Ostatnia część z przygotowań Ankosu na galę KSW 32 w Londynie. Borys Mańkowski i Mateusz Gamrot opowiadają przed kamerą o emocjach, które im towarzyszą w związku z nadchodzącymi bojami oraz jak wyglądają ostatnie szlify przed Wembley. Jeśli chcecie dowiedzieć się z jakim nastawieniem tych dwóch wojowników wejdzie do klatki KSW – zapraszamy do materiału!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

25 KOMENTARZE

 1. Wbili komuś cwela? Jest jakiś wyjątkowej klasy pedał? A może chociaż wbity chuj do dupy?
  Bo jak nie, to nie ma po co oglądać

 2. DanHendoTKO

  Wbili komuś cwela? Jest jakiś wyjątkowej klasy pedał? A może chociaż wbity chuj do dupy?
  Bo jak nie, to nie ma po co oglądać

  Nudne już się to zrobiło…

 3. Gamer tak gada że u nich Ameryka i to amerykańcy mogą teraz do nich przyjeżdżać jakby co najmniej jeździł z taką częstotliwością do USA jak Cipek:crazy: a tak naprawdę w dupie był i gówno widział. Na filmikach to też widziałem dużo rzeczy.
  PS. Klub robi wrażenie żeby nie było że hejtuje:wink:

 4. Dziś z samego rańca ekipa ruszyła z Okęcia na podbój Anglii.. widać było, że morale wysokie także Panowie, pokazać pazur i przywieźć z powrotem cenne skalpy.
  P.S. warunki w klubie macie teraz przezajebiste:boss:

 5. Grubas

  Gamer tak gada że u nich Ameryka i to amerykańcy mogą teraz do nich przyjeżdżać jakby co najmniej jeździł z taką częstotliwością do USA jak Cipek:crazy: a tak naprawdę w dupie był i gówno widział. Na filmikach to też widziałem dużo rzeczy.
  PS. Klub robi wrażenie żeby nie było że hejtuje:wink:

  a po co ma jezdzic jak ma taki team? w europie chyba najlepsza ekipa i zawodnicy z wagi lekkiej/polsredniej powinni tutaj wpadac

 6. No nie powiem , Ankos teraz nie odbiega od standardów np. w AKA pod względem wyposażenia 🙂 Teraz wszyscy będą przyjeżdżać do Poznania 🙂 Borys pozytywnie , a co do Gamera to jak wygra z Piranią , to myśle że może przejść do UFC , mam takie przeczucie

 7. Swebs

  No nie powiem , Ankos teraz nie odbiega od standardów np. w AKA pod względem wyposażenia 🙂 Teraz wszyscy będą przyjeżdżać do Poznania 🙂
  Borys pozytywnie , a co do Gamera to jak wygra z Piranią , to myśle że może przejść do UFC , mam takie przeczucie

  on celuja w pas KSW

 8. Shajs

  Sala zajebista. Jest gdzie uciekać przed trenerem.

  Przed Trenerem nie uciekniesz …chyba że jestes szybszy od 9-tki

 9. TYTUS

  Przed Trenerem nie uciekniesz …chyba że jestes szybszy od 9-tki

  Jakiej dziewiątki? 9s na 100m?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.