21-letni Ryan Garcia (20-0) uważany jest za fenomenalny talent bokserski w Stanach Zjednoczonych. Zawodnik ten pochodzi z grupy promotorskiej – Golden Boy, która między innymi prowadzi karierę Canelo Alvareza. Młody zawodnik wyróżnia się nie tylko swoim wiekiem i umiejętnościami, ale także pewnością siebie w mediach. W ostatnim wywiadzie dla Fighttype – Garcia stwierdził, że zna sposób na pokonanie geniusza bokserskiego – Vasiliya Lomachenkę.

Gość nastawiony jest tylko na odpowiednie poruszanie się w ringu. Naśladuje Sugar Robinsona i Joe Louisa.

Przeniósł ich wymysł na swój talent i co? Dopóki nie masz odpowiedniej taktyki, nie wygrasz z Lomachenką. Wiem, jak go pokonać i to zostało już pokazane.

Mówię o jego porażce, od tamtej pory dobiera sobie odpowiednich przeciwników. Unika zawodników, którzy tak jak Orlando Salido skupiają się na korpusie rywala i bombardują go z każdej strony. Nie chce walczyć z takimi gościami, bo wie, że przegra. Nie jest utalentowany aż tak, żeby rozje**ć takiego silnego skurw***na.

Co prawda walka Lomachenko vs Salido odbyła się aż 6 lat temu, od tego czasu Ukrainiec znacznie poprawił poruszanie się po ringu i mobilność ciosów. Czyżby Garcia próbował w ten sposób wykrzyczeć sobie wielką walkę?

Jeżeli chcesz wypunktować Lomachenkę, to musisz być prawdziwym, bokserskim artystą. Jeżeli nie, to musisz się na niego rzucić jak pies.

Lomachenko wcale nie jest najbardziej utalentowanym bokserem. Jego szybkość oraz siła ciosu nie zaimponowały mi podczas naszych sparingów. Miałem wtedy 17 lat i fakt był lepszy ode mnie, ale nie zdziwił mnie.

ZOBACZ TAKŻE: Ryan Garcia ciężko nokautuje Francisco Fonsecę. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.