Pickett

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Nasi koledzy z MMANytt.se ogłosili dzisiaj dwa ciekawe starcia w niskich wagach na gale UFC on Fuel TV: Gustafsson vs Mousasi, 6 kwietnia w Sztokholmie w Szwecji.

Jeden z najlepszych angielskich zawodników MMA Brad Pickett (MMA 22-7, UFC/WEC 6-3, 10 w rankingu MMARocks) skrzyżuje rękawice z Mike’iem Eastonem (MMA 13-2, UFC 3-1, 19 w rankingu MMARocks). Dla Anglika będzie to pierwszy pojedynek od grudniowej porażki na punkty z Eddie’m Winelandem na UFC 155. Easton po serii trzech wygranych w UFC, również przegrał ostatnie starcie. Na UFC on FOX 5 wypunktował go Raphael Assuncao.

W sztokholmskiej Ericsson Globe Arena w największej organizacji na świecie zadebiutuje też efektownie walczący, mistrz Cage Warriors w dwóch kategoriach wagowych, Irlandczyk Conor McGregor (MMA 12-2), który zmierzy się z Marcusem Brimage’em (MMA 6-1, UFC 3-0). Pogromca m.in. Artura Sowińskiego zapewnił sobie angaż u Seana Selby’ego znakomitą wygraną nad Ivanem Buchingerem na grudniowej gali CWFC. Brimage w swoim ostatnim występie we wrześniu nieoczekiwanie pokonał Jima Hettesa.

Rozpiska UFC on Fuel TV: Gustafsson vs Mousasi.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.