Borys
(fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks)

Borys Mańkowski (MMA 13-5-1, #2 w rankingu PL) wyleczył kontuzję kostki i nie zamierza zwalniać tempa. Dwa treningi dziennie w poznańskim Ankosie mają sprawić, że szybko wróci do najwyższej formy i niebawem znów stanie do walki o pas mistrza KSW. Jak mówi – liczy również, że w swojej karierze nie zatrzyma się tylko na walkach w KSW.

[youtube id=”YBkOBwM9ZG8″ width=”620″ height=”360″]

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

20 KOMENTARZE

 1. Fajnie by było zobaczyć Borysa 2 razy w tym roku. Oby kontuzja się dobrze wyleczyła i nie odnawiała.

 2. Szkoda tej walki o pas. Bardzo bym chciał żeby Borys wrócił mocniejszy i dostał rew.

 3. Mam nadzieje, że wróci do dyspozycji z walki z Kultim, wtedy Boru wróci do walki o pas Smile

  W przyszłości być może, znów zobaczymy walkę Mańkowskiego z Moksem Laughing

 4. Borys zawsze na plusie. Dwie walki w tym roku to by była super opcja.

  PS: świetny rash 1:15

 5. @Solaris oby się obyło BEZ takiej walki.

  Świetny wywiad, Krzysztof dobrze wypada jako dziennikarz (brzmi bardzo profesjonalnie wg. mnie) i fajnie, że urozmaicacie materiał ujęciami ze sparringów.

 6. Dziwnie tak się ogląda i słucha wywiadów mma rocks'owych, kiedy nie widać osoby zadającej pytania. 😉 Ale to poniekąd dobrze – każdy reporter ma własny, unikalny styl.

 7. Borys jest niesamowitym kotem i czekam na rewanż na Aslanie. świetne-zdecydowane i szybkie sa te obalenia jakie prezentuje.

 8. Fajnie ze wywiad wzbogacony przebitkami z terningu, to na duzy plus zasluguje. Borys pozytywnie wypadl oby zdrowie mu tylko dopisywalo i kontuzje omijaly to moze Kulti dostanie z nim rewanż 😉

 9. Borys świetny zawodnik jak kontuzje będą go omijać, to jest w stanie niedługo zdominować półśrednią w Polsce ;p

 10. tomek-host – wlasnie zameldowalem sie w Sieradzu w zwiazku z jutrzejsza Fighters Arena i zaczynam wgrywac Irokeza na YouTube’a. Jednak na hotelowym laczu moze to troche potrwac 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.