Były mistrz pięciu kategorii wagowych – Floyd Mayweather najprawdopodobniej  zamierza kroczyć drogą swojego ojca, a także wujka – Rogera Mayweathera, który zmarł w marcu. Przypomnijmy, że szkoleniowiec ”Black Mamba” asystował przy 34 walkach  Floyda z 50 i zawsze opiekował się swoim bratankiem.

”Money” karierę sportową zakończył w 2017 roku po wygranym pojedynku z Conorem McGregorem. Poza ringiem Floyd rozwija swoją grupę promotorską – Mayweather Promotions, ale teraz zamierza powrócić do pięściarstwa jako trener.

Każdy wie, że przez całą karierę otoczony byłem najlepszymi trenerami, czyli moim tatą i wujkiem. Poprzez śmierć wuja Rogera zainspirowałem się prowadzeniem zawodników.

W czasie kwarantanny przemyślałem sobie wszystkie sprawy, zajrzałem w głąb siebie i zdałem sobie sprawę, że chcę pomagać ludziom w osiąganiu celów. Prawdziwy trener chce, aby jego zawodnik miał dostateczne życie i doprowadza go odkrycia prawdziwych umiejętności.

Jestem żółtodziobem w trenowaniu, ale będę zaczynał z ludźmi, którzy także są zieloni. Razem będziemy iść do przodu ku rozwojowi. Obiecuję, że będę najlepszym trenerem na świecie.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.