Walka pokazowa największej gwiazdy boksu, Floyda Mayweathera Jr., z gwiazdą YouTube’a Loganem Paulem, wzbudza wiele kontrowersji w świecie sportów walki. Jeden z promotorów sportów walki w Polsce oraz poważany dziennikarz, Mateusz Borek, skomentował to zestawienie na swoim profilu na Twitterze.

Po co, na co, dlaczego? Dokąd to zmierza? Bezsens.

Borek jest obecnie zaangażowany w projekt GROMDA czyli walki na gołe pięści. Następna gala organizacji odbędzie się już w tym tygodniu, bo 11 grudnia. To już trzecia odsłona turnieju walk na gołe pięści. W finale wydarzenia, zwycięzca pierwszego turnieju, Krystian „Tyson” Kuźma, zmierzy się z wygranym drugiego, Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Któryś z nich zgarnie pełne sto tysięcy złotych i zostanie pierwszym mistrzem Gromdy.

Walka pomiędzy uważanym przez wielu za najlepszego boksera w historii i YouTubera. do której dojdzie 20 lutego 2021 roku, transmitowana będzie w PPV. Jej koszt będzie się kilkukrotnie zmieniać. Aktualna cena w promocji wynosi 24.99 $. Po sprzedaniu miliona transmisji ma wzrosnąć do 39.99$ i ponownie wzrosnąć 29 grudnia do 59.99$. Od 11 lutego cena PPV za walkę ma wynosić aż 69.99$.

Zobacz także: Mateusz Borek mocno o Marcinie Najmanie: „Co się musi włączyć w głowie?”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.