskim matchmekerem ale myślę że zestawienie Mir vs Overeem ma sens

 211. o boże, skusiłem sie na obejrzenie tego palelei vs krylov… najgorsza decyzja tego dnia

 212. Masz rację, że Ben nie osiągnął i raczej nie osiągnie tyle co Spider. Jednak mimo wszystko należy mu się szacunek. Wiadomo, że nie był też zbyt przekonującym mistrzem, ale myślę, że to po prostu wymóg tej kategorii, która jest bardzo mocno obsadzona. Showtime niestety też nie będzie miał lekko 😉

 213. Jeeesttt właśnie obejrzałem i japa się cały czas cieszy 😀 Jezus chyba przestał kochać Bensona

  Przerwanie w walce Mira troche za wczesne moim zdaniem, ale kibicowałem Barnettowi więc nie będę bardzo płakał.

 214. Barnett-Bigfoot

  Mir-Oveerem

  Mendez-Aldo

  Pettis-TJ

  Palelei-Mark Hunt

  Benson-Melendez

  ja bym to tak widział, a co się będzie działo, who knows 😀

 215. Palelei vs Hunt na main evencie fight night w Australii 😀 Chce zobaczyć 5rundówke XD

 216. Nikt nie odbiera Bensonowi szacunku 🙂 Ja go lubię od czasu walki w WEC, podobnie jak Pettisa, ale czysto wizualnie, Pettis to dla mnie coś niespodziewanego, może być showtime kick, jakiś dziwny tornado kick, kolano, może być taki sub jak wczoraj, jest niesamowicie efektowny i nie można zasnąć na jego walkach. A Benson? Ten nieszczęsny Edgar, Melendez?

  UFC 144 Henderson-Edgar
  Jordan Breen scores the round 10-9 Edgar (48-47 Edgar)
  Freddie DeFreitas scores the round 10-9 Henderson (48-47 Henderson)
  Chris Nelson scores the round 10-9 Edgar (48-47 Edgar)

  UFC 150 Henderson-Edgar 2
  Jordan Breen scores the round 10-9 Edgar (49-46 Edgar)
  TJ De Santis scores the round 10-10 (48-48 Draw)
  Chris Nelson scores the round 10-9 Edgar (49-46 Edgar)

  UFC on Fox Henderson-Melendez
  Tristen Critchfield scores the round 10-9 Henderson (48-47 Henderson)
  Chris Nelson scores the round 10-9 Melendez (48-47 Melendez)
  Mike Whitman scores the round 10-9 Henderson (48-47 Henderson)

  Splity albo wałki. Mniejsza o to, nawet jak miał Diaza na poprawienie nastroju, to nie był w stanie skończyć przed czasem. Chciałbym żeby Bendo w przyszłości po prostu wyraźniej wygrywał, przed czasem czy większą punktową przewagę, póki co swoją szansę jako mistrz ma Pettis. To że życzę dobrze Pettisowi nie oznacza że życzę źle Bensonowi, którego jak wspomniałem bardzo lubię. Mam nadzieje że jeśli dojdzie do 3 walki, to Benson przed nią wyraźnie pokona 1-2 rywali.

 217.  Ja niestety po pierwszych czeterech walkach byłem zmuszony do zrezygnowania z oglądania z powodu padnietego neta, tylko końcówkę walki Franka z Barnettem i walkę wieczoru jeszcze na żywo widziałem. Parę walk jeszcze do nadrobienia, ale :

  Pettis pięknie to wygrał, bałem się na początku, że mój typ w postaci decyzji dla Bendo się spełni, ale middle kicki i poddanie miód. Takiego mistrza kategorii chcę oglądać.

   Mira mi trochę szkoda i walka mogła jeszcze trochę potrwać, ale przerwanie zrozumiałe. Dobrze się rozpoczął powrót Barnetta do UFC, chciałbym jego walki z np. Browne.

  Poirier z Kochem dali świetną walkę i szczerze wątpię, żeby któraś z czterech pozostałych do obejrzenia walk ją przebiła. Rewelacja zarówno parterowo, jak i stójkowo.

  Zwycięstwo Mendesa bardzo cieszy, liczę na rewanż z Aldo.

  Za walkę Soa vs Nikita UFC powinno oddać mi 15 minut życia.

 218. Browne zarezerowany dla Rothwella 😀 Ben prosił o to w wywiadzie po walce, więc pewnie dostanie

 219. Grant z Hendersonem teraz albo Dos Anjosem. Jest tez Melendez. Mozna roztawic eliminatory.

 220. nie rozumiem pretensji Franka Mira. Przecież on padł jak kłoda. Wyglądło to podobnie jak KO Dana Hendersona na Fedorze. Sędzia ringowy jest od tego żeby dbać o zdrowie zawodników. Jak by nie przerwał walki i Frank zebrał by pare łokci na czoło to by wszyscy gadali że sędzia niepoważny i powinien szybciej to zakończyć.

  Teraz najlepszym rozwiązaniem pod kątem marketingowym jakie może zostawić UFC to Frank Mir vs. Overeem o być albo nie być.

 221. jakby sekunde dłużej puścił, może byłoby lepiej dla jednoznaczności wyniku, ale to nie był przypadek, Mir wyłapał mocne kolano. Dziwi mnie Franek, tak jak kiedyś miał dobrą serię będąc drewnem w stójce, tak teraz z TRT, Gregiem Jacksonem, chudnąć i robiąc kondycje, nie daje rady z Joshem. Nie chodzi o samo kolano, już wcześniej ciężko oddychał, dziwna sprawa.

 222. Soa vs Krylov to jakiś dramat , Soa chyba trenował do tej walki w Mcdonaldzie – poziom niegodny UFC 

 223.  

  nie rozumiem pretensji Franka Mira. Przecież on padł jak kłoda. Wyglądło to podobnie jak KO Dana Hendersona na Fedorze. Sędzia ringowy jest od tego żeby dbać o zdrowie zawodników. Jak by nie przerwał walki i Frank zebrał by pare łokci na czoło to by wszyscy gadali że sędzia niepoważny i powinien szybciej to zakończyć.

  Teraz najlepszym rozwiązaniem pod kątem marketingowym jakie może zostawić UFC to Frank Mir vs. Overeem o być albo nie być.

   

  Oho, padł mój ulubiony argument odnośnie ZDROWIA zawodników. Sędzia nie zrobił dobrze. Sędzia zrobił fatalną robotę. Zapraszam do lektury: http://cohones.mmarocks.pl/topic/sedziowanie-w-mma – a później do dyskusji o "zdrowiu" zawodnika.

   

 224. To już wiemy dlaczego buki taki kurs dały. Mieliśmy farta (obstawiający), że Soa wygrał.

  Zychal – buki pewnie wiedziały, że Soa ma kontuzję żeber.

  Sędzia w walce Mir-Barnett wykazał się świetnym timingiem. Mir padł jak kłoda i obudził się po tym jak runął. To nie było KD w stylu np. Condit – GSP.
  http://www.zlokcia.blogspot.com

 225. Dana White zaraz po walce Barnett / Mir: "F—ing ridiculous stoppage!!!!"  "The guys with experience make mistakes. That guy had no business being in the Co Main event!"

  Dlaczego nie był tak oburzony podaczas szybkiego zatrzymania walki Fedor vs. Hendo…o bo to było w jego interesie.

 226. Lepiej gdybyśmy skupili się na ocenie postawy sędziów w starciu Camusa z Kangiem albo Tibaua z Varnerem.

 227. Bo Palelei miał od tygodnia kontuzjowane żebra, walczył z kontuzją. A co do zatrzymania, na konfie Dana nie był już tak pewny tego co wcześniej pisał. Dobrze Josh to ujął, szkoda że przerwano bo obaj panowie (Frank i Josh) walczą do upadłego, możliwe że potoczyło by to się jeszcze z jedną rundę. Ale my oceniamy z perspektywy tego że Mir w sumie szybko wstał po tym kolanie, sędzia zobaczył potężne kolano na głowę zawodnika po którym pada jak kłoda, więc nie skazywałbym go na potępienie, bo za wcześnie przerwał. Niedosyt pozostaje, mógł zaczekać tą sekunde dłużej.