Zapowiedź KSW 30: Genesis – Mańkowski vs Tsarev. W swojej drugiej obronie pasa mistrzowskiego KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski zmierzy się z Rosjaninem Michailem Tsarevem.

9 KOMENTARZE

  1. Borys jednym z najlepszych zawodników na świecie? I odkrył to właściciel po jego walkach w KSW z Zawadą i Lagmanem? Bardzo lubię Borysa ale zejdźmy na ziemię… Dopóki nie przekroczy progu UFC to będzie najlepszy ale w Polsce… A jest jeszcze paru typów w jego kat nie w UFC z którymi mógłby przegrać. Ach to poczucie humoru właścicieli…

  2. Ciężkie zadanie przed Borysem. Jedna z nielicznych walk z najbliższego KSW, o której mogę powiedzieć, że się nią "jaram".

  3. przekroczeniem progu UFC nie udowodni że jest najlepszy. Liczą sie przeciwnicy a nie organizacja dla której sie walczy

  4. zalogowany czy jak Ci tam Tobie to każdego posta trzeba tłumaczyć oddzielnie… No chyba jasne ze przekroczenie progu i walka z top 10 a nie samo wejście i walki z gościami na poziomie Borysa… Dlaczego nie możesz tego zajarzyć od razu to nie wiem…

  5. nie płakusiał grubcio bo ci cholesterol skoczy. Na drugi raz wyrazaj sie dokładnie. Samo przekroczeni oktagonu UFC nie wiąże się odrazu z walką z TOP a czesto spora część zawodników na walkach ze szrotem z UFC kończy swoją przygodę z ta organizacją.

  6. Pan prezes Lewandowski chyba musi popracować nad matematyką, bo Tsarev będzie trzecim Rosjaninem w rekordzie Borysa.

  7. Czepiacie sie bledow, a to tylko zapowiedz do tv i internetu, przeznaczona dla januszy.
    Niestety zapowiedzi ksw ostatnimi czasy tak wygladaja, wszystkie podobne do siebie, muzyka nie do odroznienia, nawet wypowiedzi zawodnikow podobne, i nieprzykuwajace uwagi. Przydalyby sie countdowny w stylu ufc, no ale jest jak jest.

  8. Jeśli Borys pokona Tsareva to utwierdzi się na pozycji nr 1 w Polsce, i oby tylko KSW ściągało mu coraz lepszych przeciwników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.