Borys Mańkowski wraca do klatki po ponad roku przerwy spowodowanej kontuzjami, a jego rywalem podczas nadchodzącej gali KSW 47 będzie Dricus Du Plessis, z którym Poznaniak miał zmierzyć się już wcześniej. Teraz jednak Borys w najnowszej rozmowie dla lokalnej telewizji WTK powiedział, że czuje się bardzo dobrze i jest w świetne formie.

Obecnie jestem w znakomitej formie, więc myślę, że będzie również znakomicie. Jestem zadowolony bo z Dricusem mieliśmy się bić jakieś 1,5 roku temu. Fajnie więc, że w końcu do tej walki dojdzie. To bardzo mocny rywal. Cieszę się, że nie dali mi nikogo na przetarcie, tylko cały czas biję się na topie.

Mańkowski właśnie wrócił z Tajlandii, gdzie trenował przez dwa miesiące, a resztę przygotowań spędzi już w Poznaniu.

Przez ostatnie dwa miesiące trenował w Tajlandii, a teraz po powrocie przygotowuje się w klubie Czerwony Smok. Muszę zawalczyć w swoim stylu. A tak właśnie planuję zrobić i wszystko będzie ok. On jest bardzo mocny, ale ja muszę być mocniejszy.

52 KOMENTARZE

 1. Jak w Czerwonym Smoku to będzie ogień.

  Grabowicz tam materace wymieniał.

  A na poważnie czysto sportowo Du Plessis jest faworytem i to znacznym.

 2. To już koniec diabła tasmanskiego co było można to krs wycisneło wypromowalo i zarobili na borysie teraz już zostało tylko jego dobrE imię i to zaraz zostanie zmieszane z błotem a na końcu skończy jak youtuber albo gdzieś na fame MMA OBIJAJAC adbastera czy inna pizde

 3. Być może to był warunek żebyś w ogóle wystąpił Borysie tygrysie. Bajerowac to my, nie nas. Powodzenia mimo wszystko

 4. To już koniec diabła tasmanskiego co było można to krs wycisneło wypromowalo i zarobili na borysie teraz już zostało tylko jego dobrE imię i to zaraz zostanie zmieszane z błotem a na końcu skończy jak youtuber albo gdzieś na fame MMA OBIJAJAC adbastera czy inna pizde

  Nie za grubo ?

  Z adbasterami go zestawiac ? Do adbastera wstaje z kanapy i nie odkladam pada od ps4:beczka:

  Nawet nie wciskam pauzy :waldeklaugh:

 5. Łaska fana jest ulotna jak ulotka, z najbardziej lubianego i perspektywicznego zawodnika, chcecie Borysa zrobić przeciwnikiem dla Adbastera…

 6. Łaska fana jest ulotna jak ulotka, z najbardziej lubianego i perspektywicznego zawodnika, chcecie Borysa zrobić przeciwnikiem dla Adbastera…

  Tylko czyja to wina?

 7. Czytane glosem Kawula z trailera :juanlaugh:

  Zajebiste. Ja bym lekko zmienil, u mnie idzie tak:

  "Porzucił mma żeby być w KSW. Następnie trener wbił mu cwela i wyjebal z klubu, dlatego udał się na drugi koniec globu żeby móc się skoncentrować na jednym… patostrimach. To walka o wszystko… Walka o angaz w FameMMA."

  Czytał Maciej Kawulski.

 8. Soldica?

  Soldic przyjechal i wygral walke, bywa. To Borys wszedl do jaskini, a jak juz wyszedł to cisnal po fanach w wywiadach, którzy normalnie pytali jak zdrowie i kiedy walka. Do tego teraz niejasna sytuacja z tym kalkulowaniem i przypadkowe pokazanie prawdziwej twarzy na streamie.

 9. Łaska fana jest ulotna jak ulotka, z najbardziej lubianego i perspektywicznego zawodnika, chcecie Borysa zrobić przeciwnikiem dla Adbastera…

  Smutne, zwłaszcza, że w ostatnich walkach Borysowi nie wyszła raptem jedna walka. Faktycznie został zdemolowany ale każdemu może zdarzyć się gorsze przygotowanie, forma.

 10. … Do tego teraz niejasna sytuacja z tym kalkulowaniem i przypadkowe pokazanie prawdziwej twarzy na streamie.

  Nie znam sprawy. Nie wnikam i nie śledzę tych wszystkich social mediów. Jak chcesz to napisz co się stało.

 11. Ale zmieszaliscie Borysa z błotem, no bez jaj, to nadal Polska czołówka w 77, trochę szacunku

  ciepłego kurwidołka nie sposób szanować

  :matt:

 12. A  Kawul przypadkiem nie mówił w którymś z wywiadów przed galą w Gliwicach,że Borys strasznie wybrzydzał jeśli chodzi o rywala na powrót?  Ten ogórinhio do którego Soldić wyszedł w kapciach i spuścił na lajcie wpierdol to nie był przypadkiem wybranek Borysa na odbicie się?

 13. Soldic przyjechal i wygral walke, bywa. To Borys wszedl do jaskini, a jak juz wyszedł to cisnal po fanach w wywiadach, którzy normalnie pytali jak zdrowie i kiedy walka. Do tego teraz niejasna sytuacja z tym kalkulowaniem i przypadkowe pokazanie prawdziwej twarzy na streamie.

  O jaki wywiad chodzi? I o jaki stream?

 14. Były przynajmniej dwa wywiady w którym Levi albo Kawuli wypowiadali się w takim tonie, jakby Borysa mieli już w pupie i chcieli na nim podpromować innych. Jak jest półśrednia w KRS1 każdy widzi, Borys już pasa nie założy. Jakby zbił do lekkiej to inna rozmowa, ale znów tam Gamer. Tasmański jest lekko w dupie

 15. Łaska fana jest ulotna jak ulotka, z najbardziej lubianego i perspektywicznego zawodnika, chcecie Borysa zrobić przeciwnikiem dla Adbastera…

  Rzucony na pożarcie lwom, bo lud tak chciał…

 16. Nie znam sprawy. Nie wnikam i nie śledzę tych wszystkich social mediów. Jak chcesz to napisz co się stało.

  O jaki wywiad chodzi? I o jaki stream?

 17. Nie znam sprawy. Nie wnikam i nie śledzę tych wszystkich social mediów. Jak chcesz to napisz co się stało.

  O jaki wywiad chodzi? I o jaki stream?

  Juz wyzej podlinkowali. Lewy na 100% mowil (przed Gliwicami, chyba ITC), ze Borys wybrzydzal i oni mu tez ida na reke, bo mocny rywal po takiej porazce i przerwie nie wchodzi w gre. A kilka miesięcy pozniej obrót o 180 stopni i jeb, Du Plessis

 18. Soldic przyjechal i wygral walke, bywa. To Borys wszedl do jaskini, a jak juz wyszedł to cisnal po fanach w wywiadach, którzy normalnie pytali jak zdrowie i kiedy walka. Do tego teraz niejasna sytuacja z tym kalkulowaniem i przypadkowe pokazanie prawdziwej twarzy na streamie.

  Dokładnie o to chodzi, po tej przegranej coś mu się stało. I to wcale nie chodzi o to że okazał się nie być tak dobry jak wszyscy myśleli, tylko o to zachowanie.

 19. Dokładnie o to chodzi, po tej przegranej coś mu się stało. I to wcale nie chodzi o to że okazał się nie być tak dobry jak wszyscy myśleli, tylko o to zachowanie.

  Ja tam osobiscie mam wyjebane na to, ze przegrał walke, a nawet bylo mi przykro gdy oglądałem co Soldic z nim robi. Liczylem, ze szybko się ogarnie i bedzie nawolywal o rewanż. A jak sie to potoczylo wszyscy wiemy.

 20. Ciężka walka dla Borysa. W klatce to będzie wyglądać jak goliat i Dawid gabarytowo:joe:. Ale Dricus też musiał zawalczyć, to logiczne było, że ich zestawili. Dla Borysa walka o wszystko, jak wygra to znów się zrobi głosno, a jak polegnie to smutny koniec.

 21. Niby Du Plesis faworytem, ale jednak nie wiemy nadal na jakim poziomie stoi dokładnie.Pierwsza walka z Roberto, ok wygrał, ładny suples, ładnie trafił potem, ale Soldic wyglądał dziwnie, rzucał mało efektywne, obszerne sierpy.W drugiej walce już Du Plesis wyjasniony. Jeden dobry występ Du Plesisa, ale co poza tym?

 22. Niby Du Plesis faworytem, ale jednak nie wiemy nadal na jakim poziomie stoi dokładnie.Pierwsza walka z Roberto, ok wygrał, ładny suples, ładnie trafił potem, ale Soldic wyglądał dziwnie, rzucał mało efektywne, obszerne sierpy.W drugiej walce już Du Plesis wyjasniony. Jeden dobry występ Du Plesisa, ale co poza tym?

  Poza tym Borys jest mniejszy i słabszy od Soldica, który spuścił mu taki wpieról, że na starość Borys będzie siedem razy herbatę słodził. Du Plesis ogarnie.

 23. Niby Du Plesis faworytem, ale jednak nie wiemy nadal na jakim poziomie stoi dokładnie.Pierwsza walka z Roberto, ok wygrał, ładny suples, ładnie trafił potem, ale Soldic wyglądał dziwnie, rzucał mało efektywne, obszerne sierpy.W drugiej walce już Du Plesis wyjasniony. Jeden dobry występ Du Plesisa, ale co poza tym?

  To i tak o jeden więcej od pana Borysa-Tygrysa.

 24. W normalnym świecie Borys walczyłby wagę niżej, będzie mu bardzo ciężko radzić sobie z takimi koniami. W walce z Soldicem było widać ile kosztowało go skracanie dystansu i co się działo gdy zapasy nie działały. Moim zdaniem, trzeba było odstawić suple, zejść dywizję niżej i zgodzić się na rolę tego drugiego (po Gamerze). Pewnie i tak to zrobi tylko o kolejną walkę za późno.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.