Tyson Fury podczas spotkania twarzą w twarz z Francisem Ngannou przed walką w ringu, wytłumaczył byłemu mistrzowi UFC jak planuje znokautować go w ich pojedynku. Do starcia dojdzie 28 października w Riyadh w Arabii Saudyjskiej.

Były mistrz królewskiej dywizji UFC, Francis Ngannou, po rozstaniu z największą organizacją MMA na świecie zdecydował się na podpisanie kontraktu na walkę z Tysonem Furym w ringu bokserskim. Predator oczywiście zapowiada, że chce wygrać z Gypsy Kingiem, ale specjaliści oraz fani nie dają mu na to wielkich szans. Podczas spotkania twarzą w twarz obu panów, Fury wyjaśnił Ngannou jak planuje znokautować go w ringu, 28 października tego roku w Riyadh.

Znokautuję go na przestrzeni 6 rund. Mam ci powiedzieć jak to zrobię? Będę szedł do przodu, ręce wysoko, ciosy proste, ponad 120 kilogramów masy, biję go w twarz – bum, bum, bum. Rozwalę mu twarz, podbiję mu oczy, zrobię unik, trafię go, nokaut. Nie będę uciekał, będę szedł do przodu. Będę dobrze się bronił, trzymał ręce wysoko, pozwolę mu uderzyć mnie w bark, zrobię unik, cios, unik, unik, cios. Słuchajcie, nikt nie jest w stanie wytrzymać moich ciosów. Nikt. Zawodnicy kategorii ciężkiej nie mają na to szans.

Lepiej w to uwierz. Wyjdę tam, będę bił cię ładnym, sztywnym ciosem prostym – bang. Podwoję go, może nawet potroję, bang. Bang, bang, bang. Prosty, unik, unik, unik, cios na korpus, podbródkowy, prosty, prosty, zmyłka – bang, prawa ręka. Koniec gry.

Ngannou krótko skwitował słowa Fury’ego.

Wow, to brzmi jak scenariusz z filmu. Tak jak jednak powiedziałeś na początku wywiadu, wszyscy mają plan, dopóki nie dostaną w twarz.

37-letni Ngannou wróci do akcji w sportach walki po kontuzji kolana, którą leczył po walce z Cirylem Gane na UFC 270 w styczniu 2022 roku. Predator w swojej karierze nokautował m.in. Alistaira Overeema, Stipe Miocicia czy Curtisa Blaydesa. Kameruńczyk zapowiada, że tak samo chce skończyć pojedynek z Furym, ale nie wyklucza także swojej potencjalnej wygranej przez decyzję sędziowską. Jeśli chodzi o Gypsy Kinga, ten nieco lekceważy Ngannou i ma już zaplanowaną kolejną walkę w ringu bokserskim. W styczniu ma zmierzyć się z Oleksandrem Usykiem – o ich zestawieniu mówiło się od wielu miesięcy i fani boksu już nie mogą się doczekać tego pojedynku. Piękny scenariusz może zniszczyć Ngannou, który niespodziewaną wygraną mógłby zepsuć plany Fury’ego.

Fragment opisany poniżej możecie zobaczyć poniżej, ~11:20.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,878 komentarzy 2,875 polubień

Tyson Fury podczas spotkania twarzą w twarz z Francisem Ngannou przed walką w ringu, wytłumaczył byłemu mistrzowi UFC jak planuje znokautować go w ich pojedynku. Do starcia dojdzie 28 października w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Były mistrz królewskiej dywizji UFC, Francis Ngannou, po rozstaniu z największą organizacją MMA na świecie zdecydował się na podpisanie kontraktu […]

Odpowiedz polub

click to expand...