Mistrz KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski wraz z Michałem Pietrzakiem pokazują prostą ale skuteczną metodę na zdobycie obalenia po zejściu bocznym z linii ciosu.

25 KOMENTARZE

 1. Nie oglądam. Tytuł to pewnie podpucha i na filmie zaraz pojawi się trener. Wiadomo co nam będzie wbijał.

 2. Technika naprawdę jest ciekawa, warto się na niej skupić :). Ankos prezentuje ostatnio świetne materiały i szkoda by były przyćmione ostatnimi wydarzeniami :). Podobna technika jaką prezentował Izuagbe Ugonoh, z tymi kroczkami w bok.

 3. Kiedy tutorial wbijania cwela? W gimbazie umiałem najgłośniej z klasy wbijać, ale wyszedłem z wprawy, więc jakieś tipy byłyby mile widziane.

 4. Technika naprawdę jest ciekawa, warto się na niej skupić :). Ankos prezentuje ostatnio świetne materiały i szkoda by były przyćmione ostatnimi wydarzeniami :). Podobna technika jaką prezentował Izuagbe Ugonoh, z tymi kroczkami w bok.

  Potrenuje ja przed złotem, bo może się przydać 😀

 5. Panie trenerze o tym pisałem: dzięki oświadczeniu internety są dla Pana stracone po wsze czasy. A szkoda bo za ciekawe materiały dostanie pan wirtualne hejty.

 6. Panie trenerze o tym pisałem: dzięki oświadczeniu internety są dla Pana stracone po wsze czasy. A szkoda bo za ciekawe materiały dostanie pan wirtualne hejty.

  Powiem Ci, że dla mnie to bardziej zwała niż hejt. Nie można być sztywnym, jakby ktoś nam wbił…. 😆

 7. Powiem Ci, że dla mnie to bardziej zwała niż hejt. Nie można być sztywnym, jakby ktoś nam wbił…. 😆

  Zwała/krytyka/zawód to wszystko to hejt:(

 8. Zwała/krytyka/zawód to wszystko to hejt:(

  Czyli jednak? A byłem na kilku galach i ćwiczę na macie 🙁 już nigdy nic nie skrytykuję :wall:

 9. Spoko jak w ramach ocieplenia wizerunku klubu techniki będzie pokazywał Biedroń w trykocie to oczywiście skupimy się na materiałach. No sorki ale od kilku dni świat nie jest już ten sam

 10. sorki ale od kilku dni świat nie jest już ten sam

  Coś w tym jest. =] Ale prędzej czy później wróci do normy.

 11. Może pozytywnie, na to warto spojrzeć, coś się kończy, coś się zaczyna. Właśnie powstaje najbardzieij profesjonalny klub w kraju, pierwszy w pełni profesjonalny, z topowymi zawodnikami w kraju, którzy nie są po 30! warto to zauważyć!

 12. Może pozytywnie, na to warto spojrzeć, coś się kończy, coś się zaczyna. Właśnie powstaje najbardzieij profesjonalny klub w kraju, pierwszy w pełni profesjonalny, z topowymi zawodnikami w kraju, którzy nie są po 30! warto to zauważyć!

  W pełni to jeszcze nie, rzecznik prasowy do wymiany i się zgodzę.

 13. Spoko materiał. Oby więcej takich publikacji.

  Następnym razem liczę na trening… W S T A WA N I A.:beer:

 14. Bardzo fajny materiał @Mr.Hyde  dzięki 🙂 Cerrone i Borys na jednym filmie :beer: Jeśli mógłbym coś doradzić to żeby kręcić trochę z dalszej perspektywy aby było widać jak zawodnicy chodzą po macie

 15. Bardzo fajny materiał @Mr.Hyde  dzięki 🙂 Cerrone i Borys na jednym filmie :beer: Jeśli mógłbym coś doradzić to żeby kręcić trochę z dalszej perspektywy aby było widać jak zawodnicy chodzą po macie

  Spoko, wszystko powoli się rozkręca 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.