Zobaczcie karty punktowe z walki Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke, która odbyła się w ten weekend na gali KSW 47. Sam Polak nie zgadza się z werdyktem sędziów i wierzy, że to on powinien zostać zwycięzcą tego pojedynku. Sędziowie orzekli jednak inaczej. Mańkowski zapowiada, że złoży protest dotyczący tej decyzji.

112 KOMENTARZE

 1. Bez kontrowersji, punktacja odzwierciedla przebieg walki, wszyscy sędziowie i społeczność Cohones zgodni. Zamykam. :fjedzia:

 2. Nie dość, że gość uderzał ciosy jak na sparingu i od dostawy tajskich sterydów zabrakło mu kondycji. To jeszcze będzie skargę składał 😆

 3. Borys w pierwszej 10-8, w drugiej prowadził 4.40 do obalenia, więc pogranicze 10-8, 10-9 spokojnie, w trzeciej wiedział, że prowadzi więc zwolnił tempo, mimo że kondycji miał na 5 rund, celował w remis. Cóż, ewidentny wał, ale.od zawsze wiadomo, że KSW jak robi wałka, to na korzyść obcokrajowców.

 4. Borys w pierwszej 10-8, w drugiej prowadził 4.40 do obalenia, więc pogranicze 10-8, 10-9 spokojnie, w trzeciej wiedział, że prowadzi więc zwolnił tempo, mimo że kondycji miał na 5 rund, celował w remis. Cóż, ewidentny wał, ale.od zawsze wiadomo, że KSW jak robi wałka, to na korzyść obcokrajowców.

  :mamedwhat:

 5. skoro Borys jest już wyjaśniony w tej wadze to pora by Gamer poszedł wage wyżej na rewanż z Parkiem lub walka o pas z Soldiciem ( o ile ten obroni pas)

 6. Borys w pierwszej 10-8, w drugiej prowadził 4.40 do obalenia, więc pogranicze 10-8, 10-9 spokojnie, w trzeciej wiedział, że prowadzi więc zwolnił tempo, mimo że kondycji miał na 5 rund, celował w remis. Cóż, ewidentny wał, ale.od zawsze wiadomo, że KSW jak robi wałka, to na korzyść obcokrajowców.

  Troll Tak dobry, że ciągle nie mam pewności :ożeszty:

 7. Niesprawiedliwy werdykt. Borys wygrał wszystkie rundy, zaś trzecią 10-8. Zamykam.

  :razz:utinlaugh:Nie bij lezacego,  Borys sie na standupie juz dostatecznie osmieszyl

 8. skoro Borys jest już wyjaśniony w tej wadze to pora by Gamer poszedł wage wyżej na rewanż z Parkiem lub walka o pas z Soldiciem ( o ile ten obroni pas)

  Wystarczy jak Gamer będzie wyjaśniony przez Parnassa w piórkowej

 9. :mamedwhat:

  Dawno Cię nie widziałem, ale żebyś tak na wstępie dał się złapać w pułapkę szydercy? Zapomniałeś co to za forum, co? :deniro::corn::star wars::razz:utinlaugh::korwinstupid:

 10. Ja nawet tą 3 rundę bym dał 10-8 dla Parke, i tak jak mówicie Borys się osmieszyl i tą szopka z mikrofonem po walce, i tym na jakim koksie wyszedł do walki i tym że nie potrafi się pogodzić z porażką

 11. Dawno Cię nie widziałem, ale żebyś tak na wstępie dał się złapać w pułapkę szydercy? Zapomniałeś co to za forum, co? :deniro::corn::star wars::razz:utinlaugh::korwinstupid:

  Złapać to się dał na haja Siemano tu Leżano. Krążą ploty, że Damianek jeszcze odpoczywa na pleckach. xD

 12. Dziwi mnie tak zgodne i jednoznaczne punktowanie 2-giej rundy dla Normana, ale na szczęście nie ja jestem sędzią.

 13. Co do rewanżu, to Norman mógł zaproponować, że mogą sobie jeszcze zaraz dorobić dodatkowe 2x 5 minut i się wyjaśni na mistrzowskim dystansie.

 14. Jak dla mnie punktowanie prawidłowe, żadnych kontrowersji. Lepiej niech się Borys nie wygłupia z tym protestem

 15. Obejrzałem dziś całą walkę z odtworzenia i żadnej kontrowersji nie widzę. Borys naprawdę przegiął mówiąc, że pierwsza runda 10-8 dla niego. Dominacji aż takiej tam nie było bił dużo, ale połowa na garde, a Parke też czasem jakimś ciosem się odgryzł. Druga dla Parke, bo trafił więcej czystych ciosów, głównie prostych i na końcu jeszcze miał sprowadzenie. Trzecia da Parka bo sprowadził i coś tam robił, były ciosy, boczna pozycja. Najbardziej rozjebało mnie jak Borys podczas wywiadu, mówił spójrzcie na jego twarz i dowiecie się kto wygrał… Takie troche Januszowate zachowanie. Mańkowski dobry chłopak i fajnie się go słucha ale tutaj przegrał i nie ma co składać protestów. Trzeba odpocząć, przeanalizować błędy, wrócić na sale i w następnej walce pokazać lepszą formę.

 16. Co do rewanżu, to Norman mógł zaproponować, że mogą sobie jeszcze zaraz dorobić dodatkowe 2x 5 minut i się wyjaśni na mistrzowskim dystansie.

  Nie starczyłoby sił na monolog o sraniu

 17. To już była tragedia. Tekst jak jakiś Janusz ze wsi. Ciekawe co na to jego '' baba '' .

  Nie mogła tego słuchać i poszła na dwójkę

 18. Obejrzałem dziś całą walkę z odtworzenia i żadnej kontrowersji nie widzę. Borys naprawdę przegiął mówiąc, że pierwsza runda 10-8 dla niego. Dominacji aż takiej tam nie było bił dużo, ale połowa na garde, a Parke też czasem jakimś ciosem się odgryzł. Druga dla Parke, bo trafił więcej czystych ciosów, głównie prostych i na końcu jeszcze miał sprowadzenie. Trzecia da Parka bo sprowadził i coś tam robił, były ciosy, boczna pozycja. Najbardziej rozjebało mnie jak Borys podczas wywiadu, mówił spójrzcie na jego twarz i dowiecie się kto wygrał… Takie troche Januszowate zachowanie. Mańkowski dobry chłopak i fajnie się go słucha ale tutaj przegrał i nie ma co składać protestów. Trzeba odpocząć, przeanalizować błędy, wrócić na sale i w następnej walce pokazać lepszą formę.

  Już prędzej dałbym 10-8 w trzeciej niż w pierwszej. Dla mnie walka remisowa ze wskazaniem na Parke.

 19. Dwa dni po walce, a ciągle brak info czy Borys już złapał oddech i przestał sapać. To niepokojące.

  Właśnie dodał info na fejsie, że wie jedno. WYGRAŁ.

 20. P.S.

  19.30 Borys Mankowski TV

  :cmgkeepgoing:

  Oszukał swoich fanow ne ma zupełnie jak mrozu ze szpilka unsub i cofam dzwoneczek

 21. Ktoś tam wpłacił jakąś kwotę i napisał że Borys dużo zebrał w drugiej rundzie i coś tam jeszcze (nie zdążyłem doczytać bo zniknęło)

  Odpowiedź: "głupoty gadasz dlatego tego nie przeczytam"

  :beczka:

 22. Ktoś tam wpłacił jakąś kwotę i napisał że Borys dużo zebrał w drugiej rundzie i coś tam jeszcze (nie zdążyłem doczytać bo zniknęło)

  Odpowiedź: "głupoty gadasz dlatego tego nie przeczytam"

  :beczka:

  Hahahaha ! To sie nie dzieje panowie !

 23. Ktoś tam wpłacił jakąś kwotę i napisał że Borys dużo zebrał w drugiej rundzie i coś tam jeszcze (nie zdążyłem doczytać bo zniknęło)

  Odpowiedź: "głupoty gadasz dlatego tego nie przeczytam"

  :beczka:

  I co Panowie chyba nikt się nie spodziewał że wypowiedzi Pana Narkuna będę mądre i zyska sympatię a wypowiedzi Borysa będą w takim słaby stylu. Nieoczekiwana zamiana miejsc :einsteinsmoke:

 24. Ktoś tam wpłacił jakąś kwotę i napisał że Borys dużo zebrał w drugiej rundzie i coś tam jeszcze (nie zdążyłem doczytać bo zniknęło)

  Odpowiedź: "głupoty gadasz dlatego tego nie przeczytam"

  :beczka:

  Jak ktoś śmie nie zgadzać się z wizjonerem i intergalaktycznym miszczem borusem bonusem

 25. Następne też dobre

  – "10-8, 10-10, 8-10 remis"

  – "Nie, jakie 8-10, nie znasz się.  10-8 pierwsza, 10-10 druga, trzecia 10-9 jak już"

 26. Społeczność YouTube do zaorania, spalenia i wyjebania w powietrze.  Upierdolic tym dzieciakom kieszonkowe, bo przepierdalaja w najgłupszy sposób.

   Niech już ćpio lepiej.

 27. Borys właśnie mówi że da rewanż Normanowi :beczka:

  Piękny gest.

  Kurwa same rewanże im w głowach. Zawodnicy Ci sami nie dość że walczą raz na rok, to jeszcze ze sobą w rewanżach i w różnych kombinacjach. A najlepszy Materla dostał w pizde od Askhama, po czym bije się o pas z kim? No kurwa z Askhamem. Ale wracając do patoyoutubera, przegrałeś wojnę, ale nie wygrałeś bitwy! Wrócisz słabszy, a jeśli możesz to nie wracaj:razz:utinlaugh:

 28. Kurła luju, opisuj co wrzucasz, bo kliknalem i nabilem mu wyswietlenie:childcry: :watchingyou:

  Cale szczęście szybko wylaczylem :razz:jelen:

 29. Ale jaka kontrowersja. Borys niestety chyba za dużo „ambicji” przyjął i przez to go totalnie odcięło. Nie był w stanie myśleć w klatce. Po prostu klapki na oczach, a w uszach tylko głos „zabij”. Mam wrażenie, ze gdyby Borys podszedł do tego z mniejsza porcja „ambicji”, to byłby w stanie to wygrać na spokojnie. Niestety, wszystko w nadmiarze jest destrukcyjne.

 30. Kto by nie chciał siedzuec sobie na chacie i gadać z wiarą przy gandalfie czy podróżować za hajsy od sponsorów i z you tuba :antonio: Zawiść zazdrosc zamiast starać się mieć więcej

 31. też mówił że Parke sobie zasłużył na gwizdy (22:37) LoL

  Co za śmieć.

  Chciałbym, żeby Konor krul mu nawsadzal sęków

 32. @lemmy zapraszam tutaj poczytać i spojrzeć czy ludzie idą za owczym pędem, czy jednak Borysowi odjebalo kompletnie i zatracił kontakt z baza. 😉

 33. @lemmy zapraszam tutaj poczytać i spojrzeć czy ludzie idą za owczym pędem, czy jednak Borysowi odjebalo kompletnie i zatracił kontakt z baza. 😉

  No powiem Ci, że grubo jest.

 34. ten tekst, ze norman zasluzyl sobie na gwizdy, chociaz po walce pierwszy podal reke borysowi itp to kurwa moja zenada znalazla nowe dno, kiedys lubilem borysa, teraz nie wiem tajskie koksy czy soldic czy za duzo gandalfa, nie wiem co sie z nim stalo,

 35. No powiem Ci, że grubo jest.

  Może przesadzam, ale mam wrażenie, że pierwsze symptomy jakiejś choroby psychicznej u niego widać, bądź sterydy/narkotyki/youtube mu pomieszały zmysły.

 36. Ogólnie Norman calemu Poznaniowi poprzepalał styki. Kazieczko w wywiadze po swojej walce mowil, ze "Normana nienawidzi" :razz:utinlaugh:

 37. ten tekst, ze norman zasluzyl sobie na gwizdy, chociaz po walce pierwszy podal reke borysowi itp to kurwa moja zenada znalazla nowe dno, kiedys lubilem borysa, teraz nie wiem tajskie koksy czy soldic czy za duzo gandalfa, nie wiem co sie z nim stalo,

  Za duzo jutuba. on ma teraz swiat donejtow, ktore go utwierdzaja w poczuciu wlasnej megazajebistosci.

  Niedlugo zacznie opowiadac, ze z Soldiciem tez nie przegral, bo to Gamrot poddal walkę.

  Eh, Koscielski by go sprowadził na ziemię

 38. też mówił że Parke sobie zasłużył na gwizdy (22:37) LoL

  Nie no, to już jest przesada i to gruba . . .

  :stevecarell:

 39. Może przesadzam, ale mam wrażenie, że pierwsze symptomy jakiejś choroby psychicznej u niego widać, bądź sterydy/narkotyki/youtube mu pomieszały zmysły.

  wydaje mi sie, ze pomieszanie wielkiej bomby na ktora wszedl, zeby wygrac, byl zbity mega plus duuuzo gandalfa i pelna wyjebka, bo ma fanow nastolatkow co mu daja donejty, w takiej formie borys dostaje wpierdol od normana jeszcze raz, a w dogrywce umiera na zawal, przeciez typ nie mogl zlapac oddechu nawet kilkanascie/kilkadziesiat minut po walce na wywiadach.

 40. Wszedłem jak była końcówka tego streama. To co mnie zażenowało, to pomijane komentarze, które coś mu wytykały. Teraz jak zobaczyłem ten tekst o gwizdach na Parka, to gość jest dla mnie PR-owo skreślony na zawsze i mam nadzieję, że w następnej walce dostanie wpierdol, a jak nie to żeby już doszedł do tego pasa, byle tylko Roberto był nadal mistrzem.

 41. Eh, Koscielski by go sprowadził na ziemię

  Witam, ale tylko prawdziwych zawodników, youtuberom i frajerom od razu wbijam chu1 do :showdatass:

 42. Tu karty nic nowego nie mówią (już ciekawsze byłoby obejrzenie szczegółowych statystyk z walki,zwłaszcza 2 runda), przy punktacji 3x 28:29 było jasne, że dali 10:9, 9:10 i 9:10. Ja oglądając czułem, że dwie rundy są dla Borysa, choć w drugiej Parke więcej trafił niż w 1, a Borys mniej, ale wciąż myślałem, że wystarczająco by dostać tą rundę. Zdziwiłem się więc przy ogłoszeniu werdyktu. Gdy było jasne, że jednogłośnie to jeszcze bardziej byłem pewien, że Borys…Bo przy wygranej Parke'a spodziewałbym się splita.Nie oglądałem jednak powtórki, a oglądając nie nastawiałem się za bardzo na sędziowanie.  Jednak rundy wydawały się dość proste do wypunktowania 29:28 dla Borysa 🙂 No, ale 10:8 to niestety patrząc przez pryzmat UFC nie można było w żaden sposób dać wg mnie w 1 rundzie. Przewaga stójkowa to jednak zbyt mało, musiałyby dojść chociaż jakieś knockdowny, momenty bliskie skończenia walki, a tam po prostu była dość jednostronna runda na spokojne 10:9.

  Pewnie ciężko będzie coś ugrać protestem, taki los punktowych, że oceniają na gorąco pod klatką.

 43. Witam, ale tylko prawdziwych zawodników, youtuberom i frajerom od razu wbijam chu1 do :showdatass:

  :razz:utinlaugh:

  Kto by pomyslal, ze sport polegajacy na okladaniu sie po ryjach moze dawac fanom tyle radosci. A ludzie jakąś piłkę nożną oglądają :korwinstupid:

 44. Tu karty nic nowego nie mówią, przy punktacji 3x 28:29 było jasne, że dali 10:9, 9:10 i 9:10. Ja oglądając czułem, że dwie rundy są dla Borysa, choć w drugiej Parke więcej trafił niż w 1, a Borys mniej, ale wciąż myślałem, że wystarczająco by dostać tą rundę. Zdziwiłem się więc przy ogłoszeniu werdyktu. Gdy było jasne, że jednogłośnie to jeszcze bardziej byłem pewien, że Borys…Bo przy wygranej Parke'a spodziewałbym się splita.Nie oglądałem jednak powtórki, a oglądając nie nastawiałem się za bardzo na sędziowanie.  Jednak rundy wydawały się dość proste do wypunktowania 29:28 dla Borysa 🙂 No, ale 10:8 to niestety patrząc przez pryzmat UFC nie można było w żaden sposób dać wg mnie w 1 rundzie. Przewaga stójkowa to jednak zbyt mało, musiałyby dojść chociaż jakieś knockdowny, momenty bliskie skończenia walki, a tam po prostu była dość jednostronna runda na spokojne 10:9.

  Pewnie ciężko będzie coś ugrać protestem, taki los punktowych, że oceniają na gorąco pod klatką.

  ale na zimno jeszvze bardziej widac wygrana parke, w 1 wcaale nie zebral jakiegos okrutnego wpierdolu, duzo na garde, po 1 rundzie borys ledwo co oddychal, 2 runda to prul powietrze albo ciosy na garde, 3 wpierdol, jakby byly rundy mistrzowskie to znowu by polecial recznik, jak dla mnie parke po ogladnieciu 3 razy walki powinien to wygrac. A wogole brechta, ze borys taki kiedys kozak zapasnik dal sie obalac jak amator.

 45. ale na zimno jeszvze bardziej widac wygrana parke, w 1 wcaale nie zebral jakiegos okrutnego wpierdolu, duzo na garde, po 1 rundzie borys ledwo co oddychal, 2 runda to prul powietrze albo ciosy na garde, 3 wpierdol, jakby byly rundy mistrzowskie to znowu by polecial recznik, jak dla mnie parke po ogladnieciu 3 razy walki powinien to wygrac. A wogole brechta, ze borys taki kiedys kozak zapasnik dal sie obalac jak amator.

  Dokladnie. Borys bardzo ruchliwy, aktywny w pierwszej, rozciecia Normana. Ale nikt nie widzial tego, ze wiekszosc szla w garde? Co z tego, ze te latające kolana ladnie wygladaly, jak nic nie doszło? Norman szacun za twardy łeb i opanowanie. Jak mowil w wywiadzie, wiedzial, ze tak walczyc jak Borys sie nie da przez 15 minut. Wyczekal, przejal inicjatywe, kontrowersji nie ma. Mike Tyson tez pewnie nie niszczylby wszystkich w dzisiejszych czasach, bo taktycznie by go tłamsili.

 46. ale na zimno jeszvze bardziej widac wygrana parke, w 1 wcaale nie zebral jakiegos okrutnego wpierdolu, duzo na garde, po 1 rundzie borys ledwo co oddychal, 2 runda to prul powietrze albo ciosy na garde, 3 wpierdol, jakby byly rundy mistrzowskie to znowu by polecial recznik, jak dla mnie parke po ogladnieciu 3 razy walki powinien to wygrac. A wogole brechta, ze borys taki kiedys kozak zapasnik dal sie obalac jak amator.

  Za dużo czasu spędził w Tajlandii. Przy jego gabarytach słuszną taktyką byłoby ground and pound, a on od odejścia z Ankosu zamienił się "wirtuoza" stójki.

 47. ale na zimno jeszvze bardziej widac wygrana parke, w 1 wcaale nie zebral jakiegos okrutnego wpierdolu, duzo na garde, po 1 rundzie borys ledwo co oddychal, 2 runda to prul powietrze albo ciosy na garde, 3 wpierdol, jakby byly rundy mistrzowskie to znowu by polecial recznik, jak dla mnie parke po ogladnieciu 3 razy walki powinien to wygrac. A wogole brechta, ze borys taki kiedys kozak zapasnik dal sie obalac jak amator.

  Nie mówię nie bez obejrzenia powtórki. Jednak bardziej niż czyjaś przewaga była widoczna presja, a to jednak nie boks. Dużo wyraźniej kontra musi być wyraźna, gdy ktoś ciągle naciera. Nie same liczby zdecydują, dlatego mówiłem o dokłądnych statystykach, nie tylko ciosu, ale np. kto ile przeszedł do tyłu, a ile do przodu 🙂

  No, a co do obaleń to ja znam Parke'a od TUF'a, w którym brał udział i uważam, że zapaśniczo,a w zasadzie dzięki judo jest pod kątem takedown defence jednym z najmocniejszych w tej dywizji w ogóle. Także mocno mnie nie zdziwiły problemy, poza tym Parke walczył na wstecznym i z kontry, więc trudniej niż, gdy ktoś przejawia trochę ofensywy. W takiej walce przydałoby się jednak 5 rund i tyle.

 48. @Born2kill nie zrozumialem wogole nic co do mnie napisales. Pisalem, ze to borys sie dawal obalac,

  "Jednak bardziej niż czyjaś przewaga była widoczna presja, a to jednak nie boks. Dużo wyraźniej kontra musi być wyraźna, gdy ktoś ciągle naciera. Nie same liczby zdecydują, dlatego mówiłem o dokłądnych statystykach, nie tylko ciosu, ale np. kto ile przeszedł do tyłu, a ile do przodu" a to sorry, ale nie zrozumialem z tego nic.

 49. poza tym Parke walczył na wstecznym i z kontry, więc trudniej niż, gdy ktoś przejawia trochę ofensywy.

  Parke nie walczył na wstecznym. Nawet jak zbierał kolejne kombinacje, to cały czas pchał się w półdystans i prowokował kolejne akcje Borysa. To właśnie było najbardziej kozackie w całej tej walce.

 50. @Born2kill nie zrozumialem wogole nic co do mnie napisales. Pisalem, ze to borys sie dawal obalac,

  "Jednak bardziej niż czyjaś przewaga była widoczna presja, a to jednak nie boks. Dużo wyraźniej kontra musi być wyraźna, gdy ktoś ciągle naciera. Nie same liczby zdecydują, dlatego mówiłem o dokłądnych statystykach, nie tylko ciosu, ale np. kto ile przeszedł do tyłu, a ile do przodu" a to sorry, ale nie zrozumialem z tego nic.

  Is normal.

 51. Oglądałem ostatnie KSW to widziałem tyle błędów u Borysa Mańkowskiego, że to się w głowie nie mieści. Jak on się rozciągał, jak nie był w stanie się wydostać do góry. Co mogę powiedzieć?

 52. Oglądałem ostatnie KSW to widziałem tyle błędów u Borysa Mańkowskiego, że to się w głowie nie mieści. Jak on się rozciągał, jak nie był w stanie się wydostać do góry. Co mogę powiedzieć?

  :antonio:

  Inba incoming

 53. Oglądałem ostatnie KSW to widziałem tyle błędów u Borysa Mańkowskiego, że to się w głowie nie mieści. Jak on się rozciągał, jak nie był w stanie się wydostać do góry. Co mogę powiedzieć?

  Ale nie będzie za donejty?!

 54. Oglądałem ostatnie KSW to widziałem tyle błędów u Borysa Mańkowskiego, że to się w głowie nie mieści. Jak on się rozciągał, jak nie był w stanie się wydostać do góry. Co mogę powiedzieć?

  JAKUB JAKUB DAWAJ TO INFO 3 ZŁ

 55. @Born2kill nie zrozumialem wogole nic co do mnie napisales. Pisalem, ze to borys sie dawal obalac,

  "Jednak bardziej niż czyjaś przewaga była widoczna presja, a to jednak nie boks. Dużo wyraźniej kontra musi być wyraźna, gdy ktoś ciągle naciera. Nie same liczby zdecydują, dlatego mówiłem o dokłądnych statystykach, nie tylko ciosu, ale np. kto ile przeszedł do tyłu, a ile do przodu" a to sorry, ale nie zrozumialem z tego nic.

  A ja pisałem, że Parke ma mocne judo/zapasy, zwłaszcza obronę, ale przecież to nie mówi nic o tym, że ofensywnie jest słaby 🙂  Borys nie miał za bardzo okazji by obalić, a na siłę to nie na poziomie takich rywali.

  Przecież po polsku, z drobnymi błędami napisałem, więc w czym w problem? Ja czytam i rozumiem bez problemu 🙂 Tak czy inaczej pisałem o statystykach z 2 rundy,że jestem ich ciekaw. Nie tylko cyferek/liczb, ale i procentowych i czasowych w różnych sytuacjach w rundzie. Na czymś sędziowie oparli swoją decyzję albo czymś się dali oszukać 🙂

 56. @Born2kill piszesz niespojnie, nielogicznie, jak ty nie widzisz bledow w tym co piszesz to sorry, twoj swiat. Zacytowalem fragment twojej wypowiedzi, ktora jest tak idiotyczna, ze nawet ciezko mi sie do niej odniesc. Takze podziekuje za dalsza dyskusje, bo chyba w tej piwnicy jakiegos grzyba masz co sie rzuca na mozg, bo piszesz jak ostro napizgany jakims mocarzem

 57. Mnie tylko jedno zastanawia. Jak zawodowy sportowiec po 15 minutach walki nie jest w stanie przez kilkanaście minut złapać oddechu  ? Parke jeszcze miał siłę żeby walczyć z 10 minut na dużym luzie. To co on nie robi cardio do walki ? czy chodzi '' o coś innego ''

 58. Mnie tylko jedno zastanawia. Jak zawodowy sportowiec po 15 minutach walki nie jest w stanie przez kilkanaście minut złapać oddechu  ? Parke jeszcze miał siłę żeby walczyć z 10 minut na dużym luzie. To co on nie robi cardio do walki ? czy chodzi '' o coś innego ''

  Gandalf też mial słabe cardio

 59. Mnie tylko jedno zastanawia. Jak zawodowy sportowiec po 15 minutach walki nie jest w stanie przez kilkanaście minut złapać oddechu  ? Parke jeszcze miał siłę żeby walczyć z 10 minut na dużym luzie. To co on nie robi cardio do walki ? czy chodzi '' o coś innego ''

  Borys jest niski jak na tą kategorię a i tak zbija sporo wagi. Dużo mięcha zawsze trochę psuje kondycje. A jeśli odpuszcza się cardio to już w ogóle.

 60. Jak Borys robi strima to na ekranie wyskakują takie napisy i ivona czyta

  Dzięki. Sam w życiu bym tego nie odkrył bo nawet jakby mnie zmuszali to nie obejrzę tej padliny umyslowej którą serwują jutubery.

 61. Dzięki. Sam w życiu bym tego nie odkrył bo nawet jakby mnie zmuszali to nie obejrzę tej padliny umyslowej którą serwują jutubery.

 62. @Bosy bardzo dobra analiza. Aczkolwiek chyba te 10-10 się czasem zdarzają. I czy czasem coś się w związku z tym nie zmieniło w ostatnich Unified Rules? Bo z tego co widzę to KSW właśnie z nich korzysta. A no właśnie, przy okazji – jak teraz KSW ma się do kopnięć na głowę w parterze? Stare zasady z 3 punktami podparcia, czy nowe?

  I jestem w szoku, że ludzie jakoś tam interesujący się MMA nie wiedzą co to jest "jednogłośna decyzja" 😛 @bombel147 , dla Ciebie coś w 9:05, to o czym wczoraj pisałem w tekście o folkstyle wrestlingu 😉

 63. Jak to można dla Parka punktować?

  Pierwsza zdecydowanie 10-8 Borysa,druga wyrównana mogła iść w obie strony,trzecia Normana.

 64. Borys do FENu

  Parke dwa tygodnie na przygotowanie, kategoria niżej i gdyby nie gong to byłaby powtórka z walki z Soldicem

  trzy przegrane z rzedu, jak mu nie sciagna jakiegos Langmana czy Maguaiera to cienko go widze w tej dywizji

 65. Jak to można dla Parka punktować?

  Pierwsza zdecydowanie 10-8 Borysa,druga wyrównana mogła iść w obie strony,trzecia Normana.

  Jak to można punktowac dla Borysa? Pierwsza 10-9 dla mankowskiego, druga 10-9 dla parka, a w trzeciej gwałt na Polaku i 10-8 dla irola

 66. Odejście z Ankosu to był duży błąd. Cholernie duży, trener Andrzej trzymał ich krótko, teraz, kiedy ma dookoła poklepiwaczy zdaje mu się, że jest ok, a zawinili inni. Youtube, youtubem, ale wejście w kontakty z tymi youtuberami i nastawienie typowo na kase daje taki efekt. Stary Maniek to była bestia.

 67. Jest w sytuacji jak na początku. Wtedy były chyba 4 przegrane. Mówił coś (  chyba ), że po tych przegranych złapał kontakt z trenerem Andrzejem i poszło. Może niech to da mu do myślenia. Podróże, kasa ok. Wszystko rozumiem, ale jeszcze ma czas i może odwrócić to co spieprzył.

 68. Jak to można punktowac dla Borysa? Pierwsza 10-9 dla mankowskiego, druga 10-9 dla parka, a w trzeciej gwałt na Polaku i 10-8 dla irola

  Powinieneś udać się do okulisty

 69. Odejście z Ankosu to był duży błąd. Cholernie duży, trener Andrzej trzymał ich krótko, teraz, kiedy ma dookoła poklepiwaczy zdaje mu się, że jest ok, a zawinili inni. Youtube, youtubem, ale wejście w kontakty z tymi youtuberami i nastawienie typowo na kase daje taki efekt. Stary Maniek to była bestia.

  A tak z ciekawości. Z kim ta "bestia" wygrywała w przeszłości ? Jak podasz Asłana, to obejrzyj jeszcze raz walkę, a zobaczysz, że do momentu trójkąta było co było . . .

  To, że w KSW mają więcej światełek nie podnosi poziomu zawodników, niestety.

  Wiem wiem, hejter-czipsożerca…

 70. A tak z ciekawości. Z kim ta "bestia" wygrywała w przeszłości ? Jak podasz Asłana, to obejrzyj jeszcze raz walkę, a zobaczysz, że do momentu trójkąta było co było . . .

  Mówię o nawet samym nastawieniu, reżimie treningowym. Imponowało mi to, a "bestia" to dosyć obszerne pojęcie. Mogę tak nazwać Ngannou albo kuzyna 9 lat, który pochłonie 3 porcje rosołu.

 71. Mówię o nawet samym nastawieniu, reżimie treningowym. Imponowało mi to, a "bestia" to dosyć obszerne pojęcie. Mogę tak nazwać Ngannou albo kuzyna 9 lat, który pochłonie 3 porcje rosołu.

  No tak, zgadzam się, w tym masz rację :OK:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.